Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2008., 21:06   #1
Ne želi me upoznat sa svojim frendovima

U 3 mjeseca veze ja još nisam upoznala ama baš nikoga s kim se on druži.
Prvo sam ga ispitivala u zafrkanciji a onda ozbiljnije pitala sam ga jeli se on mene srami i drugo. Njegov odgovor bio je da je njemu najbolje samnom samom.
I tako je došao jedan dan, krenemo nas dvoje na večeru, kad on meni priopći da ide tu večer (malo kasnije,nakon večere) u disko s frendovima. Ja sva vesela - super, evo prilika, idem i ja s tobom - kažem.
A on, a nemože, to je samo muško društvo.
Meni je bilo glupo da s muškim društvom ide u disko...pa sam mu postavila ultimatum: ili da dođe meni nešto po stanu tehnički pomoć, ili da ja idem s njim tu večer. Nije pristao ni na jedno ni na drugo i ostavila sam ga samog za večerom.
Istu večer mi se ispričao u poruci,ali nije popustio,naravno da nisam odgovorila na to.
Sutradan me nazove, ne spominje ništa od te večeri, samo pita za nešto što je zaboravio kod mene u stanu, može li doći po to. Dogovorimo se da može sutra. Pita: Je li to sve? Ja: neznam jesi li još nešto zaboravia? Onda se on sitia još neke stvari ali ništa ne spominje nas,i dobro,dogovorimo se za sutra.
3.dan: najavi se,dođe u dogovoreno vrijeme,skuha čaj,ja odem trčati i ostavim ga samog u stanu pola sata da pije čaj,jer je kazao da mu se ne da ić trčati zajedno samnom i da ćemo kad se vratim pričati. cijelo vrijeme sam bila ljuta i iako nije mi se dalo pričati s njim,na kraju sam ga ipak pitala što mi ima reći a on kaže: ništa. Rekla sam mu: Ajde sad.
I on je otišao.
A meni ništa nije jasno.
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:12   #2
je li se ti zezaš? mislim, sve si ti to lijepo ispričala. meni je i duhovito.

ne znam, meni ti se to nikad nije dogodilo. meni je to nenormalno. kao da te se srami. bezveznjak obični.

a da ti nađeš nekog drugog? to su ti uobičajene preporuke na ovom forumu. nekog tko te se neće sramiti i s čijim prijateljima ćeš se družiti.



EDIT: a je li dobar u seksu? je li tu što valja?
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:12   #3
Nije ni meni baš jasan ovaj drugi dio.
Koliko imate godina?

Mene jedan nije htio na početku predstavljati jer sam bila mlađa od njega, valjda mu je bilo neugodno.

Ponašaju se tako, ovo nije niš čudno.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:19   #4
ili te ne drži curom vridnom upoznavanja s ljudima s kojima provodi vrijeme, dakle ne misli s tobom trajno...

ili je totalni kreten..

u oba slučaja trošiš bezveze vrime s njim.
__________________
Stipe Mesić: Uzeo sam ček na 30 000 dolara koji se u toj gužvi negdje izgubio... (na pitanje o donaciji iseljenika u Australiji za bolnicu u Lici)
Sweet/Bitter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:20   #5
I slijedećem postavi ultimatum.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:21   #6
dobar je. jako.
ma samo je godinu stariji od mene.
to sam ja duhovito ispričala,istina,sve ostalo je ok,al ovo, jebem mu miša,ne štima!
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:24   #7
Naravno da ne štima. I neće štimati sve dok se ne ispričaš za ultimatum.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:24   #8
Hm, potrudi se da se družite samo u privatnosti tvog/njegovog stana. Ako slučajno morate izaći van skupa, pa makar i do dućana, panično se skrivaj iza auta, hodaj metar ispred njega da se ne skuži da ste skupa, a ako ti se obrati dok je kraj vas netko treći, zbunjeno ga pogledaj i reci: Poznajemo li se?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:25   #9
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
I slijedećem postavi ultimatum.
šta si se ti naprndusia,ovo je ženski kutak,mir!
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:30   #10
Quote:
Sweet/Bitter kaže: Pogledaj post
ili te ne drži curom vridnom upoznavanja s ljudima s kojima provodi vrijeme, dakle ne misli s tobom trajno...

ili je totalni kreten..

u oba slučaja trošiš bezveze vrime s njim.
been there,done that...
idi dalje..nema tu kruha..
__________________
Fashion is art, but art is not fashion.
Maria Antonette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:31   #11
ja mislim da je on malo lud. al ozbiljno.
i nakon šta sam išla "ispuhati" ljutnju trčanjem vratim se u stan,a on za mojim kompjuterom: Uranila si. 10 minuta ranije. ja: aha
on: Jel znaš koliki ti je IQ?
ja: (koji k...?) neam pojma...
on: kako neznaš?
Ja: (ajde ti lipo u smokve i ti i IQ) (šutim)
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:34   #12
Quote:
Maria Antonette kaže: Pogledaj post
been there,done that...
idi dalje..nema tu kruha..
a di ću?
jedan je nasilnik, drugi papučar, treći drogiran...
a ovaj ludi mi je bar drag...
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:34   #13
Zašto šutiš, bokte?
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:34   #14
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
šta si se ti naprndusia,ovo je ženski kutak,mir!
To si ovom svom govori. Ups, nemreš. Jer te odjebal. Sori, moj bad.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:35   #15
Uspjela sam vidit slafkov post u crnoj boji. Kratko je trajalo, al je bilo slatko.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:37   #16
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
To si ovom svom govori. Ups, nemreš. Jer te odjebal. Sori, moj bad.
nisam znala da me odjeba...
Japanska_buba_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:39   #17
Quote:
Japanska_buba_ kaže: Pogledaj post
nisam znala da me odjeba...
Kad te lik pita koji ti je IQ, to je to.
fat slut is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:43   #18
Možda ima neke skroz jebozovne frendove pa ga je strah da se ne bi zapalila za njih.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:44   #19
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Uspjela sam vidit slafkov post u crnoj boji. Kratko je trajalo, al je bilo slatko.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 21:48   #20
Quote:
fat slut kaže: Pogledaj post
Kratko je trajalo, al je bilo slatko.
Znaš da si u kurcu kada ti ovo počnu i žene na internetu govorit. Idem se samoubit od jada, čemera i muke. BRB
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:30.