Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 19:37   #1
PTC reklamiranje

Poz ljudi, jel ima neka osoba dobre volje da mi navede par PTC stranica koje nude jeftino reklamiranje? Reklamirao bih jednu PTC stranicu pa me zanima na kojim stranicama je to ucinkovito da ne bude bezveze bacanje novaca. Ili ako ima neka stranica koja ne mora biti PTC ali da reklamiranje PTC-a bude ucinkovito.
Lijep poz
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 21:51   #2
Cash Camel

0.25$ za 1000 posjeta

al što je jeftinije to će ti više biti pakistanaca,bangladeša itd.

a vrijedniji promet su zapadne zemlje..
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 03:00   #3
Pa da mi je dobiti barem jednog aktivnog refa od tih 1000 posjeta to bi bilo i vise nego odlicno, za dolar 4 referala ali da aktivna budu haha , de mi reci jesi ti pokusavao dovesti dr. sa nekih stranica i da li je bilo uspjeha ?
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:45   #4
nisam, obično ti je prosjek na svakih oko 0.9$ uloženih dobiješ 1 referrala
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2015., 20:06   #5
Po meni je najučinkovitije reklamirati tamo gdje ima najviše korisnika, a gdje ih ima najviše - na facebook-u, twiteru, instagramu i koje kakvim društvenim stranicama.
Plus - badava je.

Ili recimo na Neobuxu gdje je regano oko 80 miliona ljudi, e sad koliko ih je aktivno, nema blage.
Zapravo, sve te starije stranice imaju veliki broj korisnika - BuxP, Clixsense, Wordlinx i bla bla...

Pa stranice rotatori Easyhits i ne znam..
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 02:03   #6
Jest malo stara tema, ali moze posluziti ima li neki slican sajt da je baziran na United States i EU, naravno da nije puno skup. Nemoj mi ovih pakistanaca
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 09:50   #7
Quote:
anelko kaže: Pogledaj post
Jest malo stara tema, ali moze posluziti ima li neki slican sajt da je baziran na United States i EU, naravno da nije puno skup. Nemoj mi ovih pakistanaca
Na Traffic Ad Bar ima dosta Amerikanaca, Kanađana, Australaca itd i imaju zanimljiv sustav.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2015., 13:14   #8
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Na Traffic Ad Bar ima dosta Amerikanaca, Kanađana, Australaca itd i imaju zanimljiv sustav.
Ovdje izgleda moras uzeti na duzi period? nema opcija na mjesec dana. Sad ima neka opcija 3$ mjesec, a kasnije 9$.
anelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2015., 18:11   #9
Quote:
anelko kaže: Pogledaj post
Ovdje izgleda moras uzeti na duzi period? nema opcija na mjesec dana. Sad ima neka opcija 3$ mjesec, a kasnije 9$.
Ili besplatno da skupiš bodove gledajući stranice drugih korisnika...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.