Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2006., 05:18   #21
Quote:
C.G.B. Spender kaže:
Ovo nisu bili "najveći hitovi", ali su zato fenomenalne pjesme:
Spandau Ballet: I'll fly for you
Cher: Love and understanding
Pet shop boys: Heart
The Who: Who are you
Bryan Adams: Heaven
Za boldano se apsAlutno slažem.
Hm, već dugo ne dijelih Mod bodove, pa evo tebi onda dva: [SLIKA OBRISANA] [SLIKA OBRISANA]

No, otkud taj biser u tako odurnom okruženju?
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 09:52   #22
Quote:
dmj kaže:
Osim ako se družimo s ovdašnjim forumašicama, naravno.



Nikad nije naodmet ograditi se i baciti kompliment, možda jednom kaj i uleti...

Ulizico i ja se pridružujem komplimentima ovim prekrasnim forumaškim damama (premda pretpostavljam da imaju više dlaka na prsima od mene, no ipak...).

Princ! Jedini OK album mi je Purple Rain...ali ono: OK, znači ***, svi ostali albumi su mi prosjek i puno ispod prosjeka. Slučajno imam sve njegove albume iz 70-ih i 80-ih (90-te ne) i ovaj najnoviji. Jednostavno mogu reći da mi je jebeno odbojna njegova glazba i ne mogu si tu pomoći.
Prvo što me ubilo u pojam su oni sintići žnj klase u kasnim 70-ima, a nakon toga njegove tenzije da teži stvaranju "remek djela" zbog kojih su ga proglasili velkim umetnikom, no ja jednostavno njegovu glazbu ne mogu doživjeti jer mi je toliko bezvezna i iritantna da boli doslovno i sve pjesme su mi šuplje i nemelodiozne zamotane u hrpu nekakvih preproduciranih dance-pop ritmova i zvukova.
A to kaj je pojebao puno žena sa tim svojiom štakorskim izgledom.... bar znači da ako postanem slavan da ću imati šanse pojebati ih bar tri put toliko. Zapravo sam negdje čuo i da je Princ prilično veliki snob, tj. da ima stalno nos dignut, da je javno pokazivao prijezir prema nekim ljudima i drugim zvijezdama, da nije htio niti pričati sa nekima i šta ja znam. Jednostavno rijetko koga NE podnašam kao njega!
__________________
giving into the nightime ain't no cure for the pain,
you gotta wade into the water, you gotta learn to live again
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 11:31   #23
đipsi kings
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:00   #24
Quote:
Yo momma... kaže:
No, otkud taj biser u tako odurnom okruženju?
jać počet dijelit banove na konto vrijeđanja pet šop bojsa nemoš mi heart nevolit

my heart starts missing a beat, EVERY TIME!
__________________
"I'm going to leave my body to medical science fiction!" - Lemmy Kilmister
Mr. Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:10   #25
Quote:
mainscream kaže:
sentimenti brukice


5. bonnie tyler - total eclipse of the heart
uglavnom se slažem osim s ovim citiranim jer mi brukica uz tu stvar nikak ne ide. i imaš premalo Kim Wilde na listama. a gdje ej Belinda Carlisle? a Abba? a Demis ?

ja bih od 70ih stavio dvije pjesme i tri izvođača:
Middle Of The Road - Soley
Supertramp - Logical Song
Abba

a od 80ih evo samo kratka lista nekih:

Belinda Carlisle - Heaven Is A Place On Earth
-II- - Leave A Light On
Black - Wonderful Life
Blondie - Heart Of Glass
Bonnie Tyler - Total Eclipse Of The Heart
Cindy Lauper - Girls Wanna Have Fun
-II- - Time After Time
-II- - True Colors
Cutting Crew - Died In Your Arms
Desireless - Voyage
Duran Duran - Rio
Erasure - Oh L'Amour
Gazebo - I Like Chopin
Ivan - Fotonovela
John Waite - Missing You
Kim Carnes - Bette Davis Eyes
Kim Wilde - Cambodia
Liza Minelli - Loosing My Mind [spada li to u 80e? ]
Men At Work - Downunder
Mike Oldfield - Moonlight Shadow
Miko Mission - How Old Are You
My Mine - Hypnotic Tango
Nik Kershaw - Won't Let The Sun Go Down On Me
Patrick Swayze She's Like A Wind
Rafaela Cara - A Far L'Amore Comincia Tu
Rod Stewart - Young Turks
Roy Orbison - i Drove Whole Night
Ryan Paris - Dolce Vita
Sandra - In The Heat Of The Night
Sandra - Maria Magdalena
Real Thing - You To Me Are Everything [to su možda i 70e]
Toto - Africa
Visage - Fade To Grey
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:14   #26
Quote:
Mr. Wrong kaže:
my heart starts missing a beat, EVERY TIME!
Aiiiiii

Petšopbojsi su zakon. :gejizokej:

Quote:
x-type kaže:
Kim Carnes - Bette Davis Eyes
Grozna stvar. Samo da kazem da sam godinama bila uvjerena da to pjeva Rod Stewart. I jedan moj prijatelj isto, neovisno o meni
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:51   #27
Quote:
Mr. Wrong kaže:
jać počet dijelit banove na konto vrijeđanja pet šop bojsa nemoš mi heart nevolit
my heart starts missing a beat, EVERY TIME!
Gleovako: u mojoj kući, doxam JA gazda, pešo bojz će se čut samo kad mene nema u njoj. JASNO?!? Onda gazdar'ca ima svojih pet minuta relaxacije i razonode, i onda ne odgovaram. Inače .

Eto, hvala na pažnji.
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:53   #28
Quote:
Cijanid kaže:
Princ! Jedini OK album mi je Purple Rain...ali ono: OK, znači ***, svi ostali albumi su mi prosjek i puno ispod prosjeka. Slučajno imam sve njegove albume iz 70-ih i 80-ih (90-te ne) i ovaj najnoviji. Jednostavno mogu reći da mi je jebeno odbojna njegova glazba i ne mogu si tu pomoći.
Prvo što me ubilo u pojam su oni sintići žnj klase u kasnim 70-ima, a nakon toga njegove tenzije da teži stvaranju "remek djela" zbog kojih su ga proglasili velkim umetnikom, no ja jednostavno njegovu glazbu ne mogu doživjeti jer mi je toliko bezvezna i iritantna da boli doslovno i sve pjesme su mi šuplje i nemelodiozne zamotane u hrpu nekakvih preproduciranih dance-pop ritmova i zvukova.
pravo me cudi da imas sve princeove albume iz 70-ih, jer znam da cak ni hardcore fanovi nemaju "for you" i "prince". te ja nisam ni slusao, ali zato je "dirty mind" remek-djelo funka s pocetka osamdesetih i na toj ploci nema ni govora o sinticima znj klase, vec je rijec o toplim analognim moog i m1 korg sinticima, te fender rhodesu, a to su sprave iz prve lige. tezio ili ne, princeu je uspjelo napraviti nekoliko remek-djela: "dirty mind", "1999", "purple rain", "parade", "the black album" i nadasve "sign 'o' the times" koji je ujedno jedan od najboljih pop-albuma svih vremena.
parliament is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:54   #29
jab rado čula human league - louise
i spandau ballet - through the barricades
__________________
All my lies are always wishes
ljastfm
rutvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 12:59   #30
E, Hjuman Lig je totalno krivo svaćen bend!
Svi misle da je to ono, potrošni popić, a ustvari to je ĐAVOLJE DJELO!
Onako složene harme (ne baš u Louise, doduše), nemre normalan ćojek naćinit!
__________________
Zu Risiken und Nebenwirkungen lesen Sie die Packungsbeilage und fragen Sie Ihren Arzt oder Apotheker.
Yo momma... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 14:35   #31
Quote:
parliament kaže:
pravo me cudi da imas sve princeove albume iz 70-ih, jer znam da cak ni hardcore fanovi nemaju "for you" i "prince". te ja nisam ni slusao, ali zato je "dirty mind" remek-djelo funka s pocetka osamdesetih i na toj ploci nema ni govora o sinticima znj klase, vec je rijec o toplim analognim moog i m1 korg sinticima, te fender rhodesu, a to su sprave iz prve lige. tezio ili ne, princeu je uspjelo napraviti nekoliko remek-djela: "dirty mind", "1999", "purple rain", "parade", "the black album" i nadasve "sign 'o' the times" koji je ujedno jedan od najboljih pop-albuma svih vremena.

Da, vidim da si sklon nekako prečestim slaganjem sa "uvriježenim mišljenjima", no ja nisam i niti ću biti. Imam For You, Prince i Dirty Mind i svi ti prvi albumi bez obzira što ti meni bacaš sada u facu nekakvu quality marku sintića su mi prosječni kič albumi sa strava lošom produkcijom. Koliko se sjećam nema niti neke pretjerane razlike među njima. Kroz određeno razdoblje sam se prisilio malo slušati ga i iako neću reći da je to sranje, meni je njegova glazba čisti prosjek i (pod)prosjek i nikada se Prince niti nije uspio uzdignuti iznad tog prosjeka (bar što se tiče mog ukusa). Najgori albumi su mu ipak Lovesexy i The Black Album
Purple Rain definitivno najbolje podnosim zbog dopadljivih pjesmica.
Neki ga vole, no njegov sitni glas i kad čujem ono njegovo "you don't have to be rich to be my girl" digne mi se kosa na glavi!
Dvostruki Sign O The Times mi je recimo također prosječan album. Jednostavno mi je pomalo to doživljavanje njega kao velikog umjetnika jedno veliko ispiranje mozga jer ako postoji netko tko je sklon izmiksati ono najgore od komercijalnih zvukova, ritmova, te dodati još svoj štih pop-dance kiča na svoje loše melodije to je onda Princ! Jednostavno on mi je
Baš ću si još malo preslušati neke njegove podnošljivije albume, no općenito riga mi se od takve kvazi glazbe!
__________________
giving into the nightime ain't no cure for the pain,
you gotta wade into the water, you gotta learn to live again
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 14:49   #32
Također je zadivljujuće kak se svi prave tak pametni kada pljuju primjerice Madonnu, Michael Jacksona, Yannia i Phil Collinsa kroz 80-te koji su iako su bili u teškoj komercijali napravili hrpe slušljivih i prekrasnih pop pjesmica iako tu možda i nije bilo nekakvih inovacija, niti prevelike supstance u glazbi, a ti isti će sa druge strane hvaliti jednog Princa koji je kao ti veliki umjetnik jer je izmišljao šrot novotarije, a zapravo nije ništa radio nego se fino stilski nadovezivao na najjaču trenutnu komercijalu, a pritom nije napravio praktički niti jednu jedinu slušljiviju pjesmu....al jebi ga- on je ipak umjetnik kojega obični smrtnici ne kuže! Da, a ja sam Donald Rumsfeld.
__________________
giving into the nightime ain't no cure for the pain,
you gotta wade into the water, you gotta learn to live again
Cijanid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 14:52   #33
Quote:
Cijanid kaže:
Također je zadivljujuće kak se svi prave tak pametni kada pljuju primjerice Madonnu, Michael Jacksona, Yannia i Phil Collinsa kroz 80-te
molim? šta ko ima protiv phila collinsa???
__________________
the workers are going home
Ponor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:07   #34
Quote:
Yo momma... kaže:
Za boldano se apsAlutno slažem.
Hm, već dugo ne dijelih Mod bodove, pa evo tebi onda dva: [SLIKA OBRISANA] [SLIKA OBRISANA]

No, otkud taj biser u tako odurnom okruženju?
Sljušaj, ja bi na većinu dosad navedenih pjesama stavila riga jer su već isfurane do bola, za ove mnogi nisu ni čuli, tako da ti skidam kapu makar za to.

Inače, ja bi na popis stavila
Depeche Mode - Policy of truth
Pink Floys - High hopes
itd., ali ne spadaju u konkurenciju jer su iz devedesetih, daklem...
__________________
chop them all up, put them in a pot,
add some potatoes, and look what you've got!
C.G.B. Spender is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:09   #35
Quote:
dmj kaže:
Osim ako se družimo s ovdašnjim forumašicama, naravno.

:

Kojim to
__________________
www.potlista.com
Mcnuggetdistorzion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:24   #36
malo oftopić, moram primjetiti da nam Cijanid svako malo pokazuje uznemirujuć nedostatak znanja vezan uz sintiće, sintezu zvuka općenito, a tako i produkciju...
haddock is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:27   #37
koji ti kurac znaš o sintevima šta glumiš kritičara
dajem ti minus zvjezdice *******
__________________
www.potlista.com
Mcnuggetdistorzion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:32   #38
Toto - Africa
Yazoo - Don't go
Bronski beat - Smalltown boy
Shannon - Let the music play
New order - Blue monday
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:54   #39
Quote:
Mcnuggetdistorzion kaže:
Kojim to
Brajko, s tim pristupom bi mogao doseć i prestić moje rekorde...
Malo ulizivanja i laskanja može pomoći.
Dobro, samo teoretski, još nije, ali ipak može...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 15:57   #40
Quote:
dmj kaže:
Malo ulizivanja i laskanja može pomoći.
Dobro, samo teoretski, još nije, ali ipak može...
To pomaže samo kod ove 30+ kategorije žena, a one su ionako u panici zato što još djecu nisu rodile a biološko sat otkucava, pa se love za najmanji znak pažnje








Mislim da ću jebat ježa na idućem bogovskom koncertu
__________________
www.potlista.com
Mcnuggetdistorzion is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.