Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2015., 20:12   #1421
nitko ne zna šta bi mogao imat u sebi?
bigi1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2015., 07:15   #1422
ja stvarno nemam pojma..dogo argentino, samojed plus neki kratkonožac
stvarno je mix mixeva, prekul je
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2015., 08:58   #1423
Quote:
drazen187 kaže: Pogledaj post
ako mogu samo cut misljenje vase jeli ovo staford ili pit, kuja je , stene je jos, hvala unaprid!!!


Može biti apbt, može biti križanac pita ili križanac drugih bul terijer pasmina bez pita. Zaključiti čisto na osnovu izgleda nije moguće.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 19:16   #1424
Quote:
ajduk a šimić kaže: Pogledaj post
Može biti apbt, može biti križanac pita ili križanac drugih bul terijer pasmina bez pita. Zaključiti čisto na osnovu izgleda nije moguće.
divan je
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2015., 21:30   #1425
Ima lipu glavu.
__________________
.....žensko.....
ajduk a šimić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2015., 19:27   #1426
Moze netko pomoci?
Koliko znam ima veze s Kinom..

Hvala lijepa

Neznam ime! is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 21:32   #1427
Pozdrav,

trebao bih vaše mišljenje - podsjeća li vas na križanca posavca ili basenjija, ili nešto treće? čitajući karakteristike basenjija - upotpunosti bi se uklopila -
Basenji je pas koji NE laje što ne znači da je potpuno nijem. Ne može lajati kao običan pas ali može proizvesti samo kratki "woolf". Oni mogu cviliti, režati i zavijati poput vukova i pri tome mogu biti poprilično glasni.
Basenji je poznat po tome da je vrlo čist pas – ne podnosi prljavštinu ni mokru dlaku te će se lizati kao mačka sve dok se ne očisti odnosno osuši. Oni će, isto tako lizati i ostale članove svog čopora, pri tome se misli i na ljude i na životinje.
Izvan svog doma Basenji aktivan pas uvijek spreman za pokret, višesatne šetnje, trčanje i lov. Ali kod kuće je uglavnom miran kućni ljubimac koji voli biti u blizini svoje obitelji, ležati na kauču i u blizini svojih ukućana ili drugih životinja. Obožava se sunčati i selit će se iz jedne prostorije u drugu hvatajući osunčana mjesta.




Hvala.
Ma7ej is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 07:27   #1428
Posavac
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 08:57   #1429
mix posavca.

basenjija ima svega par u hr i njihovi vlasnici sigurno paze da se ne pare kako im dođe.
posavci su isto jako aktivni vani, nježni prema članovima obitelji, čisti...
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 17:12   #1430
Pozdrav!
Što biste rekli za Lakija, čega je mješanac? Labrador/ptičar možda?
Ima nešto više od 2 godine i nekih 35kg. Pun je energije, obožava lopticu, po cijeli bi dan mogao trčati za lopticama. Izuzetno je skočan.
Hvala!

tepsija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 08:42   #1431
Tvoj Laki mi nekako ima pogled ko neki ovčarski pas, a i ova uheka su vislje nasadjena pa mi se cini da ima nekog pretka koji je imao uzdignute usi. Moguce da ima nekog pticara u sebi, a i labradora, no ima tu jos nesto, bar sto se usi i pogleda tice, nikako nije nit pticarski nit labradorski
Bar ja tako mislim
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:44   #1432
ima u njemu ovčara, vjerojatno laba, možda i ptičara...
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 20:41   #1433
Pozdrav, pišem već po 3. put. Ovo je štene za koje se kad sam davno postavio 1. put mislilo da je mješanac posavskog goniča, ali po ni čemu nije, a drugi put da je mješanac beagle-a.
Sada joj je oko 7 mjeseci i još je po visini jako jako mala, što mislite sada na koja bi pasmina mogla biti...


post a picture


upload img


image url


jpg images


adult image hosting
Ma94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 08:51   #1434
Ma jedan roditelj je 100% posavski gonič


drugi je nekaj kratkonogogoa
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 11:24   #1435
Ja bi rekla da ziher ima jazavcara u sebi... ta glavica, duga ledja... noge jesu malo vislje ali to je od nekog drugog pretka pokupil i mislim da bi moglo biti bigla. Takva boja se bas od njih i moze dobiti
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 23:58   #1436
mislim da bi se bolje vidilo kakve je boje pes da slike nisu obrađivane . meni isto vuče na posavca, na bigla nimalo.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:36   #1437
Da li je moguce da je ovo mjesanac mopsa i pekinezera ? 2 mjeseca stari.

Zadnje uređivanje Marko722 : 31.07.2015. at 19:05.
Marko722 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:53   #1438
teško da su križanci tih pasmina. imaju dužu njuškicu od obje pasmine, a i njuška je ta koja je kod štenaca kraća u odnosu na glavu nego što je kod odraslih pasa. no vjerojatno u sebi imaju nešto pekija ili mopsa.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 19:04   #1439
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
teško da su križanci tih pasmina. imaju dužu njuškicu od obje pasmine, a i njuška je ta koja je kod štenaca kraća u odnosu na glavu nego što je kod odraslih pasa. no vjerojatno u sebi imaju nešto pekija ili mopsa.
Nadam se da ce to na kraju biti mali psi da ne bi bilo iznenadjenja ?
Stari su 2 mjeseca.
Marko722 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 20:25   #1440
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
teško da su križanci tih pasmina. imaju dužu njuškicu od obje pasmine, a i njuška je ta koja je kod štenaca kraća u odnosu na glavu nego što je kod odraslih pasa. no vjerojatno u sebi imaju nešto pekija ili mopsa.

S obzirom u sto se za posljednje desetljece pekinezeri pretvorili lako moguce da je jedan od roditelja pekinezer.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:21.