Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2010., 18:25   #201
Gmail lozinka

Pozdrav! Imam jedan problem pa se nadam da mi netko može pomoći. Naime već neko vrijeme koristim gmail i to na način da mi ne treba lozinka jer sam to ukinuo, već se kad na svojem računalu pokrenem gmail automatski spojim. Sada bi to htio promijeniti ali neznam gdje. Prošao sam opcije, postavke ali nigdje nisam naletio na opciju pomoću koje mogu opet aktivirati opciju upisivanja lozinke.Jel ima netko iskustva s tim? Pomagajte.
ivek75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 19:00   #202
ne mozes "ukinut" lozinku. stavio si vjerovatno da ti program koji koristis zapamti lozinku.

mail pregledavas preko browsera ili koristis nesto tipa outlook?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 20:01   #203
Lozinka

Kad upalim gmail automatski mi ga otvori, a ja bi htio da me svaki put prije otvaranja pita za lozinku.
ivek75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 20:58   #204
ajd probat cu drugacije...

kad "upalis" gmail jel vidis u gornjem desnom kutu da ti pise "Sign out" ili "Odjavi se"?
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 21:11   #205
lozinka

vidim
ivek75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 22:03   #206
klikni na to i sljedeci put kad se logiras nemoj stavit kvacicu kod "Stay signed in "
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2010., 21:49   #207
Imam problem. Provaljen mi je gmail. I to mi je već treći account provaljen u 2 godine, a nedavno mi je provaljen fejs i redovito me obavještava da mi netko ukucava lozinku na fejsu, ali ima previše krivih ukucaja. Također, dobila sam obavijest da se netko s IP iz USA spajao na moj fejs. Da, imam jednog bivšeg luđaka koji me proganja već 3 godine i protiv kojeg sam pokrenula postupak i jednog programera s kojim se nisam baš najljepše razišla
Mene zanima što da radim ... Kaže da mi lozinka nije točna, ali po cijele dane mi je upaljen chat, tako da sam i danas ujutro bila online, normalno kao i uvijek. Sigurna sam koja mi je lozinka. Tek sam kasnije skužila da me odjavilo iz chata.
Malo mi je bed jer mi mail s posla dolazi na taj gmail, bed mi je zbog nekih informacija koje ne želim da ikako dođu do onog manijaka koji me opsjeda. Do sad mi je sve bilo smiješno, sad me strah da će me ovaj naći negdje i upucat . Trebam li spomenuti da koristim google kalendar u kojem su mi svi sastanci sa vremenom i adresama?

Postoji li ikakav način da to riješim prije ona 24 sata? Jer neću moći spavati ovu noć ...
Black Molly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 01:43   #208
Nažalost, ne. Čekaj pa vidi što će ti Gmail ekipa javiti.


A i ne kužim zašto svi mislite da je tako lako "provalit" u Gmail (ili bilo koji mail, kad već pričamo o tome). Nemojte za sigurnosno pitanje i/ili lozinku stavljati predvidljive stvari.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 15:55   #209


ne mogu se logirati na gmail, uopće stranicu ne želi ni na jednom pregledniku otvoriti već javlja grešku

Not Found

The requested URL /accounts/ServiceLogin was not found on this server.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443


a google radi i sve ostalo, samo gmail ne, a ni gtalk.


kaj da radim?


thanx
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 16:08   #210
Ne radi www.gmail.com? Probaj http://mail.google.com
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 19:57   #211
hvala... al ne radi
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 21:28   #212
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
hvala... al ne radi
Evo, jedno od rješenja problema koje google nudi: http://www.greekchat.com/gcforums/sh...d.php?t=105975

Inače, ne znam jesi već probala, ali očisti cache/cookies i sl. CTRL+SHIFT+DEL i deri (nemoj samo login podatke)
Ili drugi probala?
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 11:41   #213
kolači su izbrisani i opet isto... na svim preglednicima... od opere, mozile, IE, chroma...

firewall isključen...


al niš :/


bude došel jedan dečko pogledati.


hvala
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 11:59   #214
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post


ne mogu se logirati na gmail, uopće stranicu ne želi ni na jednom pregledniku otvoriti već javlja grešku

Not Found

The requested URL /accounts/ServiceLogin was not found on this server.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443


a google radi i sve ostalo, samo gmail ne, a ni gtalk.


kaj da radim?


thanx


A jesi li probala i koristiš li uopće IMAP ili POP pristup preko nekog e-mail klijenta?

A što se tiče GTalk-a možda da ga deinstaliraš i opet instaliraš!?
Start is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:10   #215
Imam frku. Klinac si je sam otvarao gmail i to već drugu adresu, ovu si je samostalno i sad nešto pobrkao, tako da je maknuo moju i od muža (inače na klik na prozorčić nam su se pojavljivala imena, sad ih nema) i ono najvažnije..
Mada nije kliknuto na Zapamti me njemu je uvijek na otvaranje gmaila njegovi podaci upisani kao i cijeli pass i bez brige ja uđem u njega (mada nije da ima nečega i da ja to želim) samo želim maknuti da mu pamti njegove podatke.

Već dva dana razbijam glavu, prošla sve postavke ali nisam odgonetnula u čemu je kvaka.

Kako maknuti da mu pamti pass?

Zna netko?

Slikala sam, znači, dok otvaram gmail, odmah u prozorčićima vidim ovo: (ime sam djelomično obrisala )

http://i29.tinypic.com/15re6xc.jpg


Zahvaljujem unaprijed za odg.
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:13   #216
Thumbs up

Quote:
Laura74 kaže: Pogledaj post
Imam frku. Klinac si je sam otvarao gmail i to već drugu adresu, ovu si je samostalno i sad nešto pobrkao, tako da je maknuo moju i od muža (inače na klik na prozorčić nam su se pojavljivala imena, sad ih nema) i ono najvažnije..
Mada nije kliknuto na Zapamti me njemu je uvijek na otvaranje gmaila njegovi podaci upisani kao i cijeli pass i bez brige ja uđem u njega (mada nije da ima nečega i da ja to želim) samo želim maknuti da mu pamti njegove podatke.

Već dva dana razbijam glavu, prošla sve postavke ali nisam odgonetnula u čemu je kvaka.

Kako maknuti da mu pamti pass?

Zna netko?

Slikala sam, znači, dok otvaram gmail, odmah u prozorčićima vidim ovo: (ime sam djelomično obrisala )

http://i29.tinypic.com/15re6xc.jpg


Zahvaljujem unaprijed za odg.


otvoriš mozillu -alati- opcije-sigurnost-spremljene lozinke- i tu pronađeš njegov mail i jednostavno ga obrišeš iz spremljenih lozinki
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 22:26   #217
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
otvoriš mozillu -alati- opcije-sigurnost-spremljene lozinke- i tu pronađeš njegov mail i jednostavno ga obrišeš iz spremljenih lozinki
Puno puno HVALA!!!!!!!!
Našla, poklikala, obrisala i sve 5.

Sama to ne bih našla....2 dana lutala po njegovim postavkama u računu....luda već od toga.....

Sad ga špotala........i rekla mu što je krivo uradio, pa kaže, ah, slučajno sam kliknuo...

Klinci..malo veći klinac...
Laura74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 21:38   #218
Unhappy pomoć molim

iz nekog razloga ne mogu ući u gmail. Javlja mi da se firefox i explorer ne mogu spojiti na google-ov server.
sve sam pokušala ali nema pomaka
lavica004 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 23:07   #219
što ti TOČNO kaže?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 23:13   #220
Meni se par puta nešto slično pojavilo, ali samo sam refreshao stranicu i sve je proradilo.
LightBringer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.