Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 10:33   #21
http://www.facebook.com/pages/Need-F...9444883?ref=hl Tražimo aktivne admine,trenutno nemamo puno fanova, počinjemo sa radom sa 400 fanova. Hvala
__________________
www.svijetigara.com
Dalmatinac24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 16:49   #22
Jedan od najboljih načina reklamairanja web stranica je ostavljanje linkova na što više mjesta na netu kako bi ih google što prije indeksirao. Npr. ostavite link neke web stranice www.feniksalternativa.webs.com i u potpis emaila i to je to.
fakincina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 18:48   #23
kvaliteta a ne kvantiteta..
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 00:20   #24
Decki nemojte zezati,,ja imam blog erMagazin i trebam reklamiranje ali to definitivno nisu mjesta na koja vi upucujete covjeka sajtovi kao sto su surfing,,traffic exchange,,banner advertising,,a zasto?
Ako covjek prodaje domace proizvode,,samo ce djaba gubit vrijeme klikajuci strane sajtove da bi dobio kredit da drugi gleda njegov (a pogledat ce ga opet stranac koji kupi poene za svoj sajt),,to je sajt samo ko zaradjiva na PTC,surfing sites a definitivno nije mjesto za nase proizvode

lijep pozzzz
nasy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 01:11   #25
imaš geo targeting na nekim od tih sajtova
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 17:35   #26
Postoji puno nacina a ja bih ti preporucio seo i drustvene mreze.
__________________
Moj sajt s igrama
alec97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2015., 09:31   #27
A ne bi bilo na odmet i uloziti par kuna...

na pravo mjesto
Jorgovani is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2015., 12:30   #28
Biznis profil je sajt na kome možete da poručite besplatnu web stranicu za vaš privatni biznis, odnosno kompaniju ili preduzeće. U zavisnosti od Vaših potreba, pošaljite nam zahtev kako želite da izgleda Vaša web stranica. Sami određujete sadržaj stranice, informacije, odnosno podatke koje želite da podelite u javnost. Postoji mogućnost pravljenja i galerija, koje će sadržati slike, sa koijma želite da pokažete javnosti čime se bavite, ili asortiman Vaših proizvoda.

Vaša stranica će se nalaziti u bazi sa ostalim biznis profilima i na taj način ostvarujete međusobni marketing

Pogledajte više o tome na sajtu Biznis Profil

http://biznisprofil.com/
Biznis Profil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2015., 22:32   #29
www.ludi-grad.com

Poštovani forumaši, posjetioci naše Zajednice,

u ovome tekstu ću Vam predstaviti našu ulogu u ovome svijetu.

Ludi Grad je zajednica koja je ovdje postavljena kao izvanzemaljska, metafizička i konfuzna.

No, negirat ću se odmah na početku teksta i reći ću da smo mi stvarno, od krvi i mesa, imamo svoj život, hobi, djevojke (neki i žene i djecu) itd.

Pitanje jeste zašto smo mi ovdje, šta radimo?

Pa vidite, živimo u svijetu gdje su poremećene općeljudske vrijednosti, gdje je humanost marginalizirana a ljudska egzistencija svedena na minimum. S tendencijom uspostavljanja novih i frekventnijih vrijednosti, danas pišem ovaj tekst, trošim vrijeme na ovu Zajednicu (s velikim grafemom Z).

Mnogo je gaming zajednica, čemu uopće ovo?

Iako smo svjesni činjenice da postoji nekoliko tisuća/hiljada gaming zajednica, i da je konkurencija maksimalna, mi smo opet tu. Tu smo da napravimo jedan zajednički projekt, jednu općeljudsku zajednicu obogaćenu dobrom simulacijom i zabavom. Moram napomenuti da postoje "zajednice" ali to nisu "zajednice". To su većinom općenacionalno orijentirane skupine ljudi koji promoviraju neku ideologiju a i samo nesvjesni činjenice da ni kompetentni za razumijevanje istog.
Zajednica nije ako vas neko tjera da nešto plaćate, pa vi platite pa vas otjeraju. To je neljudski i dehumanizirano! Mi to ne želimo, to nije poanta svega! Činjenica je da živimo u teškim vremenima gdje se skoro plaća i vazduh i da je težak i skup život.
Zato od Vas ne tražim(o) novac, bitno je da ste ovdje i da budete humani, da ne varate, da budete ljudi, da ispunite želje vaših roditelja.
Biti čovjek s humanističkim vrijednostima jeste jedna velika i religiozna i nereligiozna stvar. To je OPĆA stvar.
Ne tražim ovdje 500 ljudi, tražim onoliko koliko je spremno da pokaže ljudskost, zabavu, svoje dobre vrline i raspoloženost za igru, simulaciju.
Dovoljno vam je što vas svakim danom u stvarnom (RL) životu varaju, crpe vam dušu i kradu pred očima. Zar nije bolje ući na forum, server i pobjeti od realnih, zbiljskih konvencija te simulirati ono što biste ŽELJELI biti!
Ako smo osuđeni na vječitu borbu za egzistenciju, zašto onda ne simulirati nešto što vas čini BOLJIM!

I, da, šta dalje, koja je bit svega?

Naša tendencija, misija, jeste upravo stvaranje ovog irealnog prostora gdje ćemo uživati.
Gdje ćemo funkcionirati kao jedna lijepa i dobra zajednica.
Moći će napredovati jednostavno preko ravnopravnih mogućnosti.

Šta tražim(o)?

Tražimo ljude koji su spremni pokazati svoju čovječnost i volju, snagu za simuliranjem boljeg sebe!

Šta uzvraćam(o)?

Prije svega dokaz da smo kao individue postojani ii izgrađeni s identitetom.
Ne tražimo da nam bilo šta plaćate! Ako donirate za host, to je krajnje humano i dobrodošlo.
Mapping team i razne pogodnosti su zapravo u svrhu plaćanja hosta i produženja trajanja naše zajednice.

Oh, već nemate novac, pa tražite?

Ne, Ludi Grad će postojati dok ima i vas. Uvijek će se naći neka sića za pruduljenje hosta. Bitni ste Vi i vaše prisustvo, pouzdanost, čvrstina.

Šta će biti s onima koji žele zlo, neljudima, otpadnicima i bezumnicima?

Pa, na serveru neće biti ban-a. Osim za cheatere.
Njih čeka bolja kazna.
Oni koji planiraju veće napade i te stvari, bit će MUP nadležan jer smo mi lincencirani. IP se bilježe.

O različitostima i porijeklu...

Ovo je MULTIETNIČNA zajednica u kojoj svi imaju jednaka prava!
LIBERALNOST, INTERKULTURALNOST, RAVNOPRAVNOST, MULTIKONFESIONALNOST je naše drugo ime!
Svi članovi Ludog Grada su MI. Tu nema dvojbe! Kod bude odstupao, bit će odstranjen!
Kada ste na Ludom Gradu, vi ste zapravo MI! Bez rase, boje kože, spola, jezika, vjere, političkog ili drugog uvjerenja!!!
STAFF TEAM je posebno konstruiran u tim pogledima!
Bitno je da radite onako kako je u korist Ludog Grada i po željenim konvencijama!

Za kraj?
Poručujem(o) Vam da budete LJUDI. Dobri simulatori igre i da ne zapostavljate obaveze u realnom životu jer KARIJERA je doista bitna!




childishgambino is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 19:41   #30
Napravi besplatnu web stranicu

Biznis profil je sajt na kome možete da poručite besplatnu web stranicu za vaš privatni biznis, odnosno kompaniju ili preduzeće.

Vaša stranica će se nalaziti u bazi sa ostalim biznis profilima i na taj način ostvarujete međusobni marketing. Svaki posetilac sajta, će moći da pristupi bazi biznis profila, gde će imati uvid u svaku Vašu internet stranicu.

http://www.biznisprofil.com/
Biznis Profil is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 19:43   #31
Kako napraviti besplatnu web stranicu

Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Prodajem proizvode online,imam svoju web stranicu(dodaci prehrani,vitamini,minerali..),ali ne znam kako najbolje reklamirati,a da se ne plaća,nemam love dok to malo ne krene.Probao sam preko raznih oglasnika,ali nije se baš pokazalo najbolje,dosta slabo,nikako.Oglašavao sam preko FB,ali se brzo nakupi klikova,a malo njih kupuje,100kn ode dok kažeš keks.koji je najbolji načina online reklamiranja,a da je što jeftinije,?vjerovatno mnogi traže tu mogučnost.

Biznis profil je sajt na kome možete da poručite besplatnu web stranicu za vaš privatni biznis, odnosno kompaniju ili preduzeće.

http://www.biznisprofil.com/
Biznis Profil is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 13:10   #32
You can try fiverr! There are thousands of seller offering Advertising gig just choose some from there and advertise your product around the world.

https://www.fiverr.com/grabbani
vannawishum is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 15:08   #33
Quote:
nasy kaže: Pogledaj post
Decki nemojte zezati,,ja imam blog erMagazin i trebam reklamiranje ali to definitivno nisu mjesta na koja vi upucujete covjeka sajtovi kao sto su surfing,,traffic exchange,,banner advertising,,a zasto?
Ako covjek prodaje domace proizvode,,samo ce djaba gubit vrijeme klikajuci strane sajtove da bi dobio kredit da drugi gleda njegov (a pogledat ce ga opet stranac koji kupi poene za svoj sajt),,to je sajt samo ko zaradjiva na PTC,surfing sites a definitivno nije mjesto za nase proizvode

lijep pozzzz
Neće gubit vrijeme ako će platiti. Recimo na clixsense za 2.20 $ imate 200 pregleda, možete odabrati koje zemlje da se prikazuju, a imate opciju čak i filtar po spolu, 15 sek reklama što mislim da je ok.

Imate i mogućnost bez filtra po državama tada je puno jeftinije, ali definitivno najbolja stvar za masovnu posjetu je clixgrid igra gdje plaćate manje od 1 $ po danu a možete računati između 700-1000 posjeta dnevno.

Easyhits4you daje u RH čak i filtar po županijama, platite i neka se vrti. Viđao sam zanimljive stranice koje nemaju veze s internet biznisom i smatram da se isplati jer bez obzira što vaš posao nema veze s onime što se tamo obično reklamira, cijena je puno manja, imat ćete ogromnu posjetu za rel. malo novca i ako je stvar zanimljiva zapet će dovoljnom broju ljudi za oko.

Ima i dobra alternativa tipa bidvertiser gdje smješta vaše oglase po dobrim blogovima i stranicama tematike koju odaberete.

Sve je bolje od googlea oglasa koje danas dobar dio ljudi ignorira jer strašno poružnjuju stranice, skupi su i uvaljuju oglase konkurentskih stranica.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 15:59   #34
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Ima i dobra alternativa tipa bidvertiser gdje smješta vaše oglase po dobrim blogovima i stranicama tematike koju odaberete.
na bidvertiseru čak dobiješ gratis 20$ kad dodaš karticu
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2018., 15:01   #35
Youtube je odlican kanal za besplatno oglašavanje. Poslije googla najkorišteniji alat za pretraživanje.
__________________
Igre.games
karlo3030 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.