Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2014., 17:26   #41
I nitko da pita tko ce uopce kupit te proizvode?
reklamirat ih po fejsu? spamat okolo sa nekim proizvodima?
Kačit link Tripleclicksa na komentare dnevnik.hr i ostalih portala?
po raznim grupama spamaju non stop kao neka sekta...npr mobitel i sad bi trebao očekivat da netko kupi mobitel ili bilo što preko linka kojeg sam ja ubacio npr na neki post od Index.hr-a?
Stranci se uplaše kad vide bilo kakvo spamovanje ,kamoli da kliknu i kupe nešto a svi odavde balkanci nemaju para,i da imaju valjda ce otic u trgovinu i dobro razgledat pa kupit što ih zanima...
za sve ostalo tu je Njuškalo,gdje se također može stavit svoja garažna prodaja i kupit sve od igle do lokomotive iz svoje zemlje a ne nekog lika iz Burkine Faso ili Kanade..i još toliko trošenje vremena i struje i toliko čitanje...
SFI članovima je bitno da se radi a to što više struje potroše to nije bitno,ha..e da je takav mentalitet ljudima u ovoj zemlji ali da se uhvate pravog posla,di bi nam kraj bio..makar i motike ili lopate..a mislim da bi za toliko uloženog vremena koliko oni ulože, više zaradio da pravim treske za potpalu..

Ovaj moj link dolje zanemarite s obzirom na ovaj post,ja jesam na neobuxu i klikam 5 minuta na dan..to smatram igrom i hobijem..
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 21:38   #42
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
ako nije spamanje,onda je ulaganje...
ja sam probao sa neobuxom jer nisam u ničemu posebno dobar da budem freelancer iako se super služim i engleskim i kompom,također ne želim posvećivat toliko vremena internetu i čitat to sve,obavljat sve te zadatke i ostalo..i onda mi uletilo 50$ na onoj igri na neobuxu i ostao sam klikat,evo nakon 2 mjeseca imam 70$,a obavim sve uz jutarnju kavu i cigaru..još gledam i TV usput..čak sam i uložio15$ koje sam zaradio na siteu,nista iz svog džepa ,uzeo si one referale,imam i 10 koje sam doveo...ugl neki džeparac je skoro tu,a napredujem konstantno..najvažnije mi je da mi treba 10 minuta na dan,ako radim mini jobs onda više..al više i zaradim i sve to sa isključenim mozgom

Sve u svemu,nije sve za svakoga i svatko si moze naći što mu odgovara..no ja iskreno ne vidim ništa u SFI ako nemate dobar način dovođenja ljudi koji će kupit nešto tamo..lijepo to izgleda da dobijete 20$ ako netko kupi to i to..al malo razmislite tko će vam to kupit ljudi moji...
U ovoj tvojoj rečenici koju sam boldao i je problem kod većine
U ovom poslu se mozak mora koristiti, prosječne provizije nisu 20$ već 6-10$ i nudiš li ok proizvode/usluge ima ih puno u mjesec dana
Netko će spamati po netu privučen velikom provizijom i ne prodati ništa, drugi uključe mozak i ponude članstvo koje se obnavlja svaki mjesec ljudima kojima to treba i zarađuju lijepi novac svaki mjesec od istih ljudi.
Primjer: na facebooku postoje desetci tisuća oglasnih grupa gdje je dozvoljeno reklamirati poslove između ostalog. I svi se učlanjuju, zasipaju grupe oglasima za suradnike a oglasi brzo potonu i nitko ih ni ne pročita. Ali svatko provjerava dali je oglas objavljen i vidi uz put koji od ostalih oglasa.
Ja sam u takve grupe davao oglase za autoposter koji automatski objavljuje pripremljeni oglas u u izabranim grupama. Pa kroz dan koji puta obišao grupe i komentirao taj oglas sa drugog profila da ga dignem (nisam ubacio desetak oglasa u grupu i spamao) i sa relativno malo oglasa i uz par dana malo žešćeg rada skupio veliki broj ljudi koji svaki mjesec plaćaju korištenje autopostera. I tim ljudima nije žao dati neki novac svaki mjesec jer im autoposter odrađuje posao u do 5000 grupa sa više profila i u intervalima po želji.
I sve su to ljudi koji rade neki internet posao nevezan za SFI ali tu plaćaju uslugu koja im olakšava njihov posao.
U međuvremenu se pojavila konkurencija sa sličnim proizvodima, pala je cijena ali se još uvijek veliki broj kupaca zadržao na ovom proizvodu a i oni koji su otišli konkurenciji opet donose proviziju ali je bitno niža.
Kao i kod svakog affiliate marketinga treba izabrati dobru nišu ali ovdje je prednost što možeš kad uočiš ciljanu grupu možeš u dvije minute ponuditi odgovarajući proizvod ili uslugu, samo treba malo razmisliti i biti drugačiji od većine ako ne i od svih
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 08:10   #43
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
I nitko da pita tko ce uopce kupit te proizvode?
reklamirat ih po fejsu? spamat okolo sa nekim proizvodima?
Kačit link Tripleclicksa na komentare dnevnik.hr i ostalih portala?
po raznim grupama spamaju non stop kao neka sekta...npr mobitel i sad bi trebao očekivat da netko kupi mobitel ili bilo što preko linka kojeg sam ja ubacio npr na neki post od Index.hr-a?
Stranci se uplaše kad vide bilo kakvo spamovanje ,kamoli da kliknu i kupe nešto a svi odavde balkanci nemaju para,i da imaju valjda ce otic u trgovinu i dobro razgledat pa kupit što ih zanima...
.
U pravu si, internet oglasnici su puni SFI oglasa i stalno se upisuju novi, tako da je verovatno svima dosadio. Najvecu zaradu imaju oni koji su poceli medju prvima i imaju dosta koji rade za njih i njima se svakako isplati. Sad je mnogo teze uci u veci novac bez ulaganja.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 14:44   #44
Quote:
distrgovina kaže: Pogledaj post
U pravu si, internet oglasnici su puni SFI oglasa i stalno se upisuju novi, tako da je verovatno svima dosadio. Najvecu zaradu imaju oni koji su poceli medju prvima i imaju dosta koji rade za njih i njima se svakako isplati. Sad je mnogo teze uci u veci novac bez ulaganja.
Čemu ti koji radiš u SFI iznosiš netočne podatke koje i sam možeš lako provjeriti, barem djelomično?
Osoba sa najboljim osobnim rezultatom u hrvatskoj radi u SFI samo 7 mjeseci a zarađuje više od ljudi koji su tu skoro dvije godine.
U srbiji je slična situacija iako vodeći lider ima najveći tim ali, tim je manji dio zarade i vjerovatno će uskoro i po zaradi biti prestignut ako već i nije.
Jednostavno ima bolje rezultate, više aktivnih suradnika u prvoj liniji i sa svojim i partnerskim ECA postiže vrhunske rezultate. 9 mjeseci je u poslu a ima skoro četiri puta bolji osobni rezultat. Osobni rezultat donose kupci u triplecliksu između ostalog. A oni daju i direktne provizije
To što je netko tu 20 mjeseci i životari, spama po netu ne znači da će zarađivati veliki novac, ali i ttim načinom mu se isplati biti u SFI jer ne odustaju, znaju zašto!
U sfi je puno toga vidljivo svim suradnicima, i samo jedan član je uspio u 2 mjeseca rada ostvariti 1000$ isplatu jer zna raditi affiliate marketing, ali većina koja radi do te cifre dođe u vremenu od 6-24 mjeseca no ima samo jedan način da ne dođe do te cifre- da odustane!
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 14:59   #45
Ne kužim kako može doći do te cifre kad nema kome prodat te proizvode,što je 90% ljudi u sfi..neki nekad nekom uvale i eventualno imaju 1 ili 2 kupca,i to možda...ostatak očito zarade na garažnim prodajama gdje prodaju svoje stvari? ili objasni kako Meliri..kako zaradit u sfi bez prodajom svojih stvari ili stvari sa tog sitea triplecliks i koliko?
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 17:35   #46
Quote:
meliri kaže: Pogledaj post
Čemu ti koji radiš u SFI iznosiš netočne podatke koje i sam možeš lako provjeriti, barem djelomično?
Osoba sa najboljim osobnim rezultatom u hrvatskoj radi u SFI samo 7 mjeseci a zarađuje više od ljudi koji su tu skoro dvije godine.
U srbiji je slična situacija iako vodeći lider ima najveći tim ali, tim je manji dio zarade i vjerovatno će uskoro i po zaradi biti prestignut ako već i nije.
Jednostavno ima bolje rezultate, više aktivnih suradnika u prvoj liniji i sa svojim i partnerskim ECA postiže vrhunske rezultate. 9 mjeseci je u poslu a ima skoro četiri puta bolji osobni rezultat. Osobni rezultat donose kupci u triplecliksu između ostalog. A oni daju i direktne provizije
To što je netko tu 20 mjeseci i životari, spama po netu ne znači da će zarađivati veliki novac, ali i ttim načinom mu se isplati biti u SFI jer ne odustaju, znaju zašto!
U sfi je puno toga vidljivo svim suradnicima, i samo jedan član je uspio u 2 mjeseca rada ostvariti 1000$ isplatu jer zna raditi affiliate marketing, ali većina koja radi do te cifre dođe u vremenu od 6-24 mjeseca no ima samo jedan način da ne dođe do te cifre- da odustane!
Polako. Izuzetak ne cini pravilo. I sam kazes jedan, ili pojedini.
Kada pisem o poslu mislim na prosecnog koji to nikada nije radio i kakve su njegove sanse.. Ali to ne znaci da ne treba pokusati, vec to je samo moje vidjenje.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 17:55   #47
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako može doći do te cifre kad nema kome prodat te proizvode,što je 90% ljudi u sfi..neki nekad nekom uvale i eventualno imaju 1 ili 2 kupca,i to možda...ostatak očito zarade na garažnim prodajama gdje prodaju svoje stvari? ili objasni kako Meliri..kako zaradit u sfi bez prodajom svojih stvari ili stvari sa tog sitea triplecliks i koliko?
Ne moze se to objasniti u nekoliko recenica.
Uclanjenje ne kosta nista a imas dosta stranica i foruma o tome, videa i sl.
Ono sto je dobro je upoznavanje rada na marketingu, prodaji, sa saradnicima i dr. Znaci obuka je besplatna, i nije lose videti kako to funkcionise, a zatim proceniti jel ti odgovara.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 00:37   #48
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
Ne kužim kako može doći do te cifre kad nema kome prodat te proizvode,što je 90% ljudi u sfi..neki nekad nekom uvale i eventualno imaju 1 ili 2 kupca,i to možda...ostatak očito zarade na garažnim prodajama gdje prodaju svoje stvari? ili objasni kako Meliri..kako zaradit u sfi bez prodajom svojih stvari ili stvari sa tog sitea triplecliks i koliko?
U SFI ima više načina zarade i svatko radi što želi. Meni je affiliate marketing proizvoda ili usluga najbolji izvor prihoda i nije mi to problem odraditi niti naći kupce a i većina starih kupuje redovno. Bilo da su sudionici aukcija pa kupuju pakete tc kredita ili kupuju proizvode, usluge.
Čak novi bendovi mogu svoju gazbu stavljati na Tc i nešto zaraditi a dobiju besplatnu promociju. A ti opet od toga imaš neku korist ako si ih uputio na Tc.
Svatko u okloni ima osobe koje rade ručne radove, tradicijske proizvode i ne znaju kako i kome to prodati. Masa je obrtnika, proizvođača, trgovaca oko vas i zašto te ljude ne uputiti na tc da budu vaši ECA članovi a vi dobijete lijepu proviziju od svakog prodanog artikla? A kupce nije problem naći, ja većinu svojih ECA članova promoviram ali razmislim gdje i kome.
Tih 6-7 mogućih načina zarade možeš raditi sve ili samo pojedine u skladu sa vlastitim željama, znanjima i mogućnostima.
Pa i ako ništa ne znaš niti radiš, ako želiš uložiti neki novac par mjeseci (30-100$ mjesečno) sigurno ćeš biti u plusu nakon 6-8 mjeseci i neki moji članovi tako rade.
Zašto ulaganje? Jer ne ulaže rad i ne uči! A ukupno je manje od recimo osnivanja jdoo u hr i poslovanja prvi mjesec.


Quote:
distrgovina kaže: Pogledaj post
Polako. Izuzetak ne cini pravilo. I sam kazes jedan, ili pojedini.
Kada pisem o poslu mislim na prosecnog koji to nikada nije radio i kakve su njegove sanse.. Ali to ne znaci da ne treba pokusati, vec to je samo moje vidjenje.
Izuzetak? Trenutno na timskom forumu je aktivno barem 30 osoba od kojih će 20 za koji mjesec prestići barem dva-tri svoja uplinea po zaradi, i sam imam PSA koji zarađuje više od mene jer više i radi.
A ja sam u SFI samo 3,5 mjeseca ali imam neka korisna iskustva od prije i prenosim ih na svoje članove. I ja zarađujem više od moje sponzorice, barem mi je to uspjelo prošli mjesec

Poanta rada u SFI je da jedino neće zaraditi onaj tko odustane a tko ustraje i razmišlja onim između ušiju može jako brzo napredovati.
Pa čak i bez da ikoga uvede u posao.
Ovo je moj CSA član kojeg sfi sam dodjeljuje i ja sam mu co sponzor
http://www.zaslike.com/files/jt4bfra...em9_thumb.jpeg i ovaj mjesec od njega ću imati što kroz neku proviziju, što kroz preklapanje VP 7-10$!
Ako i ne znam ništa raditi, pažljivim odabirom dana kada potvrditi ea status može se dobiti ovako aktivne CSA članove i samo od njih za koji mjesec imati neki prihod. A uz malo sreće bude aktivan i neki od onih koje se dobije za team lider statuse.
I sve to piše na SFI ali treba čitati, učiti, usvajati i primjenjivati ta znanja, iskustva.. i za to čitanje te SFI plati nekih 1,5$ što nije puno ali ti plate što učiš iz njihovih tekstova

Na vašu žalost, o toe gdje i kome što nuditi neću ovdje, to čuvam za sebe i svoje članove ovdje sam iznio samo iskustvo sa autoposterom jer je zlatno doba tog proizvoda prošlo iako se i sada nađe po koji novi kupac ali cijena a time i provizija više nije tako stimulativna da bi to puno promovirao

Zadnje uređivanje meliri : 12.03.2014. at 01:06.
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 05:16   #49
Razmisli logicno, da bi zaradio moras imati svoje clanove, a da bi oni zaradili moraju i oni imati svoje clanove, i tako u nedogled. Znaci piramida koja ce funkcionirati dok se uclanjuju novi clanovi.
Trzista drzava regije su mala i vec pretrpana oglasima.
Ostaje reklamirati po zapadu, ali tu je vec potrebno poznavanje jezika i neko iskustvo. A ta prica: "svako ko hoce raditi ce zaraditi" je vec izlizana, i vazi za svaki posao.
I prosjak ce zaraditi ako je uporan.

Zakljucak, moze se zaraditi ali taj posao nije za svakog.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 22:01   #50
Quote:
distrgovina kaže: Pogledaj post
Razmisli logicno, da bi zaradio moras imati svoje clanove, a da bi oni zaradili moraju i oni imati svoje clanove, i tako u nedogled. Znaci piramida koja ce funkcionirati dok se uclanjuju novi clanovi.
Trzista drzava regije su mala i vec pretrpana oglasima.
Ostaje reklamirati po zapadu, ali tu je vec potrebno poznavanje jezika i neko iskustvo. A ta prica: "svako ko hoce raditi ce zaraditi" je vec izlizana, i vazi za svaki posao.
I prosjak ce zaraditi ako je uporan.

Zakljucak, moze se zaraditi ali taj posao nije za svakog.
Totalno nerazumjevanje posla!
I u pravilima uspjeha je duplikacija, odnosno zapošljavanje novih suradnika tek na trećem mjestu i da je tako kao što većina ovdje piše, nikada nitko ne bi zarađivao affiliate marketingom!
Tipično američki pristup poslu- plati, uvedi nove, nauči da plate i sve svodite na dio koji daje novac ali sporo i treba puno truda da bi se tu napravio posao.

Prvenstveno je bit ovog posla promocija proizvoda i usluga. Pa bilo to nuđenje nečijeg apartmana za ljetovanje ili izrada pozivnica za vjenčanje. Ali su to proizvodi koji se traže, koji se kupuju i donose i potrebne poene i novac, bez osobne kupovine.
Teško je naći situaciju u životu da ne možete naći potrebni proizvod ili uslugu na TripleCliksu a ako je i cijena ok, dostava.. zašto ne ponuditi to nekome kome treba? I zaraditi

I to doslovno svatko može ali treba slušati, pratiti što tko traži, treba i ponuditi ok info i ne treba ni neko znanje jezika za to. A kad nađeš ok ciljnu skupinu i proizvod lako je to promovirati i na drugim jezicima, engleski tekst možeš uz svaki proizvod kopirati a ostale jezike se da srediti
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2014., 22:32   #51
Stvarnost te demantuje. Da je tako kako tvrdis, nebi oni koji oglasavaju SFI trazili suradnike nego promovisali proizvode. A 90% oglasa koji daju clanovi SFI idu otprilike ovako;

Posao preko Interneta -ali pravi! Siguran,ozbiljan, dugorocan! Sve je potpuno besplatno, dobijate izuzetnu obuku,kompletnu podrsku izuzetnog tima najiskusnijih marketara, uputstva za rad korak po ...

Potrebni suradnici za RAD OD KUĆE za proverenu američku kompaniju. Više mogućnosti zarade, proveren i dugoročan posao. Uložite svoje vreme i trud, uz besplatnu obuku..

i sl.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 03:37   #52
to je jer 90% ljudi selektivno čita, samo djelove koji su im "lakši".
I prate amerikance koji dominiraju sfi forumom a osim Darella i još moda dvojice većina nije postigla neki uspjeh. A amerima je sve novac- koliko ja to trebam platiti!
Ako si pratio koji Borisov webinar, i on nikada ne kaže- kupi .. uvijek je savjet oglašavaj!
90% ljudi ne zna maknuti bez facea, kad im blokira profil ili ne radi autoposter nastaje panika.
Znači li to da je ta većina u pravu?

Cilj svakog uspješnog posla je biti drugačiji a ne kopija većine.
Nova igra je savršena za promociju u potpuno novoj ciljanoj skupini kojoj se malo što moglo kvalitetno prezentirati.
A osim novih kupaca tc kredita koji mi daju VP i provizije ako netko od tih "mojih" kupaca osvoji zackpot ja imam 10% njihove nagrade bonusa
Sada ja tebe pitam, koliko si ti uveo kupaca zahvaljujući novoj igri, ostvario provizija kad znaš da ja nisam u pravu i moj način nije dobar? Iako odgovara svim smjernicama sa sfi, bez preskakanja pojedinih dijelova!
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 07:21   #53
Sve se svodi na ako i mozda,. Ako uclanis dosta novih clanova, pa ako oni napreduju, pa ako neko od njih ili preko mene nesto kupi itd. .. I na kraju kad saberes i oduzmes koliko si vremena proveo za racunarom vidis da nisi na nekom dobitku. Ustvari kako vidim na forumu vecina je zadovoljna ako od zarade moze platiti mesecne racune. Sto se mene tice ja sam na SFI prvenstveno da nesto novo naucim, a novac je u drugom planu.
Internet kupovina i marketing su sve popularniji i dobro je to znati kako to funkcionira, a kad se dostigne odredjeni nivo znanja dalje se moze i samostalno.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 11:04   #54
TC krediti..to ko kupuje svaka mu čast...
ja baš krenio s tim SFI-jem da se uvjerim sam šta je to,sam bez ičije pomoći...imam 1400 tih versa bodova ili 60 centi za sada...
Sad bi trebao uzet neki proizvod i prodat ga..sve se svodi na prodavanje proizvoda..ako ne mozes prodat,nemas sta trazit tamo,to je jedini način zarade zapravo..no kome da ja prodam neku knjigu na primjer..tko hoće knjigu otić će u knjižnicu,ima i svijet knjige(mama mi je učlanjena tamo) ili kome da prodam mobitel,valjda će otić u Vip ili tako negdje i kupit mobitel..i tako za bilo koji proizvod tamo...još je minus što se ljudi boje kupit nešto preko interneta..kao Ante iz Tomato reklame kad ciglu izvadi...i još je tu E-bay gdje svi idu i pomisle čim se spomene online trgovina...plus Njuškalo kod nas i tako drugdje...neznam stvarno ko to vama kupuje,svaka mu čast...odnosno svaka čast ko nekom utrapi neki proizvod od tamo,a za to i služe SFI članovi,da prodaju...a ljudi jedva spajaju kraj s krajem,pogotovo kod nas i onda bi im još trebao prodat nešto..sve ostalo tamo je mlaćenje prazne slame,i one njihove lekcije i sve ono...učine to sve zanimljivijim i vežu te za kompjuter sa tim bodovima...a na kraju mjeseca nemaš za čokoladu..
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 11:08   #55
Penn & Teller: Bullshit! - Season 8 Episode 5 - Easy Money
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 11:16   #56
TC krediti..to ko kupuje svaka mu čast...
ja baš krenio s tim SFI-jem da se uvjerim sam šta je to,sam bez ičije pomoći...imam 1400 tih versa bodova ili 60 centi za sada...
Sad bi trebao uzet neki proizvod i prodat ga..sve se svodi na prodavanje proizvoda..ako ne mozes prodat,nemas sta trazit tamo,to je jedini način zarade zapravo..no kome da ja prodam neku knjigu na primjer..tko hoće knjigu otić će u knjižnicu,ima i svijet knjige(mama mi je učlanjena tamo) ili kome da prodam mobitel,valjda će otić u Vip ili tako negdje i kupit mobitel..i tako za bilo koji proizvod tamo...još je minus što se ljudi boje kupit nešto preko interneta..kao Ante iz Tomato reklame kad ciglu izvadi...i još je tu E-bay gdje svi idu i pomisle čim se spomene online trgovina...plus Njuškalo kod nas i tako drugdje...neznam stvarno ko to vama kupuje,svaka mu čast...odnosno svaka čast ko nekom utrapi neki proizvod od tamo,a za to i služe SFI članovi,da prodaju...a ljudi jedva spajaju kraj s krajem,pogotovo kod nas i onda bi im još trebao prodat nešto..sve ostalo tamo je mlaćenje prazne slame,i one njihove lekcije i sve ono...učine to sve zanimljivijim i vežu te za kompjuter sa tim bodovima...a na kraju mjeseca nemaš za čokoladu..
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 18:13   #57
Skupiš 1400VP i zaradiš 0,6$ za čitanje ali ti očito nisi čitao stranice na kojima si skupljao VP.
Nisi pročitao, naučio, primjenio.. I ne znaš što sada dalje.

Znaš li još neku kompaniju da plaća što učiš iz njihovih materijala?

Pišeš o VIPu i mobitelu, neće valjda amerikanac doći po mobitel u VIP? Ali hoće na ebay ili triplecliks. Imaš mogućnost rada u cijelom svijetu a ti gledaš svoje selo?
Koliko si objavio smislenih oglasa za posao, proizvode, usluge, igre na SFI i TC? Našao ljudi koji su se registrirali kao kupci ili suradnici? Ostvario prodaja?
Bit affiliate marketinga je prodaja a ovdje je kupac uvijek tvoj, na amazon ga dovedeš danas ti i uzmeš proviziju, sutra isti čovjek kupi na moj link i ja imam proviziju.
Radi globalno, oglašavaj gdje god možeš, zaboravi na spam po facebooku i budi kreativan.

A onda ćeš imati i za čokoladicu, negdje na odmoru
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 20:58   #58
Klasicna piramida gde najvise zaradjuju oni na vrhu, dok oni na dnu dobijaju mrvice. Samo sto se ovde ne ulaze novac nego rad, reklamiranje proizvoda i nalazenje novih clanova. Najvise dobija sama kompanija SFI, sto od prodaje, sto od besplatne reklame po celom svetu.
distrgovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 21:32   #59
Quote:
distrgovina kaže: Pogledaj post
Klasicna piramida gde najvise zaradjuju oni na vrhu, dok oni na dnu dobijaju mrvice. Samo sto se ovde ne ulaze novac nego rad, reklamiranje proizvoda i nalazenje novih clanova. Najvise dobija sama kompanija SFI, sto od prodaje, sto od besplatne reklame po celom svetu.
pa dobro su to smislili, ljudi im svuda trpaju link a oni skoro džabe imaju reklamu
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 19:56   #60
Quote:
distrgovina kaže: Pogledaj post
Klasicna piramida gde najvise zaradjuju oni na vrhu, dok oni na dnu dobijaju mrvice. Samo sto se ovde ne ulaze novac nego rad, reklamiranje proizvoda i nalazenje novih clanova. Najvise dobija sama kompanija SFI, sto od prodaje, sto od besplatne reklame po celom svetu.
Hajde pojasni ovu svoju tvrdnju, molim te?

Takvu glupost i neistinu napiše netko tko radi u SFI, barem sam stekao dojam da ti radiš taj posao.

Primjer iz moje prakse:
Trenutno intenzivno reklamiram novu igru time machine. Sudionici da bi mogli sudjelovati i pogađati zbroj koševa na polufinalima NCAA moraju se registrirati (postaju moji TC članovi i ja imam proviziju na svaku njihovu kupnju) i moraju imati za svaki unos 1TC kredit. U pravilu kupuju TC kredite, pakete od 10, 20, 50 ili 200 TC kredita. Poneki vidi aukcije i odluči se okušati u njma, jedan je kupio već 3 paketa po 200 TC kredita.
Što to meni znači ?
Meni to znači 3 x 9,96$ provizije i 3 x 1661VP , ukupno 32-32,5$ i to sam ja zaradio od tog TC člana do sada.
Što to znači mom sponzoru ili bilo kome od mojih uplinea?
Oni koji potvrde team lider status imaju pravo na preklapanje VP i imati će od toga 2,2-2,3$ ali i među njima ne mogu svi potvrditi team lider status ili ga ne potvrđuju dovoljno da bi im ja bio u preklapanju.
Kao što vidiš, na mojih 32$ cijeli moj upline u 12 nivoa može zaraditi maximalno 50% mog iznosa ali moj iznos je uvijek isti.
Poznata je činjenica da filipinac koji je sponzor najuspješnijeg člana sa ovih prostora ne može potvrditi ni Silver team lidera a Bronza team lider je uz vlastito bidanje na aukcijama i zbog toga gubi par tisuća $ svaki mjesec koje bi mogao dobivati.
Da SFI zarađuje, to je normalno i očekivano, tko bi radio toliki posao da nema zaradu od njega?
Da moji upline zarađuju od moje zarade, to nema nikakve istine, mogu imati tu malu zaradu, manju od 10% moje ali to ne utječe na moju zaradu. Ja sam stvaram svoj profit i nitko mi ga ne može umanjiti niti uzeti.
Ovo je jedini posao za koji ja znam na cijelom svijetu da zarađuje sposoban a ne onaj tko je višlje na ljestvici. Ili se ranije uključio.
Dapače, nesposobni prije ili kasnije odustaju.
Mislim da ćeš i ti brzo odustati jer ne shvaćaš niti bit posla niti načine zarade.

edit: max 50% moje zarade jer nemaju svi dovoljno visoki status da bi imali pravo na preklapanje mojih VP
meliri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:33.