Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2014., 17:45   #21
Zaboravih jos fusebux na kojem sam od danas.

Primjetio sam jos nesto, Clixsense, Paidverts i Neobux su nekako unikatne i imaju nesto razlicito, ali probux, zapbux i fusebux su toliko slicne po sucelju kao da ista osoba stoji iza svih tih stranica. Gotovo preslikane po rasporedu oglasa, velicini oglasa i ostalom...

To mi je malo cudno...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2014., 18:00   #22
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Zaboravih jos fusebux na kojem sam od danas.

Primjetio sam jos nesto, Clixsense, Paidverts i Neobux su nekako unikatne i imaju nesto razlicito, ali probux, zapbux i fusebux su toliko slicne po sucelju kao da ista osoba stoji iza svih tih stranica. Gotovo preslikane po rasporedu oglasa, velicini oglasa i ostalom...

To mi je malo cudno...
Fusebux redovno isplaćuje i nije scam.

Informacije o samim imenima vlasnika nemam, ali informacije o firmama koje stoje iza stranica imam, te po tome mogu zaključiti da nisu isti vlasnici, doduše fusebux je malo novija ptc stranica, dok su probux i zapbux starije stranice i iza svih stoje različiti nazivi firmi.
Danas je firmu lako otovoriti, pa opet ne mogu 100% reći da nije isti vlasnik koji ima nekoliko firmi, ali to je i manje bitno, bitno je da se redovno isplaćuje.

Što se tiče dizajna meni zapravo nisu slični toliko puno, više je sličan isti sustav, no s druge strane gledano to je ptc i nema nekog prevelikog filozofiranja kako će izgledati sustav kad se sve svodi na jedno, a to je klikanje
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 13:37   #23
Zna li netko nešto o paywage? I da... probux zajebava u zadnje vrijeme, ne isplaćuju mjesecima, stalno govore o popravku, ali ništa od toga. A našla sam ga i na jednom popisu scam stranica. Znam da mnogi ovdje govore da je legit, i da isplaćuju, ali meni tu nešto smrdi

Zadnje uređivanje Mizushi : 03.09.2014. at 13:44.
Mizushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:56   #24
Quote:
Mizushi kaže: Pogledaj post
Zna li netko nešto o paywage? I da... probux zajebava u zadnje vrijeme, ne isplaćuju mjesecima, stalno govore o popravku, ali ništa od toga. A našla sam ga i na jednom popisu scam stranica. Znam da mnogi ovdje govore da je legit, i da isplaćuju, ali meni tu nešto smrdi
a vlasnik je i vlasnik onbuxa, koji je zajebao korisnike
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 13:08   #25
Quote:
Mizushi kaže: Pogledaj post
Zna li netko nešto o paywage? I da... probux zajebava u zadnje vrijeme, ne isplaćuju mjesecima, stalno govore o popravku, ali ništa od toga. A našla sam ga i na jednom popisu scam stranica. Znam da mnogi ovdje govore da je legit, i da isplaćuju, ali meni tu nešto smrdi

Prerano je govoriti o Probuxu u kontekstu scam site-a.
28.08. se počelo isplaćivati preko Payze.

05.09. će se početi isplaćivati preko Netellera.

12.09 će konačno početi i preko Paypala.

Poslije toga će se moći reći više.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 20:39   #26
O tome i govorim . Prije 5. 9. je bio 1.9. Pa sad živi bili pa vidjeli, 5.9., hvala Bogu, nije daleko
Mizushi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 17:59   #27
Sreca pa sam u pocetnoj fazi na Probuxu. Ulazem u reffove pa cemo vidjeti na prvoj isplati...

Jel imao tko kakvu isplqtu na Zapbux i Fusebux u zadnje vrijeme?

Klafim se da je isti vlasnik iza toga, gotovo je sve identicno na sve tri stranice. Ako Probux ode u scam onda ce i ove dvije ako vec nisu. Dajem ruku u vatru za to...

Moze li prijedlog neke PTC koja je 100% legit i isplacuje a da nije clixsense ili neobux?

Ima neka stranica sa HR vlasbikom, zaboravih kako se zove, navodno isplacuje. Ali zanima me da li vi mizete garantirati za neku? Da ste dobili isplatu u zadnje vrijem. Bio bih vam zahvalan.

Moze i reff link u inbox i molim ne Scamove...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 20:15   #28
Naravno da ima.

Stranica s našim čovjekom-adminom je Crobux, nisam tamo ali isplaćuje.

Ja sam imao isplatu i na Fusebuxu i Zapbuxu.

Poslat ću ti neke linkove...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:38   #29
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Naravno da ima.

Stranica s našim čovjekom-adminom je Crobux, nisam tamo ali isplaćuje.

Ja sam imao isplatu i na Fusebuxu i Zapbuxu.

Poslat ću ti neke linkove...
Uff, nije Crobux nego Croclix, greška u koracima.
Ima oko 30 000 korisnika pa uvijek vrijedi razmislit.

ps. nije mogao edit pa jbg...
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2014., 14:36   #30
Paid to click stranica ''Clikit'' prestala je s radom prije par dana.

Scam.

To se i očekivalo.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 14:01   #31
Zanima me ova stranica ,dali se isplati gubiti vrijeme neki kažu da je scam neki da je legit

http://all-encuestas.com/
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 18:31   #32
PTC site '' Clearbux'' - SCAM.

Jučer je radi problema s Paypal-om admin zatvorio Clearbux.

Još jedna manje.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 22:04   #33
Fusebux,probux,sve scam,ne trošite više vrijeme na to,ni jedna više ne isplacuje,na probuxu i fuseboxu su čak i forum zatvorili,
vlad66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2014., 22:46   #34
Osjetio sam odmah da su te tri stranice isto sranje i prestao klikati na vrijeme i gubiti vrijeme na focus reklame.

Ne zaboravimo o zapbux dodati na tu listu!
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 17:15   #35
Napominjem da ova tema nije stvorena da se raspravlja o tome što da se radi s nečim, gdje da se ide i dijele savjeti o internet zaradi, rasprava globalno o internet zaradi... već je striktno napravljena da se provjeravaju legit i scam stranice, da se iste prijavljuju, te da ljudi pitaju za neke stranice koje nisu na popisu, a jasno sam i napisao u prvom postu sve to, ali vi i dalje po svom.

Svim tim trollom na ovoj temi kršite pravila foruma i onemogućujete drugim ljudima preglednost !
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 11:14   #36
Probux me brine, evo danima pokušavam u određeno vrijeme prebaciti lovu ne ide.
Zadnju sam isplatu podigla u lipnju ( na paypal u točno određeno vrijeme kako piše, nekih 8$).

Clixsense isplaćuje provjereno.

Globalbux isto isplaćuje - povukla na paypal u kolovozu 10$. Sad skoro punim slijedećih 5$ pa javim.

Zanima me Zapclik - brzo sam bez referala došla do 2,5$, trebalo je 3$ za isplatu, a oni sad podigli limit na 100$ za standardnog člana - pa nisu normalni

Ima li tko info o Goalclix-u i Cupbux-u .
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 20:10   #37
Zapclik - scam. Provjeri na internetu.

Probux je prošlo svršeno vrijeme, o tome se već pisalo. Ne isplaćuju lovu i tu je priča gotova.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 20:39   #38
Neki kasne jako sa novostima o PTC-u
Imate stranicu PTC investigations na fejsu i mozete bit u toku sa svime.
Probuxa mi je jako zao jer su RR rokali odlicno i mogao sam jako finu lovu dizat jer sam jako brzo napredovao,jos uvijek RR deru ko ludi ali sad site sluzi za reklamiranje
No i dalje imam 1% nadu da ce proradit kad članovi potroše pare na reklamiranje,haha
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 08:56   #39
Probux gotov! Nema ga više, papala maca.
A baš sam mislila onih 7$ potrošiti na reklamiranje, pih!
__________________
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
ribica0903 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 10:29   #40
Isti slučaj ribice ,taman došao na 7,2$
200 RR odlično klikali cijelo vrijeme
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.