Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 15:40   #21
Quote:
mikrozadatak kaže: Pogledaj post
Nisam siguran da sam shvatio ovaj dio:
1000 referala na 2 mjeseca je 400$
2000 referala na 2 mjeseca je 800$
Prihod je 14$ dnevno x 60 dana, dakle ukupan prihod za 2 mjeseca je 840$. Ovih 40$ viška vjerovatno ode na recikliranje.
Ili sam ja nešto pogrešno shvatio.
Da se razumijemo ne pokušavam te minirati. Drago mi je da ljudi uzimaju lovu, nebitno na koji način. Ali pročitao sam i dosta priča gdje su se ljudi dobro zavalili.
Ma ok.
Gle, sad trenutno 100 referala košta 21$.
1000 refova košta 210$ što znači da 2000 refova košta 420$.

Ako ih želiš produžiti minimum mjesec dana moraš dati još toliko.
Kada ih produžavaš na duže vrijeme onda dobiješ popust od nekoliko %, tu je Nutna1 u pravu ali ja sam pisao a da nisam uračunao taj popust, ne čini mi se presudan.

I to je to. Kada imaš 2000 refova zarada ti je oko 6-7$ dnevno čisto.

To govorim kada si Golden.
Ultimate košta 890$ i nije baš lako mnogima uplatiti toliku lovu.

ps. zaboravih reći da je rentanje svakih 7 dana ali samo od srijede do subote.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 16:11   #22
Inicijalno rentanje referrala košta ¢20 i dobiješ ga na 30 dana. Kako ti se broj rentanih referrala povećava, tako se cijena rentanja diže do ¢27. Određeni golden paketi smanjuju tu cijenu. Ultimate pack smanji cijenu za ¢3, tako da max cost za usere koji imaju veći broj referrala je ¢24 osim ako ne koristiš renting queue ali to je za postdiplomski
Sad kad imaš jednog referrala trebaš ga produžit, jer ako mu vrijeme istenke on će ti nestat.
Ako ćeš ga produžit 15 dana, onda ne dobiješ popust, tj. ako si ga platio ¢20, još 15 dana će koštat ¢10.
Što ga više produžuješ, dobivaš veći popust, tako da produživanje za 240 dana (maksimalan iznos) košta $1,12. Svi koji su ozbiljniji u neobuxu će produžit referrale samo kad je vrijeme popusta, tako da u to doba produživanje jednog referrala koji je izvorno košto ¢20 za 240 dana košta $1,08.
Iako razlika na jednom referralu izgleda jako mala, skupi se to kad ih imaš veći broj, a, naravno, cilj ti je imaš što manje troškove vođenja sistema.

Evo ovo sam ti na pojednostavljen način objasnio sistem produživanja, nadam se da ti je pomoglo

Zadnje uređivanje Nutna1 : 28.04.2015. at 16:30.
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:49   #23
Quote:
Nutna1 kaže: Pogledaj post
Svi koji su ozbiljniji u neobuxu će produžit referrale samo kad je vrijeme popusta, tako da u to doba produživanje jednog referrala koji je izvorno košto ¢20 za 240 dana košta $1,08.
Iako razlika na jednom referralu izgleda jako mala, skupi se to kad ih imaš veći broj, a, naravno, cilj ti je imaš što manje troškove vođenja sistema.

Evo ovo sam ti na pojednostavljen način objasnio sistem produživanja, nadam se da ti je pomoglo
Naravno, to podrazumijeva da imaš toliko love u određenom trenutku, što ja nemam pa mogu s vremena na vrijeme rentati 100 ili 150 referala i produživati ih ovisno o tome koliko zaradim svaki dan.

2000 x 1.08 $
2000 x 0.20 $
890 $ - Ultimate...

Puno love za istrest odjednom...jbg
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 17:55   #24
Zato je u Neobuxu nevjerojatno važno imat dobru strategiju inače ne da nećeš dobit nego ćeš i izgubit sve. Prečesto se ljudima dogodi da npr. rentaju 100 referralova, tek su počeli, i nakon mjesec dana produže ih još mjesec dana, pa im prosjek padne (što se redovito događa jer kad rentaš referrale dobiješ nove ljude koji su se tek registrirali, i velik postotak ih odustaje pa je iznimno bitno imat dobru strategiju recikliranja), nemaju para i onda misle da je neobux sraje.

P.S. ulatimate je na promociji $850 ili $840 (kako na kojoj) prvu gpdinu dana. Kad ga produžuješ je 770.
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:15   #25
Quote:
Nutna1 kaže: Pogledaj post
Zato je u Neobuxu nevjerojatno važno imat dobru strategiju inače ne da nećeš dobit nego ćeš i izgubit sve. Prečesto se ljudima dogodi da npr. rentaju 100 referralova, tek su počeli, i nakon mjesec dana produže ih još mjesec dana, pa im prosjek padne (što se redovito događa jer kad rentaš referrale dobiješ nove ljude koji su se tek registrirali, i velik postotak ih odustaje pa je iznimno bitno imat dobru strategiju recikliranja), nemaju para i onda misle da je neobux sraje.

P.S. ulatimate je na promociji $850 ili $840 (kako na kojoj) prvu gpdinu dana. Kad ga produžuješ je 770.
Rentani referali u ogromnoj većini slučajeva nisu nikakvi registrirani ljudi nego botovi. Jer kakvi su to ljudi koji klikaju recimo svaki 3. ili 4. dan.? Logično je da ljudi odustanu ali oni koji ne odustaju zašto ne bi klikali svaki dan po te 4 reklame?? Čak sam imao slučaj da je jedan postao premium i nekoliko dana klikao po 9 reklama i onda nestao.... Od stotine referala ni jedan se nije ponašao kao čovjek nego su svi bili botovi...

Da čisto upozorim ljude...

Ako želite prave ljude onda bolje uložite u buxp stranicu gdje ih dobivate doživotno i imat ćete situaciju da ljudi ili klikaju ili ne klikaju a ne ove gluposti da netko klika jednom u 3 dana to nema nikakve zdrave logike...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 04:25   #26
Nutna1, pa ti stvarno misliš da su rentani referali ljudi?
calimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 06:36   #27
http://www.neobux.com/forum/?/9/4975...0508A2E0893825
http://www.neobux.com/forum/?/9/4830...61253AA45F8C8D
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 09:12   #28
Nutna1

Zamolio bih te da malo detaljnije objasniš problem oko recikliranja referala.
Naime, nakon 7 besplatno recikliranih Neobux svaki sljedeći naplati.

Što raditi i kako na neki način to izbjeći ??
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 15:08   #29
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Nutna1

Zamolio bih te da malo detaljnije objasniš problem oko recikliranja referala.
Naime, nakon 7 besplatno recikliranih Neobux svaki sljedeći naplati.

Što raditi i kako na neki način to izbjeći ??
Ne baš. Za standardne membere referral će se automatski besplatno reciklirat (osim ako si ga zaključao) ako je prošlo 14 dana da nije kliknuo ni jedan ad.
Određeni gold packovi imaju to vrijeme skraćeno sa vrhuncem na ultimate koji ima autorecycle svakih 7 dana.

Cijena recikliranja kreće sa 7 centi. Opet određeni gold packovi imaju to sniženo s vrhuncem u ultimate kojemu je cijena manualnog recikliranja 4 centa.
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2015., 19:34   #30
Radio sam prije par godina ozbiljno s neobuxom i nije bas dobro proslo ali ok izvukao se sa nekom nulom. Poanta je u tome što premium članovima uvaljuju loše referale. A to tada nisam znao. Dakle imao sam nešto referala prije toga koji su imali dobar avg ali onda kada sam se nadogradio sve loši refovi su bili ovi novi koje sam uzimao. S time da niste mogli uzeti refove kad ste htjeli. sad ne znam kakva su sada pravila. dakle dobra strategija bi bila dok ste običan korisnik nabaviti dosta dobrih refova i tek kad imate dobru njihovu bazu onda uzeti premium i to kad su neki popusti kao npr ovih dana. Pola od toga što ste platili otprilike ćete vratiti kroz klikove ( ako i to nisu promjenili - prije je bilo 9 reklama po 1 cent za premium ).

Naravno direktni referali će dobro doći...ali ih je teško dobiti.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 10:24   #31
Da, kao golden member možeš uzimat najviše 100 referrala tjedno ako ne koristiš rental queue.
I sve što govoriš mi je logišno. Zato je za svakoga ko se ozibljnije misli bavit neobuxom iznimno važna dobra strategija. Jer unajmljivat referrale pomalo kad god možeš će dovest samo do frustracija.
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 12:20   #32
Quote:
Nutna1 kaže: Pogledaj post
Da, kao golden member možeš uzimat najviše 100 referrala tjedno ako ne koristiš rental queue.
I sve što govoriš mi je logišno. Zato je za svakoga ko se ozibljnije misli bavit neobuxom iznimno važna dobra strategija. Jer unajmljivat referrale pomalo kad god možeš će dovest samo do frustracija.
Jesu li reklame za premium po 1 cent 9 kom ili su to promjenili?

Da naravno strategija je najbitnija, a ne se samo zaletavati. Evo ja od jučer krenuo sa nulom i počeo rentati i krenulo sa dosta dobrim avgom pa cemo vidjeti, ima tu i faktor sreće ali i treba dobro sve odvagnuti.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2015., 22:45   #33
Fixed advertisements (narančaste) su uvijek jedan cent.
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 08:40   #34
Davno su bile 1 cent onda su umanjili na desetinu centa.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 13:57   #35
Ma jes oni što traju 5 sekundi su 1/10 centa, ali narančasti, koji traju 30 sekundi su 1 cent.
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 16:38   #36
Kod mene su sve desetinu centa... Sad ne znam kako je kod golden clanova...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 23:56   #37
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Kod mene su sve desetinu centa... Sad ne znam kako je kod golden clanova...
Ajde prika javi mi se u inbox, dam ti link, logiraj se i vidi da niej desetinu nego jedan cent za narančaste
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 00:14   #38
Pa svaku vecer klikam i vidim koliko je...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 06:54   #39
A jes, u pravu si, za standard membere je 0.1 cent...
Nutna1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 13:00   #40
Znači golden imaju 9x 1 cent te fiksne? I 1 cent po rentanom referalu?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.