Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2014., 12:06   #81
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post

mislila sam se potužit na vjerojatno najdosadniju skijašku sezonu koja dolazi, al mislim da to rijetko tko prati
O, slobodno o skijanju, biće nas najmanje dve.
Amelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:14   #82
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
aha, nisam znala da je zatvoren

mislila sam se potužit na vjerojatno najdosadniju skijašku sezonu koja dolazi, al mislim da to rijetko tko prati
Po čemu najdosadniju?
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 12:32   #83
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
O, slobodno o skijanju, biće nas najmanje dve.
ajde da imam bar jednu
prvi dojmovi?
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Po čemu najdosadniju?
zbog silnih ozljeda
ko je Svindala tjerao da si zabrije kako je profi nogometaš i tako slomi tetivu
onda Felix, Bode, Mayer...
mislim da je VKG već sad rješen

Iveka mi se ne da ni komentirat, 48. mjesto kao uvod
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 13:48   #84
Što se Nadala tiče, neću uopće komentirati, uvijek je moj #1 i ljuta sam k'o pas što je uopće igrao u ovakvom stanju. I ako to ima ikakve veze s lovom i sponzorima kao što se piše, treba ga dobro ispljuskati, težak je preko 200 milja, ne trebaju mui takvi rizici. Čestitke Borni, svi ga po stilu igre uspoređuju s Novakom, ali po smjeru u kojem mu se kreću ostvarenja, a i cojonesima koje pokazuje, više me podsjeća upravo na Rafu. Iako, mali mi je strava antipatičan.



Sinoćnja tekma



Vidim da ga svi malo spominju, ali kako je Ramos čistio sinoć, milina za gledati. I Lukica je bio za svaki . Kao i Isco.

Pique je očajan. I on i Shakira su mi za rigo otkad su se spetljali.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 14:04   #85
Čestitke Realu na pobjedi, bili su bolji od Barcelone koja je razočarala igrom, ali tek je početak sezone i postoji i uzvratna utakmica tako da se nadam da će Barca uzvratiti Realu. Suarez 4 mjeseca nije igrao, i po meni nije smio startati već mu je Enrique trebao dati šansu u 2. poluvremenu.

Rakitić mi je bio slab u ovih pol sata kolko je dobio, istina Iniesta je zasrao, ali bome koji je bio Rakitiću da dodaje loptu i to krivo umjesto da centrira, a uostalom donio je i nekoliko loših odluka, kad je trebao pucati on je dodavao, a kad je trebao dodati on je pucao i naravno da mu je bio izblokiran šut.

A što se tiče Modrića defenzivno je stvarno bio odličan, ali prema naprijed nije napravio ništa posebno. Naravno da je imao odličan postotak točnih dodavanja kad je većinom davao prvom do sebe.

Začudo božje Benzema je odigrao odličnu utakmicu i po meni je bio najbolji igrač na terenu.

Danas je na rasporedu eng. derbi između Man. i Chelsea, ali mislim da neću gledati, slab je Manchester otkad je sir Alex otišao, a i termin mi baš ne paše.

Nakon dugo vremena odgledala sam teniski meč otpočetka do kraja i šteta što je Ćorić spušio, ali tek mu je 17 i pitanje je vremena kad ćemo ga gledati u finalu, a i jučer je imao nekoliko maestralnih poteza. Meč je lako mogao otići i na njegovu stranu, ali Goffin je u životnoj formi. I šteta što je i Karlović spušio, i on se dobro nosio s Federerom čim ga je Federer dobio u 3. setu).

A kaj se tiče skijanja, nekad sam napeto pratila, ali u zadnje dvije, tri godine sam se totalno ohladila, ova nova generacija skijaša mi se uopće ne sviđa. Čak sam ujutro pogledala prvih 7 i vidjeh da je i dalje sve po starom, tako da sam 2. vožnju propustila i još ne znam ko je pobjedio. Odo sad vidjeti.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 14:54   #86
Ja sam skijanje prestala pratiti, mislim da mi je bilo zanimljivo zbog Janice.

Danas se obavezno gleda Man Utd i Chelsea, jedva čekam.

Kaj se tiče Borne, više me podsjeća na Rafu. Ako ovako nastavi i mentalno sazrije, trebao bi imati dobru karijeru.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:55   #87
Pogledala sam 2. poluvrijeme Man.-Chelsea i bilo je ful uzbudljivo, mada mi je Man. draži klub od Chelsea na kraju mi je ipak žao kaj su u zadnjim sekundama primili gol jer su cijelo 2. poluvrijeme dominirali, imali nekoliko odličnih šansi i postigli tek jedan gol. A majstor ostaje majstor i u 37. godini mada mi je više to bio autogol nego Drogbin pogodak, ali nema veze. Ako mi je zbog ikoga drago to mi je zbog njega jer sam njega možda čak i najviše cijenila od Chelseavih igrača. A obrana Manchestera je šuplja ko ementaler prolazili su ih ko od šale. Nego zna li ko kaj je s Falcaom zakaj nije igrao?

I da žao mi je kaj Cech nakon 10 godina više nije jedinica Chelsea ovaj Curtois mi je ful antipatičan.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:22   #88
ja sam od ženskog ohladila jer mi ne skijaju više dobro ko kad je Janica skijala, nije to zbog Janice, nego generalna je takva slika, ima par iznimka u vidu Vonn koja je poduže ozljeđena i Schiffrin i to je to
muški su mi oduvijek bili napetiji jer imaju teže staze, zanimljivije postavke i više se bacaju na glavu i trenutno imamo reinkarnaciju Tombe i Stenmarka, tako da je vrijedno praćenja svakako

glede nogometa, više volim prvenstva jer nekako nisam klupski tip da se tako izrazim ( el clasico je jedino iznimka )
takva je ista stvar sa rukometom, napeto pratim prvenstva, al u klupskom dijelu štekam, gledala sam u Areni jednom Zagreb- Kiel i kad ulovim na tv-u malo, al nije mi to nikad u rangu nacionalnog nadmudrivanja

još jedna stvar kaj čekam jest Winter X- games, rekla sam si baš da ću ove pogledat, sad kad i to propustim
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:25   #89
Utakmica je bila dobra, doduše ne kao ona jučer, ali žao mi je što Chelski nije sve bodove pokupio.
Bili su bolji, ali i dalje su vodeći i smatram da osvajaju ove godine. Prejaki su.
Meni je Courtois jako simpatičan, zakaj ti se ne sviđa Paloma?
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:34   #90
Ja isto obavezno pratim prvenstva u rukometu, ali opet to mi više nije to dok su igrali Balić, Metličić, Džomba i ekipa. I iskreno dosadilo mi je gledati naše u borbama za broncu. Imali smo u ono vrijeme najjaču reprezentaciju i osvojili smo tek 2 zlata, a Zagreb više ne pratim, pa nemreju s klincima bez pravih pojačanja biti konkurentni, a nekad sam bila ful nabrijana na Zagreb da sam čak i išla na tekme u Dom sportova, a jednom sam čak i bila u Areni, mislim da je Zagreb igro protiv Barcelone, ali sad niti na telki više ne gledam.

A kaj se tiče skijanja, ma meni je općenito slaba konkurencija u muškom i ženskom skijanju, pobjeđuju stalno jedno te ista lica, i već se unaprijed zna tko će kod skijaša osvojiti Veliki globus 4. put zaredom, a kod žena se također može naslutiti. Pa čak su i Janica i Ivica (u najboljim danima) imali jaču konkurenciju i milina je bilo gledati kako Austrijancima i ostalim skijaškim velesilama nabijaju komplekse. I nikad ne bum prežalila kaj nisam ošla na Sljeme (imala sam u planu 2005., al sam bila spriječena) Jest da je Janica izletjela, ali trebalo je doživjeti tu atmosferu.

Ma ja sam bila neko vrijeme čak i zaluđena hokejom na ledu, prve godine kad se Medveščak pridružio Ebel ligi sam intenzivno pratila, čak sam znala otići na pokoju tekmu, ali s vremenom sam se ohladila od hokeja i više uopće ne gledam, a i bolje s obzirom da samo nižu poraze

A ne znam Tweety, nemam neki poseban razlog, jednostavno imam takav dojam
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:37   #91
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
I iskreno dosadilo mi je gledati naše u borbama za broncu.

a osvojiti broncu je neuspjeh? jao kakav smo mi narod, nikad ništa nam nije dovoljno dobro, samo se znamo žaliti na sve
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:51   #92
Pa mi smo imali reprezentaciju koja je morala osvojiti velim više od dva zlata, i da po meni i jest neuspjeh kad se za treće mjesto redovito borimo unazad 5 godina, a za to vrijeme zlata osvajaju francuski penzioneri, a za naše "starce" nema mjesta. I meni je nevjerojatno da su nama Karabatić, Omeyer i društvo redovito nabijali komplekse. Nisu oni bili nepobjedivi, ali eto naši su se uvijek "usrali" kad su izašli na parket, ko da im je falilo samopouzdanja + redovita sudačka nepravda
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:54   #93
ekipa se mora pomladit kad-tad, mi smo to već napravili, Francuze to tek očekuje
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:58   #94
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
A majstor ostaje majstor i u 37. godini: s mada mi je više to bio autogol nego Drogbin pogodak, ali nema veze. Ako mi je zbog ikoga drago to mi je zbog njega jer sam njega možda čak i najviše cijenila od Chelseavih igrača.
meni ManU užas, dok mi je Chelsea drag; Drogba još i više. taak da
tekmu nažalost nisam gledala.


Quote:
zagrebačka cura kaže: Pogledaj post
a osvojiti broncu je neuspjeh? jao kakav smo mi narod, nikad ništa nam nije dovoljno dobro, samo se znamo žaliti na sve : facepalm:
sumnjam da je mislila na to da 3 mjesto nije dobro. prije zbog toga što moćemo više a ne uspijemo.
evo; imamo igrače i izbornika (imali?) koji je fino hendlao, ali ipak nekako uspijemo zakazat(ili nas suci pokradu ) i ne borit se za zlato nego eto baš za broncu. jer realno, u vrijeme Balića, Pere, Džombe i ostalih zbilja je šteta da smo osvojili, uvjetno rečeno- samo- dva zlata. ono 2005. neću nikad prežalit kak smo u finalu izgubili.

danas više nije situacija briljatna, tako da je to treće mjesto
možda tome pridodaju busanje u prsa i nabrijavanje po novinama s velikim naslovima, odite po zlato, prvo mjesto, mi to možemo, bolji smo od svih itd.

nadam se da si skužila kaj je pjesnik htio reć
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:01   #95
Mora se pomladiti da, ali naši su se pomladili prerano, pa većina je dobila nogu i prije 30.-e zbog njima samo poznatih razloga. Metličić je mogao još pomoći, Sulić pogotovo, za Špoljarića i Dominikovića je itekako bilo mjesta. Za Balića je bilo vrijeme za oproštaj, ali su jako ružno postupili prema legendi. I nevjerojatno mi je da se nije organizirala niti jedna oproštajna tekma da se dostojno oproste od reprezentacije, nego su ružno otjerali te igrače.

Chandler e da ja također neću nikad prežaliti niti 2007. u Njemačkoj kad smo igrali uvjerljivo najljepši rukomet, naletjeli na Francuze u četvrtfinalu koji su u grupnoj fazi bili neprepoznatljivi i protiv nas bili nabrijani i naravno sve ostalo je povijest
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:12   #96
dok sam ja tipkala, vi već napisale

Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Mora se pomladiti da, ali naši su se pomladili prerano, pa većina je dobila nogu i prije 30.-e zbog njima samo poznatih razloga. Metličić je mogao još pomoći, Sulić pogotovo, za Špoljarića i Dominikovića je itekako bilo mjesta. Za Balića je bilo vrijeme za oproštaj, ali su jako ružno postupili prema legendi. I nevjerojatno mi je da se nije organizirala niti jedna oproštajna tekma da se dostojno oproste od reprezentacije, nego su ružno otjerali te igrače.
oooo ne spominji!! Peru su potjerali neviđeno bezobrazno; on kao kapetan, legenda pa takvu pedalu dobije. za Davora i Špoljarića isto, samo odjednom, puf- nema ni njih više. a za Balića neću ni tipkat, ak netko nije zaslužio, onda je to on.
ma svi redom su bili odbacivanji ko stare krpe a kaj su sve dali za reprezentaciju. koji tretman majko božja.


da i 2007

tolko lijepih stvari pružili naciji(koja patetika znam) i onda takvo ponižavanje. posebno mi je Goluža pao u očima s izjavom da nije imao Balićev broj mobitela, da mu se ne javlja i ostale kretenarije
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:18   #97
ja skijanje više ne pratim samo sam Janicu i Ivicu ali Janu najviše uvijek će mi ostat kod nje onaj spust kad je skijala sa jednim štapom na Sljemenu i polomila ruku, zbog toga će uvijek imat moj rispekt definitivno je jedan od največih sportaša ikad

od zimskih ja sam voljela gledat one skijaške skokove, pogotovo kad dodu oni najbolji pred kraj, uvijek mi je to letenje bilo fora, meni zanimljivije od skijanja

šta se tiče klubskog prvenstva u rukometu znam da sam strastveno pratila Badel Zagreb(tak se zvao prije) evo kakva je prije bila atmosfera u Domu Sportova kad se igralo 0:32 https://www.youtube.com/watch?v=Cl9kgKMSphA sad ih više nepratim, samo repku

ma dobro 90-ih sam ja baš sve pratila Dinamo,Badel,Cibonu...sad je to sve ko da izgubilo dušu
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:21   #98
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Mora se pomladiti da, ali naši su se pomladili prerano, pa većina je dobila nogu i prije 30.-e zbog njima samo poznatih razloga. Metličić je mogao još pomoći, Sulić pogotovo, za Špoljarića i Dominikovića je itekako bilo mjesta. Za Balića je bilo vrijeme za oproštaj, ali su jako ružno postupili prema legendi. I nevjerojatno mi je da se nije organizirala niti jedna oproštajna tekma da se dostojno oproste od reprezentacije, nego su ružno otjerali te igrače.
Da, slažem se s ovime. Uopće nisu dobili ono što su zaslužili, žalosno.
__________________
You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.
tweety214 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:22   #99
e da, kad smo kod toga, atmosfera na rukometu je neusporedivo najbolja bila dok se igralo u maloj dvorani. nešto hmm, lošija u velikoj ali u areni je za k


skijanje ni ja ne pratim ko prije. Grange mi je bio zgodan, pojma nemam kaj je s njim sad, znam da je vuko neke ozljede. i Felix mi je simpa
__________________
Peralta&Terry
chandlerbing is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 22:23   #100
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja skijanje više ne pratim samo sam Janicu i Ivicu ali Janu najviše uvijek će mi ostat kod nje onaj spust kad je skijala sa jednim štapom na Sljemenu i polomila ruku, zbog toga će uvijek imat moj rispekt definitivno je jedan od največih sportaša ikad
od kada se spust skija na sljemenu?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.