Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 13.07.2015., 17:00   #9
hvala... ja isto mislim da je ideja super i zato sam je predlozila 1/3 mojih prijatelja zivi samo u stanu u tom logikom bi bar netko od 7 ljudi trebao imati slobodan stan..sat-dva jednom tjedno. Ja nazalost stvarno nemam, ali jer zivim jos sa starcima..inace, da sam cak i sa cimerima, tih sat-dva bi nekako uspjela naci, ovako nazalost ne mogu... ajde ljudi, javiti se.. ovo stvarno vrijedi pokusati!
Bas me zanima kako ce ti biti na 2. seasni. Meni je toliko novaca stvarno skupo davati :/ CBT sam prije god i pol pocela prolaziti i dosla cak do 4. seanse al ovaj put sam odlucila ici do kraja (individualno, a grupa bi bila samo slag na torti).. mislim da bi nam bilo puno lakse, ja se stvarno volim druziti s ljudima, ali me socijalna drzi u saci i onemogucuje opustenost. Zanima me kako bi funkcionirali jedni medju drugima, znajuci da smo svi kriticni prema samima sebi..mislim da bi to, kada bi medju nama vidjeli "svakodnevne" ljude, otvorilo oci i da bi ujedno bili bolji prema samima sebi...
tns is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:07.