Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2006., 19:28   #21
Quote:
Rajna kaže:
Bravo, plavva.



Studentice, ne ljuti se, ali cijeli prvi post ti je
Od price o tehnici i velicini, preko izjave prijateljice, do pitanja...
Zašto ovo o tehnici?

A prijateljica je koza, ako je baš to rekla...mogu mislit koga brak učini skučenim...meni se čini da je prije obrnuto...bar što se žena tiče, upravo zbog godina...ma to ti je isto ko što ne moš postat djevica u nekim godinama ...

Kao što već postoji tema...žene u tridesetima pa nadalje postaju sve "gore i gore" a one koje se ne šale na račun seksualnosti to sigurno nisu ni radile prije braka...
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 19:39   #22
Quote:
wannabenot kaže:
a to. evo moja se frendica zdebljala 10 kila odkad je u braku. zaključila je da ne mora više paziti na liniju jerbo je tipa upecala.
Ovo je nažalost dosta česta "pojava".
Ja imam hrpu sestrični i frendica koje su se udale u 20-im godinama i sve se odma ošišaju na kratko i totalno se zapuste (ono čim kažu DA dobiju 20 kila), pa sa 30 izgledaju kao da im je 40.....sa objašnjenjem tko njih više uopće gleda....pa gledaš sama sebe!!!!!!
Meni to nije jasno
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 19:54   #23
Quote:
mandy kaže:
Ovo je nažalost dosta česta "pojava".
Ja imam hrpu sestrični i frendica koje su se udale u 20-im godinama i sve se odma ošišaju na kratko i totalno se zapuste (ono čim kažu DA dobiju 20 kila), pa sa 30 izgledaju kao da im je 40.....sa objašnjenjem tko njih više uopće gleda....pa gledaš sama sebe!!!!!!
Meni to nije jasno
ja sam sebi dobra svakakva
__________________
Bože molim cuvaj nase klince
To love and be loved is to feel sun on both sides. D.V.
tough_cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 20:05   #24
Mene brak nije promijenio. Promijenile su me godine i iskustvo.
I nisam se zdebljala, možda loše kuham.
ljubav-je-bol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 20:27   #25
Brak nema veze sa zapuštanjem svog izgleda ...koje gluposti .
Svaka žena ako je i prije braka držala do svog izgleda ...drži i dalje... no ako je bila šlampava i prije samog braka ...takva će biti i kad se uda... ako ne i gora
A ovo u vezi šala ...zbog čega se nebi mogla šaliti Kao da ćeš udajom umrijeti ...svašta
Ja se nisam nimalo promjenila ...
__________________
bambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 21:12   #26
Quote:
walter kaže:
ja sam se promijenio 25%.
Udao si se?


Na temu:

Promijenila sam se jako. Ja sam postala bolja osoba, a jezicina mi je postala gora.

Ali mislim da oboje nema veze s brakom.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 21:40   #27
Quote:
Helder kaže:
Khmmm...licemjerko!
Ma ne, ja sam stvarno bila sasvim ozbiljna.

Glupave i preglupave teme za razgovor sa prijateljicama. Osim ako ti cilj nije dati im do znanja - da, mene neko fakat jebava i ja to dokazujem tako sto okolo pricam o njegovoj spravi i tehnici i statijaznam.....

Ne imadoh nikad tu potrebu
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:24   #28
Quote:
Rajna kaže:
Glupave i preglupave teme za razgovor sa prijateljicama. Osim ako ti cilj nije dati im do znanja - da, mene neko fakat jebava i ja to dokazujem tako sto okolo pricam o njegovoj spravi i tehnici i statijaznam.....

Ne imadoh nikad tu potrebu
razumijem te..
ali da te pitam

jel ikad bio takav razgovor? slučajno, ono, nadošla tema. pa tebe priupitali?
odnosno da bude takav razgovor s nekim tvojim dobrim prijateljicama, bi li rekla kako stvari stoje ili bi rekla da je to nešto tvoje privatno i adio?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:35   #29
Quote:
Rajna kaže:
Ma ne, ja sam stvarno bila sasvim ozbiljna.

Glupave i preglupave teme za razgovor sa prijateljicama. Osim ako ti cilj nije dati im do znanja - da, mene neko fakat jebava i ja to dokazujem tako sto okolo pricam o njegovoj spravi i tehnici i statijaznam.....

Ne imadoh nikad tu potrebu
Pa tko ti kaže da se radi o tome...mislim...ne zanima me kakve su stidne dlačice nečijem mužu...ne mogu zamislit prijateljstvo bez razgovora/zezancije o seks životu
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:38   #30
Quote:
Elysium kaže:
razumijem te..
ali da te pitam

jel ikad bio takav razgovor? slučajno, ono, nadošla tema. pa tebe priupitali?
odnosno da bude takav razgovor s nekim tvojim dobrim prijateljicama, bi li rekla kako stvari stoje ili bi rekla da je to nešto tvoje privatno i adio?
Da, tema je dosla na tapet - zanimljivo, zapravo ne s pravim mojim prijateljicama, nego s, recimo, kolegicama s posla (s onima s kojima se, primjerice, van radnoga vremena i ne druzim). Cim se 'osjeti' da je nestalo muskog dijela drustva, pokrecu se slicne teme.

Ne sudjelujem u prici. Nasmijem se tu i tamo.
Kad direktno upitaju, ne odgovorim. Jednom sam cak i rekla da mi je glupavo o tome pricati. Odgovor je bio tipa '...pa i oni tako o nama pricaju...'.

I ne, ne mislim da je to samo moja privatna stvar.
Nego i njegova jos vise.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:38   #31
Quote:
lala kaže:
mislim...ne zanima me kakve su stidne dlačice nečijem mužu...ne mogu zamislit prijateljstvo bez razgovora/zezancije o seks životu
a što ako je zezancija o stidnim dlačicama muža tvoje frendice?
koji kurac onda?

opasne su riječi, oprezno s njima
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:39   #32
Quote:
lala kaže:
Pa tko ti kaže da se radi o tome...mislim...ne zanima me kakve su stidne dlačice nečijem mužu...ne mogu zamislit prijateljstvo bez razgovora/zezancije o seks životu
Zezancija je nesto sasim drugo.

Zezati se na temu sexa mogu ljetni dan do podne.

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:43   #33
Quote:
Rajna kaže:
Ne sudjelujem u prici. Nasmijem se tu i tamo.
Kad direktno upitaju, ne odgovorim. Jednom sam cak i rekla da mi je glupavo o tome pricati. Odgovor je bio tipa '...pa i oni tako o nama pricaju...'.

I ne, ne mislim da je to samo moja privatna stvar.
Nego i njegova jos vise.
hm.. sve nešto razmišljam.

još nisam naišao na neku takvu.
ali baš nijednom.
što da ti kažem? ostani vjerna tom svom načinu
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:46   #34
Quote:
Elysium kaže:
hm.. sve nešto razmišljam.

još nisam naišao na neku takvu.
ali baš nijednom.
što da ti kažem? ostani vjerna tom svom načinu
Ma cuj...ne vjerujem bas da smo tako malobrojne.

Ili se barem nadam.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:51   #35
Quote:
prometej kaže:
Djeca donose promjenu i to je nužnost ali sam čim vjenčanja....po meni, donosi do izenanadne, radikalne promjene samo kod ...idiota

Potpisujem.

Jedan je frend izjavio da sada kad se zeni da nece vise varati dragu, jer u braku je drugacije. Ta izjava 'ga je drzala' cjelih 15 minuta (dok nije pored njega prosla jedna p***a).

Ako ljudi misle da ce im se karakter promjeniti samo time sto ce reci 'Da', shebali su se.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 22:54   #36
nije ni da sam ja odveć star
ali još ne naiđoh

i da se razumijemo, nije ništa loše u tome ako kažeš nešto. nekad imaš prijateljicu kojoj vjeruješ, potrebno ti je, hvališ se, što već..
makar kroz šalu ili dvosmisleno ozbiljno..

ali baš nikada.
e, s tim se još ne susretoh
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 23:02   #37
Quote:
LoveMeTender kaže:
Ako ljudi misle da ce im se karakter promjeniti samo time sto ce reci 'Da', shebali su se.
Quote:
Elysium kaže:
They wrapped her in silk white dress
Very One of most famous “Yes”
podsjetila si me na jednom ispisan stih..

što taj "Da" toliko mijenja? mijenja li išta?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 23:02   #38
Quote:
Rajna kaže:
Ma cuj...ne vjerujem bas da smo tako malobrojne.

Ili se barem nadam.

Nismo
Ja dapače sa prijateljicama ne razgovarm o ničemu što se intimno tiče čovjeka kog volim pa tako ni o seksu.Nekako mi je to prostituiranje vlastite intime (neka mi neko ne zamjeri), nešto što se tiče samo nas.
Iskreno ni moje prijateljice ne razgovaraju na taj način.Naravno drugo je zafrkancija, ali ona je onako općenita.Mene bi uvrijedilo da moj muž naokolo razglaba o mojim seksualnim navikama pa tako ni ja ne razglabam o njegovim.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 23:05   #39
Quote:
Elysium kaže:
što taj "Da" toliko mijenja? mijenja li išta?
meni mijenja.Neki ljudi govore da je brak i onako samo papir i ništa više.Ja ne mislim tako.Za mene je brak korak više, stepenica naprijed.Naravno da to ovisi o čovjeku pa mogu govoriti samo i isključivo o sebi i svom viđenju braka.Opet većina tih koja tvrdi da je brak samo mrtvo slovo na papiru panično ga se boji.Zašto, ako je on samo formalnost.
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2006., 23:06   #40
Quote:
Modesti kaže:
Mene bi uvrijedilo da moj muž naokolo razglaba o mojim seksualnim navikama pa tako ni ja ne razglabam o njegovim.
dobro.. mislim da smo se ipak pogubili u "o čemu se priča" na tim kavicama

kad te frendica, kroz šalu jel, pita a koliko centimerata ima u tvojeg..
ti odgovoriš što?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:25.