Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 23:47   #1
Ugroziti brak zbog sjajila?

Postavljam temu u ime frendice, ovo su njene riječi:
U braku sam 9godina,jos nemamo djece.
Kao i svaki brak imali smo uspona i padova.Oboje smo jedno vrijeme bili bez posla,prozivjeli skupa povecu zajednicu.On zna cijeli moj zivot i bio mi je podrška u svemu.Pomogao mi kad mi je bilo najteze u zivotu,takoder i ja njemu.Nikad me nije uvrijedio tesko ,nikad skrivao mobitel od mene,ne izlazi puno vani i kunu koju zaradu potrosi na kucu i kako se dogovorimo.
Ne pije alkohol i voli sport.Sta se tice seksa,nikad nije proslo vise od 15 dana da se nismo seksali.Cak mogu reci da nam je zadnjih par godina seks jos puno bolji...
Eh sad dolazimo do toga da je on jucer dosao po mene,bila sam kod mame.
Sjela sam u auto i tijekom voznje spustim pogled dole kad imam sta vidit..zensko sjajilo napola istroseno..ja ga pitam sta je ovo?Doslovno sam poludila,a on meni na to da je nasao kraj auta i htio ubacit u pretinac od vrata ako bude meni slucajno odgovarat i da nije u prvi mah skuzio da je toliko potroseno da mu se parilo da je to neka skuplja kozmetika i da se ne razumi u to.
Nisam se htjela svadat i prepirat.Nekako sam ostala hladna.On mi sinoc govori stvarno je ispalo tako i ja bi pomislio isto kao i ti.
Ja bi se ubio bez tebe,nebi to to nikad napravio,zivim za tebe.
Uostalom mogla si vidit da je auto bilo cijelo neuredno,pa da imam ljubavnicu sigurno bi auto provjerio dobro i prao ga cesce....
cassini86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 23:53   #2
Možda govori istinu.
Meni je grudnjak ispao iz vrećice dok me frend selio, vukli smo transporter s mačkom i vrećice i jbg, nismo ni skužili, našla njegova cura, jedva mu je povjerovala. Ja ne bih nikad. Ali eto istina živa, nikad ništa nije bilo između nas.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:47   #3
Znači frajer na cesti nađe napol potrošeno sjajilo i misli da bi mu se žena voljela trackat time Pa čak i da ne šara okolo, zbog ovog bih ga ostavila
Prokleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 01:51   #4
Pa sad, zamisli da je pronaša napola pojeden sendvič ili skoro novu maramicu u koju je neko samo pinku ispuha nos.

Mislim da ti je sex u autu s nekom trebicom kudikamo bolja opcija od ove novootkrivene pronalazačke strasti.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 02:00   #5
Kako frajer mulja. Pa nije našao zlatnu narukvicu, nego jebeno sjajilo za usne i to korišteno. WTF ? Koji normalan čovjek to uzima sa ceste?
Ta priča mi izgleda kao ono kad žena zatekne muža u krevetu s ljubavnicom, a on kaže - nije onako kako ti se čini.
Lažov koji se opravdava sa prljavim autom jer bi u protivnom da ima ljubavnicu oprao isti. Znači za tebe je dobar prljav auto i tuđe korišteno sjajilo nađeno na cesti?
Nemate djece. Dobro razmisli želiš li ih imati sa takvim muljatorom.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 02:09   #6
Alo, prenagliti nije mudro, teške su to diskvalifikacije.

Tko zna kakvo je to sjajilo i šta je dotični u tom predmetu vidio, preporučam pogledat seriju Lovejoy sa sjajnim Ianom McShaneom za promjenu perspektive i pokušaj outside the box razmišljanja.
__________________
I want Flatlands
Federico Robles is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 05:30   #7
Hm...

Otvori oči.

U svakom slučaju sjajilo nije problem, ili je stvarno našao na cesti, ili je nekoj ispalo, u prvom slučaju, problema nema, u drugom slučaju sjajilo također nije problem.
Stoga, ne prekidaj radi sjajila.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 06:20   #8
Vec sam ispricala pricu o kolegi s posla koji je sliku ljubavnice drzao u novcaniku.
I jedan dan vidi njegova zena sliku i upita ga sto je to i tko je ta zena.
A on ce njoj mrtvo hladno, e, isao ja cestom i vidim dolje neka slika. Uzmem je, pogledam i pomislim gle kako lijepa zenska. I stavim sliku u novcanik.
I zena pogleda sliku i kaze mu, a je, stvarno je zgodna...
I ostade slika u novcaniku, ljuba u srcu i krevetu,a zena mirna i tiha....
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 06:31   #9

Ja se zaista ne bi sekirala zbog sjajila, muškarci su totalni tudum(većina njih),po pitanju kozmetike.
Ja zbilja mislim da je on našao to i bio sav ubijeđen kako ćeš se ti oduševiti sa tim.
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 07:18   #10
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post

Ja se zaista ne bi sekirala zbog sjajila, muškarci su totalni tudum(većina njih),po pitanju kozmetike.
Ja zbilja mislim da je on našao to i bio sav ubijeđen kako ćeš se ti oduševiti sa tim.
Ni meni nije nezamislivo. Otvori oči, ali nemoj postat nepodnošljiva i špijun. Ako stvarno nešto ima naći ćeš još desetke dokaza, a i on će puknit. Samo radi sjajila nemoj dizat grlu, nije vam 15g.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 07:51   #11
Je je, pokupis s ceste rabljeno sve pa poklonis curi.

Presmijesno tko god da smislja ovakve teme...
Ufur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 07:55   #12
Muški mozak čudno radi. Možda je vozio neku, ispalo joj, uspaničio se i rekao da je našao. Poanta je da ne mora značit odmah prevara. Možda i je, al nek da vremena sebi da onda nađe normalan dokaz. Sjajilo na podu to nije.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:06   #13
Ne znam, ja bi nekako radije da mi zena dofura doma ljubavnika i da se jebu predamnom nego da mi dofura polupotrosenu bocicu necega sto je skupila s ceste mislec da cu ja to mozda htjeti koristiti. Fakat, kome je smsleno pokupiti nekakvu otvorenu kozmetiku s ceste?!

Tip ocito umace sastrane, ali je jos gore sto nije sposoban sloziti uvjerljiviju pricu.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 08:31   #14
Ona koja je to sjajilo ostavila u autu, dobro je znala što radi.

__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:12   #15
hm, mene bi najviše u cijeloj priči naživciralo što misli da sam toliko glupa da nije smislio ni uvjerljivu priču. mogao je npr reć da je poveo kolegicu, neku članicu obitelji, šeficu, kaj god i valjda joj je ispalo. ova priča sa sjajilom na cesti je preglupa da bi ju itko prožvakao. i ti to znaš. a sad vidi što ćeš dalje. kopati pa saznati koja je ta koja je ostavila sjajilo da ga ti vidiš ili zatvori oči i živi u blaženom neznanju.

inače, frendica ima tipa koji živi u drugom gradu i puši kad je tamo, a njoj govori da je prestao. tako mu je našla kutiju cigareta u autu. umjesto da kaže kako je nekom frendu ispala ili prizna da puši, uzeo je cijelu kutiju, bacio ju u smeće i rekao da nema pooojma kako se tu našla i da mu je sigurno ona podvalila jer nikad ne biiii. na kraju je priznao da puši. muškarci su glupi kad lažu.

pa ti vidi hoćeš li vjerovati ili kopati. na tebi je.
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:16   #16
Mozda je povezao kolegicu s posla kuci. Ispalo joj sjajilo. Zena mu nasla, pitala kaj je to.
On razmisljao da ce si samo zakomplicirati stvar ako kaze da je od kolegice, jer ce ga optuziti da je imao nesto s njom, pa je izmislio 'bolje' rjesenje

Glede kojeg potpisujem Prokletu

Ne znam, gle, moze bit svasta, moze fakat bit nista.

Ali radije bi da me vara nego da mi skuplja sjajila s ceste (wtf?)
BAr bi znala da je zdrav.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:28   #17
Jbt, ova isprika bi mi vrijedjala inteligenciju naveliko

Mislim da se sve svodi na iduca pitanja:

Je li on frajer koji inace tako kupi okolo stvari pa ih nosi kuci?
Koliko mu vjerujes?

Mozemo zabijati glavu u pijesak i praviti se da ne vidimo. I za neke je to OK.

Onog trenutka kad je upitala da ciji je klinac to i vidjela mu lice, vjerujem da je znala.
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:32   #18
e i da... obično koriste razne sportove kao izgovor za kurvanje nogomet, tenis, više puta tjedno do kasnih sati jer se oduži cuga s deeečkima. jedan tip je govorio da ide na tečaj francuskog godinama. a nije znao ni riječ na francuskom ako kreneš kopati, ja bih od toga počela
Fashion Barbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 09:46   #19
otvorio bih jako oci.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2018., 10:34   #20
Lik je zakon, on skuplja sjajila po cesti da ih daruje ženi

To je ili -

a) istina - u kojem slučaju bih se pitala - kaj?? Tko je taj čovjek kojem dajem vaginu, šta će sutra skupit na cesti

b) laž - u kojem slučaju - ?? Lik ne mora varati, ali čim ne kaže normalno da je vozio ženu tu i tu i da kaj sad s tim, ode povjerenje. Šta bi sad trebala, stalno sumnjičavo pratiti što radi, gdje ide, je li online u 3 ujutro? Pa izludit ćeš od toga.

Ljudi tako olako shvaćaju povjerenje.
__________________
Bad times, hard times, this is what people keep saying; but let us live well, and times shall be good. We are the times: Such as we are, such are the times. - St. Augustine
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.