Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2017., 12:36   #1
La commedia è finita

Eno pomogli Praljku, ka šta su onomad pomogli u Srebrenici
9aplus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:38   #2
svašta se može izrodit iz ovoga,a ništa dobro od svega toga.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:42   #3
Eto vam vaših "partnera" i "prijatelja".

A dok tupim da se treba uzdati use i u svoje kljuse, onda sam teoretičar zavjera.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:44   #4
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Eto vam vaših "partnera" i "prijatelja".

A dok tupim da se treba uzdati use i u svoje kljuse, onda sam teoretičar zavjera.
naravno da jesi. pokušavaš bit anti element,moralnopolitički nepodoban, i partijski neodgovoran, čak i gori od mene,ali nisi. ali neka. bar ćemo moći na šah i karte kada nas zatvore.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:51   #5
Ako je Hrvatska danas proglašena agresorom i sutra napravi aneksiju cijele Bosne i Hercegovine, može li joj se ponovno suditi za isto djelo u Hagu budući da je već osuđena za to?

Nek si jebe korumpirani narkoman Jean Claude Antonetti sve po redu. Ali to je samo moje skromno mišljenje.
AntoLogicni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:53   #6
Nisu njih osudili Antonetti i ostali suci u Haagu, već naši domaći izdajnici poput Mesića i Pusićke, a posljedično i svih koji su za njih glasali.
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 12:56   #7
Njih su osudili oni koji su pristali da taj sud kroji pravdu.
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:02   #8
Očito su se naši političari uzdali u to da će se njihovo beskrajno dodvorničko dupelištvo isplatiti. nikada se ne isplati ali nikada naši političari neće ni naučiti.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:07   #9
Quote:
Ace Ventura kaže: Pogledaj post
Njih su osudili oni koji su pristali da taj sud kroji pravdu.
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:09   #10
možda našim političarima dođe spoznaja da čovik ima kičmu, i da se ta kičma možda i može prignit i savit malo,ali ne i u nedogled. neko ih triba naučit kako kazat NE.
pa je tribalo kazat ne i slovencima, i ne tim evropljanima. rič,čast i dostojanstvo se grade dugo i mukotrpno,a gube se vrlo lako. to nije jasno našim političarima, našim dužnosnicima koji su se do ranga božanstva digli.
karabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:13   #11
Quote:
karabin kaže: Pogledaj post
možda našim političarima dođe spoznaja da čovik ima kičmu, i da se ta kičma možda i može prignit i savit malo,ali ne i u nedogled. neko ih triba naučit kako kazat NE.
pa je tribalo kazat ne i slovencima, i ne tim evropljanima. rič,čast i dostojanstvo se grade dugo i mukotrpno,a gube se vrlo lako. to nije jasno našim političarima, našim dužnosnicima koji su se do ranga božanstva digli.
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:40   #12
Po ovom umobolnom sudu srbija nije odgovorna za sranja iz '90ih ali Hrvatska je.
Što više reći.
Ali i od tog suda, još su mi gori oni koji će i dalje na EU licemjere gledati kao na božanstva i drage partnere i prijatelje
Nekima ni njihovo ponašanje '90 nije bilo dovoljno da nauče, pa im neće biti dovoljno ni ovo. Anglofili, eurofili i briselski poslušnici će uvijek pronaći razloga zbog čega je dobro i korisno da nas isti ponižavaju.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:43   #13
Ljudi, u pravu ste vi sa tim vasim parolama, ali realnost je malo drugacija. Poanta je da koji imas izbor? Imas se okrenut europi, koja te ajmo reci "stiti". Sad vidimo da vise stiti srbe. Ili se okrenut Rusiji i Kina koja isto stiti srbe. Jel kuzite sta ja vama govorim?
Nedavno je Vucic rekao na TV-u da Srbija preko 90% izvozi u Europu i regiju, a par posto u Rusiju. Dakle, jel kuzite sta vam hocu reci? Zapad ce vam kao i bilo koja druga sila, podmetnut kajlu da vjecno ovisis o njima i da se ekonomski ne mozes razvit bez njih. I u tome da te drze na koljenima, Ici ce do kraja jer ako se ti odmetnes, to ce poceti raditi i drugi. Jedino tko to moze je Kina, jer ih je preko 1.5 mlrd. Budite realni, a ne ko srbi koji kazu da ce bit neutralni ko svicarska. Svicarska je za njih druga dimenzija.
Da se nasi politicari previse sagibaju to je i vise nego tocno. Ali ove vase radikalne poteze mozete okacit macku i rep. Poanta je da ti taj usrani zapad uvijek trebas.
Mislis da bi se rusi i kinezi drugacije ponasali? Bi malo sutra.

SAD je rekao da zeli regionalni ravnotezu da ne bi doslo opet do nekih masovnih zlocina. A to ti je druga rijec da uvijek zele nategnutu sajlu odnosa u regiji. Mi si isto ne pomazemo svojom korupcijom i bijelom kugom. Dakle, njih ne mozemo promijenit, ali sebe i ovo oko sebe mozemo. To moramo...a veliki kako odluce, uvijek cemo morat savit kicmu. Svidjelo se to nama ili ne. Ako bilo tko misli da Tito nije popustao pod pritiskom, taj se debelo vara. Samo sto je on tocno znao koliko daleko moze ici. Ovi nasi na svaki povik se povuku. A ni vi niste bolji, jer odmah pocnete lmecat: evo sa svima su nas posvadili,sta cemo sad?
Ali nama je Tito sljam i zlocinac i nema tu pomoci. Kod njega nista nije valjalo, ni onaj zrak za vrijeme Juge koji smo udisali.

Orban kuzi kad nesto moze, a kada ne.
falkone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:44   #14
Quote:
karabin kaže: Pogledaj post
možda našim političarima dođe spoznaja da čovik ima kičmu, i da se ta kičma možda i može prignit i savit malo,ali ne i u nedogled. neko ih triba naučit kako kazat NE.
pa je tribalo kazat ne i slovencima, i ne tim evropljanima. rič,čast i dostojanstvo se grade dugo i mukotrpno,a gube se vrlo lako. to nije jasno našim političarima, našim dužnosnicima koji su se do ranga božanstva digli.
Riječi u vjetar. Mi sa foruma ćemo se s tobom složiti, ali većina ovog naroda će i dalje puzati pred tuđim gospodarima i moliti za mrvice. Jer im ništa u životu nije vrijedno osim vlastite guzice.

Svi umiremo. Bolje onda samurajska smrt nego život na koljenima.
cowabunga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 13:59   #15
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Po ovom umobolnom sudu srbija nije odgovorna za sranja iz '90ih ali Hrvatska je.
Što više reći.
Ali i od tog suda, još su mi gori oni koji će i dalje na EU licemjere gledati kao na božanstva i drage partnere i prijatelje
Nekima ni njihovo ponašanje '90 nije bilo dovoljno da nauče, pa im neće biti dovoljno ni ovo. Anglofili, eurofili i briselski poslušnici će uvijek pronaći razloga zbog čega je dobro i korisno da nas isti ponižavaju.
Tesko je shvatit sto uopce zeli europa i SAD od ove regije. Dayton je nelogican do jaja. Ako su htjeli drzat muslimane na uzici, onda je trebao i Hr entitet. A mozda su isli na to, da se kroz Dayton, hrvate izbaci iz Bosne, da ostanu srbi i muslimani, pa u slucaju sukoba imaju samo 2 strane umjesto 3. Jer 3. vise nece biti, pa ce se sukob lakse rijesit. Opet, ako je Hr zapadni saveznik, onda mi je logicno da su nam dali taj entitet, koji bi nas ucinio jacima, pa kud koji mili moji. Ovako srbija vidi da joj se isplati opet neki rat. Jer da ih zaustave, dat ce im opet nekakav novi teritorij. Isto tako ih jacaju teritorijalno da mogu hrvatsku napast iz svih smjerova.
Hrvatska je saveznik zapada 1000 godina i ne kuzim, cemu onda Dayton koji ide na stetu saveznika.
falkone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:02   #16
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
Po ovom umobolnom sudu srbija nije odgovorna za sranja iz '90ih ali Hrvatska je.
Što više reći.
Ali i od tog suda, još su mi gori oni koji će i dalje na EU licemjere gledati kao na božanstva i drage partnere i prijatelje
Nekima ni njihovo ponašanje '90 nije bilo dovoljno da nauče, pa im neće biti dovoljno ni ovo. Anglofili, eurofili i briselski poslušnici će uvijek pronaći razloga zbog čega je dobro i korisno da nas isti ponižavaju.
Ko nan je kriv kad smo pojili i popili vlastitu državu, srozali je i od nje napravili krpu o koju svak briše noge. Svaka kuna koju smo ukrali il uhljebili, svaki euro za koji smo se prodali je ovu državu srozava niže i niže.
Šta je najgore, još može niže od ovoga, uvik ima prostora....
Još sebi tepamo ka o pobjednicima, pobjednička vojska, lipa država, bogata povijest, bla bla bla, a kad triba napunit đepove, onda ko je hebe, nek se misli neko drugi.
Onda prvi, drugi, peti, 855-ti, i tako dalje, sa lažnin moralon, sa debelin obrazon, sa smješkon i rukon na srcu kad snimaju kamere. To prolazi jedno kratko vrime, a rezultati se itekako vidu. Na lovorikama pobjede u ratu od sebe smo napravili razmaženo, lino, derište, koje živi izvan realnosti. Pa ako triba koga zapoislit, onda se može osnovat agencija viška, dignit malo više kredita, i bit umiljat prema kreditorima pa dok ide...
Šta drugo oćekivat?
pinco is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:31   #17
Jesam li ja ovo dobro shvatio da je po presudama haškog suda Hrvatska jedini agresor na Balkanu, a Srbija i Bosna i Hercegovina nisu...?

A jebi ga... izvući pouke, sad je tako kako jest, optimist treba iz svake situacije izvuči najbolje što može... dakle, treba napraviti takvu Hrvatsku državu i takvu hrvatsku vojsku da u nedajbože nekom ratu, jedino mi možemo biti agresori i da se rat više nikad ne vodi na našem teritoriju. Pa nek osude opet nekoliko naših sa razlogom...

Ljudski, žao mi je šestorke, neproporcionalno visoka kazna za ono što se stvarno događalo. Nećemo vezano za sve ovo mi imati problema sa Muslimanima ili Srbima, nego sa našim izdajnicima da je posljedično ovoj presudi Tuđman bio ratni zločinac, a država Hrvatska je i sada zločinačka. Bit će graktanja...
Sinji strijač is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:35   #18
Quote:
pinco kaže: Pogledaj post
Ko nan je kriv kad smo pojili i popili vlastitu državu, srozali je i od nje napravili krpu o koju svak briše noge. Svaka kuna koju smo ukrali il uhljebili, svaki euro za koji smo se prodali je ovu državu srozava niže i niže.
Šta je najgore, još može niže od ovoga, uvik ima prostora....
Još sebi tepamo ka o pobjednicima, pobjednička vojska, lipa država, bogata povijest, bla bla bla, a kad triba napunit đepove, onda ko je hebe, nek se misli neko drugi.
Onda prvi, drugi, peti, 855-ti, i tako dalje, sa lažnin moralon, sa debelin obrazon, sa smješkon i rukon na srcu kad snimaju kamere. To prolazi jedno kratko vrime, a rezultati se itekako vidu. Na lovorikama pobjede u ratu od sebe smo napravili razmaženo, lino, derište, koje živi izvan realnosti. Pa ako triba koga zapoislit, onda se može osnovat agencija viška, dignit malo više kredita, i bit umiljat prema kreditorima pa dok ide...
Šta drugo oćekivat?
__________________
Veliki inkvizitor budno pazi da se forumom ne proširi nikakva hereza.
otok_kiril is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:37   #19
Quote:
Sinji strijač kaže: Pogledaj post
Jesam li ja ovo dobro shvatio da je po presudama haškog suda Hrvatska jedini agresor na Balkanu, a Srbija i Bosna i Hercegovina nisu...?
Ipak nije tako. Na isti način kako je Hrvatska sudjelovala u UZP u BiH, na taj način je osuđena Srbija/Jugoslavija u presudi Marticu. Na jednak način su navedeni.

Dakle, nekakva suma svega je sljedece:

Srbija agresor u Hrvatskoj
Hrvatska agresor u Bosni
TauraDendarii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2017., 14:43   #20
Quote:
TauraDendarii kaže: Pogledaj post
Ipak nije tako. Na isti način kako je Hrvatska sudjelovala u UZP u BiH, na taj način je osuđena Srbija/Jugoslavija u presudi Marticu. Na jednak način su navedeni.

Dakle, nekakva suma svega je sljedece:

Srbija agresor u Hrvatskoj
Hrvatska agresor u Bosni
Hvala. Znači, ako ostvariš ciljeve, onda nisi agresor? Zato trebamo imati jebeno jaku vojsku koja ostvaruje ciljeve, pa nek se poslije pravni stručnjaci jebu sa definicijom rata.
Sinji strijač is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:20.