Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 14:08   #3601
zasto te briga jel neko u braku? i to se rjesi ako treba.

najveci je problem sta je 90 posto muskih. i starih voajera priko 60.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:10   #3602
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Čuj, pa nije valjda da ne znaš kako doći do fotki?!




.
Je pa znam ali je puno kompliciranije i moraš dati podatke
Glasam ipak za aplikacije
A i cure koje znam da nešto od toga koriste isto
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:17   #3603
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Je pa znam ali je puno kompliciranije i moraš dati podatke
Glasam ipak za aplikacije
A i cure koje znam da nešto od toga koriste isto
koje aplikacije?
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:19   #3604
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
koje aplikacije?
Badoo, Tinder i slično
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:20   #3605
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Zaboravljaš da je to 70% od onih koji su im se svidjeli jer sigurno nisu ulazili u razgovore s onima koji im nisu dovoljno privlačni, velika razlika.
Ne čini li ti se da je i to prilično reprezentativan uzorak?

Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
A kako misliš da će moderator skužiti da netko nije solo??
Ići će ga doma provjeriti?
Neki dating portali imaju i mogućnost stavljanja komentara. A ako pet žena nekoga prokomentira kao oženjenog koji se lažno predstavlja kao soler, to je po meni već prilično valjani razlog da ga se ukloni s portala. A to je onda zadatak moderatora i administratora.

Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Je pa znam ali je puno kompliciranije i moraš dati podatke
Glasam ipak za aplikacije
A i cure koje znam da nešto od toga koriste isto
Ne moraš davati nikakve podatke. Razmijenite fotke preko anonimnih e-mail adresa.

Na koje aplikacije misliš? Na tinder?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:21   #3606
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
zasto te briga jel neko u braku? i to se rjesi ako treba.

najveci je problem sta je 90 posto muskih. i starih voajera priko 60.
Mene je briga
Ne s moralne strane toliko nego mi ne trebaju komplikacije u životu
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:22   #3607
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Badoo, Tinder i slično
Badoo je dating portal isto ko i Iskrica, samo kaj su pravila drugačija, pa se moraju stavljati fotke. A stavljaju se i lažne fotke na Badoo, a ne samo prave.

Tinder? Da, ako primarno tražiš ONS.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:26   #3608
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post


Neki dating portali imaju i mogućnost stavljanja komentara. A ako pet žena nekoga prokomentira kao oženjenog koji se lažno predstavlja kao soler, to je po meni već prilično valjani razlog da ga se ukloni s portala. A to je onda zadatak moderatora i administratora.



Ne moraš davati nikakve podatke. Razmijenite fotke preko anonimnih e-mail adresa.

Na koje aplikacije misliš? Na tinder?
Tinder i Badoo npr
Ok da, na Tinderu možeš prijaviti nekog za lažni profil, iskoristila sam to jednom
Sad pojma nemam da li su ga maknuli
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:29   #3609
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ne čini li ti se da je i to prilično reprezentativan uzorak?


Neki dating portali imaju i mogućnost stavljanja komentara. A ako pet žena nekoga prokomentira kao oženjenog koji se lažno predstavlja kao soler, to je po meni već prilično valjani razlog da ga se ukloni s portala. A to je onda zadatak moderatora i administratora.
Ako uzmemo da im je max 10% likova tamo dovoljno fizički privlačno(što je velikodušno), stvarno ne vidim kako to može biti reprezentativan uzorak.
Plus što je i logično da će ti privlačniji likovi biti zauzeti, da ciljaju na bezlične prosjeke puno rjeđe bi nailazile na zauzete.

Zašto misliš da svima smeta što netko nije solo?
Vjerovao ili ne priličnom broju žena to ne znači ništa ako im se lik dovoljno sviđa, i to posebno ako traže nekoga za ff.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:32   #3610
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Badoo je dating portal isto ko i Iskrica, samo kaj su pravila drugačija, pa se moraju stavljati fotke. A stavljaju se i lažne fotke na Badoo, a ne samo prave.

Tinder? Da, ako primarno tražiš ONS.
Sve ti je to isto , samo je način komunikacije drugačiji.

Nema veze s tim što tražiš
Jer je i ponuda i potražnja na svima različita
Ima svega...
Sve ovisi što ti tražiš, ali to treba raščistiti u porukama

A ovo sa slanjem slika preko maila.. Ok imam i to.. Ali pored aplikacija ovo mi se ne da.. Mislim da je Iskrica prilično mrtav koncept
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:38   #3611
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ako uzmemo da im je max 10% likova tamo dovoljno fizički privlačno(što je velikodušno), stvarno ne vidim kako to može biti reprezentativan uzorak.
Plus što je i logično da će ti privlačniji likovi biti zauzeti, da ciljaju na bezlične prosjeke puno rjeđe bi nailazile na zauzete.

Zašto misliš da svima smeta što netko nije solo?
Vjerovao ili ne priličnom broju žena to ne znači ništa ako im se lik dovoljno sviđa, i to posebno ako traže nekoga za ff.
Ne znam za tebe, ali meni se 10% čini kao prilično reprezentativan uzorak. Bez obzira na to koliko su fizički privlačni.

Nisam rekao da svim ženama smeta ako je lik zauzet. Ali većini smeta. Da li bi prešle preko toga da im je lik baš jebeno privlačan, to je već neka druga priča. Ali inicijalno im to smeta u velikoj većini slučajeva.

Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Sve ti je to isto , samo je način komunikacije drugačiji.

Nema veze s tim što tražiš
Jer je i ponuda i potražnja na svima različita
Ima svega...
Sve ovisi što ti tražiš, ali to treba raščistiti u porukama

A ovo sa slanjem slika preko maila.. Ok imam i to.. Ali pored aplikacija ovo mi se ne da.. Mislim da je Iskrica prilično mrtav koncept
Ako mene pitaš, svi naši dating portali su u kurcu, ne samo Iskrica. Čak i ovi uvezeni, kao što su npr. Badoo i Twoo. Koji za razliku od Iskrice imaju puno fotki, ali zato imaju i puno manje korisnika i korisnica od Iskrice.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:46   #3612
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ne znam za tebe, ali meni se 10% čini kao prilično reprezentativan uzorak. Bez obzira na to koliko su fizički privlačni.
Baš zbog toga nije reprezentativan.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 14:53   #3613
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Baš zbog toga nije reprezentativan.
A dobro, ti imaš svoje viđenje, a ja moje.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:00   #3614
najveci je problem kako bit s pravim slikama, a da to neko ne iskoristi protiv tebe ili ako si u vezi kako to sakrit.
stavis profil na tinder, a nadje te cura ili posaljes sliku nekoj 'curi', a slika koja ne bi smila, zavrsi na facebooku par sedmica kasnije.
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:26   #3615
Quote:
anthonyp kaže: Pogledaj post
najveci je problem kako bit s pravim slikama, a da to neko ne iskoristi protiv tebe ili ako si u vezi kako to sakrit.
stavis profil na tinder, a nadje te cura ili posaljes sliku nekoj 'curi', a slika koja ne bi smila, zavrsi na facebooku par sedmica kasnije.
Eto vidiš... Zato mi single cure više volimo aplikacije...
Fotke su prvi filter za one koji neš skrivaju

Samo da znaš, na Tinderu ako ga aktiviraš sa fb, čak i ako ne staviš fotke sebe
Tvoj fb prijatelj ako je na Tinderu, može vidjeti da si i ti
Postoji ta opcija na Tinderu da vidiš tko od tvojih prijatelja ga koristi
Npr ja vidim da je muž moje rođakinje.. I još ne znam šta da napravim s tom informacijom
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:28   #3616
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ne znam za tebe, ali meni se 10% čini kao prilično reprezentativan uzorak. Bez obzira na to koliko su fizički privlačni.

Nisam rekao da svim ženama smeta ako je lik zauzet. Ali većini smeta. Da li bi prešle preko toga da im je lik baš jebeno privlačan, to je već neka druga priča. Ali inicijalno im to smeta u velikoj većini slučajeva.



Ako mene pitaš, svi naši dating portali su u kurcu, ne samo Iskrica. Čak i ovi uvezeni, kao što su npr. Badoo i Twoo. Koji za razliku od Iskrice imaju puno fotki, ali zato imaju i puno manje korisnika i korisnica od Iskrice.
Pa ne znam baš
Iskrica ima puno korisnika ali pitanje je koliko aktivnih?
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 15:51   #3617
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Pa ne znam baš
Iskrica ima puno korisnika ali pitanje je koliko aktivnih?
Nisam ih prebrojavao, ali na temelju osobnog dojma rekao bih da iskrica još uvijek ima najviše aktivnih članova i članica.

Ali da je full zastarjela, zapuštena, pa čak i depresivna, to je nažalost istina.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 16:18   #3618
Quote:
meghana kaže: Pogledaj post
Eto vidiš... Zato mi single cure više volimo aplikacije...
Fotke su prvi filter za one koji neš skrivaju

Samo da znaš, na Tinderu ako ga aktiviraš sa fb, čak i ako ne staviš fotke sebe
Tvoj fb prijatelj ako je na Tinderu, može vidjeti da si i ti
Postoji ta opcija na Tinderu da vidiš tko od tvojih prijatelja ga koristi
Npr ja vidim da je muž moje rođakinje.. I još ne znam šta da napravim s tom informacijom
a zašto? sta vama smeta ako je netko u vezi ili cak braku? nije to vas problem.

nisan zna za ovo s tinderom, al to me podsjeca na onaj dodatak facebooku sta si moga trazit bas za seks, ali vidis ko je u grupi samo ako si i ti. nema spijavanja jer tko je unutra, unutra je i zna se zasto

al ja san puno liberalan, mozda san malo vanserijski. ne zamjeran ljudima i ne osudujen. mislin da je zivot prekratak da ga protratimo u ustrucavanju, strahu i zatvorima drustvenih normi sve dok ne cinimo nekome drugome zlo.

jedino sta sad tu malo smeta je jel cinimo zlo ako se jebemo sa strane? fizicki ne, ali emocionalno valjda pa je bolje prekinit kad i ako krene nesto takvo.

ali nebi volija i neslazen se da je samo trazenje prevara, a moze bit problem za vezu.

mozda je muz rodjakinje samo u potrazi, mozda imaju problema, nemoj ga cinkat dok nisi sigurna zasto je tamo.
mozda traze drugi par ili treceg za sobne igre
anthonyp is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:30   #3619
Na bilo kojim stranicama da se regaš bitno je jasno staviti do znanja što želiš i tražiš i dakako obaveze o popunjavanju profila bi trebale biti istinite i tu mnogi griješe i lažu(neznam zašto je tome tako, ali svakako nesluži na čast ako je pojedinac ima) i to ih kasnije košta dugog traženja i izbjegavanja "očitog" a to je pristanak na sastanak/kavu i za mene tu prića staje i gotova je onaj tko neželi ili izbjegava više nema što tražiti, komunikcija se prekida i ide se dalje
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:41   #3620
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Na bilo kojim stranicama da se regaš bitno je jasno staviti do znanja što želiš i tražiš i dakako obaveze o popunjavanju profila bi trebale biti istinite i tu mnogi griješe i lažu(neznam zašto je tome tako, ali svakako nesluži na čast ako je pojedinac ima) i to ih kasnije košta dugog traženja i izbjegavanja "očitog" a to je pristanak na sastanak/kavu i za mene tu prića staje i gotova je onaj tko neželi ili izbjegava više nema što tražiti, komunikcija se prekida i ide se dalje
Slažem se, kad netko izbjegava sastanak, jasno je da hoće boostat ego, kratiti vrijeme ili virtualno nešto.. Gubljenje vremena, uglavnom za mene.
A takvih ima puno....
meghana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger