Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2016., 16:09   #7861
Ima Neil dosta srece zasad, onaj kick Ronnieja u drugom frejmu i kad god promasi ostavi mu cistu sansu, dok s druge strane Neil ima malo srece. Al zasad je bolji tu nema dileme
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:23   #7862
Robbo 5:2 vodi..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 17:43   #7863
Ogroman frame ovaj zadnji, očekujem odličan večerašnji session.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 21:41   #7864
Ronnie izjednačio u 2 izjednačena framea
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 22:52   #7865
Koji statement jebote

S 2-5 na 9-5.

Sedam partija zaredom protiv najboljeg igraca na planeti, najbolji svih vremena. Samo ovaj turnir je dovoljan da bude GOAT, ovu razinu igre je malo tko postiga u svom sportu (Jordan, Senna, Federer, Rossi, Woods, Ali), a kamoli u snookeru.

Genije, trenutno u svijetu sporta najveci genijalac...

Malo mi zao Neila kako je pregazen, al Ronnie je u intervjuu prizna da je Neil trenutno best in the world, tako da nek se pripremi za ostatak sezone i mozda ponovno rematch u finalu Cruciblea
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 22:54   #7866
Koji statement jebote

S 2-5 na 9-5.

Sedam partija zaredom protiv najboljeg igraca na planeti, najbolji svih vremena. Samo ovaj turnir je dovoljan da bude GOAT, ovu razinu igre je malo tko postiga u svom sportu (Jordan, Senna, Federer, Rossi, Woods, Ali), a kamoli u snookeru.

Genije, trenutno u svijetu sporta najveci genijalac...

Malo mi zao Neila kako je pregazen, al Ronnie je u intervjuu prizna da je Neil trenutno best in the world, tako da nek se pripremi za ostatak sezone i mozda ponovno rematch u finalu Cruciblea
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 23:02   #7867
Ubile ga one srednje kad se lomio meč. Mislim da je 5x zakačio jaw u 3 partije.
Malo je bio previše napadački orijentiran.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 23:07   #7868
Koji statement jebote

S 2-5 na 9-5.

Sedam partija zaredom protiv najboljeg igraca na planeti, najbolji svih vremena. Samo ovaj turnir je dovoljan da bude GOAT, ovu razinu igre je malo tko postiga u svom sportu (Jordan, Senna, Federer, Rossi, Woods, Ali), a kamoli u snookeru.

Genije, trenutno u svijetu sporta najveci genijalac...

Malo mi zao Neila kako je pregazen, al Ronnie je u intervjuu prizna da je Neil trenutno best in the world, tako da nek se pripremi za ostatak sezone i mozda ponovno rematch u finalu Cruciblea
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2016., 23:28   #7869
Koji statement jebote

S 2-5 na 9-5.

Sedam partija zaredom protiv najboljeg igraca na planeti, najbolji svih vremena. Samo ovaj turnir je dovoljan da bude GOAT, ovu razinu igre je malo tko postiga u svom sportu (Jordan, Senna, Federer, Rossi, Woods, Ali), a kamoli u snookeru.

Genije, trenutno u svijetu sporta najveci genijalac...

Malo mi zao Neila kako je pregazen, al Ronnie je u intervjuu prizna da je Neil trenutno best in the world, tako da nek se pripremi za ostatak sezone i mozda ponovno rematch u finalu Cruciblea
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 00:20   #7870
Gledao sam samo večernji session i loša je bila igra na samom početku. Imao je Ronnie malo sreće što je Neil propustio šanse u dva ili tri početna framea, a ni on nije briljirao. Bilo je stvarno par velikih promašaja, pogotovo u srednje rupe. Da je Neil uzeo jedan ili dva bilo bi zeznuto. Ovako ga je Ronnie brzo stigao i na kraju se opustio i puno boljom igrom uz po običaju par genijalnih poteza priveo meč kraju. Dobar je bio onaj frame u kojem je ubacio plavu nekih 12 puta.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 00:36   #7871
Impresivno Ronnie, ali Robbo je loše odigrao previše rizika, a nije pogađao ono što inače pogađa iz daljine.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 00:43   #7872
7:0 seriju stisnut sa 2:5... Ne sjecam se da sam robertsona vidio ikad da tako srlja u neke rizicne pokusaje, vec na 5:5 je bilo jasno da nema nikakve sanse u zavrsnici framea. Jos jednom bravo za Ronniea... sjajan turnir
pekmez_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 01:38   #7873
Ubile su ga one srednje kad se lomio meč.
Mislim da je 5x zakačio jaw u 3 framea.
Malo je preveć riskirao kad je već vidio da ga pot ne ide kao inače.
Svaka čast na hrabrosti i samouvjerenosti, ali taktički je loše odigrao.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 07:38   #7874

Bravo Ronnie!
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 11:25   #7875
Za kraj ostavio najbolje
Mitkoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 14:25   #7876
Ne slazem se da je Neil takticki lose odigrao i da je previse napada. Sta bi triba, povuc se i mrcvarit ka Slowby? Napadom i mudima ga je Neil i razvalija na onom Mastersu 2015. godine kad je dobija 6-1.

U drugi session je Neil krenija fantasticno, ima je 30+ brejk i nakon crne je igra da razbije crvene i tu nije ima srece. Da su se tu crvene razbile kako treba, 6-3 i vjerojatno bi se igra decider i bilo bi gusto.

I nakon tih 5-4 Neil je ponovno prvi bija unutra al jebiga, te greske su normalne. I Ronnie je falija par kugli u srednju, al Neil nije iskoristija greske. Mislim da je Robbo odigra odlican mec sve skupa, protiv Ronniea jednostavno ne mos igrat kad pogada long pot, a to je krenilo u drugom sessionu.

Sve skupa, bravo za Neila, izgubija je mec muski, isa je na duge kugle (vecinu je i pogodija) i pokaza je muda. Da je bilo malo srece, mislim da je moga razbit Ronniea bez problema.

Zadnje uređivanje Ronnie147 : 22.02.2016. at 14:59.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 15:04   #7877
https://www.youtube.com/watch?v=MhukRBwUyWQ

Ronnie vam je na 3:30 objasnija moderni snooker

One visit snooker je sadasnjost i buducnost ove igre, nikakvo kameno doba di se napravi brejk 30 i ne otvara kugle i igraju se partije po 30-40 minuta.

Zato snooker i je tako dobra igra kad se igra na pravi nacin, jer jedna greskica moze okrenit mec skroz. Pogledajte finale UK-a 2014. godine kad je Ronnie vodija Trumpa 9-4, a onda Trump naniza 5 partija zaredom u doslovno pola sata, a Ronnie falija dvi kugle. Mislim da se isto sinoć dogodilo Neilu, tu taktike nema kod pravih igraca

Ronnie je to finale protiv Trumpa dobija u decideru, al je reka nakon meca da je to danasnja igra, nisi siguran ni kad vodis 9-4, isto tako Neil nije siguran kad vodi 5-2. Da je vodija 7-2 ne bi bija siguran.
Ronnie147 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2016., 20:50   #7878
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Ne slazem se da je Neil takticki lose odigrao i da je previse napada. Sta bi triba, povuc se i mrcvarit ka Slowby? Napadom i mudima ga je Neil i razvalija na onom Mastersu 2015. godine kad je dobija 6-1.
.
Gle.
Spušio je 7 frameova zaredom jer nije želio promijeniti taktiku i zato je uvjerljivo spušio.
Osobno bih više volio gledati promjenu pacea nakon što je Ronnie došao na 5:5. Neil je nastavio po svome i uvjerljivo popušio.
Dojma sam da je sve to skupa moglo i moralo trajati duže i neizvjesnije.
Ako ćemo povuć paralelu s nogometom, ni ja ne volim gledat Chelsea, Atletico ili Monaco. No nikako ne bih želio gledati njihove lige bez njih.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 16:21   #7879
The 123 by Selby is his 400th century. He is only the fifth player to reach this mark. The break is also the highest of the group so far.

,,crv'' 400 centurija

nije lose za nekog ,,bezveznjaka'' i ,,najvecu prevaru u sportu''
FORCA23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2016., 16:49   #7880
Evo lijepe liste.

http://snookerinfo.webs.com/100centuries
Kirkpatrick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.