Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2015., 14:36   #1
brzi krediti s oglasa - iskustva (aton usluge, ekstra ulaganja...)

Pozdrav,

prvo se ispricavam ako je bila ova tema vec, naisao sam na neke starije teme ovog tipa. Ugl, zelim pitati u ime svog starog, posto se ne kuzim bas u kredite a treba mi za fakultet - dali ima smisla uzimati ikakav kredit od ovakvih firmi preko oglasa. Vecinom dosad informacije koje sam nasao kazu da je bolje izbjegavati sve to skupa. Pa ako itko ima iskustva ili s navedenim firmama ili opcenito, bio bih zahvalan na odgovoru.
nakki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 14:50   #2
To su posrednici u kreditiranju, ne daju oni kredite, nego ti predlože modele više banaka s kojima surađuju (da ti ne moraš ići od jedne do druge) i vide gdje zadovoljavaš uvjete. Ako imaju licencu Ministarstva financija, što se za svakog od njih može provejriti, onda je ok. Ako nemaju, bježi glavom bez obzira! To ima i svojih dobrih i loših strana pa ti procijeni da li ćeš se sam raspitivati kod banaka ili ići prečicom. Ako ti treba za fakultet, pretpostavljam da ti treba nešto popust Educa kredita koje ima PBZ. Pa možeš početi i od njih.
bluebunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 15:06   #3
hvala na odgovoru, trebam dodati jos da otac nije kreditno sposoban jer vec otplacuje jedan nenamjenski kredit jos 6 godina. Bili smo u pbz-u (medju ostalim bankama) i receno nam je da ne mozemo nista dobiti zbog tog postojeceg kredita.

Zadnje uređivanje nakki : 24.07.2015. at 15:19.
nakki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 13:54   #4
Ima li netko novijih iskustva sa dizanjem kredita preko Aton usluge??
martyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 15:47   #5
Nisu loši, brzi su ali deru na policama osiguranja

Poslano sa mog BLA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2018., 12:51   #6
Da se i ja nadovezem mozda kome pomogne! Ovo je slucaj mojih roditelja. I jedan i drugi su imali postojece kredite i ovrhe i blokade i svasta nesto i situacija je izgledala bezizlazno. Gdje god da su pitali za reprogram ili bilosta svugdje nemoze jer je racun blokiran. Ja sam im nasao jednog posrednika sa licencom ministarstva i poslao sve papire koje su trazili i nakon par dana treba jos nesto pa onda jos nesto i opet situacija kao da ce sve propasti.Posrednik je poslao sve u banku i nakon par dana zvao da je kredit odobren i s time su pozatvarali sve ovrhe i kredit sada glasi na mamu a otplacuju oboje tako da im je sada kredit na kraci rok i manje rate. I ne placaju nikakve police osiguranja.
casperr is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2018., 15:19   #7
Aton ili netko drugi??
martyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 12:14   #8
Quote:
martyca kaže: Pogledaj post
Aton ili netko drugi??
Progreso
casperr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:23.