Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.07.2008., 22:44   #1
Organiziranje dječjih rođendana - Split

tila bi curici proslavit peti rodjendan u jednoj od onih igraonica sta oragniziraju dicje rodjendane. zna li ko kakvu dobru u splitu, tila bi bit sigurna da ce se klinci dobro zabavit. i koliko to kosta?
josjednamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:58   #2
Quote:
josjednamama kaže: Pogledaj post
tila bi curici proslavit peti rodjendan u jednoj od onih igraonica sta oragniziraju dicje rodjendane. zna li ko kakvu dobru u splitu, tila bi bit sigurna da ce se klinci dobro zabavit. i koliko to kosta?

mislin da ti u gulivera nije loše ali mislim da je poprilični skupo
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 18:31   #3
Ja sam bila jednom u igraonici kat poviše Stelle u Stobreču i bilo je prva liga.
Ne znam doduše koliko naplaćuju, ali su i roditelji i djeca otišli doma zadovoljni
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 21:03   #4
Quote:
josjednamama kaže: Pogledaj post
tila bi curici proslavit peti rodjendan u jednoj od onih igraonica sta oragniziraju dicje rodjendane. zna li ko kakvu dobru u splitu, tila bi bit sigurna da ce se klinci dobro zabavit. i koliko to kosta?
Odlične rođendane organizira jedan mali kafic pored Zap-a...dođe par stotina kuna za do 10 djece...animator...roditelji sjede ispred na štekatu....ima i tobogan,ljuljačke vani...a u prostoru muzika,karaoke,igrice ...... nažalost nemam telefon ali nije ga teško naći....jedina mana...treba se rezervirati oko 2-3 mj. unaprijed...
Taja.st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 00:25   #5
stella u stobreču mi je u susidstvu,pa ako očeš mogu ti se raspitat ili pitat broj telefona,pa zovi i raspitaj se,a i lip je park isprid kafića
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 01:47   #6
Meni se čini super u bivšoj pivnici Klara u gradu (nisam sigurna kako se sad zove), sad ti je to za dicu sređeno i rade rođendane. Doduše nisam još bila na rođendanu tamo ali znam otić tamo na kavicu i meni je ludilo, unutra lipi veliki prostor, vani ogromna bašta sa trampulinima i sličnim glupostima.... Eto to ti je moj prijedlog, cijenu ti ne znam al skokni do tamo pa vidi
anja_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2008., 13:01   #7
Quote:
jupi kaže: Pogledaj post
stella u stobreču mi je u susidstvu,pa ako očeš mogu ti se raspitat ili pitat broj telefona,pa zovi i raspitaj se,a i lip je park isprid kafića
ne bi te tila tlacit, ako ti koji put bude usput pitat broj bilo bi super. puno hvala
josjednamama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 23:15   #8
šaljem ti broj na pm
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2008., 23:35   #9
zeza me pm

ova dva dana cu nabavit oni reklamni listić,pa cu ga prepisat ovdi
__________________
I onda ?????
jupi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:24   #10
Evo malo dizem temu..jedno pitanje..
Moja curica puni 11 godina i uopce se ne mozemo odluciti di da ga slavimo..kuci ne mozemo zbog malene bebe,a sva mjesta di se organiziraju rođendani su za nju malo bebasta..sad su godine ni na nebu ni na zemlji..ima li netko mozda nekakvu ideju ili prijedlog?
__________________
Nikad ne reci nikad..ali nikad!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:44   #11
evo da ti malo pomognem a i ostalima koji traze

1. BENE - na marjanu, mislim da je ovo najeftinija opcija jer sve donosite sami a placate samo "barakicu".

2. GULIVER - mislim da je za manju djecu, ono do 8,9 godina: mislim da je ovo i najskuplja verzija

3. ZAP caffe bar- postoje dvije prostorije- za djecu i roditelje, ima teta animator, a u cijenu je uračunata pica, sok i (mislim) torta . a moja malena je bila oduševljena karaokama. postoji mogućnost i da se iznajmi klaun.

4. FANTAZIJA cafe bar (nasuprot bivse stande)- slično kao i ovo poviše u zapa. dvije prostorije, teta animator, pica, sok i torta...i tamo smo slavili drugi rođendan. sve u svemu bili smo zadovoljni...

5. MARČELINO caffe bar- na bačvicama. bili smo već bezbroj puta tamo. mislim da je pogodnije za ljetne rođendane....... slično kao i dvije prethodne solucije (animator, pica,sok,torta).

6. SC POMAK - pokraj super konzuma, uglavnom djeca se igraju u sportskim dvoranama, animator, pica, sokici...

7. DNF -plesni klub- mislim da je to za malo stariju djecu a i prostor za roditelje je vrlo mali i dosta je mračno-sklonište. (anomatori, light show, ).
http://www.dnf.hr/

8. BIVŠA PIVNICA KLARA u gradu- (animatori, trampulin ispred)

9. SC STKWAN - na visokoj. isto organiziraju dječje rođendane
http://www.caf-split.hr/step.jsp?page=98444

10. DALMALINO - škrape 53. mislim da se radi o privatnom stanu.
http://www.dalmalino.hr/

11. MC DONALDS - u jokera.

12. MAČAK na mertojaku koji org. dj. rođendane. prostor za roditelje je dosta mali a ima za djecu odvojena prostorija, interesantno je što ima kuglanu za djecu i za odrasle te stolni tenis i biljar
http://www.scm.hr/kuglana.php

JOŠ DA NADOPUNIM:

13. KLUB GHETO- u gradu (mislim da bude i lutkarska predstava)
14. STELLA u stobreču. igraonica u stanu, meni skroz ok.
15. ŠILJO -trstenik
16. HOTEL LAV
17. TURBO LIMAC U jokera
18. JOKER CENTAR (one to play?)
http://jokercentar.com/proslava-rodjendana-ideje/

Zadnje uređivanje lana74 : 25.09.2010. at 22:56.
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:49   #12
Hvala puno Lana!nadm se da cemo nesto od ovog odabrati
__________________
Nikad ne reci nikad..ali nikad!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 22:50   #13
Quote:
MonyB kaže: Pogledaj post
Evo malo dizem temu..jedno pitanje..
Moja curica puni 11 godina i uopce se ne mozemo odluciti di da ga slavimo..kuci ne mozemo zbog malene bebe,a sva mjesta di se organiziraju rođendani su za nju malo bebasta..sad su godine ni na nebu ni na zemlji..ima li netko mozda nekakvu ideju ili prijedlog?
s obzirom da curka ima 11 godina, moj ti je prijedlog da bacis oko na ova tri mjesta

1. plesni klub DNF na blatinama...bude disco za djecu i sl...
2. sportski centar pomak kraj super konzuma...djeca se igraju po sportskim dvoranama
3. SC macak na mertojaku, gdje ima kuglana i za velike i za djecu, stolni tenis za djecu...

a uvijek ih mozete odvest u brodwaya na neku komediju i poslije na sokic i sl
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 00:01   #14
Ma bas sam i bacila oko na ta tri!..malena mi plese u klubu NOA koji je kat povise dnf-a tako da cu se lako raspitati..nisam ni znala da oni organiziraju rođendane..U Pomaka smo vec bili na nekim rođendanima i bilo je super..jedino nemamo iskustva s tim na Mertojaku iako smo bili onako obiteljski na kuglanju i partiji biljara
__________________
Nikad ne reci nikad..ali nikad!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 14:46   #15
proslavu rođendana iz dnf-a prebacili u čarobni grad
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 16:22   #16
Uf!!tamo je stvarno skupo!..mislim da je 100 kn.po djetetu a moja ce ih zvati 13
__________________
Nikad ne reci nikad..ali nikad!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 00:11   #17
ajoj cjene su ajme
malatinas is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 08:54   #18
a ja isto ne znam šta ću, maloj je rođendan krajem 11 mjeseca tako da ne dolazi u obzir negdi vanka...skupit će se oko 20 djece...mala (6 god) je zapela ove godine da bi radila doma...tako da može feštat cili dan...ajde još lako bi se i snašla za djecu pa makar ih podjelila na dva dana...(npr. njih 6-7 iz vrtića jedan dan a njih ostalih desetak drugi dan) ali šta ću kad mi se nameće roditelji...nemam toliko prostora
do sada smo uvijek slavili po igraonicama...ali ne da mi se opet isprsit 60-100 kn po djetetu...mislim cijene su stvarno ajme...a još pogotovo šta mi iza toga brzo dolazi nova godina itd...


a znam da za ove ljetne rođendane uz ovo gore što sam napisala organizira bubamara na žnjanu i doli kod starog mornara...nemam pojima kakve su tamo cijene...
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2010., 21:17   #19
Tko je najbolji klaun u gradu

Želim i ja djetetu organizirati 3. Rođendan u stanu. Interesira me, ima li tko iskustva s klaunima? Znate li koji je najbolji?
Janne is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 23:14   #20
Quote:
Janne kaže: Pogledaj post
Želim i ja djetetu organizirati 3. Rođendan u stanu. Interesira me, ima li tko iskustva s klaunima? Znate li koji je najbolji?
ja sam ti treći rođendan maloj isto organizirala u stanu i iznajmila klauna pucka, zabavia je dicu dvi ure i ispalo jeftino i najbolji ročkas do sada. SAd je meni problem sa sinom imat će 8 god i čak planiramo doma napravit karaoke, i iznajmit animatora....za 15-tak dice neće me doć sa animatorom više od 500.kn. ali ja ti to s roditeljima odma sredim....dovedite dite, ovo je dječji rođ. eto dala sam ti neke naputke....pozzz i ugodan provod....
alemarlov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:18.