Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2008., 22:42   #61
Ima nezgrapnosti al u prosjeku uvijek drukciji i vrlo dobar. Pa sta ako je Knjaz nekome bolji. Mozda je i meni. Al to ne znaci da je Milic los... To su kruske i jabuke...
wes craven is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 00:16   #62
Milića i Knjaza nije za uspređivati, totalno drugačije emisije. Obje dobre!
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2008., 07:15   #63
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Milića i Knjaza nije za uspređivati, totalno drugačije emisije. Obje dobre!
..knjaz() može napravit emisiju tipa "idemo na put.." dok milić nema šanse da napravi nešto slicno koleđici..sama koleđica je i edukativna..nije?zato cijenim knjaza..a milića ko jebe..prdonja stari
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 10:47   #64
trebam točan popis epizoda idemo u ameriku , južna amerika i onaj serijal prije sa kanadom i aljaskom, gdje mogu naci= hvala
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 20:23   #65
Ljudi, ajde neka se nade neka dobra dusa i nek mi pomogne...trebam podatke o Sibiru, sto je vise moguce njih...na netu bas i nisam nesto puno pronasla...jel znate neku knjigu gdje bi bilo nesto o Sibiru, ili neku web stranicu, mozda bas na toj nisam trazila...ajd please pomozite mi...
mallena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 20:32   #66
-link.

Neznam jesu li ovo sve epizode ali ima ih jaaaako puno!
glittersniffer. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 17:14   #67
Goran Milić - Idemo u Ameriku

zanima me da li se negdje na internetu mogu pogledat sve epizode? trazio sam ali nisam nista uspio naci,pa ako znate mozda neki link bio bih zahvalan
player_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 17:25   #68
jos nije iso u afriku
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2011., 19:48   #69
odličan je Milic,pogotovo u Rusiji...
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 17:29   #70
Bas gledam reprize po Rusiji,ova voditeljica je bas nepotrebna baba
ZoomZoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 10:02   #71
Milić ima neobičan način izvještavanja, zapravo on želi izvještavati a to nije cilj ovakvih emisija.

Npr. lik svira gitaru na trgu u Švicarskoj, ovaj dođe i pita ga jel svira gitaru, ovaj veli da i gleda ga misleći; "pa valjda vidiš da sviram", a Milić drži mikrofon i čeka još nešto. Čovjeku već neugodno. Milić ponovi; "znači vi svirate gitaru ovdje na trgu?" i drži mikrofon. Čovjek veli da i želi pobjeći, a kamerman ga snima, a ovaj drži mikrofon. Nema nikakve akcije, on želi da samo postavi mikrofon, a čovjek mu sam ispriča sve što zna i ne zna, bez ikakvih pitanja. Plus naravno plaća koju dobije za ta svoja putovanja.
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 20:25   #72
Quote:
Kajves kaže: Pogledaj post
Milić ima neobičan način izvještavanja, zapravo on želi izvještavati a to nije cilj ovakvih emisija.

Npr. lik svira gitaru na trgu u Švicarskoj, ovaj dođe i pita ga jel svira gitaru, ovaj veli da i gleda ga misleći; "pa valjda vidiš da sviram", a Milić drži mikrofon i čeka još nešto. Čovjeku već neugodno. Milić ponovi; "znači vi svirate gitaru ovdje na trgu?" i drži mikrofon. Čovjek veli da i želi pobjeći, a kamerman ga snima, a ovaj drži mikrofon. Nema nikakve akcije, on želi da samo postavi mikrofon, a čovjek mu sam ispriča sve što zna i ne zna, bez ikakvih pitanja. Plus naravno plaća koju dobije za ta svoja putovanja.

a da mi je vidit tvoje izvještaje i putopise, majke ti...
funkomatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 20:43   #73
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
..knjaz() može napravit emisiju tipa "idemo na put.." dok milić nema šanse da napravi nešto slicno koleđici..sama koleđica je i edukativna..nije?zato cijenim knjaza..a milića ko jebe..prdonja stari
prevazidjeni prdonja.
milkyp3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2012., 09:54   #74
Quote:
funkomatic kaže: Pogledaj post
a da mi je vidit tvoje izvještaje i putopise, majke ti...
Izvještaji i putopisi se ne rade na taj način na koji ih on radi. Majke ti...
Kajves is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 18:21   #75
Zna li netko di mogu nać popis svih epizoda njegovih putovanja, znači i Amerika, i Australija i Europa, sve? Bio bi zahvalan
Ružavjetrova is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2012., 11:57   #76
Ja opet jako volim ovu emisiju, baš zbog toga njegovog načina na koji donosi svaku zemlju gledatelju
No ukusi su različiti naravno.
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 19:57   #77
Ima li torrent?
ManijakIzraziti is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 19:52   #78
Quote:
ManijakIzraziti kaže: Pogledaj post
Ima li torrent?
Posaljem ti PP.
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 11:53   #79
Ako može i meni link

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
neven7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 22:04   #80
I ja bi link
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.