Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2009., 16:39   #1
Živa voda

nabavila sam prije dva tjedna nastavak za pipu koji revitalizira vodu koju
pijemo na način da povećava njezinu bioenergetsku vrijednost i ima jaka ljekovita svojstva.
Moji svi doma ju piju,kuhamo u njoj,namačemo povrće u toj vodi preko noći i produžava rok trajanja povrća.Voda ko voda,nema okusa-al se osjeti jedna bitna razlika - a to je da je ta voda "mekana" (ne znam kak bi vam opisala),kao da je lakša od "obične vode" koju nam serviraju..
Moje dijete sad i češće pije..a ja sam se čak počela umivati u toj vodi i ten mi je puno čišći..
uglavnom,taj nastavak nije baš neka komercijalna stvar (ja sam čula o tome od prijateljice)
evo kopirat ću dio letka koji sam dobila uz taj nastavak za pipu.


Prije više desetljeća izvorska voda imala je puno moćnije djelovanje na ljuski organizam nego u današnje vrijeme, kada radi bioloških, kemijskih i fizikalnih djelovanja čovjeka u prirodi to djelovanje slabi sve više. Također je poznato da se kakvoća pitke vode na putu od izvora do naših pipa još dodatno kemijski, biološki i tko zna kako oslabi, te mi na kraju u naš organizam unosimo takozvanu mrtvu vodu koja ne posjeduje skoro nikakvu energetsku vrijednost, a većina zdravstvenih tegoba dolazi zbog pomanjkanja zdrave, žive vode u tijelu.

Nastavak za pipu je na poseban način oblikovana cijev sa unutarnjom dvostrukom spiralom, s ugrađenim frekventnim generatorom, te sa njime mrtvu vodu oživimo u živu za tijelo zdravu vodu, koja posjeduje visoki bioenergetski potencijal.

Prednosti revitalizirane vode:
- ima negativan ORP (mV)
- visok postotak negativnih elektrona, koji neutraliziraju slobodne radikale
- voda je strukturirana, molekule su povezane u manje skupine, te tako voda lakše prodire u stanice
- meka je i blago alkalna
- posjeduje visoku koncentraciju biofotona i koloidnih mikro elemenata
- radi dodatnih frekventnih njihanja ima visoki bioenergetski potencijal, kojeg lako mjerimo pomoću radioestezije

Učinkovitost revitalizirane vode:
- čisti i obnavlja stanice u tijelu
- čisti krv, usporava starenje organizma
- obnavlja tjelesnu energiju
- poboljšava protok hranjivih tvari u stanice
- pospješuje izlučivanje štetnih tvari iz stanica, te samim time i iz organizma
- osnažuje imunološki sistem
- uništava patogene bakterije
- slična je plodnoj vodi, te je osnova zdravoga življenja

Revitalizirana voda pomaže u liječenju raznih bolesti današnjeg vremena: povećanog krvnog tlaka, glavobolja, migrena, bolesti srca, bubrega, paradentoze, akni, ...
Pomaže pri bržem zacjeljivanju rana, opeklina, blago djeluje na kožu i kožne bolesti, pri postoperativnom bolničkom liječenju, zubobolji, pospješuje probavu, osnažuje vlasište i sprječava ispadanje kose, …


Moja topla preporuka..ako koga zanima javit ću vam broj telefona
frka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 17:10   #2
daj malo vise informacija:

1. tko to proizvodi ?
2. za sta treba prespojiti ? (koju cijev bar slika neka makar sa moba bar da vidimo o cem se radi)
3. koliki ima vijek trajanja ?
4. kolko kosta taj uredaj ?
5. ako se uz to nes mjenja (npr. filter) kolko to kosta taj dio koji se zamjenjuje
6. jel sta pročišćava vodu iz gradskog vodovoda

jbg to su hrpa pitanja za pocetak koja nas sve ljude zanima
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 18:05   #3
Izumitelj je neki slovenski fizičar, ali nije u masovnoj proizvodnji, ja sam nabavila u Zagrebu preko prijateljice čiji suprug radi u firmi koja ima distribuciju za Hrvatsku.
Ne treba niš prespajati samo se našerafi na postojeću pipu.
Vijek trajanja je neograničen i ne treba mijenjati nikakve filtere, tako da opravdava cijenu od 2000 kuna (jbg, je skupo). Navodno vani ljudi dosta znaju o živoj vodi i čak se kompletna eko imanja zaljevaju preko tih nastavaka.
Kompletno pročišćava vodu iz gradskog vodovoda, voda je odlična za piće.
Nazvat ću sad prijateljicu ako ima koju sliku ili materijal pa ću ti stavit u sljedećem postu.
frka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 20:42   #4
Jel to bilo nes slicno na rubu znanosti ?
Di je Drago Plecko nes meljo da cijev od nekih 30-40cm s jedne strane ulazi mrtva, a s druge strane ziva voda.

Ak doista prociscava vodu i odlicna za pice onda sam si ja mislio staviti na glavni vodovod u podrumu pa onda bi po citavoj kuci bila ta ista voda i za tusiranje i za piti, jel to moguce ? Neznam koliku propusnu moc ima.

Imas kakav link vezano uz to, da mogu procitati makar pisalo sve na slovenski jer citajuci dobar dio razumijem.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:33   #5
REVITAN

http://www.revitan-h2o.si/

To je to. Imam to već 1 godinu, za zdravlje mi se nije pokazalo osobito...ni za cvijeće...dobro je protiv peruti, za opekline isl...
Kod bolesti zbog kojih sam kupio, nisam primjetio NIKAKAV učinak., ni kod sebe ni kod mojih roditelja..znači nikakvo poboljšanje.
Ono što mi je koristilo :Homeopatija ,MMS Budwig...nešto doručak, biljne tablete i čajevi.
Službena medicina : ništa
Sokovi /Walker/ : ništa
Nastavljam sa MMSom, Budwig...homeopatiom i biljkama...
Nadam se da ću MMSom riješiti problem...
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:38   #6
Moja frendica iz Slovenije ima taj nastavak za pipu, platila ga je 1000 kn (150EUR). Ne znam zašto je ovdje duplo skuplji?

Uglavnom, ona je oduševljena. Ima problema s okom, stalne upale. Otkad ispire oči u toj vodi nikad više nije imala upale. Njen muž je imao lišajeve po tijelu, nikakve kremice nisu pomagale, nakon tuširanja s tom vodom, sve ok!

Takva voda se može držati u plastičnoj ambalaži do 3 mjeseca, a u staklenoj nešto duže. Ja sam napunila par litara za probu. Fakat je nekako "mekša", ima dobar okus.
rozzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:43   #7

obična zavinuta cijev sa nekakvo unutanjom cijevćicom u obliku spirale pa vi ste stvarno blesavi koji vjerujete u to moram se i ja bacit u neki takav biznis.
Možda nekakva piramida u koju se stavi čaša sa vodom i onda liječi sve bolesti.
mrgixyz*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 21:54   #8
Quote:
frka20 kaže: Pogledaj post
Prednosti revitalizirane vode:
- ima negativan ORP (mV)
- visok postotak negativnih elektrona, koji neutraliziraju slobodne radikale
- voda je strukturirana, molekule su povezane u manje skupine, te tako voda lakše prodire u stanice
- meka je i blago alkalna
- posjeduje visoku koncentraciju biofotona i koloidnih mikro elemenata
- radi dodatnih frekventnih njihanja ima visoki bioenergetski potencijal, kojeg lako mjerimo pomoću radioestezije
Sviđa mi se što je svaka od ovih izjava ili znanstvena nebuloza ili skok u vlastita usta.
Čestitke! Nedajte se slučajno u školu.....tko bi me ovako divno zabavljao.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 22:05   #9
Po meni da bi voda djelovala za izljecivanje nekog organa trebalo bi ju memorirati/energizirati ko sto cini Mekki tek tada ce doista ta ziva voda znati sto hocemo njome posebno uraditi, jer ovim postupkom si samo ozivio vodu no ne i memorirao za sto ti treba.

Slikovito da objasnim imas jednog radnika na gradevini i on nezna sto posebno treba da uradi sve dok mu sef neveli ucini to i to jer ce inace taj radnik raditi po svome osnovne stvari tipa nadgledati rad na gradevini i pospremati razbacane alate.

Zadnje uređivanje SAS : 26.04.2009. at 22:19.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 22:26   #10
Vec duze vrijeme se bavim proucavanjem vrtlozenja, pogotovo vode i mogu potvrditi da se pravilnim vrtlozenjem moze mjenjati energetska ucinkovitost vode na bioloske sustave. Malo mi je cudna izvedba ovog slovenskog uredjaja jer je bespotrebno zavijanje u ovakvu obliku vanjske cijevi ako se koristi unutarnja spirala za vrtlozenje. Nema bas na stranicama konkretnih brojeva o mjerenjima. Treba testirati stvar. Uzmite po 5 posuda sa nekim klicama za energiziranu i 5 posuda sa klicama za obicnu vodu. Zaljevajte svaki dan i pratite rezultate. Npr. kod vrtlozenja vode po Schaubergeru se vec u prvom tjednu vidi deseterostruko veca klica od one zaljevane obicnom vodom. Obicno su svi ti uredjaji skupi jer se to prodaje u jako malim serijama. Mi imamo isto nesto takve opreme, ali to je stvarno roba za jako mali broj entuzijasta koji se bave ovakvim detaljima u poboljsanju kvalitete zivota.
Alen Neuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2009., 23:38   #11
Quote:
ni ziv ni mrtav kaže: Pogledaj post
...
Nastavljam sa MMSom, Budwig...homeopatiom i biljkama...
Nadam se da ću MMSom riješiti problem...
Zanima me jesi li kad koristio srebro?!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 02:13   #12
Meni djeluje kao da je rijec o obratnoj osmozi ali daleko je od toga.
U eu zemljama instalacija obratne osmoze je minimum 2.500eura a da je odlicna ta voda -odlicna je
__________________
................I nakon drIta --- drIto !
aurorra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 09:07   #13
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Zanima me jesi li kad koristio srebro?!
Dobio bočicu /0,33 l /, popio, ali bilo premalo za neko iskustvo..
Možda da se kupi ili napravi uređaj ?
ni ziv ni mrtav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 11:57   #14
Quote:
Alen Neuro kaže: Pogledaj post
Vec duze vrijeme se bavim proucavanjem vrtlozenja, pogotovo vode i mogu potvrditi da se pravilnim vrtlozenjem moze mjenjati energetska ucinkovitost vode na bioloske sustave. Malo mi je cudna izvedba ovog slovenskog uredjaja jer je bespotrebno zavijanje u ovakvu obliku vanjske cijevi ako se koristi unutarnja spirala za vrtlozenje. Nema bas na stranicama konkretnih brojeva o mjerenjima. Treba testirati stvar. Uzmite po 5 posuda sa nekim klicama za energiziranu i 5 posuda sa klicama za obicnu vodu. Zaljevajte svaki dan i pratite rezultate. Npr. kod vrtlozenja vode po Schaubergeru se vec u prvom tjednu vidi deseterostruko veca klica od one zaljevane obicnom vodom. Obicno su svi ti uredjaji skupi jer se to prodaje u jako malim serijama. Mi imamo isto nesto takve opreme, ali to je stvarno roba za jako mali broj entuzijasta koji se bave ovakvim detaljima u poboljsanju kvalitete zivota.
Dobro gdje to ima kolko to kosta ak nije prekomplicirano to bi sam prestekao na glavnu vodovodnu cijev u kuci da se ima po citavoj kuci i za piti i za tusiranje.
I jel kaj prociscava taj uredaj tu vodu ?
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 12:52   #15
Kumek, malo pročitaj neke stvari prije nego li ih nazoveš nebulozom

Kumek kaže: Sviđa mi se što je svaka od ovih izjava ili znanstvena nebuloza ili skok u vlastita usta.
Čestitke! Nedajte se slučajno u školu.....tko bi me ovako divno zabavljao.


Za sve 'kumeke', evo par linkova o vodi, koju uzimamo zdravo za gotovo, a u ljudskom organizmu ima, evo koliko vode:

Organizacija živih organizama je nezamisliva bez vode, a ljudski organizam nije iznimka. . Voda je količinski najvažniji spoj i sastojak ljudskog tijela. Ukupna količina vode u tijelu čovjeka iznosi cca 60% njegove tjelesne mase. To znaci da u tijelu odrasle osobe tjelesne teine cca 70 kg ima oko 40 litara vode. Više od polovine te vode, oko 25 litara, nalazi se u stanicama, a njen ostatak, oko 15 litara, nalazi se u međustaničnom prostoru i krvnoj plazmi.
Tijelo čovjeka svaki dan na različite načine gubi izvjesnu količinu vode i to mokraćom, izmetom, dišnim putem i znojenjem. U organizmu je uravnotežen odnos primljene i izlučene vode.


http://www.masaru-emoto.net/english/e_ome_home.html
http://www.hydrovital.com/main_cro.php?language=cro&cohttp://revitalizedwater.org/ntent=live_water
http://www.grander.com.au/index.php?...ohann_begining
arja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:30   #16
Quote:
arja kaže: Pogledaj post
Kumek kaže: Sviđa mi se što je svaka od ovih izjava ili znanstvena nebuloza ili skok u vlastita usta.
Čestitke! Nedajte se slučajno u školu.....tko bi me ovako divno zabavljao.


Za sve 'kumeke', evo par linkova o vodi, koju uzimamo zdravo za gotovo, a u ljudskom organizmu ima, evo koliko vode:

Organizacija živih organizama je nezamisliva bez vode, a ljudski organizam nije iznimka. . Voda je količinski najvažniji spoj i sastojak ljudskog tijela. Ukupna količina vode u tijelu čovjeka iznosi cca 60% njegove tjelesne mase. To znaci da u tijelu odrasle osobe tjelesne teine cca 70 kg ima oko 40 litara vode. Više od polovine te vode, oko 25 litara, nalazi se u stanicama, a njen ostatak, oko 15 litara, nalazi se u međustaničnom prostoru i krvnoj plazmi.
Tijelo čovjeka svaki dan na različite načine gubi izvjesnu količinu vode i to mokraćom, izmetom, dišnim putem i znojenjem. U organizmu je uravnotežen odnos primljene i izlučene vode.


http://www.masaru-emoto.net/english/e_ome_home.html
http://www.hydrovital.com/main_cro.php?language=cro&cohttp://revitalizedwater.org/ntent=live_water
http://www.grander.com.au/index.php?...ohann_begining
i šta sad koje to veze ima sa ovim nastavcima
mrgixyz*** is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 18:47   #17
Ovisi što se želi postići sa vodom, pa se prema tome i odabire oprema. Što se cijena tiče kreće se za jajjednostavnija rješenja od 2.300,00 kn, a gornja granica za implozijski stroj je stvar dogovora. Prije svega takvo rješenje se ne prodaje bilo kome, već kad se upozna čovjeka se odluči da li ima pozitivnu namjeru i da mu se otvori tehnologija u tom slučaju. Mislim ovdje na implozijski stroj. Ovo nije priča businessa, već se iz toga financira daljnje istraživanje. Ekipa koja radi na tome je iz Engleske, Njemačke, Austrije, Rusije, Australije i Hr. Tehnologija se može koristiti i za antigravitacijske pokuse, pa prelazi granice same priče zdrave vode. Potražite više o radu Viktora Schaubergera na netu, pa će vam stvari postati malo jasnije. Ima dosta o tome po netu.
Alen Neuro is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 20:22   #18
Quote:
Alen Neuro kaže: Pogledaj post
Ovisi što se želi postići sa vodom, pa se prema tome i odabire oprema.
pa evo osnovno da se malo procisti voda, jer sam u zadnjoj ulici u kuci pa imam kolicinski vise klora u jedinici nek po propisu, dalje voda bi trebala biti namjenjena za osvijezavanje znaci nista posebno vec da osvijezi duh i tijelo da se to i osjeti na neki nacin, i za piti i za tusiranje, znaci za biznis ili nekaj trece me nezanima samo za kucne potrebe, jer je ova voda koju imam je dosta losa vec po okusu zbog viska klora, a ko zna kolko jos po kvaliteti, u odnosu recimo kad sam u zagroju kod bake pijem vodu iz njezine slavine, voda je ko da je uzeta direktno iz izvora i otada trazim rijesenje vezano uz vodu

jel ima kakva tabela ponudenih proizvoda vezano uz to, npr. ovo gore kaj sam naveo to bi mi bio prioritet, opca potreba koristenja vode za piti i tusiranje u smislu osvijezavanje pa kolko bi to doslo ja sam to bio mislio da se to presteka na glavnu vodovodnu cijev u kuci sjedne strane dolaz a s druge strane odovd dalje po kuci eto to je to
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2009., 21:01   #19
napokon se javljam,vidim da se rasprava rasplamsala. Da,radi se o Revitanu i ja sam ga nabavila u Zagrebu. Ljudi koji prodaju Revitan rade isključivo po principu nekomercijalne prodaje. Objasnit će vam apsolutno svaku sitnicu koja vas interesira i prezentirati ako je potrebno. Ima nastavaka za sve vrste pipa i za cijelu kuću (to je ono što znam).
Mogu proslijediti broj telefona od firme koja prodaje za Hrvatsku zainteresiranima.

nisam napisala ovaj post da nekoga uvjeravam u nešto što ionako ne želi prihvatiti,već samo kao moje iskustvo koje može i nekom drugom pomoći

lijep pozdrav svima.
frka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2009., 16:04   #20
Quote:
arja kaže: Pogledaj post
Kumek kaže: Sviđa mi se što je svaka od ovih izjava ili znanstvena nebuloza ili skok u vlastita usta.
Čestitke! Nedajte se slučajno u školu.....tko bi me ovako divno zabavljao.


Za sve 'kumeke', evo par linkova o vodi, koju uzimamo zdravo za gotovo, a u ljudskom organizmu ima, evo koliko vode:

Organizacija živih organizama je nezamisliva bez vode, a ljudski organizam nije iznimka. . Voda je količinski najvažniji spoj i sastojak ljudskog tijela. Ukupna količina vode u tijelu čovjeka iznosi cca 60% njegove tjelesne mase. To znaci da u tijelu odrasle osobe tjelesne teine cca 70 kg ima oko 40 litara vode. Više od polovine te vode, oko 25 litara, nalazi se u stanicama, a njen ostatak, oko 15 litara, nalazi se u međustaničnom prostoru i krvnoj plazmi.
Tijelo čovjeka svaki dan na različite načine gubi izvjesnu količinu vode i to mokraćom, izmetom, dišnim putem i znojenjem. U organizmu je uravnotežen odnos primljene i izlučene vode.


http://www.masaru-emoto.net/english/e_ome_home.html
http://www.hydrovital.com/main_cro.php?language=cro&cohttp://revitalizedwater.org/ntent=live_water
http://www.grander.com.au/index.php?...ohann_begining
Od svih ovih sam bio na drugom linku i sve kaj tamo piše nema nikakve veze s onim kaj je navedeno u onom prvom postu na koji sam se osvrnuo. Tamo nema ništa od onih budalaština iz prvog posta
Site 2 je pisao netko pametniji i obrazovaniji od ovakvih ...... koji samo prenose niti ne znajući da si skaču u usta.

Evo na tom site-u su:ž
The following properties of revitalised water can be derived from users' personal experience:
Personal experience je malo više od ništa a najčešće...ništa. Prema tvom personal experience jel se zemlja okreće oko sunca ili sunce oko zemlje?
Ako pogledaš rezultate kažu: may increase..., may taste...., may ovaj dick, may onaj dick etc. Divno je kako se uvijek isti love na iste gluposti. Trebao bih ja početi nešto takvo prodavati.....stvarno lova leži na cesti...
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:05.