Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2003., 12:37   #41
Quote:
Tinchi kaže:
Par činjenica konzumentima emisije:

Stanković ne smišlja pitanja koja studenti postavljaju.

Minice su na HRT-u zabranjene tako da obuzdajte sline.

I nisu studente birali po izgledu već telefonski naslijepo.
Jesu li to neke insiderske informacije?
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 13:38   #42
Jest
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 14:58   #43
Quote:
Tinchi kaže:
I nisu studente birali po izgledu već telefonski naslijepo.
E u tom grmu leži zec!
Zašto nisu pobrali "najbolje u klasi"? Ovako su samo dobili tužni prosjek.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 16:41   #44
A na temelju čega ti misliš da su oni trebali odabrati najbolje?

Šta, dati im da ispune test znanja i provjeriti šoumenske sposobnosti?

Poanta je da im nije do nikakvih manekena u pozadini, to sam htjela naglasiti. A čovjek je krenuo od pretpostavke da studenti novinarstva koliko-toliko prate zbivanja. Naravno, u svakom žitu ima kukolja ali nije ok da na temelju dva-tri postavljena pitanja sudite o potkovanosti studentarije.

Mislim, pitanja nisu bila ni loša, koliko se sjećam... Po meni je najviše zakiksala cura koja je pitala za 'stoku'... Ali, eto, svatko ima pravo na pogrešku. Drugi put će biti bolje

Stanković je ekipi dao šansu a i sam je rekao da mu se povraća od telefonskih upita gledatelja pa se radije odlučio za ovo.

Makar, ja smatram da nema glupih pitanja već samo glupih odgovora...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2003., 17:40   #45
Quote:
Tinchi kaže:
Makar, ja smatram da nema glupih pitanja već samo glupih odgovora...
....ehem, kak' je to krenulo ja sam mislio da će Pukija pitati koji mu je najdraži Pokemon.
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 08:43   #46
Pitanje sa stokom uopće nije bilo loše ......

Čini mi se da se i Stankoviću ponekad dogodit da pita pitanje tipa: Koji ti je najbolji Pokemon, ali to ništa ne znači jer se gleda cjelina ......
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 17:33   #47
Quote:
Tinchi kaže:
A opet.. svatko ima pravo na svoje mišljenje... Ak ti valja - gledaš, ak ne valja ne gledaš i točka.
meni je prije, dok se stanković još nije odlučio okušati kao vanredni profesor na katedri za praktičnu nastavu novinarstva, emisija bila super i rijetko sam koju propustio

sada je emisija zbilja izgubila na ozbiljnosti , ali božemoj, i dalje ću ju gledat, malo smijeha nakon ručka ne može škoditi

p.s. - nisi valjda ti bila tamo. ak budeš ubuduće najavi se, tak da možemo navijat
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2003., 20:56   #48
Quote:
panon youth kaže:
p.s. - nisi valjda ti bila tamo. ak budeš ubuduće najavi se, tak da možemo navijat
BUSTED!!!!!!!
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2003., 15:47   #49
Maloprije odgledah današnju emisiju - studenti su danas imali puno više pitanja .....
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 01:56   #50
Ko je gost u emisiji u ovu nedjelju


stanković
 
Odgovori s citatom
Old 31.10.2003., 12:06   #51
je, popravljaju se studenti samo što su, kak mi se čini, praktički stalno jedni te isti
kad će već naša tinchi dobit priliku da se pokaže
panon youth is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 13:25   #52
Prava emisija

A Stanković je terminator , šta je napravio od Canjuge!
estio is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 17:13   #53
sta je napravio od canjuge,,nista ,,samo je zbog njegovih napada dobio mali zlatko vise pozitivnih glasova tj da je dobar politicar ili sta vec.
a stankovic se malo prelako razivcira za novinara.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2003., 19:14   #54
Baš zanimljivo - Stanković je danas iz studija otišao napraviti emisiju u zatvor! Stankoviću svaka čast!
__________________
brzo mislim - sporo tipkam ;-)
Life is a journey not a destination!
Everyone Has a Photographic Memory. Some Don't Have Film
ZorcJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 15:23   #55
Filipović-Stanković

Vidim po forumu nekoliko tema pootvaranih na sve strane o današnjoj emisiji Nedjeljom u 2 u kojoj je gostovao Mirko Filipović ali mislim da je ipak najprikladnije mjesto za to TV... pa tu pišite komentare...

Kakva vam je bila emisija?
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 15:27   #56
Meni je to gotovo bila repriza onog njihovog zadnjeg susreta, samo što su sad malo više rasklapali o politici.

Inače smatram, kao i zadnji put, da se Mirkec čist dobro držao.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 15:33   #57
Quote:
Icepick kaže:
Meni je to gotovo bila repriza onog njihovog zadnjeg susreta, samo što su sad malo više rasklapali o politici.

Inače smatram, kao i zadnji put, da se Mirkec čist dobro držao.
pa da bilo je sve skoro isto, ipak ni ne moze biti nekih velikih promjena kad jedna osoba gostuje 2 puta u 6 mjeseci...

meni je npr bilo glupo kad je stankovic na kraju rekao da su u sdp-u tipkali broj i da je zato toliko ljudi glasalo za filipovica... drugima to ne govori... koliko se ja sjecam...

a o hrvanju sa zenom
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 15:42   #58
Quote:
Ava Adore kaže:
meni je npr bilo glupo kad je stankovic na kraju rekao da su u sdp-u tipkali broj i da je zato toliko ljudi glasalo za filipovica... drugima to ne govori... koliko se ja sjecam...

a o hrvanju sa zenom
U biti, čini mi se da je imao već takvih provala...svaki negdje 3. put to kaže gostu. Valjda i ovisi tko je gost...*shrugs*


Nego da, ovo sa ženom je bilo zakon...inaće sam mislio da će odgovor biti prožet nekim sexualnim aluzijama. Moj bi bio...
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 15:47   #59
Quote:
Icepick kaže:
U biti, čini mi se da je imao već takvih provala...svaki negdje 3. put to kaže gostu. Valjda i ovisi tko je gost...*shrugs*


Nego da, ovo sa ženom je bilo zakon...inaće sam mislio da će odgovor biti prožet nekim sexualnim aluzijama. Moj bi bio...
ma da zapravo, sigurna sam da mu to ipak nije prvi put. ipak on uvijek provocira...

meni je to sa ženom bilo baš slatko... i da, nije bio osjećaj da je bilo prožeto seksualno... više onako, hrvanje iz dragosti

dobro je to, imati nekog za vježbanje poluga, trokuta i ostalog
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2003., 15:52   #60
Ne znam jeste li primjetili ali kada ga je ona curica,novinarka velikih ambicija pitala za homoseksualce i zene, nisam siguran jer nisam cuo njeno pitanje, i gledala je ga ono zlim ubilackim pogledom,pa sta joj je napravio?
inace bilo je zanimljiv intervju talksou sta vec.
stankovic provocira na silu,provociranaj radi,on bi samo nek u senzaciju a ne dobije.
koliko ja znam Alex se bavi boksom,mozda je htio da Mirko skoci na njega pa da se pokefaju.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.