Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2009., 11:37   #21
Uskoro na TTV dolazi AXN
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 21:14   #22
Najnovija vijest je ta,da je AXN danas krenuo i hr titl
Oni koji koriste TTV,a nema axn-a,treba ga samo restartat(reciver),otraga na prekidaću ugasiti pa ponovo upalit nakon cca. 30 sec.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 00:00   #23
Taj AXN je meni sranje. Ne mogu vjerovat da sam ga i sam prije toliko priželjkivao da dođe na hrvatske tržište a da u biti nisam barem malo pomnije pogledao što to taj kanal ima za ponuditi (tada samo na stranim tržištima). Danas kada vidim taj raspored - nisam nimalo oduševljen. I ne, nije u pitanju samo da je hrvatska verzija takva, takvi su više-manje i ostali europski AXN-ovi.... recimo po meni FOX-ovi tematski kanali ih daleko šišaju, osobito FOX Life
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 01:59   #24
Ne znam baš. Meni su recimo bolje serije na AXN-u. Čisto stvar ukusa.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 02:50   #25
hoće li uskoro neki novi kanali??
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 10:43   #26
Navodno bi trebao još koji,ali vjerovatno početkom godine,tako kažu upučeniji.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 23:21   #27
zna li se o kojim se programima radi??
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 20:18   #28
Ajde neka mi netko ovako realno kaže kakav je taj ttv.Stari mi je to danas uzeo,ali nije mi to ništa posebno,a još je platio 430kn i normalno svaki mjesec još ne znam koliko, ovisi o paketima.Meni to izgleda puno,jer na prvu ovako mogu reći da mi nema nekih dobrih programa.Koji su dobri programi?

zašto nemam jebenu Novu?
frki3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 21:41   #29
Sva 4 nacionalne tv pa tako i novu možeš gledati kao i do sada,preko antene.A šta fali programima,imaš sve kao i na IPTV,maxtv,optitv,amistv...a jeftinije.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 03:21   #30
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Sva 4 nacionalne tv pa tako i novu možeš gledati kao i do sada,preko antene.A šta fali programima,imaš sve kao i na IPTV,maxtv,optitv,amistv...a jeftinije.
Ali ljudi bi htjeli imati sve kanale na jednom mjestu, a ne kad žele gledati HTV, RTL i Novu, prebacivati na antenu, kad žele gledati xx na satelit, a kad žele gledati xy na kabelsku, iptv i slično.

A kako ljudi 80% vremena gledaju Hrvatske kanale, normalno da im se teško odlučiti pretplatiti se na TOTAL TV koji ih nema u ponudi, kad postoje konkurenti koji ih imaju.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 11:35   #31
Quote:
Nakirija kaže: Pogledaj post
Ali ljudi bi htjeli imati sve kanale na jednom mjestu, a ne kad žele gledati HTV, RTL i Novu, prebacivati na antenu, kad žele gledati xx na satelit, a kad žele gledati xy na kabelsku, iptv i slično.

A kako ljudi 80% vremena gledaju Hrvatske kanale, normalno da im se teško odlučiti pretplatiti se na TOTAL TV koji ih nema u ponudi, kad postoje konkurenti koji ih imaju.
Početkom godine dolaze combi reciveri pa će sve biti na jednom daljinskom i svi zadovljni,još jedna prednost kod TTV je ta da uz pakete koje imaš, dobiješ i 250 free programa(jedan dio koje IPTV ima u paketima) i to da su prijevodi (titl,sinkronizacija)na kanalima koje IPTV nema,a TTV ima.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 22:09   #32
Baš danas sam saznala za tu TTV i zanima me jedna stvar, jer na njihovoj stranici se ne spominje (barem je nisam našla). Pošto ja doma već imam satelit sa 3 glave (Astra, Hotbird i Eutel W2), imam combo optibox riciver sa univerzalnim čitačem kartica (to još nismo isprobali jer nikada nismo ni koristili te kartice) pa me zanima ako ja od njih želim uzeti TTV 1 paket da li onda oni meni moraju montirati svoj tanjur, moram imati njihov riciver ili ja mogu tu njihovu karticu staviti u svoj combo riciver i da radi normalno? I koliko bi koštala na kraju onda ta kartica?

Ako netko zna
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 22:34   #33
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Početkom godine dolaze combi reciveri pa će sve biti na jednom daljinskom i svi zadovljni,još jedna prednost kod TTV je ta da uz pakete koje imaš, dobiješ i 250 free programa(jedan dio koje IPTV ima u paketima) i to da su prijevodi (titl,sinkronizacija)na kanalima koje IPTV nema,a TTV ima.
Pa koliko ja znam iptv ima sve sikronizacije i prijevode na Hrvatski jezik na kanalima na kojima je to moguće.

TOTAL TV ima samo na nekim kanalima srpski prijevod, a to nije ni važno, jer mene recimo osobno zanima samo Hrvatski.
Nakirija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 23:52   #34
Quote:
Lady of leisure kaže: Pogledaj post

Ako netko zna
Tanjur ne moraš uzet ako nećeš, ali receiver moraš. Kartica ti neće radit u tom combo receiveru, samo u njihovom službenom i eventualno na dreamboxu uz određene modifikacije.

Također, uzela ti tanjur ili ne oni ti uredno naplaćuju montažu (odnosno u tvom slučaju donošenje receivera doma) po cijeni od nekih 400tinjak kuna (ne znam točno kolika je, piše na njihovim web stranicam), no to je ujedno i svojevrstan predujam za besplatan servis u iduće dvije godine.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 01:42   #35
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Početkom godine dolaze combi reciveri pa će sve biti na jednom daljinskom i svi zadovljni,još jedna prednost kod TTV je ta da uz pakete koje imaš, dobiješ i 250 free programa(jedan dio koje IPTV ima u paketima) i to da su prijevodi (titl,sinkronizacija)na kanalima koje IPTV nema,a TTV ima.
koji to interesantan program,a da je titlovan ima između onih 250 free programa??
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 11:31   #36
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Tanjur ne moraš uzet ako nećeš, ali receiver moraš. Kartica ti neće radit u tom combo receiveru, samo u njihovom službenom i eventualno na dreamboxu uz određene modifikacije.

Također, uzela ti tanjur ili ne oni ti uredno naplaćuju montažu (odnosno u tvom slučaju donošenje receivera doma) po cijeni od nekih 400tinjak kuna (ne znam točno kolika je, piše na njihovim web stranicam), no to je ujedno i svojevrstan predujam za besplatan servis u iduće dvije godine.
Meni su rekli,da ako imam antenu plaćam samo aktivaciju kartice-290kn(zajedno s receiverom),pošto nisam imao ništa onda 435kn+2g. garancija.
Pitaj,možda griješim ili pitati u samom TTV.01 668 96 80
http://www.antene-petrova.com/Default.asp?ref=index

Zadnje uređivanje darge : 29.12.2009. at 11:39.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 11:38   #37
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
koji to interesantan program,a da je titlovan ima između onih 250 free programa??
Koliko znam nijedan,nisam ni mislio da u free programima ima titlovanih,nego na one koje se nalaze u paketu TTV.
Znaći neke programe koje imaju IPTV(maxtv,optitv...)i TTV,u totalu imaju prijevod.
edit
Moram ispraviti nije 250 programa,nego 200 free,malo sam se zeznul

Zadnje uređivanje darge : 29.12.2009. at 11:47.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 11:55   #38
Evo popis programa(copy/paste s satelitskog foruma-od b83) još fali arena sport,ali ona će uskoro,barem su tako najavili.
Programi od 01-49 +69 su u osnovnom paketu.

01. National Geographic Channel (hrvatski titl)
02. Animal Planet (srpski tilt)
03. Discovery Channel (srpski titl)
04. Discovery ID (srpski titl)
05. Discovery Travel & Living (srpski titl)
06. DoQ (hrvatski titl)
07. Zone Reality (hrvatski titl)
08. Fox Life (hrvatski titl)
09. Fox Crime (hrvatski titl)
10. Sci Fi (srpski titl samo odredjene emisije)
11. Hallmark Channel (srpski i hrvatski titl)
12. TV 1000 (hrvatski titl)
13. MGM (srpski titl-ćirilica)
14. AXN (hrvatski titl)
15. Viasat History (hrvatski titl)
16. Viasat Explorer(hvatski titl)
17. History (hrvatski titl)
18. Sportklub HR (hrvatska sinkronizacija)
19. Sportklub Plus (hrvatska sinkronizacija)
20. Eurosport (srpska sinkronizacija)
21. Eurosport 2 Bundesliga (srpska sinkronizacija)
22. ESPN America
23. Motors TV (srpska sinkronizacija)
24. Golf Klub (srpska sinkronizacija)
25. Fishing and Hunting Channel (srpski titl)
26. E! (hrvatski titl)
27. Fashion TV SEE
28. MTV Adria (hrvatski titl i sinkronizacija)
29. Pink Music
30. BBC Prime
31. Disney Ch.
32. Disney XD (srpski titl)
33. Kanal D
34. OBN
35. FTV - Federalna TV
36. RTRS Banja Luka
37. ATV Banja Luka
38. Alfa TV
39. TV 3 Viasat
40. Info TV
41. RTCG SAT
42. BN SAT
43. Atlas TV
44. Svet Plus
45. DM SAT
46. TV Pika
47. B92 Info
48. Golica TV
49. Čarli TV


50. HBO Adria (hrvatski titl)
51. HBO Comedy (hrvatski titl)

52. Cinemax (hrvatski titl)
53. Cinemax 2 (hrvatski titl)

54. Pink Plus
55. Pink Extra
56. Pink Folk

57. Free X 1
58. Free X 2
59. X Dream
...
69. Zone Romantica (hrvatski titl)

Zadnje uređivanje darge : 29.12.2009. at 12:14.
darge is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 12:45   #39
Quote:
darge kaže: Pogledaj post
Meni su rekli,da ako imam antenu plaćam samo aktivaciju kartice-290kn(zajedno s receiverom),pošto nisam imao ništa onda 435kn+2g. garancija.
Da, to je ono što govorim. Prije su to zvali "montaža" pa očigledno su sada samo promijenili termin u "aktivacija" kako ne bi bilo blesavih pitanja nezadovoljnih korisnika o smislu "montaže receivera" LOL .. al svejedno kako god to oni nazvali, i koju god da ti opciju izabrao (sa antenom ili bez) cijena im je poprilično visoka za novog korisnika, 290 ili 430kn svejedno... i dok ti neki drugi operateri daju besplatne kamere, 6 mjeseci full paketa i tko zna još čega samo da im se potpišeš na dvogodišnju robiju na njihov paket, TTV te čak traži da im to dodatno platiš i još prisegneš na vjernost sljedeće 2g... nema smisla, ali jbga, to se vidi i po broju korisnika
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 13:31   #40
Prvo hvala na odgovoru.
Da cijena je "malo" visoka i za sada ništa od toga, a i nemam više mjesta za staviti dodatni riciver.
Nažalost morat ću se strpiti dok te cijene ne padnu ili dok nam Sky ne dođe pa ponudi svoje pakete.Ako dođe ikada...
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:33.