Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2010., 01:59   #41
puno bolje je bez Milane Vuković
Letica je manje agresivan, Visković ima više prostora (nažalost sada se vidi da je preopširan, tako da za njega), jedino postoji mogućnost da Maković počne držati političke govore
vidjet ćemo što će biti
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2010., 14:00   #42
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
puno bolje je bez Milane Vuković
Letica je manje agresivan, Visković ima više prostora (nažalost sada se vidi da je preopširan, tako da za njega), jedino postoji mogućnost da Maković počne držati političke govore
vidjet ćemo što će biti
Meni je voditeljica bila i malo je losije bez nje, ali sve u svemu emisija je dobra.
__________________
Pun mi je k.u.r.a.c vise praznih prica I malog macchiata i velikih Hrvata by Hladno pivo
mr_freez is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 05:01   #43
Kako je ovoj voditeljici palo na pamet da je ona faca za televiziju, čim progovori prebacivam program?!

keke, meke, kenj, kenj, kroz nakupinu zubiju...
harada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 00:38   #44
Serija je izvrsna kao i voditeljica ..
Nadam se da ce ista ekipa ostati jos dugo..
Svako od tih stalnih gostiju ima neki svoj štih...
Letica je ko neki deda koji se u sve kuzi -ponekad jako smjesan,
Zidic stara iskusnjara prorok,
viskovic je prica za sebe - u svakom slucaju emisija ga treba
i ostaje makovic koji pokusava sve lijepo objasniti .
Svi imaju sposobnost nesvjenog nasmijavanja , osim mozda zidica,
viskovic i letica su tu negje po smjehu ali viskovic vodi, imao je nekoliko
izvrsnih scena

dakle ta 4 stalna gosta i milana kao voditeljica trebaju ostat
kako bi emisija imala interesante priloge, teme i goste koji uzrokovani zajednickom pojavom u studiju s milanom mogu proizvesti korisne i zanimljive
komentare na drustvena zbivanja zacinjene spontanim komicnim situacijama.
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 20:53   #45
Emisija izgleda kao čavrljava honorarnica koja usput služi i za punjenje programskih rupa!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 10:33   #46
Peti dan?

Ja neću nikoga izbacivati ali meni je bila interesantija sa Pofukom i Igorom Mandićem.Za taj termin je previše temajer ostaje sve nedorečeno.Nemogo svatiti da se i ova emisija sinoć bavila sa Kraljevskim vjenčanje posle prenosa sa tri nacionalne televizije.Ovo nazivati spektakularnim,za mene je idiotski jer za par godina gledaćemo i rastavu kao i Charlsa i onog "Spekturalnog" vjenčanja prvog sina. Ako je toliko impresioniran Prof.Dr.Letica kraljevskom obiteli neka ide tamo za savjetnika kraljevskog veličanstva ili neka se proglasi Kraljem Hrvatske i tako mu današnji i bivši predsjednik ne odgovaraju.Ja razumijem da je protiv Mesića,jer ga je potukao do nogu ali neznam zašto je protiv Josipovića kada su oba Prof.Dr. Kada jednog Političara izabere skoro 70% birača i stalno je najpopularniji u državi ja mislim gos.Prof.Doktore "demokratski" nastrojeni i propali političare trebali i vi imati respekta za svog predsjednika kao i za kraljevsku obitelj Engleske.Budite u istinu dostojni Prof.Dr.Sociologije a o Zidiću drugi put.
kalinovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 14:07   #47
pogledao sinoć emisiju pred spavanje i super mi je bila. napokon nešto normalno, ako uzmemo u obzir da sam prije toga bio prisiljen gledati HTZ
__________________
John Hancock with the safety off
after every show
JimiH is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 15:41   #48
Zidić & Letica
samo tako
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 19:42   #49
Zidić najbolji,Letica-čini mi se da nije u istom intelektualnom rangu s ostalima,Visković-malo preveliki ljevičar za mene,Maković-ljigavac svoje vrste.
__________________
"Srce mi otpuhao ko maslačak, ko bi rekao, tko bi rekao..."
cro-pro is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2011., 23:32   #50
zidic je definitivno najbolji , ne samo po komentarima, nego i kao covjek cini mi se.
najsmjesnije su mi svadje letice i viskovica, nadam se da ce nastavit u tom tonu i dalje i da se nece tako skoro ukinut.
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 01:43   #51
Quote:
gricko80 kaže: Pogledaj post
zidic je definitivno najbolji , ne samo po komentarima, nego i kao covjek cini mi se.
najsmjesnije su mi svadje letice i viskovica, nadam se da ce nastavit u tom tonu i dalje i da se nece tako skoro ukinut.
slažem se
iako meni je visković daleko najslabija karika. i sama žalim za pofukom.
milana mi oscilira, nekad ok, nekad kao alisa u zemlji čudesa. ali ipak bolje i takva emisija nego nikakva u poplavi gluposti kojima nas se zatrpava.
pyxis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2011., 20:46   #52
Meni ej emisija OK jer volim kad me nesto malo intelektualno zabavi. Sto se tice sugovornika nema ih smisla usporedjivati, meni su svi OK, sve su to razlicite osobnosti i razlicite intelektualne povijesti. Voditeljica je sasvim OK, jedna nekolicine dobrih emisija na HTV-z (Za razliku od one Bilićeve zamjene Latinice koja je po meni totalni fijasko i vjrojatno je neću vise nikad pogledat).
Svatko do tih komentatora cesto promotri neku stvar iz jednog kuta gledista, pa im svima zajedno nekad podje za rukom sve zaokružiti

Meni je samo šteta što emisija ne traje i dulje, recimo 60 minuta.

PS: A ovo sto su rekli dza vjencanje da je spektakularno - pa naravno da je bilo spektakularno. Nisu oni govorili o sadrzaju, da je sadrzaj tog događaja bio nesto strasno važan i spektakularan, ali sve skupa, citavo to pakovanje, je nedvojbeno takvo bilo.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2011., 00:56   #53
emisija mi super , Igor Zidić najbolji , nenametljiv , a kad kaže
onda je to odmjereno i upečatljivo
dobra su mi i prepucavanja Letica- Visković , al mi taj Visković
izgleda ko da se uvijek mršti , vjerovatno zbog bora na
čelu koje iznova i iznova brojim kad je on u kadru
Milana mi je bezveze , totalno , čini mi se da kad najavljuje
čita s blesimetra i to što kaže izgleda ko da mora hitno ić na wc ,
da je na velikim mukama - sva prestrašena ko da kameru nikad nije
vidjela , a priča ko da ima usta puna vode .
_bella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 00:49   #54
Zidić je krasan!da nam je makar on na čelu države....
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 18:25   #55
di je bio Letica sinoć?Visković je bio sretan,šepirio se kao puran
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 14:17   #56
Quote:
Vanya83 kaže: Pogledaj post
di je bio Letica sinoć?Visković je bio sretan,šepirio se kao puran
Najavili su da ga dva puta neće biti (pretprošli i prošli petak) jer je u inozemstvu na nekom ekonomskom savjetovanju, mislim. Idući petak bi opet trebao biti prisutan.
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 01:45   #57
Ok mi je ova emisijica, iako bi voljela da je Letica malo manje u kadru, ili čak štofiše na rezervnoj klupi. Danas se posebno zajapurio na Makovića i javno izjavio da se ponaša bez zdravog razuma kad ulazi u polemike, rasprave ili što već. E moj Letica, nema te škole koja bi tebe odgojila! Sramota. Ostali su mi gledljivi, svi sa razno-raznim stavovima i pogledima.
Zanimljiv mi je najviše Visković, nekako se najmanje ponavlja i njegov nastup mi je specifičan. Voditeljica je dobra, pametnija je nego što na prvi pogled izgleda ali imam jednu zamjerku, bilo bi dobro da je za okruglim stolom i neka žena ili takve nema u RH!?
__________________
*All we need is LOVE*
Lotta_la is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2011., 15:28   #58
Vratio se Letica
treba crveni karton dat Viskoviću (jednostavno nije na istoj valnoj & intelektualnoj dužini s ostalim)
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 01:26   #59
Quote:
Lotta_la kaže: Pogledaj post
Zanimljiv mi je najviše Visković, nekako se najmanje ponavlja i njegov nastup mi je specifičan
zna ponekad spektakularno pogodit srž problema uz jake argumente. al ponekad gotovo da nema mišljenje

maković. voli se uplitat u doslovno sve. kao i letica on se trudi kao da o svemu sve zna. štreberčina. al ponekad ima ok komentar

zidić je vječita konstanta, najodmjereniji. nekad su mu odgovori malo dosadni. al kao čovjek je definitivno naj od svih

letica. najslabija karika. isprva izgleda "načitano" i pametno tj. lijepo eruditski priča, al što ga više slušam vidim koliko je prazan. naoružan je besmislenim brojevima (statistikom) kojima želi zadiviti sve oko sebe. često nerealan i sklon preuveličavanju


a milana je katastrofa. naspram pofuka ima jako loš odabir tema te ne zna postavit pitanje "u sridu". pomalo mi vec ide na k... al doslovno krzo svaku emisiju je obavezno barem jedna tema "vladajuća stranka i sve vezano uz nju"
filmko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 15:21   #60
Voditeljica konstantno izgleda začuđeno , bez ikakve mimike lica, od cijele njezine ukočene figure jedino se podbradak nije ukočen, već se meškolji i presijava.O pokušajima ulazaka u polemike žalosno je komentirat uopće.

Zidić najmudriji i odmjereniji , Visković ima najsjajnijih trenutaka i najviše zna iznenadit i izbit argumente ostaloj trojici.
Maković predvidljiv i dosadan s dosta ispraznih fraza
Letica , u isto vrijeme najskromnijeg potencijala i najvećih ambicija ( bivši kandidat za predsjednika RH). Kad se još tome doda da izigrava alfa mužjaka , to je koktel koji opasno stvara nervozu kod njega samoga, sugovornika i gledaoca
tap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.