Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2008., 14:46   #81
Quote:
Lake kaže: Pogledaj post
majko mila šta je to skupo u ZG-u!! 3 D 500 kn?!?!

u Splitu je 4D, dakle onaj u boji šta ima real time 400 kn. Meni je kod mog gina 300 jer sam pacijent njegov a ako neko sa strane dođe onda je 400 kn. i dobiješ na dvd-u.
:
Dobro, to sam mislila - 4D, u realnom vremenu. I dobili smo DVD. 550 kuna.


Ali, štajaznam ako je trudnoća uredna - ideš jednom na taj 3/4D i to je to. Ja sam bila u 6-om mjesecu trudnoće. A kod dr Kosa sa išla na preporuku par frendica/poznanica, a i moj ginekolog je rekao da je on među najboljim UZV dijagnostičarima u Zagrebu.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 14:49   #82
Znači, ipak je kod Kosa 4d?
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 15:05   #83
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Znači, ipak je kod Kosa 4d?

Jap.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 15:25   #84
[QUOTE=MalaLola;14365657 ginekologa u Poliklinici Sunce, npr. Renata Dragun[/QUOTE]

ja sam kod nje vodila trudnoću, bila mi je super
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 19:35   #85
Trudnički pregled kod dr Kosa u Viliju je 400 kuna, uključuje UZV i pregled, dr Kosa koji je nenadmašan, Lara će se složit samnom.
Ako se trudnoća ne vodi kod njih onda je pregled + uzv 550 kuna.
dabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 20:37   #86
cure, meni danas jedan privatni ginic iz medikola ugovorio termin za 4D kod dr.kosa u viliju 19.06. onda ce mi biti 18+2.
cini mi se da ste spominjale cifru od 600 kn?
__________________
sunce je zasjalo 29.10.2008.
rapadajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 21:52   #87
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Dobro, to sam mislila - 4D, u realnom vremenu. I dobili smo DVD. 550 kuna.
e pa to u Splitu košta 400 kn ako nisi pacijent a ako jesi onda 300 kn!!

BTW opet ništa od našeg slikavanja,
sad je bio okrenut u profil pa se opet nije moglo ništa vidit lice...gledali smo pišu na 4D....
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 08:06   #88
Aj bar nešto da je u Splitu jeftinije. Ionako mi tu sve plačamo šta oni gori ne plačaju. Nemamo mi Bandića...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 08:51   #89
Quote:
rapadajz kaže: Pogledaj post
cure, meni danas jedan privatni ginic iz medikola ugovorio termin za 4D kod dr.kosa u viliju 19.06. onda ce mi biti 18+2.
cini mi se da ste spominjale cifru od 600 kn?
Rapi, ja sam 20.06. naručena
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:03   #90
U Zagorju je trudnički pregled 400 kn sa slikicom i DVD. Zadnje preglede u mojim trudnoćama vodio mi je dr. Blaić u Petrovoj i ako Bog da i treći put ću tražiti njega ! Vjerojatno ima i privatnu polikliniku.
ivapetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 09:28   #91
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Rapi, ja sam 20.06. naručena
isto kod njega?

moram se pozaliti na onaj moj posjet medikolu jucer. dojdem ja tam, cekam 5 min, udem i pita mene doktor: imate kakve nalaze? ja izvadim trudnicku knjizicu, a on veli: pa vi ste trudni!!!??? ja velim da jesam i da me zanima par stvari na koje ne dobivam bas odgovore od mog ginica. i sad meni ovaj veli, znate sto, ja sam vam inace vise kirurug, a niti ne pregledavam zene prije 20 tjedna trudnoce. preporucit cu vam jednog strucnjaka i veli mi za polikliniku vili i dr.kosa i veli da ce on odmah dogovoriti termin za 4D UZV. da je s 18 tjedana dobar termin i da ce se onda sve vec vidjeti. i tak mi dogovori. ja mu zahvalim. izadem iz ordinacije i tih 3 min razgovora (od kojih je on 1,5 dogovarao u viliju) platim 100 kn
__________________
sunce je zasjalo 29.10.2008.
rapadajz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 10:31   #92
Stvarno super, toliko se veseliš normalnom pregledu i onda ovak , meni je trebalo do 16. tj. dok sam našla normalnog gina tu kod nas , mrzimkad je netko nezainteresiran (ko npr. G), pogotovo prema trudnici . Je, ja sam isto kod Kosa. Nemam ti pojma cijenu, ja idem 19. na pregled i ogtt, tak da ću kod njega samo na 4d. Računam oko 500 kn, tak sam platila u Suncu
__________________
04.10.2008.
Grown-ups never understand anything by themselves, and it is tiresome for children to be always and forever explaining things to them. I have lived a great deal among grown-ups. I have seen them intimately, close at hand. And that hasn’t much improved my opinion of them.
ivana2904 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 13:19   #93
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Aj bar nešto da je u Splitu jeftinije. Ionako mi tu sve plačamo šta oni gori ne plačaju. Nemamo mi Bandića...
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:41   #94
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
ali samo znam da vani su ti pregledi puno skuplji. Svoj prvi pregled ja sam platila u USA oko 450 USD. i to samo vaginalno. i još mi je crnac naplatio konzultacije (savjetovao mi je da pijem folnu i prenatal te preporučio još nečeg što nema u hrvatskoj). Te konzultacije sam platila još dodatnih 300 USD.

Znači pregled oko 750 USD.

u njemačkoj znam da isto je skuplje.

Ako ona dolazi u Hrvatsku, mislim da je sve kod nas jeftinije barem gleda medicinskih usluga

Sanny uopće se ne opterećuj gdje je skuplje a gdje jeftinije znaj samo da je u Hrvatskoj jeftinije od zemlje iz koje ti dolaziš (zapadni blok)
ne dolazim sa zapada nego sa istoka,i ovdje imam zdravstveno koje pokriva i privatne bolnice tak da nist ne placam.ajme 750 dollara pregled.skupoooooooo
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 12:55   #95
soc. ginekolog

Da li netko zna dobrog ginekologa na Trešnjevci. Mijenjamo od Dr. Ezgete, tip je totalno površan, uzimali smo samo uputnice kod njega i recepte, a sad nam je već 3-4 puta napisao i to krivo pa nam je dosta.
Tip je očigledno jako površan pa ga više nećemo trpiti. Ma katastrofa je kad smo rekli u Petrovoj kod kog supruga ide, rekli nam da ga mijenjamo pod hitno.
lepi-cane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 13:22   #96
Quote:
ivana2904 kaže: Pogledaj post
Znači, ipak je kod Kosa 4d?
Samo ispravak netočnog navoda, Kos ima 3D uzv, provjereno. Ali mala je razlika između 3D i 4D, 4D je u stvarnom vremenu, a 3D je malo odgođen, ništa posebno.

lepi-cane mislim da tamo di je i Egzeta radi i dr.Ljiljana Kovačević pa probajte kod nje. Ne zanam koliko vam je daleko, ali čula sam da je Suzana Bokić u Prečkom isto skroz ok.
Ne idem kod ni jedne od njih, ali za njih sam čula da su ok
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 13:38   #97
Oprostite što upadam,ja vodim trudnoću kod dr.Ezgete,i on sigurno nema ni 3d ni 4d.Ja sam mu upočetku plaćala ultrazvuk 150 kn,za koji se naravno nedobije račun,a ni slika jer nema uopće printer.Nije mi jasno kako nema printer na ultrazvuku jer sve cure koje znam koje idu kod njega (bile trudnice ili ne)plaćaju ultrazvuk,koju lovu je već nagrnuo mogo ga je kupiti!
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 13:46   #98
Viktorija ma idi u Petrovu svi su tamo dobri, preporučujemo dr. Blajića (možeš na uputnicu). Supruga je trudna i ide kod dr. Ivanišević privatno (super je) a u Petrovoj su stvarno svi super! A za Ezgetu ti samo mogu reći- bježi što dalje od njega!
lepi-cane is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2008., 13:48   #99
Quote:
lepi-cane kaže: Pogledaj post
Viktorija ma idi u Petrovu svi su tamo dobri, preporučujemo dr. Blajića. Supruga je trudna i ide kod dr. Ivanišević privatno (super je) a u Petrovoj su stvarno svi super
Moju sestru je porodio dr.Blajić i bila je prezadovoljna s njime.Ja inače trebam roditi u Vinogradskoj tako da ću uskoro preć kod njih.

Hvala!!!!!!!!!
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2008., 09:04   #100
Quote:
lepi-cane kaže: Pogledaj post
Supruga je trudna i ide kod dr. Ivanišević privatno (super je)
Ja idem kod prof. Ivanišević privatno i to je najbolja žena (i kao osoba i kao liječnik) koju sam upoznala. Jako sam sretna što sam napokon našla nekog kome stvarno apsolutno mogu vjerovati.

I Victoria onaj post se nije odnosio na Egzetu, quotala sam post gdje se piše od dr. Kosu iz poliklinike Vili
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.