Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2018., 08:55   #1
Učiteljski fakultet - PRIJEMNI

Bok ljudi! Otvaram novu temu jer na staroj nitko ne piše niti odgovara zanima me nešto više informacija o prijemnom. Pripremamo li svoju pjesmicu, kakvu, kakav je poligon, koraci u stranu itd. Jesmo li svi zajedno ili posebno odrađujemo i tako. I naravno, kakva je atmosfera? Jel onak neugodno ili opušteno sve haha
Hvala unaprijed na svim odgovorima.
honeybee20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2018., 20:37   #2
I mene to zanima također
its5ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2018., 15:23   #3
Bok!

Ja sam isto pitanje postavila na staroj temi ali odgovor nisam dobila. Jedino sto sam nasla o prijamnom na staroj temi je da je glazbeni u 3 djela. Prvo pjevamo djecju pjesmicu koju smo sami izabrali. Nakon toga je provjera ritma, prof.otpljeska nesto i mi to ponavljamo. 3 dio je da pdsvira par tonova na klaviru i mi to otpjevamo. Za likovni dobijemo zapoceti crtez koji sami dovrsavamo. Na glazbenom smo sami, na likovnom cijela grupa zajedno a na tjelesnom po 5,6. Sto se tice poligona objane i pokazu prije izvodenja vjezba. Za hrvatski dobijemo tekst koji moramo procitati na glas te razgovor o procitanom tekstu.
Nadam se da ce nam se javiti studenti koji su ovo vec prosli ako sam nesto pogresno napisala.

Prijavljujete se na uciteljski ili predskolski studij?
Rajcica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2018., 22:58   #4
Ja sam se prijavila na oba, ali bi htjela upisat predskolski
its5ra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.