Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2010., 18:19   #81
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
pa da.
na jednom autu mi klima 10 godina radi bez problema, na drugom 13 godina. mora da su ih sastavljali klingonci

što nema nikakve veze sa kvalitetom kompresora ili isparivača.

samo potvrđuje da kvarovi klime nisu vezani uz zemlju proizvodnje.

znam. zato i svoju palim jednom tjedno.


možeš otvarati kolko hoćeš, nikad nećeš izvući svo ulje iz kompresora dok ga ne skineš.
a ako ulje ne isprazniš, nemožeš ni znati koliko novog ulja treba. jel tako?

zato sam i napisal tako. bavil sam se skidanjem kompresora, a ne popravljanjem spojeva.
ako ti je poznato, guma i mineralna ulja se ne vole. u klimi je sintetičko ulja, ali ipak sam mislio.....

opet, bolje da ja zajebem gumicu ili brtvu (iscuri plin, 200 kn), nego kad ti zajebeš kompresor jer nisi stavio dosta ulja.
-ne kažem ja da klima neće radit 10 godina bez održavanja...radit će i motor od auta bez da 10 godina minjaš ulje i filtere..možeš samo nadolijevat jel tako ?

-nema nikakve veze s kompresorom i ispraivačom..al loša kvaliteta izrade spojeva i ostalih sitnica djeluje i na kompresor i ostale komponente...jer ti sistem gubi plin a samim tim i kompresor se više opterećuje da bi ohladio vozilo..jer nema dovoljnu količinu plina

-da nikad nemoš znat koliko ide točno ulja...i kad skineš kompresor ne znači da si izlija svo ulje jer ga siguno ima rasprostranjenog po sistemu..a za ulje u klimama se kaže bolje da ga ima viška nego da ga nedostaje, evo navest ću ti i primjer kod velikih putničkih autobusa...na kompresorima klime imaš sastrane stakalce za pogledat razinu ulja...tvornica ti kaže ovako nakon 20 minuta rada klime stakalce bi trebalo biti 2/3 pokriveno uljem, međutim također se navodi da ukoliko ga ima skroz do vrha ili je skroz na dnu stakalca..također je dobro i kompresoru nemože bit ništa...to ti govori da nije bitno točno precizno koliko ga ima

sintetička ulja tj. poliesterska se koriste na plinu R134a, dok je kod starijih sistema u kojima je plin R12 korišteno mineralno ulje

e da zaboravija san sad da baš kvarovi klime nisu vezani za zemlju porijekla nebi baš reka...mercedesovi autobusi i to modeli Tourismo su znali imati problema s klimama..jako puno..a proizvedeni su u turskoj...imali smo slučaj da autobus star 15 dana otkaže mu klima..no dobro...to je nebitno toliko...kvarova će uvik bit..bilo di da se proizvodi
150jams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:24   #82
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Alo balansero - skini se s ove teme. Inače pogledaj katalog presostata pa pogledaj koliki su granični tlakovi na 4. stupnju.

Za tvoju informaciju - Fiat 132 1800. Kompresor pogoni dupla remenica. Kompresor nije rotacioni.

A na tvoje gluposti o održavanju klime nek nasjedne onaj ko ima viška love. Samo mi objasni kako će vlaga u nešto ući ako je tlak sistema u mirovanju 2,5 do 6 bara

Jedino da auto potopiš na 25-60 m dubine.

Genije.
daj mi reci ako se začepi ekspanzioni ventil..i kompresor tlači...imaš visok tlak..a na usisnoj strani kompresora..tlak ti ide u vakum do jedne granice i onda ga presostat niskog pritiska ugasi...kad se tlakovi malo izjednače..kompresor ponovo ukopća..i tako u nedogled..dok ne riješiš problem...zašto ovo pričam...pa zato jer kad nešto ide u vakum zar ne postoji mogućnost da povuće zrak u sistem ukoliko negdi postoji propuštanje...a sam vakum usisava...znam jako dobro šta pričam...jer san se s ovim susreja..nije toliko čest slučaj al može se dogodit...

e da još jednom bi te zamolija da mi rećeš koja to klima i na kojem autu radi na tlaku od 40 bara...jer nijedan presostata neće držati ukopćano...pričamo o auto klimama....na kraju krajeva izbit će prekotlačni ventil na 35 bara....ako zataji presostat..i znaš li koliko bi trajali kompresori na tolikom tlaku?
150jams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:30   #83
Evo i moje iskustvo...svojevremeno sam lagano doktorirao na klimi jedne g-astre..

Hebala me u zdrav...

Na kraju neispravan sigurnosni ventil...puštao sav plin van iz sistema...govno veličine i izgleda mazalice...koštalo me dva punjenja klime + 3 kg živaca...

dehidrator klime je poželjno promjeniti ne zato jer on prestane izvlačiti vlagu iz sistema,.... nego iz jednog drugog razloga...

......on se od starosti zna raspasti...pa pelete koji inače vuku vlagu iz sistema pošalje u cijevi....

...kad to dođe do kompresora......amen...

inače taj dehidrator u velasu...oko 230 kn....
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:33   #84
evo pametan savjet....
150jams is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 18:43   #85
Još jedan.....

Ako ikako možete zaštitite kompresor i kvačilo klime od vlage i vode...

Kvačilo klime zna zahrđati..odnosno dodirna površina na kvačilu...disk i pera...pa kvačilo hvata samo na jednom ili dva mjesta kada se uključi klima...

To za posljedicu ima da se cijelo kvačilo vremenom nakrivi,jer ju elektromegnetna sila vuče samo na jedno mjesto...

to za posljedicu ima da se takvo izvitopereno kvačilo ne odvoji kad se klima ugasi ...pa struže o fiksni disk klime na koji inače prenosi snagu sa remenice..

Tako neki auti prave nesnosan zvuk iz kompresora...

a kad se kvačilo rastavi ima se šta vidjeti....cijeli disk hrđav,,s jednim sjajnim mjestom na koje se kvačilo hvata...kad stisnemo gumb klime....a pera izvitoperena od stalnog privlačenja,priljube kvačilo samo na jednu točku diska kompresora..

tak da.....nije ona plastična zaštita odozdo bezveze...

može nakon nekoliko godina ušparat grdu lovu....
__________________
20 god vojske
maystor1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 19:07   #86
Quote:
150jams kaže: Pogledaj post
bla, bla, bla

e da još jednom bi te zamolija da mi rećeš koja to klima i na kojem autu radi na tlaku od 40 bara...jer nijedan presostata neće držati ukopćano...pričamo o auto klimama....na kraju krajeva izbit će prekotlačni ventil na 35 bara....ako zataji presostat..i znaš li koliko bi trajali kompresori na tolikom tlaku?
Aha - sad si se već počeo vadit na neispravne klime koje na usisnoj strani naprave vakuum ... ajde ne trkeljaj. Ako je ekspanzioni u banani onda klima ne hladi. I baš me zanima ko će klimu koja NE radi ostavit uključenu danima i mjesecima da vakuum na usisnoj strani navuče dosta vlage. Ajde bolje šuti - tako izgledaš pametniji.

Što se auta tiče ne znam jesi li čorav ili se praviš glup. Ponovit ću:

Fiat 132 1800

A da ti ne bude dosadno evo i jedan rezervni dio sa masimalnim tlakom od 38 bara:
043181/0 - Diavia

I još nešto stručnjače - do koliko bara idu manometri na HP strani? 50 bara?
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 21:22   #87
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Aha - sad si se već počeo vadit na neispravne klime koje na usisnoj strani naprave vakuum ... ajde ne trkeljaj. Ako je ekspanzioni u banani onda klima ne hladi. I baš me zanima ko će klimu koja NE radi ostavit uključenu danima i mjesecima da vakuum na usisnoj strani navuče dosta vlage. Ajde bolje šuti - tako izgledaš pametniji.

Što se auta tiče ne znam jesi li čorav ili se praviš glup. Ponovit ću:

Fiat 132 1800

A da ti ne bude dosadno evo i jedan rezervni dio sa masimalnim tlakom od 38 bara:
043181/0 - Diavia

I još nešto stručnjače - do koliko bara idu manometri na HP strani? 50 bara?
ahaha...kako ti mene nasmijavaš...sa svakim svojim postom mi dokazuješ da si ti taj kojeg trebamo zvat "STUČNJAK"...jer ja se ne vadim..na to šta ti kažeš..jer mi u servis stalno doalze ljudi sa problemom kojeg sam napisa i znaš šta mi ljudi kažu: upalim klimu i malo mi hladi pa malo ne hladi i tako stalno...al eto dosadilo mi više da je tako pa mi daj vidi šta je. a to dokazuje da nemaš iskustva u servisiranju....jer bi i sam to zna.

i ekspanzioni nemora uopće bit u banani...kako to velika većina servisa radi..odma minja...možda se samo začepi i ponekad propusti plin..ponekad ne..i to je čest kvar

hahha..da fiat 132...ma o ćemu ti pričaš...aj molim te dođi u sadašnjost i razgovaraj o autima od 90,92 godine pa na dalje...a nemoj glumit debila

a taj rezervni..komad o kojem pričaš ništa ne govori...a manometri ti idu do 30 bara...i to se malo informiraj..a da idu i do 50 bara to uopće ništa ne govori...jer i dalje tvrdim da ti prekotlačni ventil na većini na 35 bara izbacuje..a ti kako želiš...daj mi samo reci di radiš..kad si tako potkovan "korisnim informacijama"
150jams is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 01:29   #88
Dobro, da prekinem ovu debilnu raspravu. Došao si tu - prosrao se sa nekakvim "savjetima" koji nemaju veze s mozgom, dokaza nemaš, teorija ti je bušna ko i znanje, aute ne poznaš, klime još manje... ukratko savjeti primljeni na znanje i iste sekunde zanemareni. Ko misli da se klima mora servisirat svake dvije godine, plin vadit, ulje mjenjat - nek plaća. Nije moja lova. Sretno ti bilo.

EOD
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 13:41   #89
Dobro nemojte se sad tu svađati ko više zna..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2010., 17:20   #90
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Dobro, da prekinem ovu debilnu raspravu. Došao si tu - prosrao se sa nekakvim "savjetima" koji nemaju veze s mozgom, dokaza nemaš, teorija ti je bušna ko i znanje, aute ne poznaš, klime još manje... ukratko savjeti primljeni na znanje i iste sekunde zanemareni. Ko misli da se klima mora servisirat svake dvije godine, plin vadit, ulje mjenjat - nek plaća. Nije moja lova. Sretno ti bilo.

EOD
da da..vidi se ko se posra sa teorijama o 50 bara...sa teorijama da auto klima nema gumica..da plin nemože izaći i sličnim stvarima..a šta je najsmišnije nisi napisa odgovor di i šta ti radiš...

a najsmišnije od svega šta kažeš...je to da se klima netreba servisirat...i da je to bacanje love...bacanje love u 2 godine 200-300 kuna za klimu....jadno ono auto koje ti voziš..
150jams is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 15:31   #91
Da li netko zna gdje se nalazi inače dehidrator klime?! Jel to drugi naziv za filter plina?! Ja više neznam tko tu koga, hoću se više informirat jer klima sigurno nije moje područje. Zvao sam više mjesta i neki govore da je to s hladnjakom, neki da je to s kondenzatorom(sve opelovi servisi od reda). Dok sam bio u servisu klima čovjek mi je pokazivao na hladnjak i da je to ujedno i filter koji je navodno začepljen(e sad da li je to taj dehidrator). Problem je taj što ne želim da me preveslaju u ovlaštenom servisu, jer je to pod reklamacijom.
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 15:34   #92
Obično je to u onom cilindru ispod presostata - filtar i dehidrator su obično jedno kućište.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 15:48   #93
Ma da, kad bi ja znao gdje se to nalazi. A ne kužim onda šta je na samom hladnjaku, izgleda kao uložak na jednoj strani s plastičnim čepom. Na to su mi pokazivali da je to filter, uglavnom da je to začepljeno. Sad mogu samo čekat i nadat se da će više riješit taj problem.

Ako bi netko bio voljan pogledat u tim razno raznim programima gdje se nalazi, astra H 1.9cdti u pitanju. U autodati, bar koju ja imam nemam nikakve podatke za AC.
__________________
All generalizations are false, including this one.

Zadnje uređivanje -dominic- : 11.06.2010. at 16:06.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 16:08   #94
Strana 2 - item no 15. Pa potraži na svom nešto takvo. I sumnjam da ima plastične čepove po sebi ....

http://www.veedubz.co.za/tech/VW%20H...-%20MANUAL.pdf
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 16:18   #95
Ma to izgleda kao plastični čep na hladnjaku. Raskopat ću danas masku i slikat. Znam otprilike kako bi trebao izgledat, gledam u autodati i svaki i jedan(bar opel) ima taj dehidrator odma do hladnjaka, ide iz kompresora u njega pa u hladnjak il kako već. Neznam dal je ovaj sistem toliko "pametan" da je u sklopu hladnjaka i nema posebne zamjene za parstotinjak kuna. Ma očito pacijenti u servisu ništa neznaju pa pričaju sve i svašta(na telefon).
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 16:23   #96
E upravo tako - iz kompresora u filtar/dryer pa u evaporator u kabini - negdje bi trebao biti .... iako kad su počeli izbacivat obične termostate ... da neki genije nije izbacio i filtar i ostavio samo one mrežice na portovima kompresora
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 17:26   #97
da li se kompresor rucne klime ikad gasi? ima to kakav termostat ili samo mješa s toplim po želji?
gentor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 17:49   #98
Evo slikao sam, vidim da su stavljali zeleni kontrast, to sam vidio ispod kapice visokotlačnog ventila, i tu nekako jako slabo izlazi malo po malo mjehurić(ugašen auto, i klima naravno). Tu ispod tog čepa je očito filter, to mi je i klima serviser rekao, ali u servisu se očito to ne prodaje.
1
2
3
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 17:54   #99
Quote:
gentor kaže: Pogledaj post
da li se kompresor rucne klime ikad gasi? ima to kakav termostat ili samo mješa s toplim po želji?
Gasi se kad postoji opasnost da se isparivač zaledi - jer nebi dugo puhalo u kabini ako se na isparivač nahvata led ....
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 18:01   #100
Evo, našao sam i dio sušača u katalogu, al ne i za astru. Vidim ima i uložaka, očito je kod mene takav


Evo, tu na linku piše da je s filterom, napokon, to je to!
__________________
All generalizations are false, including this one.
-dominic- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.