Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 16:31   #1001
stilleto beauty imaš PP
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:05   #1002
Quote:
cokoladne_oci kaže: Pogledaj post
al su velike poštarine, šta ne? ja sam gledala neke gelove kvalitetnije i po 20 eura je poštarina
Moja zadnja narudžba je bila 800 eura i na to je poštarina bila 38 eura...poštarina se računa kod ovih mojih ovisno koliko kila paket iznosi...a ovo je bilo spakirano u 3 velike kutije...
MKnails is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:10   #1003

evo i od mene jedna nova...lagano se uciim pa eto ako nesto nije uredu curke recite...
lili mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:14   #1004
Question

Quote:
noktici rijeka kaže: Pogledaj post
anna01 molim te slikicu noktiju sa onim ljubičastim gelom s glitterima, za koji si dala link!! već dugo razmišljam dal da ga kupim...

kickname ajde budi duša pa i meni u inbox info u vezi konada, što je već netko pitao! hvala...

tinkerbell, nikad nemoj na tako kratku ploču nokta stavljati tipsu s dubokim utorom da je prije ne prilagodiš, ja je jednostavno grickalicom izrežem, da bude što manje plastike, koju još stanjim s rašpom i tako stopim nokat s tipsom, da što više poveže gel! što manje plastike, a više gela! čak i na nokte koje imaju normalnu ploču nokta ne stavljam tipsu a da prvo ne smanjim utor maximalno.
thanx...ove tipse sto imam nemaju jako duboki utor ali je opet na nekim prstima prekrilo pola plocice...
__________________
Sieze the day
tinker-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 18:13   #1005
Quote:
noktici rijeka kaže: Pogledaj post
anna01 molim te slikicu noktiju sa onim ljubičastim gelom s glitterima, za koji si dala link!! već dugo razmišljam dal da ga kupim...
aha, ajde sutra ti stavim, platila sam ga 4 "dolera" sa poštarinom i uzela sam nekoliko boja, dobri su mi
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 18:19   #1006
Quote:
lili mili kaže: Pogledaj post

evo ja sa jos jednim svojim...ponovo naglasavam jos uvijek mogu na prste nabrojati koliko sam ih uradilaali nadam se da uz savjete koje ovdje procitam i ja postanem dobra kao vi curke jednog danapls kom i kritike
ja malo kasnije komentiram, nisu ti loši, samo rašpaj


ali na nokćima sa ovako kraćom pločom notka nije baš lijepo viditi ovoliko frenča, ona ti prekrviva skoro polovicu nokta...
po meni ili kraće notkiće sa manje frenča; ili ako baš hoćes ovoliko duge noktiće, onda mlječni gradivni da se prijelaz vidi i kraći frenč

nadam se da nisam iskomplicirala
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 18:56   #1007
helou...
evo, ove sam noktice danas sebi radila...






I, šta mislite?? Slobodno komentirajte!
Nova sam u svemu tome i tek sam imala nekoliko 'pokusnih kunića'!
__________________
Sieze the day
tinker-bell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:46   #1008
Quote:
tinker-bell kaže: Pogledaj post
helou...
evo, ove sam noktice danas sebi radila...






I, šta mislite?? Slobodno komentirajte!
Nova sam u svemu tome i tek sam imala nekoliko 'pokusnih kunića'!
s obzirom da sam i ja nova ja ti ne mogu dati ni savjet ni kritiku...mogu samo reci naprijed jer kako vidis i ja tek pocinjem i ucim i drago mi je da ima jos neko novi....hehe stid me postavit moje početničke sličice pored ovih majstorica hehe...ali slatki su...
lili mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 19:48   #1009
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
ja malo kasnije komentiram, nisu ti loši, samo rašpaj


ali na nokćima sa ovako kraćom pločom notka nije baš lijepo viditi ovoliko frenča, ona ti prekrviva skoro polovicu nokta...
po meni ili kraće notkiće sa manje frenča; ili ako baš hoćes ovoliko duge noktiće, onda mlječni gradivni da se prijelaz vidi i kraći frenč

nadam se da nisam iskomplicirala
moram priznati da na slici stvarno izgleda previse frenca ali in vivo nisu bas takvi ali hvala na savjetu...vodiću računa o tome ubuduće...i drago mi je da ih je neko napokon komentirao heh...ali svaki put kad cujem neki vas savjet idući put tako uradim i bolje je i bolje hvaaaaallllllaaa puuuuuuuno
lili mili is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 20:14   #1010
Lili-mili nabavi cover gel i sa njim produži pločicu-na prvoj slici dolje sam i ja tako uradila
Tinker-bell-čini mi se da ti je french gel dosta gust i da ima lošu pigmentaciju pa izgleda dosta debelo i dodaj još gela na nokat,da dobiješ jači c-luk i da french ne bude izdignut.Inače jako uredno
Kod mene opet obični

prije

poslije


menab is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 20:40   #1011
Quote:
lili mili kaže: Pogledaj post
moram priznati da na slici stvarno izgleda previse frenca ali in vivo nisu bas takvi ali hvala na savjetu...vodiću računa o tome ubuduće...i drago mi je da ih je neko napokon komentirao heh...ali svaki put kad cujem neki vas savjet idući put tako uradim i bolje je i bolje hvaaaaallllllaaa puuuuuuuno
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 20:41   #1012
Quote:
menab kaže: Pogledaj post
Lili-mili nabavi cover gel i sa njim produži pločicu-na prvoj slici dolje sam i ja tako uradila
Tinker-bell-čini mi se da ti je french gel dosta gust i da ima lošu pigmentaciju pa izgleda dosta debelo i dodaj još gela na nokat,da dobiješ jači c-luk i da french ne bude izdignut.Inače jako uredno
Kod mene opet obični
http://i1016.photobucket.com/albums/...0slike/452.jpg
prije
http://i1016.photobucket.com/albums/...slike/24-1.jpg
poslije
http://i1016.photobucket.com/albums/...0slike/451.jpg
http://i1016.photobucket.com/albums/...0slike/450.jpg
http://i1016.photobucket.com/albums/...0slike/449.jpg
hvala na savjetu...odmah se bacamo u kupovinu

Zadnje uređivanje SocialButterfly : 07.05.2011. at 16:00. Reason: kps
lili mili is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 05.05.2011., 21:11   #1013
hej curke...

pitanje u vezi završnog sjaja..kooristim od nsi Glaze 'n Go i fenomenalan je nanosi se nakog gradivnog (obrađen)..i imam ga još malo..i trebala bi ako imate šta za ponudit jeftinije a opet tak dobro..ovaj košta skoro 140 kn..
anahan11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 21:58   #1014
Milena prekrasno svi od reda
Tinker-bell , Lili mili , za sve potpisujem Milenu ona vam je sve rekla,
cure vježbom do savršenstva
Stiletto crveni su mi odlični
Gaby zadnji tirkizni su odlični , sveukupno dobri radovi
Sandra
bobaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 22:13   #1015
__________________
Pepeljuga je pravi dokaz da ti par cipela može promijeniti život ...

Sandra B.
Sandra B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 22:52   #1016
BOBAAA hvala
gabybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:05   #1017
Stileto crveni su mi predivni
Milena al baš svi
gabybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:06   #1018
Quote:
MKnails kaže: Pogledaj post
Moja zadnja narudžba je bila 800 eura i na to je poštarina bila 38 eura...poštarina se računa kod ovih mojih ovisno koliko kila paket iznosi...a ovo je bilo spakirano u 3 velike kutije...
da, znam.. nego ja sam mislila da mi se ne isplati uzeti npr. gel za 20 eura ili 30 a poštarina mi je 20 eura,jer nemam potrebe tako velike količine naručivati pa mi je to onda zeznuto kad je na samom startu tolko poštarina.. barem ono što sam ja htjela .. sad neznam kod kojeg sellera ti kupuješ.. vjerojatno je drugačije poštarina ..
cokoladne_oci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:09   #1019
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
aha, ajde sutra ti stavim, platila sam ga 4 "dolera" sa poštarinom i uzela sam nekoliko boja, dobri su mi
Ajd i meni pls, može na pp.
gabybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 23:27   #1020
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ali se plaća PDV, koliko ja znam.
Inače, ako su neki manji paketi to se zaista jako rijetko otvara. Ja već 2 ili 3 godine naručujem sve i svašta i nijednom nisam platila ništa, da pokucam

Samo treba pametno naručivati, a ne ne znam sad kako velike pakete i tome sl.
pa nisam sigurna za PDV, ali navodno isto tek ako se obračuna carina 6% na to ide 23% pdv. Tako su meni naplatili za brusilicu, a ako ne ocarine onda valjda nema ni PDV-a...
MK da čujemo i taj detalj ti imaš iskustva, Đoker pitanje
gabybaby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:48.