Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2011., 15:03   #61
Quote:
nestalo kaže: Pogledaj post
I ja!

BTW 0:26 WTF LOL.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 15:40   #62
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
I ja!

BTW 0:26 WTF LOL.
U prvi tren sam pomislio da je Pepe
Evo jedna stvar koja mi je totalno glupa na 0:28
http://www.youtube.com/watch?v=6JkV4...eature=related
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 15:49   #63
još uvijek mi nekako čudan/nepriroda let ima lopta
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 16:34   #64
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
još uvijek mi nekako čudan/nepriroda let ima lopta
Negde si napisao (ako se ne varam) da fifa i pes zaostaju za drugim
sportskim igrama i ja se slažem sa time. Iako oni koji igraju fifu na
ps3 su puno zadovoljniji pa zato sa nestrpljenjem očekujem fifu 12
zbog te najave da će za pc igra biti ista kao i za xbox i ps3.
Žao mi je što nisam imao prilike igrati fifu 11 na ps3 pa je da usporedim sa ovom fifom 11 šta igramo na pc.
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 19:12   #65
nisam ni ja nikad igrao FIFA-u na PS3 al navodno da je bolja nego na PC
a ako je to tocno da ce ovogodisnji nastavak biti potpuno jednak na konzolama i PC-u to je onda jako dobra vijest...
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 21:14   #66
Valjda će biti dobra, ja se nadam, jer sam uvijek bio fan PES-a ali vrijeme je da i FIFA nešto uradi...
bargain is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:26   #67
oće bit Dinamo na fifi???
__________________
... naprid iz kamena cvite...
DUNKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 23:40   #68
@bargian i ja sam fan PES-a ali znao sam i zaigrati fifu na ps3 i meni je bolja nego na PC-u

@DUNKO e to neznam :S
tCloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 00:56   #69
Fifa 11 s x360/ps3 je lošija od pc verzije.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 12:30   #70
Quote:
cleary_555 kaže: Pogledaj post
Fifa 11 s x360/ps3 je lošija od pc verzije.
da nisi ti nešto krivo napisao jer večina tvrde da je pc verzija fife 11
lošija od ps3 verzije
nestalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 12:59   #71
a bas :S :S pc verzija je losija od PS3 verzije
tCloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 15:24   #72
yep
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 19:11   #73
11 je lošija, ali kažu da će 12 biti ista i za PC i za PS3
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 19:55   #74
Po ovim gameplayovima na youtubeu izgleda sjajno. No to je problem fife već godinama, ušminkana, sjajna - a gameplay za k... Zaostaje svjetlosnim godinama za guštom koji pruža čak i loši pes 2011. Šteta, potencijala ima, od 98 igram fifu i gledam kako mijenja svoj koncept svake godine, zapravo kopira sve od pes-a. Ako se sjećate, prije u fifi nije bilo onog kružića koji označava gdje će lopta pasti, sve su uzeli iz pes-a. No gameplay ne mogu, kad to prekopiraju kupit ću fifu.
No svejedno vrijedi ispobat, jer animacije igrača u igri jako dobro izgledaju
iniesta1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:35   #75
Quote:
iniesta1986 kaže: Pogledaj post
Po ovim gameplayovima na youtubeu izgleda sjajno. No to je problem fife već godinama, ušminkana, sjajna - a gameplay za k... Zaostaje svjetlosnim godinama za guštom koji pruža čak i loši pes 2011. Šteta, potencijala ima, od 98 igram fifu i gledam kako mijenja svoj koncept svake godine, zapravo kopira sve od pes-a. Ako se sjećate, prije u fifi nije bilo onog kružića koji označava gdje će lopta pasti, sve su uzeli iz pes-a. No gameplay ne mogu, kad to prekopiraju kupit ću fifu.
No svejedno vrijedi ispobat, jer animacije igrača u igri jako dobro izgledaju
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 21:48   #76
Quote:
totti10 kaže: Pogledaj post
Upravo tako, pokrij se hahahah. S argumentima si na ti vidim
iniesta1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 22:01   #77
hahahah koji lik
tCloud is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 21:38   #78
a stvarno pricas gluposti, prekopirali su kruzic koji pokazuje di ce pasti lopta!? sta bi trebali imati iksic ili trokut . Osim toga, ta tvoja izjava dovoljno govori o tvom poznavanju fife i pesa. Od svih detalja, dobrih i losih strana fife i pesa ti pises o kruzicu di ce pasti lopta!? "fifa je usminkana" naspram pes-a. Da, mozda prvih 2 dana kad obje igre izadu, no pes ima ogromnu zajednicu igraca koja se pobrine svake godine da pes izgleda bolje i "usminkanije" od fife. Tako ce biti i ove godine. Nekada je fifa bila "usminkana i lijepa", a gameplay "sranje", dok je pes ili bolje ISS uvijek bio kockast i ruzan ali zato igriv do bola. Polako se stvari mijenjaju, fifa i ove godine nece izgledati tako lijepo kao pes, cija grafika i na demu izgleda jako jako dobro. Alo ce zato i ove godine kako stvari stoje biti bolja nogometna igrica od pesa, i uz 2k-ov NBA, jedna od najboljih sportskih simulacija. Taj gameplay koji spominjes u pes-u, zove se arkada, fifa je osla u drugom smjeru --> simulacija. Oko tih stvari su se uvijek koplja ukrstavala, zato ja necu ulazit u to. Jednostavno ko voli simulaciju igra ove, a igrat ce i iduce godine fifu, a ko voli arkadu igra i igrat ce pes.
igor091 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 11:10   #79
11 mi je na prvi pogled bila super al nakon nekih 50 utakmica, to je fifa - same skripte
a čini mi se po videima da će i ova bit takva
ah, jebiga, igrat pes a fifu nabavit zbog muzike
Z_interactive is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2011., 15:03   #80
iniesta1986 sramotiš sam sebe sa ovakvim jadnim komentarima...da fifa kopira pes sigurno ne bi bila najprodavanija igrica na svijetu.
da ne pričam kako ljudi igraju pes tek nakon 2-3 tjedna kad uspiju skinuti patch da mogu naći one najosnovnije ekipe tipa north london ili mersyside red..kakav je gušt igrati pes sa 4 lige od toga 2 licencirane.
ili gušt igranja sa robotima u igri prepunoj bugova gdje uostalom svaki drugi gol zabiješ iz buga. ti tu pričaš o nekoj simulaciji pesa..ako je tebi normalno da po tebi u najboljoj nogometnoj simulaciji svaku loptu koja se odbije igrač udari škaricama i da gol sa 20 30 metara.. ili da golman redovito prolazi kroz mrežu... brate pomiri se sa činjenicom da pes više nikad neće biti ono što je bio
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:22.