Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2011., 22:14   #1001
i meni mehmet od samog pocetka uzasno ide na zivce..konstantno pravi probleme, pa dokle visee bolan?! haj kontam da pati zbog toga sto je siromasan, ali kako se feriha normalno ponasa a puno vise je patila za bogatstvom od njega!? i kako se mogao zaljubiti u zenu kao sto je seher??? katastrofaa..
a tek za prsten..nemam rijeci..jos poslije govori Rizi da ce Ferii kupiti i deset takvih prstenova ako treba haaaha...da ti samo bolan znas koliko vrijedi taj prstenn..sto nije Seher odmah kupio nego uzimao njen?!
hellokitty12 is offline  
Old 22.10.2011., 22:19   #1002
hahaha arijanaBIH..slazem se s tobom..kako to da pored cijelog istanbula svi nekako zavrse pred tom zgradom?! i svi izlaze na ista mjesta i svi se odnekud poznajuu...interesantno
hellokitty12 is offline  
Old 22.10.2011., 22:20   #1003
Hej ljudi evo jos jedne nove informacije: Zehrina bivsa ljubav Hasan boluje od raka.On odlucuje da vecinu svoje imovine ostavi Zehri, a njegova cerka ostavlja sve njima i odlazi. Postace bogati. ( Ova devojka koja je inace i jedan od prevodioca kaze da je ovo proverena informacija).
A da...prica se i da ce biti 3 sezone (verovatno ce ove epizode do leta podeliti u dve sezone).
Pozzz....:-)))
P.S. Ja iskreno jedva cekam da ubace novog glumca koji ce muciti Emira malo...:-))))
Stefanni85 is offline  
Old 22.10.2011., 22:20   #1004
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
i ja sam isto ali zaista sam se dosta puta iznenadila sa krajem u turskim serijama gdje sam se cak i kajala sto sam gledala seriju
Kod turskih serija se nikad ne zna, mnoge nama drage serije su imale tragičan kraj. Od srca se nadam da će nam u AFK priuštiti kraj kakav očekujemo.

Još uvijek se sjetim Strasti Orijenta i Menekse ile Halil i nije mi svejedno.

Stefanni super informacije! Znači ipak je pitanju Zehrina velika ljubav u djetinjstvu.
MISSYOU3 is offline  
Old 22.10.2011., 22:21   #1005
I ja bi voljela da se Feriha iseli iz zgrade nek Emir uziva sa Cansu i nece u mogucnosti napadati Ferihu na svakom njenom koraku
Zaista bi voljela da naidje neko za Ferihu samo da Emir osjeti bol i patnju kao ona sto osjeca svaki dan,kad god ga vidi on ili je sa drugom ili je vrijednja
Kendi is offline  
Old 22.10.2011., 22:25   #1006
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Kod turskih serija se nikad ne zna, mnoge nama drage serije su imale tragičan kraj. Od srca se nadam da će nam u AFK priuštiti kraj kakav očekujemo.

Još uvijek se sjetim Strasti Orijenta i Menekse ile Halil i nije mi svejedno.
uh hajde cure da ne mislimo o tome......uživajmo ovako kako je pa ćemo vidjeti....

ja stvarno sada ne mogu zamisliti drugačije nego da ona na kraju završi sa emirom ali ko zna, ma mislim glupo bi bilo iskreno. prva sezona sve se vrti oko njohov ljubavi, ova druga sezona čini mi se da će proči u preskakanju prepreka da bi ponovo bili skupa. bilo bi bez veze da promijene koncept ali nikad ne reci nikad...
a to sa sezonama ćemo vidjeti..to je daleko...
arijanaBIH is offline  
Old 22.10.2011., 22:28   #1007
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
I ja bi voljela da se Feriha iseli iz zgrade nek Emir uziva sa Cansu i nece u mogucnosti napadati Ferihu na svakom njenom koraku
Zaista bi voljela da naidje neko za Ferihu samo da Emir osjeti bol i patnju kao ona sto osjeca svaki dan,kad god ga vidi on ili je sa drugom ili je vrijednja
moje mišljenje je da će on sada više luditi za njom..i da ćemo vidjeti njegovu muku...heheh neka neka zaslužio je to
arijanaBIH is offline  
Old 22.10.2011., 22:29   #1008
Evo upravo citam da je Hasan bolestan i da ce da umre od raka,ostavit ce svoje bogastvo kcerki Zehri i Zehri...Pa nadajmo se necemu boljem,i ako ih izbace iz zgrade postoji sansa da ce da se vrate u bolje
Kendi is offline  
Old 22.10.2011., 22:30   #1009
da stefanni i ja sam procitala da ce taj covjek ostaviti dio nasljedstva zehri..ali pitanje je hoce li ona to prihvatiti, jer znamo koliko je ona ponosna..a tek Riza?! i ako se presele na selo sta ce se desiti sa Ferihinom skolom?? voljela bih kad bi ona nekako mogla ostati zivjeti sa Sofi..tada je ne bi vise otac toliko kontrolisao..to bi bilo finoo ek onda bi emir poludioo
hellokitty12 is offline  
Old 22.10.2011., 22:31   #1010
sjećate li se serije ASI i scene kada je sa demirom došla u istanbul, on je odveo u onaj klub ...e i to je bio isti Hills... da čula sam da se još neka seria tamo snimala ...eto... popularan klub ...."mali" istanbul pa nemaju drugih mjesta..hehheheh
arijanaBIH is offline  
Old 22.10.2011., 22:33   #1011
Quote:
hellokitty12 kaže: Pogledaj post
da stefanni i ja sam procitala da ce taj covjek ostaviti dio nasljedstva zehri..ali pitanje je hoce li ona to prihvatiti, jer znamo koliko je ona ponosna..a tek Riza?! i ako se presele na selo sta ce se desiti sa Ferihinom skolom?? voljela bih kad bi ona nekako mogla ostati zivjeti sa Sofi..tada je ne bi vise otac toliko kontrolisao..to bi bilo finoo ek onda bi emir poludioo
pa stvarno nije mi jasno kako su zamislili...ona studira i doolazi sa sela...ma ne nešto će izmisliti sigurno..možda zaista ostene kod Sofije
arijanaBIH is offline  
Old 22.10.2011., 22:37   #1012
Quote:
hellokitty12 kaže: Pogledaj post
da stefanni i ja sam procitala da ce taj covjek ostaviti dio nasljedstva zehri..ali pitanje je hoce li ona to prihvatiti, jer znamo koliko je ona ponosna..a tek Riza?! i ako se presele na selo sta ce se desiti sa Ferihinom skolom?? voljela bih kad bi ona nekako mogla ostati zivjeti sa Sofi..tada je ne bi vise otac toliko kontrolisao..to bi bilo finoo ek onda bi emir poludioo
Ja mislim da ce Feriha ostati da zivi sa Sofi jer sam u jednom spoileru procitala da ce je Sofi uciti da plese i da ce Feriha na toj skolskoj proslavi plesati sa tim novim deckom koji ce se tek pojaviti i da ce Emir poludeti...Nadam se da je to istina. :-))) Zivi bili pa videli, naravno ako prezivimo ove gluposti do tada i nastavimo da gledamo seriju koja je postala poprilicno zamorna (bar za mene).
Stefanni85 is offline  
Old 22.10.2011., 22:41   #1013
cure ako je to zaista tako lucky me tako sam i ocekivala nesto da se odigra.....a cansu bih poderala kao macku ...cccc mogu misliti sta ce raditi zajedno sa kozom handeee
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 22.10.2011., 22:53   #1014
daa ta scena sa partiem mi se veoma svidjaa...zamislite feriha plese sa onim novim likom sredjena, lijepa kao i uvijek...a ovamo emir puca od ljubomoree ..aaaa..daj boze da se to desii..i da ona postane bogata i da emir ponovo trci za njom...mada bi meni tada serija izgubila car i postala kao i sve ostalee, dosadna i predvidljiva...ona na pocetku bude siromasna i odjednom bum, pojavi se neki otac niotkud i ona postaje bogatasica...dosadnoo... bolje je ovako kad se oni bore protiv klasnih razlika i materijalizma
hellokitty12 is offline  
Old 22.10.2011., 22:55   #1015
Cao cure!

Sinoc mi nesto stekalo s internetom i ja sva isfrustrirana odem leci. Kontam gledacu Ferihu jutros.
Eh, jutros smo kasno ustali jer su djeca spavali kod mojih. Odemo u kupovinu i dosta se zadrzimo, a u 2 trebali kod mame na rucak.
Kontam poslije toga cu........ Ali moja kcerka (6. razred) treba da vjezba matematiku.
A ne voli je nikako, ima uvijek super ocjene ali je ipak mrzi.
Eh sad u sestom razredu su poceli da rade razlomke. Ali.......... oni ovdje (Njemacka) ne rade razlomke kako smo ih mi u Ex-Yu radili nego uporedeo s razlomcima rade i decimalne brojeve i procente. Mi smo to sve radili samo za sebe. Uzas zivi. Kaze napisi 5% od 2 Eura kao ralomak i kao decimalni broj. I onda ona mora da radi ovako
5/100 od 2€ = 5/100 od 200 cent = 200:100=2 pa onda 2x5= 10 cent = 0,1€

mi smo procente uvijek racunali glavnica x procenat pa podijeljeno sa 100, a oni prvo dijele sa 100 pa onda mnoze s procentom. Luda kuca

Ili napisi 20dm³ kao razlomak i kao decimalni broj

20/1000 m³ i 0,020m³

Sve je to o.k., trebaju oni znati i razlomke i i pretvarati mjere iz jedne u drugu i racunati procente. Ali mi smo to brate radili jedno po jedno.

Tako da sam ja 3 sata sjedila s njom i vjezbala. Poslije toga smo "odletili" pogledati jedan stan. Izgleda da cemo najzad, nakon 5 godina trazenja kupiti veci stan. Samo jos da vlasnik odluci da nama proda, ima puno interesanata.

Poslije sam jos sve pospremila po stanu i evo skoro sjela da napokon gledam.

HVALA SVIMA NA PREVODIMA super ste

Ko je onaj tip sto prica s Larom ispred zgrade? Da to nije taj novi Ferihin tip?

Ja ne vjerujem da ce otici na selo, mozda ce negdje u Istanbul gdje su zivjeli prije te zgrade, nisu valjda odmah iz sela doselili tu. Ili da nece mozda negdje kod Sophie zivjeti u nekom stanu za poslugu ili tako?

Da sam ja Feriha i da Emir onako stalno mijenja zenske i dovodi ih sebi u stan, ja Boga mi ne znam bili mu to mogla oprostiti. Kakva mu je to ljubav kad moze leci s drugom. Razumijem da je ljut ali on nju jos voli, kako moze onda da legne s drugom


Odoh gledati dalje.

Citamo se
sanna37 is offline  
Old 22.10.2011., 22:56   #1016
Quote:
Stefanni85 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da ce Feriha ostati da zivi sa Sofi jer sam u jednom spoileru procitala da ce je Sofi uciti da plese i da ce Feriha na toj skolskoj proslavi plesati sa tim novim deckom koji ce se tek pojaviti i da ce Emir poludeti...Nadam se da je to istina. :-))) Zivi bili pa videli, naravno ako prezivimo ove gluposti do tada i nastavimo da gledamo seriju koja je postala poprilicno zamorna (bar za mene).
I ja sam nešto takvo pročitala, samo se nadam da je točno.
Bilo bi mi drago da napokon Feriha očita Emiru životnu lekciju.
MISSYOU3 is offline  
Old 22.10.2011., 23:01   #1017
sanna taj lik ti je Ilker, on je od pocetka u emirovom drustvu..znas da se jedno vrijeme upucavao Ferihi.. istina proljepsao se nekako u drugoj sezoni..
hellokitty12 is offline  
Old 22.10.2011., 23:23   #1018
evo i ja citam znaci pokucala emir-ova nesreca na vrata....negooo cure izgleda da nam tek sad krece akcija
__________________
LOVE IS BLIND :) Olakšavajte a Ne otežavajte!
selm@ is offline  
Old 22.10.2011., 23:26   #1019
E meni sad nije dobro... Joooooooooooooj... Sto iznadjoh ovo...

pulchrahelena is offline  
Old 22.10.2011., 23:33   #1020
[QUOTE=pulchrahelena;36346408]E meni sad nije dobro... Joooooooooooooj... Sto iznadjoh ovo... :Server

Joooojj....sad i meni nije dobro, mada hvala na ovoj predivnoj slicici, bar da nam se oci malo obraduju dok cekamo prevod i trailer..
Stefanni85 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:57.