Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.09.2010., 09:41   #2561
Evo još jedne sličnog stila (nije moja boja) al nisam si mogla pomoći


__________________
...Neki su rođeni za maske,neki statiraju do daske,ja sam pozitivno-negativan lik...
character is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 09:47   #2562
i ovi su preslatkiii....ok pokusat cu bas i to znaci ne dva djela nego jedan.......a sta mislis kod velike trake kolik bi duzina trebala znaci za veliki.??
okica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 09:51   #2563
Quote:
okica kaže: Pogledaj post
i ovi su preslatkiii....ok pokusat cu bas i to znaci ne dva djela nego jedan.......a sta mislis kod velike trake kolik bi duzina trebala znaci za veliki.??
Ja bi stavila i za malo veći cvjet i širu traku isto oko 20cm,da mi ne bude previše nabrano,već ovako ko na mojima prošivaš u samom dnu trake,i onda veliki kamen il još jednu,manju traku ko na mojima,u mene traka ti je od prilike 2,5 cm..ako bude problema,ubrzo pravim jedne od kože pa ti uslikam korake...
__________________
...Neki su rođeni za maske,neki statiraju do daske,ja sam pozitivno-negativan lik...
character is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 10:32   #2564
Quote:
character kaže: Pogledaj post
Evo još jedne sličnog stila (nije moja boja) al nisam si mogla pomoći


Prekrasno!!!!!
__________________
ormarčić
Nar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 11:11   #2565
Kako slatko
__________________
Budućnost je sadašnjost moje prošlosti.
Fleurdefeu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 11:32   #2566
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
ja sam ih dobro isfenirala na najvećoj temperaturi i sve super, mogu se prati i sve ostalo
Koliko minuta?
Znači, nakon toga se fiksiraju i to je to?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:27   #2567
Ja bi htjela napraviti onu majicu sta se na nju nasije neka lutkica ili nesto slicno.Kako cu to?Ima li to za kupiti ili moram sve sama?Ne mogu uopce naci nigdje ni gotove majice,a pogotovo materijak za napraviti tako nesto slatko Pomagajte Je li netko mozda na forumu prodavao takve majicice?Ima li toga na e-bay-u?
stcarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:35   #2568
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Koliko minuta?
Znači, nakon toga se fiksiraju i to je to?
svaku bar 5-10min da, fiksiraju se i sve 5
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 14:55   #2569
Quote:
stcarica kaže: Pogledaj post
Ja bi htjela napraviti onu majicu sta se na nju nasije neka lutkica ili nesto slicno.Kako cu to?Ima li to za kupiti ili moram sve sama?Ne mogu uopce naci nigdje ni gotove majice,a pogotovo materijak za napraviti tako nesto slatko Pomagajte Je li netko mozda na forumu prodavao takve majicice?Ima li toga na e-bay-u?
Gotove majice s curicama imas na jolie-petite internet stranici, kao i na Facebooku, ako ti odgovara cijena, naruci , cca. 800 kn kostaju, ima i malo jeftinijih, ali i skupljih.
Ako bi ti pravila, jednostavno kupi neku najjednostavniju pamucnu majicu i odi u trgovinu tkaninama gdje ima kupiti restlova materijala ili ako ti zele od platna otkinuti 10-15 cm. U vecini tih ducana ces pronaci i gumbice, perlice i sl.

Ja sam si pravila takve majice i jednostavnu bih uvecala originalnu Ljupkinu lutkicu, napravila sablonu na papir, zatim precrtavala na tkaninu, da mi velicine budu proporcionalne i kao u "prave".

Eto, sretno, pokazi rezultate odlucis li se sama praviti.
Provincijalka21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2010., 15:10   #2570
Quote:
brbtch kaže: Pogledaj post
svaku bar 5-10min da, fiksiraju se i sve 5
E super, hvala!
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 00:20   #2571
Evo cure, pratim vas vec duze vrijeme pa sam uz vašu pomoć i ja napravila neke svoje stvarčice...






Ivana..Pž.. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:51   #2572
Zadnjih dana sam se opet bacila u izradu nakita i sinoć sam konačno napravila svoju grupu na Facebooku.

Evo neki radovi:


Naušnice su decoupage na drvetu, a Audrey na prstenu je decoupage na dugmetu. Koga zanima ima više radova na Facebooku, link je u potpisu.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:19   #2573
Možemi neko dati neki link za izradu nakita ali da je na srpsko-hrvatskom ili ako neko pravi da mi objasni kako )

Hvalla unapred <3
D@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 01:40   #2574
Quote:
character kaže: Pogledaj post
Evo još jedne sličnog stila (nije moja boja) al nisam si mogla pomoći
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-...0_857516_n.jpg
Baš su bebaste. podsjećaju me na moje papučice koje sam imala kad su me krstili hahah...zapravo ne znam otkad su, ali su kao od tog nekog materijala unutra.
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:16   #2575
krasnih radova vidim , bravo cure!! Evo ja sam zadnjih dana nešto
krea(k)tivna i dobro da nisam bacala stare fimo perle ( još od vremena upoznavanja sa fimom) i zato sam ih sada lijepo iskoristila...
Norah102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 12:22   #2576
i malo slatkiša

Norah102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 17:46   #2577
Quote:
D@j@ kaže: Pogledaj post
Možemi neko dati neki link za izradu nakita ali da je na srpsko-hrvatskom ili ako neko pravi da mi objasni kako )

Hvalla unapred <3
a kakav točno nakit te zanima? ima hrpa različitih tehnika, što tebi najbolje izgleda, ili što ti se čini da bi ti najbolje išlo za početak?
možeš:
  • nizati perlice raznih boja i veličina na jednu špagicu
  • ispreplitati niti i na njih nizati perlice, pa izgleda kao čipka ili vez
  • lijepiti sličice iz časopisa ili salvete na ravnu podlogu (glinamol, drvo, pluto, karton/ljepenka...) decoupage tehnikom
  • crtati sličice na ravnu podlogu (glinamol, drvo, pluto, karton/ljepenka, tkanina, slikarsko platno...)
  • oblikovati glinamol ili polimernu glinu (fimo, sculpey)
  • oblikovati žicu
  • spajati žičane karike (chainmaille)
  • obrađivati metalne pločice
  • obrađivati drvo
  • raditi nakit od tkanine, vrpci, čipke..
  • raditi nakit od recikliranih materijala (čepovi boca, otvarači limenki, dijelovi elektroničkih naprava...)
ovo su samo stvari koje mi na brzinu padaju na pamet, sigurno postoji još toga.
pa sad reci što te točno zanima pa će se naći poneki savjet.

prednost tutoriala za nakit je što obično sadrže puno sličica ili još bolje nađeš video tutoriale, pa nije bitno što ne razumiješ bar svaku riječ engleskog.
morgana le fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 19:59   #2578


Malo sam redizajnirala stari dzemper, dosadio mi je vise, sad izgleda kao novi, i sadrzi sve moje omiljene stvari, rozu boju, volane, cvjetove i sljokice
Provincijalka21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 21:21   #2579
Quote:
morgana le fay kaže: Pogledaj post
a kakav točno nakit te zanima? ima hrpa različitih tehnika, što tebi najbolje izgleda, ili što ti se čini da bi ti najbolje išlo za početak?
možeš:
  • nizati perlice raznih boja i veličina na jednu špagicu
  • ispreplitati niti i na njih nizati perlice, pa izgleda kao čipka ili vez
  • lijepiti sličice iz časopisa ili salvete na ravnu podlogu (glinamol, drvo, pluto, karton/ljepenka...) decoupage tehnikom
  • crtati sličice na ravnu podlogu (glinamol, drvo, pluto, karton/ljepenka, tkanina, slikarsko platno...)
  • oblikovati glinamol ili polimernu glinu (fimo, sculpey)
  • oblikovati žicu
  • spajati žičane karike (chainmaille)
  • obrađivati metalne pločice
  • obrađivati drvo
  • raditi nakit od tkanine, vrpci, čipke..
  • raditi nakit od recikliranih materijala (čepovi boca, otvarači limenki, dijelovi elektroničkih naprava...)
ovo su samo stvari koje mi na brzinu padaju na pamet, sigurno postoji još toga.
pa sad reci što te točno zanima pa će se naći poneki savjet.

prednost tutoriala za nakit je što obično sadrže puno sličica ili još bolje nađeš video tutoriale, pa nije bitno što ne razumiješ bar svaku riječ engleskog.
Hvala mnogo...


Ja puuuno volim nakit pa mi se sve sviđa )
D@j@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2010., 01:53   #2580
super su mi stvarčice koje same stvarate ja sam antitalent za bilo što od toga nažalost
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:19.