Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2009., 15:29   #41
a kakve su cijene ? mislim na L'erbolario, nisam nikad ništa od njih imala pa i ne znam
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:33   #42
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
a kakve su cijene ? mislim na L'erbolario, nisam nikad ništa od njih imala pa i ne znam
puno puno manje od loccitana. mislim da su im mlijeka za tijelo max.130kn, pjene za tusiranje max.80kn. i meni su jako jako kvalitetni. u nekim ljekarnama imaju samo mali dio asortimana ali u nekima imaju skoro sve. njihove kreme za lice su mi fanatasticne.
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:36   #43
Vichyevka, ajd bubni imena ljekarni u zg-u koje imaju skoro sve od l'erbolario-a
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:38   #44
hvala
evo idem sad malo proguglati da vidim što sve imaju
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:40   #45
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
Vichyevka, ajd bubni imena ljekarni u zg-u koje imaju skoro sve od l'erbolario-a
vecina medikinih ljekarni drzi sve... mislim ona velika u frankopanskoj, onda ona u ilici(prva stanica nakon trga)... ne znam di jos. sutra idem malo u grad pa ti pogledam i javim kad se vidimo
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:43   #46
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post
hvala
evo idem sad malo proguglati da vidim što sve imaju
ova nova kolekcija s bijelim cvijecem ima izvrstan miris, meni predivan .onda krema za ruke od masline je isto odlcna, kreme za lici(suha koza) jako jako dobra, sponza je spominjala masku za lice... meni su stvarno u rangu s loccitanom samo nemaju tako lijepe reklame i samostalan ducan pa su valjda i zbog toga povoljniji. a nisu testriani na zivotinjama (ne znam da li je to kome bitno, ali eto govorim )
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:52   #47
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
vecina medikinih ljekarni drzi sve... mislim ona velika u frankopanskoj, onda ona u ilici(prva stanica nakon trga)... ne znam di jos. sutra idem malo u grad pa ti pogledam i javim kad se vidimo
dogovoreno
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:54   #48
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
ova nova kolekcija s bijelim cvijecem ima izvrstan miris, meni predivan .onda krema za ruke od masline je isto odlcna, kreme za lici(suha koza) jako jako dobra, sponza je spominjala masku za lice... meni su stvarno u rangu s loccitanom samo nemaju tako lijepe reklame i samostalan ducan pa su valjda i zbog toga povoljniji. a nisu testriani na zivotinjama (ne znam da li je to kome bitno, ali eto govorim )

imaju nešto za kosu s maslinom?
evo sad sam gledala na njihovoj stranici i nisam našla
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 15:56   #49
Quote:
Luciferia kaže: Pogledaj post

imaju nešto za kosu s maslinom?
evo sad sam gledala na njihovoj stranici i nisam našla
e ja ti proizvode za kosu ne gledam jer imam takvu grivu da mi treba samo sampon...
e sad sam malo gledala onu stranicu od kud si stavljala likove za lerborariu... jako puno od toga nema kod nas ali vec u prvoj apoteci u trstu imas sve
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 16:04   #50
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
e ja ti proizvode za kosu ne gledam jer imam takvu grivu da mi treba samo sampon...
e sad sam malo gledala onu stranicu od kud si stavljala likove za lerborariu... jako puno od toga nema kod nas ali vec u prvoj apoteci u trstu imas sve
vjerojatno budem išla preko ljeta u Pariz kod tetke, mislim da bi tamo trebali imati Lerbolario
zasad samo parim oči nad svim tim divotama
kod mene jedna ljekara drži lerbolario, i mislim da i nemaju neki izbor
edit - lerbolaria nema u parizu, pa ne mogu vjerovat

Zadnje uređivanje Luciferia : 19.04.2009. at 16:18.
Luciferia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 16:38   #51
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
ova nova kolekcija s bijelim cvijecem ima izvrstan miris, meni predivan .onda krema za ruke od masline je isto odlcna, kreme za lici(suha koza) jako jako dobra, sponza je spominjala masku za lice... meni su stvarno u rangu s loccitanom samo nemaju tako lijepe reklame i samostalan ducan pa su valjda i zbog toga povoljniji. a nisu testriani na zivotinjama (ne znam da li je to kome bitno, ali eto govorim )
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 18:19   #52
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
Vichyevka, ajd bubni imena ljekarni u zg-u koje imaju skoro sve od l'erbolario-a
Mislim da ti apoteka na trgu ima dosta dobru ponudu.
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 18:47   #53
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Mislim da ti apoteka na trgu ima dosta dobru ponudu.
da vidis... tamo nikad ne idem... malo su mi magistre tako tako pa vise volim negdje drugo otic
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 19:25   #54
jeino što sam probala od l'erbolarija i čime sam opsjednuta preko ljeta KLIK. naravno, to je za one koje obožavaju preplanulost kao ja
__________________
...
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 19:38   #55
Quote:
vichyevka kaže: Pogledaj post
da vidis... tamo nikad ne idem... malo su mi magistre tako tako pa vise volim negdje drugo otic
I meni su grozne.
Iste su kao i prodavacice u irisu..
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:06   #56
Quote:
Maisha kaže: Pogledaj post
jeino što sam probala od l'erbolarija i čime sam opsjednuta preko ljeta KLIK. naravno, to je za one koje obožavaju preplanulost kao ja
Kad smo već kod ljeta ja volim onu njihovu After sun kremicu
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:12   #57
Podizem temu

Upravo sam se namckala kremom od irisa. ajme majko
nikako mi miris ne odgovara. preintezivan je, jako preintenzivan. toliko da sam se morala ic ponovno otusirat
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:32   #58
ja sam se isto zapalila za njihove proizvode, pa me zanima ako netko zna kako se krecu cijene njihovih deodorana i gelova za tusiranje ? hvala

btw:ako se dvoumite jesu li uvezli liniju ili proizvod iz određene linije, imaju podatke na naslovnoj stranici www.primapharme.hr
didi:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:35   #59
jos uvijek mi je slabo
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 21:37   #60
Quote:
Sponza ri kaže: Pogledaj post
jos uvijek mi je slabo
ajd, na kupanjac, again
Ja baš volim jake mirise i dobro ih podnašam...
čini mi se da ću morati il se zaposlit il naći sponzora da me financira...
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.