Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2021., 22:07   #1
Violončelo - Glazbena škola/Instrukcije?

Pozdrav,
Već dugo godina razmišljam o violončelu, ali radi studiranja nisam imao mogućnost poduzeti ništa u vezi toga.
Zanima me da li ima smisla s 23 godine krenuti učiti svirati violončelo bez ikakvog prijašnjeg iskustva?
S obzirom da me zanima samo taj jedan instrument nema mi smisla nikakva glazbena škola(ukoliko je moguće upisati s obzirom na godine) pa me zanima da li je netko čuo za instrukcije u blizini Zagreba, koja je cijena i da li se može navedeni instrument učiti preko yt?
Isto tako me zanima koja bi bila ok cijena za prvo violončelo i da li postoji neki model koji bi bolje odgovarao početniku.

Hvala.
Kicoslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2021., 10:21   #2
Quote:
Kicoslav kaže: Pogledaj post
Pozdrav,
Već dugo godina razmišljam o violončelu, ali radi studiranja nisam imao mogućnost poduzeti ništa u vezi toga.
Zanima me da li ima smisla s 23 godine krenuti učiti svirati violončelo bez ikakvog prijašnjeg iskustva?
S obzirom da me zanima samo taj jedan instrument nema mi smisla nikakva glazbena škola(ukoliko je moguće upisati s obzirom na godine) pa me zanima da li je netko čuo za instrukcije u blizini Zagreba, koja je cijena i da li se može navedeni instrument učiti preko yt?
Isto tako me zanima koja bi bila ok cijena za prvo violončelo i da li postoji neki model koji bi bolje odgovarao početniku.

Hvala.
Mislim da bi ti najbolje bilo da nazoveš glazbene škole i raspitaš se. Ili da ostaviš oglas da tražiš instrukcije. Za učenje takvog isntrumenta nikako se ne oslanjaj na YouTube. Kako ćeš se ispraviti ako nešto budeš radio krivo?
Funny Queen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.