Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.08.2012., 14:06   #1
Angry Eto kad se pravim da me nije briga!

Prošle godine sam imala temu u vezi drugog dečka u kojoj su me dragi forumaši malo opametili svojim izravnim postovima, pa evo me opet po novu dozu

Dakle, upoznali smo se u prvom mjesecu i od tad često viđanje, seks i sve ono fino i lijepo, osim što sam ja glupača većinom glumila da me i nije baš tako jako briga (upravo zato što sam se sjebala s tipom prije, pa ono kao ako budem glumila da mi je svejedno, stvarno će mi bit i neću se zaljubit. inače, nije upalilo ).
Nisam htjela forsirat nikakve govore o vezi, on je prema meni bio drag i pažljiv i ja ista takva prema njemu, samo bez neke prevelike govorancije o osjećajima, i moram reć odgovaralo mi je tako
I onda se desi kobno ljetovanje... Otišao je na more prije par tjedana i kad se vratio više ništa nije bilo isto. Čuli se par puta, al nikad neka realizacija viđanja, sve bezveze. Dok prije tjedan dana nisam preko fejsa saznala da je u vezi, nije mi htio ni reć, wtf
Nastavio mi se ovih dana javljat i dalje, kao kad ćemo se vidjet bla bla, kao da se ništa nije desilo, ja sam rekla da to nije za mene i nek se javi kad bude slobodan čovjek. U međuvremenu mi je objasnio da je ta cura iz Splita, znaju se eto dva tjedna, razlog zbog kojeg je u vezi nisam ni pokušala saznat.
Ništa mi nije jasno, užasno sam povrijeđena, plačem svaki dan kad se sjetim vremena provedenog s njim, kad počnem razmišljat o njima zajedno i kad se sjetim da je zapravo moja glupost vjerojatno uzrokovala sve to. Iako nemam pojma zašto to radim samoj sebi i toliko se mučim

E sad... Pred frendovima glumim kao kul sam i nije me briga jer ionako nikad nismo zapravo bili zajedno, a zapravo sam očajna ko k. Razmišljam da ga pozovem večeras kod sebe i pitam ga zašto je uopće s njom, šta izvodi i priznam mu da sam zapravo cijelo vrijeme bila idiot, pa nek odluči... Ionako nju ni ne zna, nit su dugo zajedno ni ništa. Šta mislite jel to dobra ideja? Znam da nije najpametnije donosit odluku na temelju odgovora nepoznatih ljudi, al jesam li napomenula da sam jadna trenutno
sedativka is offline  
Old 17.08.2012., 14:15   #2
Tak vam i treba kad glumatate i prekenjavate se.
Brivido is offline  
Old 17.08.2012., 14:18   #3
Čuj, situacija je nezgodna... Morat ćeš se boriti za vašu ljubav.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.08.2012., 14:22   #4
Ok hvala vam na iscrpnim odgovorima
Samo me zanimalo jel prema upisanom vrijedi ispast budala danas?
sedativka is offline  
Old 17.08.2012., 14:31   #5
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Čuj, situacija je nezgodna... Morat ćeš se boriti za vašu ljubav.


-Stipe
ovo savjetuješ na svakoj temi
pizdekalo is offline  
Old 17.08.2012., 14:34   #6
Mislim da nije uopće stvar u tome što si se ti kao pravila da te nije briga.
Iako sumnjam da si prave osjećaje uspjela sakriti, kad je netko ludo zateleban to se vidi.
Nego jednostavno, njemu nije stalo i zato ima drugu.
Pusti ga nek sam odluči, ja bih se povukla.
__________________
Moja prodaja - - - Lilypie
hera86 is offline  
Old 17.08.2012., 14:49   #7
Quote:
sedativka kaže: Pogledaj post
Ok hvala vam na iscrpnim odgovorima
Samo me zanimalo jel prema upisanom vrijedi ispast budala danas?
Normalno! Kao da imaš pametnijeg posla.


Šalu na stranu, postoji izreka, željezo se kuje dok je vruće.
Ovo ti po opisu priče nije dobar timing. Da je to bilo tjedan dva takve vaše spike, onda ajde. Ali on je sad već ufuran u priču s drugom, i to baš takvu vrstu kakvu bi ti htjela. Morat ćeš se strpiti, po mogućnosti s nekim drugim da ti vrijeme brže prođe.


Quote:
pizdekalo kaže: Pogledaj post
ovo savjetuješ na svakoj temi
Koja je tvoja poanta?

Ja sam za to naučio ovdje, kad je neka žena rekla da bi se tipovi koje žene napucaju na to trebali boriti za njihovu ljubav.

To je odličan savjet. Nalazim mu primjene posvuda.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.08.2012., 14:52   #8
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post

neka žena rekla da bi se tipovi koje žene napucaju na to trebali boriti za njihovu ljubav.

To je odličan savjet. Nalazim mu primjene posvuda.


-Stipe
to je to
pizdekalo is offline  
Old 17.08.2012., 14:53   #9
ti si bila hladna,on je ulovio drugu priliku i eto

mislim da tim razgovorom neces dobit neka rjesenja
__________________
Now I'm sober. No more intoxicating my mind.
LittleDreamer is offline  
Old 17.08.2012., 14:54   #10
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Čuj, situacija je nezgodna... Morat ćeš se boriti za vašu ljubav.


-Stipe
ja mislin da je ovaj profil hakiran

@autorica...da, vidim da u svakoj temi u zadnje vrijeme probleme stvaraju te igrice toplo-hladno, a fejs je izvor svih informacija...sta se tice rjesenja, mislin da je tvoja ideja dobra, vjerujem da ce i upaliti, ali samo nemoj vise glumatati
sretno
zašto i kako is offline  
Old 17.08.2012., 15:02   #11
mene samo zanima kako to sa njom odmah ušao u vezu nakon 2tj poznanstva, a s tobom do tog nije došlo nakon pola godine... a s druge strane kažeš da si ipak bila draga i pažljiva prema njemu (što bi se reklo, nisi bila skroz hladna).
pokušaj ga zvat da se nađete i otvoreno popričate, ako se baš ne želiš kasnije pitat 'što bi bilo kad bi bilo...'
mala-vz is offline  
Old 17.08.2012., 15:03   #12
Sad jos samo moram razlucit jel pametniji stipe ili zasto i kako pa poslusat savjet
I zaboravila sam napomenut da ta cura zivi u dalmaciji znaci udaljena je od nas 350 km, tako da ne znam bas kolko je ufuran u to s njom
sedativka is offline  
Old 17.08.2012., 15:04   #13
Mala-vz upravo mi je do ove tvoje zadnje recenice... Ipak mislim da se poznajemo dosta dugo i dosta dobro, pa mi ne bi trebao bit problem normalno pitat
sedativka is offline  
Old 17.08.2012., 15:06   #14
onda pitaj, ja mislim da nemaš što za izgubit, barem ćeš znat na čemu si i moć krenut dalje ukoliko ishod bude loš
mala-vz is offline  
Old 17.08.2012., 15:10   #15
drugi put si uzmi playstation pa igraj igrice, tamo bar nitko nece biti povrijeden
dodo89 is offline  
Old 17.08.2012., 15:11   #16
on da je htio - pokrenuo bi sam pitanje veze...nije, znači odgovarao mu je takav status bez previše obaveza, nisi ni za što "kriva" svojim ponašanjem, i po meni, nemaš se za što boriti...
naravno, pitaj ga čemu takvo ponašanje koje te degradira kao osobu..
pizdekalo is offline  
Old 17.08.2012., 15:11   #17
Skupi muda i pitaj , poprilicno sam siguran da se nije ohladio od tebe , a to sto on tebe nije pitao samo mi govori da decko nema muda.
__________________
Begging for mercy is not my style
DoctorTroy is offline  
Old 17.08.2012., 15:16   #18
Quote:
pizdekalo kaže: Pogledaj post
on da je htio - pokrenuo bi sam pitanje veze...nije, znači odgovarao mu je takav status bez previše obaveza, nisi ni za što "kriva" svojim ponašanjem, i po meni, nemaš se za što boriti...
naravno, pitaj ga čemu takvo ponašanje koje te degradira kao osobu..
ti nisi vidjela koliko tema ima o tome zaljubila ili zaljubio sam se u FF kako joj priznati...ljudi se boje da ce ostati skroz te osobe pa zato ne priznaju
onda tako mozes reci i da je ona htjela vezu napravila bi nesto ako je vec u tome stvar ?
dodo89 is offline  
Old 17.08.2012., 15:19   #19
Quote:
sedativka kaže: Pogledaj post
Sad jos samo moram razlucit jel pametniji stipe ili zasto i kako pa poslusat savjet
I zaboravila sam napomenut da ta cura zivi u dalmaciji znaci udaljena je od nas 350 km, tako da ne znam bas kolko je ufuran u to s njom
Veliko S u Stipe.

Oni su udaljeni 350 km?
Što si još zaboravila napomenuti, da mu je to zapravo sestra?

Zavedi ga!


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.08.2012., 15:20   #20
Quote:
sedativka kaže: Pogledaj post
Ok hvala vam na iscrpnim odgovorima
Samo me zanimalo jel prema upisanom vrijedi ispast budala danas?
kaj ti je bitnije - hoces li MOZDA ispasti budala u njegovim ocima ili saznati moze li ipak biti nesto od vas?! ...

pogrijesila jesi sto si glumatala, ali ne znaci nuzno da je to (jedini i iskljucivi) razlog ovakvog raspleta.... sad lijepo kad si shvatila sto zelis, razgovaraj otvoreno s njim pa sto bude bit ce....
AmarieZgb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger