Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2010., 19:05   #261
Quote:
tvrdoglavica kaže: Pogledaj post
ooooooooooooo koliko ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! gotov ispitttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! festaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! devojke da vas obavestim da sam ja polozila svoj poslednji ispit na trecoj godini i sad mi ostaje samo diplomski u januaru...pa od februara specijalizacija al o tom potom zato veceras krsim lchf i idem na high alcohol dijetu od sutra zelena kura sa posebnim akcentom na ciscenje jetre hahahahhahahahah zivi bili kucamo se
Cestitaaam!!
E neka si veceras na high alcohol!
LinoLinaSk is offline  
Old 15.09.2010., 19:07   #262
tvrdoglavica, čestitam!
samo ti nama feštaj večeras
misscow is offline  
Old 15.09.2010., 19:09   #263
Quote:
tvrdoglavica kaže: Pogledaj post
ooooooooooooo koliko ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! gotov ispitttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! festaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! devojke da vas obavestim da sam ja polozila svoj poslednji ispit na trecoj godini i sad mi ostaje samo diplomski u januaru...pa od februara specijalizacija al o tom potom zato veceras krsim lchf i idem na high alcohol dijetu od sutra zelena kura sa posebnim akcentom na ciscenje jetre hahahahhahahahah zivi bili kucamo se
čestitam
limeta01 is offline  
Old 15.09.2010., 19:15   #264
evo vam nekoliko ideja za rucak i veceru;
piletina sa tikvicama i slatkim kupusom(mozete dodati malo crnog luka,crvene paprike i pelate)
pecena skusa,rastan,brokoli i tikvice(ono sto ostane od povrca,za veceru mozete isprziti kao krokete-dodati jaje,zacine i malo kis.vrhnja)
pecena crvena paprika punjena gaudom i preprzena na maslacu da se sir otopi
patlidzani zapeceni sa fetom i sosom od paradajza,zaliveni maslinovim uljem
loptice od mljevenog mesa sa kockicama gaude ili fete u sosu od povrca(c.luk,paprika,paradajz,tikvica,patlidzan,ma sline...)

nadam se da ce vam biti od pomoci...
gnocchi is offline  
Old 15.09.2010., 19:20   #265
babicana4:klap::klap::klap:
ovo se odnosi na onaj drugi forum, ali tamo nema ovako lijepih smajlica.
dea88 is offline  
Old 15.09.2010., 19:26   #266
Obrisala sam sve. Razmišljam da se odjavim.
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 19:28   #267
Gnocchi, tvoji kroketi bi se mogli ispeči i kao muffini.
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 19:32   #268
Samo da vam kažem da je vrlo kvalitetan maslac iz Lidla, a košta 10kn!
mladunche is offline  
Old 15.09.2010., 19:45   #269
babicana4,mislim da bi mogli,ali u korpicama za mafine - onim od papira.Ja u te krokete utrpam svasta i budu stvarno super...
gnocchi is offline  
Old 15.09.2010., 19:47   #270
Quote:
gnocchi kaže: Pogledaj post
babicana4,mislim da bi mogli,ali u korpicama za mafine - onim od papira.Ja u te krokete utrpam svasta i budu stvarno super...
Ja niš ne kužim, kakvi kroketi
Pepica is offline  
Old 15.09.2010., 19:51   #271
kad se sjetite nekog recepta... slobodno ga napišite na ovoj temi

https://www.forum.hr/showthread.php?p...3#post28948353
__________________
My mama told me when I was young..We are all born superstars..She rolled my hair and put my lipstick on in the glass of her boudoir..."There's nothin wrong with lovin who you are" she said, "'cause He made you perfect, babe...So hold your head up girl and you'll go far,listen to me when I say" I'm beautiful in my way 'cause God makes no mistakes..I'm on the right track baby I was born this way... ♥
legica21 is offline  
Old 15.09.2010., 19:52   #272
Pepica, u skuhano povrce se doda jaje,vrhnje i zacini,pa se prze na ulju,a mogu se ispeci i kao mafini
gnocchi is offline  
Old 15.09.2010., 19:54   #273
Quote:
gnocchi kaže: Pogledaj post
Pepica, u skuhano povrce se doda jaje,vrhnje i zacini,pa se prze na ulju,a mogu se ispeci i kao mafini
Pepica is offline  
Old 15.09.2010., 20:02   #274
Godinama sam patila od "nemirnih nogu". Navodno je to sad i službeno bolest. Od kad sam na LCHF nema te tegobe. Nogice miruju po noći i spavaju skupa sa mnom.
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 20:12   #275
Quote:
tvrdoglavica kaže: Pogledaj post
ooooooooooooo koliko ljudiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! gotov ispitttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! festaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! devojke da vas obavestim da sam ja polozila svoj poslednji ispit na trecoj godini i sad mi ostaje samo diplomski u januaru...pa od februara specijalizacija al o tom potom zato veceras krsim lchf i idem na high alcohol dijetu od sutra zelena kura sa posebnim akcentom na ciscenje jetre hahahahhahahahah zivi bili kucamo se
bravoooooooo!!!!!!!!!!!! udri po alkoholu!!!!!!!!!!!!!!!!
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 20:13   #276
Quote:
gnocchi kaže: Pogledaj post
babicana4,mislim da bi mogli,ali u korpicama za mafine - onim od papira.Ja u te krokete utrpam svasta i budu stvarno super...
na primer sta potrpas....? Nikad ih nisam pravila...
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 20:16   #277
sad sam isla po zalihe badema...vi podhitno organizujte neko kamionce da vam utovarim i posaljem ovdasnje stvarcice: bademi peceni 7.8 evra kg, bademi nepeceni 6.8 evra kg, orasi oko 4 evra kg...
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 20:23   #278
Quote:
vinicka kaže: Pogledaj post
sad sam isla po zalihe badema...vi podhitno organizujte neko kamionce da vam utovarim i posaljem ovdasnje stvarcice: bademi peceni 7.8 evra kg, bademi nepeceni 6.8 evra kg, orasi oko 4 evra kg...
Zato ti možeš grickati bademe kad se sjetiš. A ja ću početi brojati i onda svaku večer inventura:" U ovoj tegli fali 8 badema. Nek me se čuva izjelica koja ih je pojela!"
babicana4 is offline  
Old 15.09.2010., 20:25   #279
Quote:
babicana4 kaže: Pogledaj post
Zato ti možeš grickati bademe kad se sjetiš. A ja ću početi brojati i onda svaku večer inventura:" U ovoj tegli fali 8 badema. Nek me se čuva izjelica koja ih je pojela!"
vinicka is offline  
Old 15.09.2010., 20:28   #280
ee, a jedan od onih rucnih frizidera napunim domacim kajmakom...i uuudriiiii po LCHF...preobratice se i kompletni nevernici.....
vinicka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.