Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2017., 19:11   #21
Smišljeno blejim u serije i filmove ili čitam knjige cijelo raspoloživo vrijeme.
Ok, nekad odem na cugu s frendicama.
Dec it.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 12:35   #22
ovisi o tjednu

PON-PET (čitam kad stignem)
verzija 1.
buđenje 7.30, spremanje za posao 1, dolazak doma, odmor pola sata, vrijeme za pse, klopa, potegnem nekaj po kući (dlaka uvijek ima, veša uvijek ima, prebrišem wc, pripremim dragom sutra za ručak sve što mogu, pospremim kuhinju, skuham ja nekaj na brzinu), posao 2 do negdje 23, krevet
verzija 2.
buđenje u zoru-putovanje-povratak navečer, hrana, kada, krevet
verzija 3.
na službenom, buđenje, doručak u hotelu, knjiga pola sata, pa posao do anvečer, pojedemo nekaj vani i hotel
verzija 4.
buđenje 7.30, spremanje za posao 1, dolazak doma, odmor pola sata, vrijeme za pse, klopa, potegnem nekaj po kući (dlaka uvijek ima, veša uvijek ima, prebrišem wc, pripremim dragom sutra za ručak sve što mogu, pospremim kuhinju, skuham ja nekaj na brzinu), knjiga, serija, film, net, krevet

SUB
verzija 1. kava s dragim, volontiranje sa pesicama, ručak kod staraca 1, kava kod staraca 2, večera+remi kod buraza i šogice
verzija 2. doma radim privatno
verzija 3. na putu sam
verzija 4 veš se suši, sad sam došla s terase na kojoj sam popila kavu i rješavala križaljke na suncu i družila se sa psima, popodne ću malo kuaponicu zglancat i to je to, navečer frendovi i neka druženja ako nam se da

NED - ne radim ništa ako ne moram (ako nemam doma posla, ako nema privatnog posla, ako nisam na putu... ... ...)
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:18   #23
Ja baš nemam uobičajeni ritam jer svaki dan radim u drugo vrijeme, a raspored mi se mijenja svakih par mjeseci.
Trenutno mi je odmor faza na poslu;
ponedjeljak radim popodne 2-6, ujutro sam doma, pripremam se za posao 2-3 sata i spremim se za posao
poslije posla prošetam pol sata ili svratim kupit hranu usput, navečer se još pripremam za posao za utorak

utorak radim ujutro - 4, onda idem na yogu od 6, dođem doma oko pol 9, navečer možda napravim nešto za jesti, Forum
srijeda radim kao ponedjeljak , ali se ujutro ne moram pripremati, obavim razne posliće po doma, nešto skuham, navečer trenutno idem u Planinarsku školu.
četvrtak i petak sam slobodna; budem doma i spremam stan ili sređujem fotografije ili čitam, četvrtkom predvečer idem na yogu, petkom odem u Maksimir, do staraca; kad se vratim doma nastavim radit što i preko dana.
Subota ili nedjelja je obavezno izlet u prirodu, trenutno s Planinarskom školom, a inače s dragim u vlastitom aranžmanu.
Jednom tjedno je i neko druženje s nekom od frendica, uglavnom navečer.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:20   #24
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
ovisi o tjednu

PON-PET (čitam kad stignem)
verzija 1.
buđenje 7.30, spremanje za posao 1, dolazak doma, odmor pola sata, vrijeme za pse, klopa, potegnem nekaj po kući (dlaka uvijek ima, veša uvijek ima, prebrišem wc, pripremim dragom sutra za ručak sve što mogu, pospremim kuhinju, skuham ja nekaj na brzinu), posao 2 do negdje 23, krevet
verzija 2.
buđenje u zoru-putovanje-povratak navečer, hrana, kada, krevet
verzija 3.
na službenom, buđenje, doručak u hotelu, knjiga pola sata, pa posao do anvečer, pojedemo nekaj vani i hotel
verzija 4.
buđenje 7.30, spremanje za posao 1, dolazak doma, odmor pola sata, vrijeme za pse, klopa, potegnem nekaj po kući (dlaka uvijek ima, veša uvijek ima, prebrišem wc, pripremim dragom sutra za ručak sve što mogu, pospremim kuhinju, skuham ja nekaj na brzinu), knjiga, serija, film, net, krevet

SUB
verzija 1. kava s dragim, volontiranje sa pesicama, ručak kod staraca 1, kava kod staraca 2, večera+remi kod buraza i šogice
verzija 2. doma radim privatno
verzija 3. na putu sam
verzija 4 veš se suši, sad sam došla s terase na kojoj sam popila kavu i rješavala križaljke na suncu i družila se sa psima, popodne ću malo kuaponicu zglancat i to je to, navečer frendovi i neka druženja ako nam se da

NED - ne radim ništa ako ne moram (ako nemam doma posla, ako nema privatnog posla, ako nisam na putu... ... ...)
mislim da ovo ne bih preživjela dugo
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 16:53   #25
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
mislim da ovo ne bih preživjela dugo
nije tako strašno kako se čini mislim da gore izgleda napisano nego u stvarnosti - zapravo si stignem i odforumarit i čitam barem par stranica na dan, pogledam seriju s dragim (doduše zaspim na pola uvijek ). jedino kad nisam čitala je u jednom razdoblju na putu kad nisam ni doručkovala u hotelu samo da si odspavam tih pola sata duže, baš sam bila umorna tad

verzije 3 nije bilo godinu dana, verzije 2 dva mjeseca - ali mi se jedna od te dvije sprema sad u lipnju

verzija 1 je češća zadnja dva mjeseca.

normalno da sam koma nakon tri mjeseca spavanja po hotelima ili tri mjeseca svakodnevnog putovanja, ali onda dođu dva mjeseca kad radim samo jedan i povremeno dva posla i sve se vrati u normalu brzo

stignem i s babama belu kartat povremeno, i s frendicom se zapit 1:1, i družit se s frendovima, prije dva tjedna smo tri dana bili u Sarajevu i tako... jedino mi je problem ići na nekaj organiziranog... krenem ja yogu - počne putovanje, krenem na ples - počne putovanje, krenem opet - dragi dobije posao i treba mu auto svaku večer pa se vidimo doslovce na 20 minuta dnevno dok si predajemo ključeve :/

stignem i učit dodatno (zadnja četiri mjeseca učim nekaj kopleksnoga pa jedva čekam da to zgotovim da krenem na poslovni engleski koji će mi pomoć oko posla...)
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 21:33   #26
u zadnje vrijeme sam većinom jutarnja smjena, što mi čak i paše otkada je lijepo vrijeme.

znači buđenje u 4.40, brzinsko spremanje i odlazak na posao. startam od 6, u 13.30 gotova. odlazak u trgovinu po povratku. onda trening, tuširanje, kuhanje, oko 5 sam sa svime gotova. najčešće onda skuham kavu i uzmem malo vremena za sebe. oko 8 spremanje za krevet, stignem neku seriju pogledat i spavanac.

veće odlaske u trgovinu i čišćenja najčešće odradim petkom, mašinu robe sub ili nedjeljom.

iako da budem iskrena, vrlo rado bi da dan traje koji sat duže, da stignem i neke sruge stvari napraviti.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 22:03   #27
Do prije par mjeseci je bilo svega, puno rada, ali bez nekog strogog rasporeda (osim plesa i sporta koji su bili u dano vrijeme). Budući da sad imam dijete, a i preselila sam se i radim, sve je drukčije.
Dakle od pon-pet se pokušavam dić u 7 h , ali većinom mi to ne uspije prije recimo 7:45. Ako se dignem u 7 h ili ako mi se ne da žurit, onda si napravim i doručak, premotam dijete ak je budno, ak ne, onda samo napravim par pozdrava suncu i idem na posao. Uglavnom pokušavam tamo bit oko 9-9:30 i odlazim recimo u 17 h.
Treba mi sat vremena do posla i to vrijeme iskoristim za rad. Zasad još nisam uspjela ugurat u raspored nekakav ples, ali imamo srijedom na poslu jogu, pa idem na to.
Kad dođem navečer doma, nahranim svog malog pajceka i sebe, igram se s njim i oko 20-20:30 ga spremim spavat.
Onda čitam, rastežem se, evo u zadnje vrijeme pogledam forum.

Preko vikenda, ovisi. Nekad moram u šoping namirnica, i nedjeljom idemo na plac (to više iz gušta). Neki put odemo u grad, u šetnju ili na izlet, a nekad ostanemo doma. Evo danas sam ja radila u vrtu, a mali je sjedio na dekici i pokušavao jest travu .

U svakom slučaju, prije godinu dana sve je izgledalo drugačije. Baš me zanima kaj će bit slijedeće...
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2017., 23:07   #28
Sama tema mi je još smiješnija s obzirom da sam sinoć zaspao u 20:00 i nisam se budio do 5:30 kad trebam ići na posao.

Obično ljenčarim, spavam, idem na kafe, u šetnju, ništa posebno. Spavanje mi je najdraže. Samo da mi je još vratiti volju za čitanje knjiga.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 00:56   #29
Moj danasnji dan - spavanje do 8, valjanje u krevetu s mačkama do 11, kava pred tvom jedno 2 sata, suncanje na balkonu jedno 2 sata, pokusaj pravljenja da citam neke radove cirka 2-3 sata, svi dnevnici, film, dokumentarac, jos jedan film.
Nisam izasla iz stana, nisam apsolutno nista pametnoga i korisnoga napravila, pricala sam telefonom pola minute s mamom i tatom i uzuvala sam.
mmmmm:
Sutra imam dogovorene dvije kave i vec se nadam da ce.se obje otkazat. Uzivam u samoci i piljenju u prazno #fjaka

Inace radnim danom - alarm u 6:35, snooze do 7:05 tri puta, inace sam tip koji sve sprema navever tako da sam u 7:15 na izlasku iz stana, od 7:30 do 15
:30 radim, nekad prosuzim po potrebi. Tekuce poslobe tipa banke, poste, racuni, špeceraj obavim poslje posla, po dolasku kuci skuvam besto na brzaka ako mi se da, sjednem pred TV i to je uglavnom to. Ako nesto moram citati i raditi, radim na laptopu uz Tv. Spremanja obavljam usput i trudim se da bude preko tjedna jer me vikendom uglavmom nema u St. Ali ne pretjerujem jer sam ljena i ne da mi se -podovi, prasina svaki drugi dan, kupatilo jednom tjedno, ves po potrebi, peglam samo najnuznije.
Ako bas naidjem na knjigu ili seriju na koju zapnem, onda ne postoji nista drugo dok ne zavrsim, ista stvar ako i moram nesto za posao pisati.
Kino srijedom, par puta mjesecno kazaliste, trenutno neidem na treninge nego radim.jogu svaki dan i ako mi se da, šetam uz more.
Ako sam vikendom u St, đabalebarim tipa ovo danas. Ako sam doma ili Ug subotom kafenišem i obilazim što više ljudi mogu, nedjeljom se trijeznim.
Ako sam na Otoku srece ne radim ništa

Uglavnom sam jedna od onih koja nema problema sa protraćivanjem vremena na pizdarije, dpace, nema mi drazeg

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"

Zadnje uređivanje sonja:) : 21.05.2017. at 01:09.
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:23.