Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2017., 20:31   #1
Atrofirano stopalo poslje loma podkoljenice

Bok imao sam prijelom desne podkoljenice te mi je sad atrofiralo stopalo zanima me ako neko ima istu situaciju tu na forumu kao ja kako je najlakse i najbrze povratit stopalo?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 21:11   #2
Quote:
Mateo Čagalj kaže: Pogledaj post
Bok imao sam prijelom desne podkoljenice te mi je sad atrofiralo stopalo zanima me ako neko ima istu situaciju tu na forumu kao ja kako je najlakse i najbrze povratit stopalo?

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
trebao si odmah tj. nakon mjesec dana ići na fizikalno, na magnet, struju, da ti se poboljša cirkulacija, vjerovatno ti je bilo jako otečeno, nakon loma potkoljenice za koliko mjeseci si išao na fizikalnu...a možda ti još nije kasno da popraviš stanje konzultiraj se s fizijatrom i što hitnije na fizikalnu
natalys is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 11:54   #3
Quote:
natalys kaže: Pogledaj post
trebao si odmah tj. nakon mjesec dana ići na fizikalno, na magnet, struju, da ti se poboljša cirkulacija, vjerovatno ti je bilo jako otečeno, nakon loma potkoljenice za koliko mjeseci si išao na fizikalnu...a možda ti još nije kasno da popraviš stanje konzultiraj se s fizijatrom i što hitnije na fizikalnu
Jos mi je jako oteceno.Nisam isa na nikakve fizikalne jos jer nesmim cilu tezinu na nogu oslonit.

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
Mateo Čagalj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.