Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 14:25   #1961
u novom patchu bi mogli biti i challange riftovi...
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 21:20   #1962
Evo malo novosti...

Sezona 10 završava u petak, 23.6 u 17:00 (konačno).

Sezona 11 starta 20.7 u 17:00. Velika pauza između sezona najavljuje vjerovatni (99%) dolazak necromancera u Diablo 3!

https://us.battle.net/d3/en/blog/208...-soon-6-9-2017


Ako je neko zainteresiran za krila u Diablu, može odigrati 15 partija u Heroes of the Storm i sa patchem 2.6 dobija ih.
Obavezno odigrati tih 15 partija sa nekim sa friend liste, i igrajući sa likom iz Diabla (Butcher, Malthael, barb, DH...)


http://us.battle.net/heroes/en/blog/...rgain-6-5-2017
kratkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 22:57   #1963
Quote:
kratkius kaže: Pogledaj post
Evo malo novosti...

Sezona 10 završava u petak, 23.6 u 17:00 (konačno).

Sezona 11 starta 20.7 u 17:00. Velika pauza između sezona najavljuje vjerovatni (99%) dolazak necromancera u Diablo 3!

https://us.battle.net/d3/en/blog/208...-soon-6-9-2017


Ako je neko zainteresiran za krila u Diablu, može odigrati 15 partija u Heroes of the Storm i sa patchem 2.6 dobija ih.
Obavezno odigrati tih 15 partija sa nekim sa friend liste, i igrajući sa likom iz Diabla (Butcher, Malthael, barb, DH...)


http://us.battle.net/heroes/en/blog/...rgain-6-5-2017
nadam se da ce izac vise nekro, da ga kupim, s njim gustat
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 08:20   #1964
I.... Konačno je službenoooo!

Necromancer stiže u Diablo 3!

https://us.battle.net/d3/en/blog/20845159

Cijena - 14.99 €

27.6. u 23:00 - i onda još kad završi server upgrade...
Realno, ja se spremam započeti 28.6. ujutro
kratkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 10:50   #1965
preskup nekro, ocekivano, jucer obrisao diablo 3, batllenet, zbogom bllizard, ponovo skinio Path of Exile, igra dobiva, 5,6,7,8,9,10 act, uz tone dodataka, i to sve djabe, igra kakav je bio Diablo 2 ne ova 3ojka, igram skoro dobijem napad epilepticki od tolko sarenila, Ni Torchligh toliko ne bljesti...

Blizzard you suck..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 11:43   #1966
Bas. Sjecam se kad je GGG najavljivao actove i hrpetinu free contenta dok je blizzard najavio paid lika.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 12:16   #1967
ja sam moju odluku donio, mogu ladno dat ti 15 eura i da je 20, al iz principa necu, igra je par godina patila od bugova, sranja s spajanjem, nis nisu napravili do nedavno, expanzija je smece, bar po meni,jedan chapter kojeg zavrsis ladno, one avanture nikad nedobijes posteni itema, aj riftovi, al ovo je vrhunac gluposti 15 eura nekro to se placa ono, umjesto da je free, pa aj ...

Samo uzimanje para, ja sam zavrsio s diablom, jebo me pas ak ga opet upalim igrat
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 18:53   #1968
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
preskup nekro, ocekivano, jucer obrisao diablo 3, batllenet, zbogom bllizard, ponovo skinio Path of Exile, igra dobiva, 5,6,7,8,9,10 act, uz tone dodataka, i to sve djabe, igra kakav je bio Diablo 2 ne ova 3ojka, igram skoro dobijem napad epilepticki od tolko sarenila, Ni Torchligh toliko ne bljesti...

Blizzard you suck..
Gle, prve sekunde kad su najavili necromancera rekli su da ce ga naplacivati.

Sta se tice cijene, oni imaju strucnjake koji su izracunali koliko ce najvise zaraditi, taj izracun je 14.99 i to je to. Tvoje pravo je da radis sta god zelis, naravno

P. S. Sta se tice PoE, da je deset puta besplatna ne pada mi napamet vise pokusavati instalirati igru sa ocajnom grafikom i tragicnim animacijama borbi i kretanja
kratkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 19:40   #1969
Quote:
kratkius kaže: Pogledaj post
Gle, prve sekunde kad su najavili necromancera rekli su da ce ga naplacivati.

Sta se tice cijene, oni imaju strucnjake koji su izracunali koliko ce najvise zaraditi, taj izracun je 14.99 i to je to. Tvoje pravo je da radis sta god zelis, naravno

P. S. Sta se tice PoE, da je deset puta besplatna ne pada mi napamet vise pokusavati instalirati igru sa ocajnom grafikom i tragicnim animacijama borbi i kretanja
ocajna grafika?

igro si igru mozda na pentium 3, igra na medium je vec savrsena uopce nema smisla grafika, u takvim igrama, ...Diablo 3 ima sve sam ne grafiku, igra je vesela, lol, poanta dungeon crawlera je da budu mracni, krvavi...
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 20:08   #1970
Quote:
phonk kaže: Pogledaj post
ocajna grafika?

igro si igru mozda na pentium 3, igra na medium je vec savrsena uopce nema smisla grafika, u takvim igrama, ...Diablo 3 ima sve sam ne grafiku, igra je vesela, lol, poanta dungeon crawlera je da budu mracni, krvavi...
Gle, šta da ti kažem, PoE ima OČAJNU grafiku i nedefiniran combat i kretanje. To je grafika iz 20 stoljeća, mi smo u 21.
Sto se tiče mog kompjutora, apsolutno sve mogu igrati na ultra high max...
980Ti je dovoljna za sve na 2560×1080, hvala na pitanju
kratkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 21:50   #1971
Ocajnu grafiku, a Diablo 3 ima ok...

ugl, necem se svadjat, sam hocu rec odustajem od blizzarda

igra tko sta hoce, znam zast path of exile igram, i to je to
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 22:18   #1972
2012. zove, kaže da joj vratite raspravu.

Da, Diablo ljepše izgleda i ima puno bolje animacije i osjećaj borbe, PoE ima bolje sve ostalo. Nekome je nešto bitno. Mislio sam da su se obje zajednice složile oko toga davnih dana.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 16:07   #1973
Konačno!
Ne-sezonski leaderboard završava!
Do utorka se još možemo penjati po leaderboard listama, u utorak u 23:00 završava!
Kopiram ovo sa blizzardovih stranica - link trenutno ne radi:

"Upcoming: End of Era 7

Nevalistis / Community Manager
Season 10 has ended and, following close behind, Era 7 will be coming to a close.
In Diablo III, an “Era” refers to a specific period of time in which non-Seasonal leaderboards are active. At the end of an Era, all current non-Seasonal leaderboard standings will be wiped and players will be unable to attain new leaderboard ranks until a new Era begins. Similar to Seasons, players will be able to view previous rankings in-game and as well as on our website.
Era 7 will be ending on Tuesday, June 27, occurring alongside maintenance for Patch 2.6.0 and the release of the Rise of the Necromancer pack. Maintenance for each region is listed in our Rise of the Necromancer pack announcement blog here. Era 8 will begin immediately afterward, with Season 11 beginning on Thursday, July 20 at 5 p.m. PT. For more information on the end of the Season and the season rollover process, click here.
Thank you for participating in Era 7! We look forward to seeing you in Sanctuary."
kratkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 13:02   #1974
a ono neznam..nevirujem da cu dati 15 eura za necromancera koji mi baca na mashup demon huntera i monka..ono meh mi je..da je nesto uvedeno extra s njim ajde..ali ova krilca i gluposti da se opravda cijena od 15 eura..jbg grind me izmorija
__________________
Živi i pusti živiti ili Umri..
Behemoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 15:24   #1975
Bit ce vald ukradeni keyeva za 5 eura na g2a uskoro.. Nedam ti 15 eura, za 15 sam uzeo hit igre 3 od prosle godine na instantgaming, tak da, ovo je uljepsan deamon hunter, nis vise

Poslano sa mog meanIT Q1 plus koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:51   #1976
Dao 15 Eura za nekra...ionako jh zapijem za sat vremena.
Nisam neki HC igrač pa nemrem dati neki objektivan sud...

Nije valjda da sam jedini kaj ga je platio
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:03   #1977
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Dao 15 Eura za nekra...ionako jh zapijem za sat vremena.
Nisam neki HC igrač pa nemrem dati neki objektivan sud...

Nije valjda da sam jedini kaj ga je platio
na g2a arena je bilo vec keyeva za 10eura. al prodano

uff..imam para sto najgore na kartici i sve, ti 100kn mi nece falit nimalo, al ono...

blizardu opet pare dat..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 19:25   #1978
kupio nekroa, stacu, i dalje mi je poe drazi,al cu iz inata prec s nekrom, ak netko hoce zagejmat koju nek se javi..
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 15:59   #1979
Ja sam kupio za 79 kuna u svijetu medija D3 , sad se nadam da ce mi frend htjet uzet sa karticom ROS .

Napokon sam dao igri sansu i nisam ni pre impresioniran al ni pre razocaran def vrijedilo 79 kuna
ExZenoXero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 13:06   #1980
Bez expanzije se ne isplati.. Sto se tice nekroa iznenadio me, sasvim ok buildovi. I dalje je igra ko crtani bljesti, al ok.. Dok nedodju novi chapteri u Poe igra se diablo

Poslano sa mog meanIT Q1 plus koristeći Tapatalk
__________________
pao mi secer sa srca
Phinkal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:33.