Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Blog.hr

Blog.hr Mjesto za diskusije, Q&A, help vezane za Blog.hr

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 12:51   #881
Ljudi bok.

Moj problem - kad otvaram svoj blog užasno dugo se load-a. Sve se prikaže ali gore u tabu pokazuje da se loada, onako onaj kružić se vrti i vrti i vrti dok ne stisnem X u pregledniku.

Nadam se da ste me shvatili, kako riješiti problem?

ps. to se pojavilo nakon što sam puno mjenjala dizajn bloga, vrtila sam one tamo ponuđene dizajne, sve sam ih isprobala u 5 minuta
lirla is offline  
Old 31.12.2011., 16:37   #882
molim ljudi pomoc....

kome se mogu obratiti za prijavu prevarnata...da mu se ugasi blog

hvala
no. 11 is offline  
Old 02.01.2012., 12:16   #883
Javi se helpdesku na [email protected]
K.Stjepan is offline  
Old 16.02.2012., 11:27   #884
Iako sam u opcijama Prikaz arhive postova kliknuo na kalendar i linkovi,na kalendaru mi je drugom bojom označen datum zadnjeg posta-ja sam očekivao da će biti na jedan način označen današnji dan a na drugi način datumi kad su objavljivani postovi!?Da li su moja očekivanja bila pogrešna i da li to mogu kako poštelati da prikazuje kako bih ja htio?
koco is offline  
Old 18.04.2012., 17:02   #885
Da ne otvaram zasebnu temu, nadam se da je ok tu pitati...

Pojavljuje li se novootvoreni blog odmah na fresh listi (tj. odmah nakon objave prvog posta) ili postoje neka ograničenja, tipa da se pojavljuju tek nakon desetog posta, tako nešto?
Mojeg nema na fresh listi iako su objavljena tri posta (tokom zadnjih tjedan dana) i u postavkama piše da se nalazi na fresh listama.
IgrackaVjetrova is offline  
Old 18.04.2012., 18:27   #886
Quote:
IgrackaVjetrova kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram zasebnu temu, nadam se da je ok tu pitati...

Pojavljuje li se novootvoreni blog odmah na fresh listi (tj. odmah nakon objave prvog posta) ili postoje neka ograničenja, tipa da se pojavljuju tek nakon desetog posta, tako nešto?
Mojeg nema na fresh listi iako su objavljena tri posta (tokom zadnjih tjedan dana) i u postavkama piše da se nalazi na fresh listama.
Stvar je u tome što blogove na fresh listi da bi izašle na listu treba prvo netko komentirati.Znači s 1.komentarom izlaziš na listu i nema veze s brojem postova ni s godinama bloganja
__________________
Nije lako naći ljude s kojima ćeš voditi donekle zanimljiv razgovor.Vrijeđaju me svijet i njegove gluposti
Mirabai is offline  
Old 08.08.2012., 14:51   #887
Imam problem...
Kako blokirati komentare pojedinih korisnika, odem tamo u blokade i pise mi ovo

" Login failed for user 'AD\web_bloger'. "

Hvala.
samojaznam is offline  
Old 14.09.2012., 18:32   #888
Zašto mi je odjednom cijeli blog prazan?

Da li je to stoga što ga nisam editirao ni dopunjavao kroz srpanj i kolovoz?
Ili nešto drugo?
__________________
"Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better." S. Beckett
agricola is offline  
Old 14.09.2012., 21:18   #889
Moj je također prazan, a ima ih još. O čemu se radi ?
__________________
Aliens exist!
LaserCut is offline  
Old 15.09.2012., 09:17   #890
Dosta blogova je nestalo,a blog.hr radi na otklanjanju problema
Probajte promijeniti dizajn par puta,zna se i tako vratiti
__________________
Nije lako naći ljude s kojima ćeš voditi donekle zanimljiv razgovor.Vrijeđaju me svijet i njegove gluposti
Mirabai is offline  
Old 25.11.2012., 21:14   #891
je li već postoje negdje post ili tema kako se riješiti onog dnevnik pop-upa što stoji dolje desno. kako se toga riješiti?
Teeja is offline  
Old 26.11.2012., 21:43   #892
Imaš negdje temu gdje su se žalili pa sam objašnjavala.
Vezica is offline  
Old 27.11.2012., 15:33   #893
možeš mi barem reći gdje? vidila sam ono za igre.hr naprimjer, ali to nije isto...
Teeja is offline  
Old 26.06.2014., 15:24   #894
Htjela bih promijeniti blog dizajn. Trenutno možete vidjeti kak izgleda dole u potpisu, a htjela bih nešto retro, nešto ovog tipa -

http://www.vampyvarnish.com/
http://designbeep.designbeep.netdna-...r-elements.jpg
http://st.depositphotos.com/1720162/...nd-ribbons.jpg
http://thumb10.shutterstock.com/disp...-105259943.jpg
http://st.depositphotos.com/1541480/...l-template.jpg

Sve što sam pronašla se plaća. Inače ja sebi skinem neke ikonice i slike s neta i u Photoscapeu stavim na neku pozadinu i tad na blog postavim.
Znači želim samo neku ikonicu u koju ću ja napisati što želim. Jel netko može pomoći?
__________________
BLOG
i YOUTUBE kanal
StelaSD5 is offline  
Old 27.10.2014., 19:58   #895
Da li je dopušteno stavljanje oglasa na blogove?
ecc01 is offline  
Old 18.07.2015., 23:31   #896
Kako staviti oglas na blog.hr? Imam sve veći broj posjetitelja i mislim da bi mogla početi zarađivati.
Google adsense mi ne priznaje xy.blog.hr adresu. Kaže da mi adresa nije ispravna ili podržana

Zar moram kreirati skroz novi blog na blogger.com? Pa onda neću imati ništa posjetitielja kad svi idu na blog.hr domenu...
__________________
Ona iz Njemačke
Cuflekica is offline  
Old 30.04.2017., 12:50   #897
Pozdrav.
Neznam kako se logirati sa androida na blog.hr
Mozete li mi objasniti ili se to mozda ni nemoze.
Sve sam probao.
Hvala
piturf is offline  
Old 24.07.2017., 18:37   #898
Zamolio bih ako ima koji bloger da mi se javi da mu postavim par pitanja. Hvala unaprijed.
LoneWolf17 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.