Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2010., 20:06   #81
draga pojma nemam

mučim se da ti pošaljem poruku no nikako da prođe a neznam zašto pa ti šaljem ovako kad nema drugog izbora
probaj mi javit na pp ili ovako
lijepi pozdrav
magdalena222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2010., 20:10   #82
hai

Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
imam ti ja nešto malo robice...nije puno, ali za početak barem nešto...javi mi se na pp
mučim se da ti pošaljem pp no nikak ne ide pa probaj ti meni javit na pp... lijepi pozdrav
magdalena222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2010., 10:21   #83
Quote:
magdalena222 kaže: Pogledaj post
mučim se da ti pošaljem pp no nikak ne ide pa probaj ti meni javit na pp... lijepi pozdrav

jesam...opet mi se inbox prepunio
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:38   #84
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
knjige moš dati i u knjižnicu.
knige mozes prodati u antikvarijatu za adrese pogle po internetu ..netko kome treba ce ih otkupiti a ti ces dobiti koju kunu ..bolje nego u smece ...eto ..ja tako radim..
sanjonz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 19:41   #85
Quote:
croatish7 kaže: Pogledaj post
najbližem gradskom/općinskom društvu crvenog kriza...
jedini uvjet je da odjeća nije uprljana i pokidana...
broj zagrebačkog ili tebi nekog bližeg CK-a ces dobit na informacijama...
ja broj neznam jer nisam u tom drustvu...
pozdrav
molila bi vas lijepo ako jos niste dali stvari da se javite gospodi Svjetlani .oni su jedna obitelj adventista i pomoglo bi im puno ,jer muz ne radi i imaju dva sina ..nemaju novaca da si mogu kupiti robe i bili bi jako zahvalni .inace oni su jako dragi ljudi zive u Slatini .broj tel. je 0917978209..takoder bi molila ako jos netko ima robe da mu je visak i zeli dati u prave ruke nekome kome je to stvarno potrebno da se slobodno jave ...hvala OD SRCA
sanjonz is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 23:26   #86
molim pomoc

molim sve ljude dobre volje ako imaju za pokloniti odjecu za curicu od 4,5 mjeseca,nismo u fin.mogucnostima kupiti joj.unaprijed hvala,nadam se da ce biti ljudi dobre volje
keka26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 14:18   #87
robica za curicu

Keka26 koliko je velika curica? naša je velika, stara je 5 mjeseci, ali možda vašoj nešto paše. Naša sad nosi 68/74.
tatarka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 22:35   #88
tatarka01 imate privatnu poruku,nasa cura nosi 62
keka26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 15:57   #89
MOLIM POMOĆ


Ako netko ima za poklonit žensku robu 38 velićine i obuću 39, neka mi se javi.
Samohrani sam roditelj, pa mi je dijete na prvom mjestu, nemam novaca da kupim sebi.
Javite se na pp, ako mi netko nešto želi poklonit,
lui 12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 11:52   #90
SOS-Dječje selo Hrvatska: Trebamo dječji putni krevetić

" U našim selima povećala se potreba za dječjom opremom, tako da nam sada hitno nedostaju dva putna krevetića!

Pozivamo sve koji su u mogućnosti pomoći donacijom dječje opreme, velike su potrebe u oba sela, SOS Dječje selo Lekenik i Ladimirevci trebaju :

kišobran kolica - 2 komada
autosjedalice - 4 kom
booster autosjedalica -3 kom
booster seat -2 kom
putni krevetić - 2 kom
dječji krevetić - 3 kom
stolica za hranjenje - 5 kom

Sretni smo što smo primili malu djecu u naša sela i želimo im omogućiti najbolje uvjete, za sve informacije slobodno nas nazovite, pišite.

Nadam se da ćete biti u mogućnosti pomoći.
Svima unaprijed puno HVALA!"

http://www.sos-dsh.hr/hr/donacije.aspx

Sve naše aktivnosti možete pratiti na našim internetskim stranicama i facebook-u.
http://www.sos-dsh.hr/
http://www.facebook.com/#!/pages/SOS...?v=wall&ref=ts
__________________
*♥*♡*♥*...i rastanak je dio ljubavi jer rastaju se voljeni...*♡*♥*♡*
pusl&ca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 16:29   #91
Evo jedne moje ideje. Ne znam dal je već bilo al nije na odmet opet spomenut. Specijalna bolnica za dječje bolesti Bistra. Imaju puno bolesne dječice kojima je pomoć uvijek dobro došla...
ya-ya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2010., 09:56   #92
jel netko zna neku obitelj u sisku ili okolici kojoj bi trebala odjeća imam dosta te robe za cure i dećke od 15 godina pa nadalje,molim vas ako znate da mi javite jel mi je puno ljudi reklo da to ne nosim u CK
pahitos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:46   #93
Pitanje!

Imam pitanje ali ne znam gdje da ga postavim, ukratko, nedavno mi je ostala kuca u nasljedstvo i puno stvari u njoj, vecina njih mi ne treba (posudje, odjeca, neki namjestaj). Gdje ga mogu prodati, pokloniti i jednostavno ga se riješiti?
azra08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2011., 23:48   #94
pokloni ga

dio ljudima kojima treba (javi se forumašici satori ona će znati kome najviše treba i što) a ostatak (stari tepisi, posteljina... doniraj nekom od azila (to možeš mene kontaktirati ako ti ostane čega nakon donacije satori)
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2011., 17:53   #95
Quote:
azra08 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje ali ne znam gdje da ga postavim, ukratko, nedavno mi je ostala kuca u nasljedstvo i puno stvari u njoj, vecina njih mi ne treba (posudje, odjeca, neki namjestaj). Gdje ga mogu prodati, pokloniti i jednostavno ga se riješiti?
Postoji u Zaprešiću Udruga liječenih ovisnika REMAR. Oni ti skupljaju sve stvari i onda ih ako je potrebno popravljaju, uređuju i prodaju i tako se financiraju. Probaj naći njihov broj i oni ti čak dolaze na poziv, sami skidaju i nose pokućstvo, namještaj ili što već, a traže simboličan iznos za to da te oslobode suvišnih stvari.
danijela m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 20:49   #96
Dajem par komada ženskih majica veličine 36-38 pa ako nekome treba neka se javi...
Nina_zagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 00:49   #97
ako netko ima a netreba mu ili ne nosi odječu večih brojeva xxl molila bih na poklon
nažalost sam u totalnoj financijskoj krizi i nisam u mogučnosti da kupim a trudna sam i svakim danom sve šira
sunce007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 00:52   #98
Uh, to znači da si uskoro pred porodom? Ja imam neki golemi skafander koji stoji na ormaru i zajebavam se da ću ga nositi ako budem trudna usred zime.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 01:52   #99
Što sam plišancima? Sestra od dečka ima hrpu plišanih igračaka.. ima dva sina pa mozete misliti koliko doma igracaka ima.
Ako znate kome bi se svi ti plisanci mogli pokloniti, javite.

Caritas ih ne zeli
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2011., 01:58   #100
Mislim da dosad nije spomenuto: udruga Mali zmaj,na Črnomercu su.
Primaju sve korisne predmete.
Hedera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.