Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.02.2010., 11:44   #21
Jel moguče da u razmaku 10ak metara na čistini sa jedne strane ima signala, a druge nema? Kod mene u selu večina ima signal, ali u jednom dijelu par kuća nema, al nije mi jasno na koju foru. Susjed sa istočne strane udaljen nekih 10ak metara ima signal, također susjed sa južne strane udaljen nekih 10ak metara ima signal, ali ujna i njezina 2 susjeda sa sjeverne strane nemaju (čak nemaju ni signala za mob u kući, jedino nešto slabo vani). Probali smo sva moguča mjesta po dvorištu, tavanu, čak podić antenu 3-4 metra iznad krova, ali nikako ne lovi, dok 10ak metara dalje signal prva liga. Inače, do odašiljača je nekih 5-6 km zračne linije.
__________________
ex load katfile upstore filejoker
EasyOn is offline  
Old 22.02.2010., 13:27   #22
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
kako idu hrvatski DVB-T signal i analogni HRT na istoj frekvenciji? mislim da nam nisi rekao cijelu priču...
očito je negdje u Hercegovini pa prima MUX s Biokova... čekamo ga da se javi s podrobnijim info..
DeeJay Dee is offline  
Old 22.02.2010., 23:20   #23
Quote:
DeeJay77ZG kaže: Pogledaj post
očito je negdje u Hercegovini pa prima MUX s Biokova... čekamo ga da se javi s podrobnijim info..
ali otkuda dobija analogni HRT na istoj frekvceniji ako kaže da mu se "preklapaju" ti signali? ili on misli da je u tome stvar a nije...ili ja nisma shvatio što pita...je li moguće da je možda HTV= Hayat TV?
MytByte is offline  
Old 23.02.2010., 09:35   #24
pa moguće, al ne znam jel Hayat nationwide u BIH, znam da se vidi u SA, a u SA pak nema šanse da bi ulovio ikakav HR MUX od ikud.....
a analogni HRT na istoj frekvi možda dobija s nekog lokalnog pretvarača kakvih se nađe po Hercegovini..da, kanali druge države dostupni na domicilnom teritoriju, ima toga, priča slična ko s Rubešima kod Opatije (s hrpom analognih talijana, nedavno zgašenih pri switch-overu u D5 nakon desetljeća urednog rada-imaš na satelitskom o tome podrobnije).
pozz.
DeeJay Dee is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:54.