Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2016., 19:40   #781
U biti, skuzio sam da volim igrati support - fora mi je kako 'slabi' heroji mogu prcati u mozak
'jake' carrye.

I jos nesto - volio bih imati manje vise stalan team za igru,
tako da mozemo uvjezbavati taktike, jer kad razvijes 3-4 combo picka, pobjeda je puno izglednija
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:44   #782
Zato ja volim igrati Dazzlea i Disruptora, oni su mi među najboljim herojima s kojima igram supporta. Ja kad sam s frendovima igrao nekakve kvalifikacije, igrao sam uvijek lane supporta, no sada igram uglavnom solo offlane/support, to mi paše najviše. Ak me dopadne carry, onda jbg, štekam, no ne previše, samo mi se neda. Šumu volim igrati dosta, Axe, Ursa i Enigma, s njima najbolje šumu odigram.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 19:51   #783
Medusa... that farmed monster. <3

It takes a full enemy team, Roshan, and a pre-emptive nuke strike to take that bitch down <3
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:02   #784
Quote:
elf_dalmatae kaže: Pogledaj post
Medusa... that farmed monster. <3

It takes a full enemy team, Roshan, and a pre-emptive nuke strike to take that bitch down <3
Medusa i Kotl combo
Ja sam igroa neki dan sa Dragon Knightom, support mi je bio Dazzle, e to je isto combo za spamanje i tlačenje.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:05   #785
Vidim miki da smo tu negdje po skill levelu. Ja inače igram mid ili safe lane carrya osim ako me zapadne ruski/turski 4stack i instapickaju pizdarije, onda lagano junglanje i PvE s Furionom
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2016., 20:08   #786
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Vidim miki da smo tu negdje po skill levelu. Ja inače igram mid ili safe lane carrya osim ako me zapadne ruski/turski 4stack i instapickaju pizdarije, onda lagano junglanje i PvE s Furionom
Za ovo se slažem, čim vidim tu nabrijanu ekipu i sa instapickovima, odaberem šumu, ili još bolje solo offlane i lagano si igram recimo Necro, Dark Seer i sl. offlane.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2016., 23:52   #787
Jel igrate ranked ili normalne mečeve?
atari2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 17:25   #788
Dota 2

Pozdrav,
zanima me da li ima ljudi tu sta igraju dotu 2 ?
Ako ima trebala bi mi vasa pomoc, naime u toku gejma jedno 3-4 puta mi se dota crasha na desktop, bez ikakve poruke, bez icega. Ne znam zasto se to pocelo desavati. Ako je netko imao slican problem pa rjesio neka mi javi

DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz (8 x 333)
DFI LANParty DK P45-T2RS (2 PCI, 2 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
6 GB (DDR2-800)
ATI Radeon HD 3850
besmart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 17:47   #789
Iss pa koliko je stara ta konfa?
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:04   #790
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Iss pa koliko je stara ta konfa?
Pa kakve to veze ima, rade napisi nesto sto bi moglo biti od koristi.
besmart is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:13   #791
Dota radi barem 50% lošije nego prije 7.00 patcha. Mislim da ovo što imaš više nije dovoljno.
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 18:21   #792
Meni je komp rikavao na Doti kada više hardware nije mogao pratiti patcheve i updateove.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2017., 22:49   #793
Pa prelose, do prije tjedan dana je radilo sve normalno.
Vrtio sam sve na max i radilo je odlicno i sad odjednom taj crash mi acc upropastio
besmart is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2018., 08:04   #794
Invite

Pozdrav ljudi.

Ja sam igrac dote vec 5god pa ako ima ko zainteresirani za igrat u partyu nek me doda za prijatelja. Moj ID je 195477078.
Igram sve po malo (support, carry, tank, roamer, jungle...) sta god treba i po dogovoru. Ne flame-am i igram ono casual bez nekog stresa ili pritiska da dizem rank. Moj mmr je solo oko 1000 a party 1300. U prvoj sezoni sam zavrsio sa medaljom crusader 1 a trenutno sam u drugoj, herald5.
Igram skoro svaki dan navecer ali i to se mozemo dogovorit, sve prema mogucnostima.

Javite se...pozdrav
ddetic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2018., 17:45   #795
5 godina i 1k?
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2018., 17:45   #796
Sta se cudis, neko svira gitaru cili zivot i uvik ce bit polu los amater koji svira za svoj gust i gust drugih a ne virtuoz.

To je njegov nivo i sta ima veze da je igra 5 godina. U tome je nasa zadovoljstvo i neka gusta.
splicoRI is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 13:18   #797
neko za party zajebancije? dopizdilo mi igrat solo samo se zivciram.....
Razocaran is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2019., 21:08   #798
Talking

Quote:
elf_dalmatae kaže: Pogledaj post
U biti, skuzio sam da volim igrati support - fora mi je kako 'slabi' heroji mogu prcati u mozak
'jake' carrye.

I jos nesto - volio bih imati manje vise stalan team za igru,
tako da mozemo uvjezbavati taktike, jer kad razvijes 3-4 combo picka, pobjeda je puno izglednija
LICH, najbrutalniji "support". Huehe.
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2019., 18:03   #799
udem u divine i dva dana kasnije ide rekalibracija thx gaben za ubijanje volje
Razocaran is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2020., 12:24   #800
Quote:
elf_dalmatae kaže: Pogledaj post
U biti, skuzio sam da volim igrati support - fora mi je kako 'slabi' heroji mogu prcati u mozak
'jake' carrye.

I jos nesto - volio bih imati manje vise stalan team za igru,
tako da mozemo uvjezbavati taktike, jer kad razvijes 3-4 combo picka, pobjeda je puno izglednija
Lich majka. Zanima me ima li tko setove za licha? Da se nadjemo na DOTA2 LOUNGE pa da razmijenimo nešto. Ako ima neka dobra duša sa setom viška....
__________________
"As you know, madness is like gravity...all it takes is a little push."
Machinist1998 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:22.