Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2007., 08:03   #61
Quote:
mali_tomica kaže: Pogledaj post
razumijem ja što ti želiš reći ali vjeruj mi kad ti kažem da karibe boli one stvar za feragosto i slično, njima ameri naprave 95% prometa, njima su karibi ko meni crikvenica....3 i 4 mjesec plus zlatni 12 mjesec su 3 do 4 puta skuplji od ljetnih mjeseci......
pa ne putujem ja iz amerike, već iz europe....da, primjetio sam, npr. Kuba je prepuna amerikanaca.....talijana ni za lijek....
fondovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:25   #62
Pozdrav svima!

Kako i ja planiram na turu ShriLanka-Maldivi (tjedan+tjedan) s dragom (honneymoon ) , zanima me kad su najmanje optereceni avioni na rutama iz Zagreba/Europe? Nekak razmisljamo o 3. mjesecu iduce godine, jel to out-of-seasone ili high?

Govorite o nekim paketima itd. - koliko zaista kosta sve osim puta, tj. aviona? Zna li itko?

I jos jedna stvar - koji resort je najbolje planirati na maldivima? Preporuka?
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 10:36   #63
To je visoka (suha) sezona i sve je skuplje, a inace je sve skuuuupo

A najbolji resort za hoonymoon je definitvno Hilton Rangali, nije jeftin, al...
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:54   #64
Quote:
Cohiba kaže: Pogledaj post
To je visoka (suha) sezona i sve je skuplje, a inace je sve skuuuupo

A najbolji resort za hoonymoon je definitvno Hilton Rangali, nije jeftin, al...
Dobil sam ponudu od Hilton Rangali - vile su od 1000-4000 EUR per vila per night
Stari Zeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 08:35   #65
Najbolje ti je otici u turisticku agenciju pa pokupiti njihove ponude. Mislim da ces tako definitivno jeftinije proci nego ako sama zasebno kombiniras let + avion. Naime imaj na umu da bilo koji resort da odaberes do njega jos treba doci prijevoznim sredstvom (hidroavion ili brod ).
daisy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2007., 18:11   #66
Maldivi

Molim vas za pomoć oko putovanja na Maldive. Htio bih smještaj u bungalovu na plaži. Ako dobro kužim to se nudi u hotelu Holiday Island Resort. Mali atol 700x150 metara. Na www.odklop nude po cijeni oko 8,5 Tkn/osoba- 9 dana, avion + polupansion.
Jel to to ili sam ipak nešto pobrkao? Svaki savjet dobrodošao, pogotovo o vremenu u studenom i ostalim sitnicama na koje treba obratiti pažnju.
dmati44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 17:57   #67
pa to šta sam ja vidla na toj stranici odnosi se na 4 dana, a i polijeće se iz munchena, tak da ta cijena od 8 500kn je čist normalna, ako ne čak i malo pretjerana.
a vrijeme... meni je u studenom bilo dosta kišno, no bilo je i dovoljno sunca, uglavnom kiša padne sto puta dnevno, al prestane u roku od desetak minuta.
__________________
...And I'm starting to feel it's right
All the attraction, the tension
Don't you see baby, this is perfection ...
thelma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 16:04   #68
Quote:
dmati44 kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoć oko putovanja na Maldive. Htio bih smještaj u bungalovu na plaži. Ako dobro kužim to se nudi u hotelu Holiday Island Resort. Mali atol 700x150 metara. Na www.odklop nude po cijeni oko 8,5 Tkn/osoba- 9 dana, avion + polupansion.
Jel to to ili sam ipak nešto pobrkao? Svaki savjet dobrodošao, pogotovo o vremenu u studenom i ostalim sitnicama na koje treba obratiti pažnju.

Bungalove imas na svakom otoku! Ja sam bila na Sun Islandu i kraj nas je blizu bio Holiday Island je jako je lijep isto!
Meni je 8500 kn za 9 dana cudna cijena i jako jeftino. MI smo platili za 9 dana 25000 kn st a mi je normalno!
Ako imas jos pitanja oko Malediva slobodna na pm!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 16:06   #69
E da kao najbolje je od 10-max 4 mjeseca! Mi isli 16.4 i imali mrak vrijeme. Imas koji post prije detaljan opis naseg putovanja pa potrazi, a za sva ostala pitanja sam tu! Ah, ja bi nazad!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 11:48   #70
Zeljka ti si platila 25ooo kn po osobi za 9 dana?

To mi se nekako ipak cini pretjeranim... osim za neke extra skupe resotre tipa Hiltona...
daisy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 16:11   #71
tih 25 000 mi nekak djeluje ko čist realna cijena ak se odnosi na 2 osobe, tak negdje je koštalo moje putovanje.
__________________
...And I'm starting to feel it's right
All the attraction, the tension
Don't you see baby, this is perfection ...
thelma is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 13:28   #72
Ne 25000 kn za dvije osobe (mozes procitati moj izvjestaj koji post prije).
I ne nikako to niej pretjerano, to ti je jako povoljno! 100%, jos je i bilo na akciji nesto...Znas ti draga koliko bi te dosao Hilton Island?
Racunaj da sve sta ti je ispod 10,12 000 kn je nista - mozda samo dorucak, a kad pogledas koliko ces se tamo jos naplacati za ostale stvari onda ti je ovo i predobra cijena!
Pazi da dobro gledas sta ti je sve ukljuceno u cijenu (water plane i sl) da se ne bi zajeb...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2007., 19:02   #73
pomoc

vidim da se cijene dosta razlikuju. molila bih one koji su bili na maldivima da mi preporuce dobru agenciju. vidim da se ovde preporucuje uvelike sun island kao i puni pansion ili all inclusive. kako je najbolje letiti? idem u 11 ili 12 mj, zbog muzevog posla jos tocno ne znam kad.
hvala
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 11:43   #74
Imas PM
daisy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 21:54   #75
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
idem u 11 ili 12 mj, zbog muzevog posla jos tocno ne znam kad.
hvala

Ja bila...Ovi mjeseci su ti dobri za ici na Maledive...ali tam se nikad ne zna...ali i ako pada kisa to je kratko ali jako ali ti je toplo i mozes se kupati i izgoriti!
Mi isli preko CH agencije pa ne znam koju bi ti preporucila za HRV?
Gle mi bilo na SI (Sun Island) i bilo je predivno - imas i slike na topicu fotografije sa putovanja, ali an koji god otok na Maledivima isla bit ce ti odlicno...Ja ti ne bi preporucila AL nego samo puni pansion (procitaj moje izvjesce koji post prije) jer ga ne uspijes ni iskoristiti niti popiti za tolku razliku koju placas za AL.Ja ga ne bi uzimala, sad ti moras znati sama!
Mi smo letili na Columbo (Sri Lanka) i stvarno mi je bilo super jer smo odmah malo i taj otok vidjeli...je da onda putujes 1h duze ali se po meni isplati!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2007., 13:47   #76
Quote:
zeljka2905 kaže: Pogledaj post
Ja bila...Ovi mjeseci su ti dobri za ici na Maledive...ali tam se nikad ne zna...ali i ako pada kisa to je kratko ali jako ali ti je toplo i mozes se kupati i izgoriti!
Mi isli preko CH agencije pa ne znam koju bi ti preporucila za HRV?
Gle mi bilo na SI (Sun Island) i bilo je predivno - imas i slike na topicu fotografije sa putovanja, ali an koji god otok na Maledivima isla bit ce ti odlicno...Ja ti ne bi preporucila AL nego samo puni pansion (procitaj moje izvjesce koji post prije) jer ga ne uspijes ni iskoristiti niti popiti za tolku razliku koju placas za AL.Ja ga ne bi uzimala, sad ti moras znati sama!
Mi smo letili na Columbo (Sri Lanka) i stvarno mi je bilo super jer smo odmah malo i taj otok vidjeli...je da onda putujes 1h duze ali se po meni isplati!
vidila sam slike suuuper su!hvala na pojasnjenju
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 11:17   #77
sredila sam Maldive, putujem 12.12 st-frankfurt-male. prva opcija sta se tice hotela mi je bio paradise island resort ali je popunjen, on mi je bio prva opcija iz razloga sta ne treba letit hidroavionom do njega, udaljen je 30ak km od malea. poslije je odluka pala na sun island iz razloga sto sam nasla na puuuno kritika na internetu, imam osjecaj ko da sam bila tamo,znam sto mogu ocekivati. uzela sam all inclusive. kad se vratim javim kako je bilo
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 20:14   #78
Super, cestitke!!!

Dobar provod zelim. Preko koje si agencije rezervirala, koliko dana i koja je cijena?

To je honeymoon?
daisy123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 11:00   #79
...imam isto pitanje kao i daisy, trebaj mi info o agenciji,danima,cijeni,...ako nije problem,..

...planiram 2 mjesec,...imao u vidu coco palm island,... ako ne ovdje,molim na pp,...

hvala

Zadnje uređivanje boles : 26.11.2007. at 12:06.
boles is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2007., 16:42   #80
Blue Eye, kao osoba koja je bila na Sun Islandu zelim ti samo lijepo vrijeme, ostalo je i onako predivno..ako imas pitanja slobodno mi se obrati na pm...I naravno toplo preporucujem watterplane do tamo i nazad...Daleko je a i steta je da se ne vidi sve to iz zraka. Predivno nesto...Sretan put!http://www.sunisland-malediven.de/
Evo na ovoj stranici mozes sve naci kaj te zanima o otoku...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.