Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2007., 21:49   #81
nije medeni mjesec, ovako zvala sam general turist ali su me nakon prespajanja od 5 ljudi na telefon otkantali tj javili se nakon 6 dana!!!
do tada sam vec dogovorila sve sa agencijom jammark, uglavnom karta st-frankfurt 280e, frankfurt-male 670e aviokompanijom Condor.
smjestaj sun island 7 dana all inclusive vodeni bungalov 1773e po osobi, 110e hidroavion.1037e dodje delux soba i puni pansion.imate stranicu sunislandmaldives.com gdje moete vidjeti vecinu hotela kao i napraviti sami sebi rezervaciju smjestaja.
coco palm za 7 dana kad ja idem 13-21.12 puni pansion je 3500e.
daisy i zeljka hvala
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2007., 08:46   #82
....niceee,....hvala na info.
coco plam je dooosta skuplji,...!?

...doooobar provod zelim!!!!
boles is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2007., 19:06   #83
vratila se sa Maldiva, Sun Island- raj na zemlji, letili smo iz Frankfurta sa Condorom direkt u male a od tamo hidroavionom do Sun islanda, prvi let traje 9 ipo sati a drugi pola sata.
osoblje preljubazno. mi smo uzeli vodeni bungalov, bicikle iznajmili na 7 dana, 1 dan 3 USD. Hrana super!pice 3,5 USD cola,fante,juice, a svjezi 5.5, kokteli od 10 do 20 USD. Bungalovi vodeni imaju svoj resoran a bungalovi na plazi drugi restoran. Neki bungalovi na plazi i nemaju bas neki pogled kad nadjem papir sa info napisat cu koje su to sobe mislim koji broj. Sa strane vodenih bungalova je laguna i tu je puno bolje za kupati se, ne puse, nema valova. nama je od 7 dana 3 bilo oblacno i kisno, ali i nakon kise je toplo vani i u moru. more toplije od bazena. imate tecaj ronjenja, razne izlete kao posjet drugim otocima, ribolov u zoru ili sumrak, izlet ranojutarnji za vidit dupine. Podvodni svije je stvarno cudo, toliko riba u svim mogucim duginim bojama. vidila sam u plicaku ajkulu malu i ogromne raže. od restorana osim ovih di jedete imaju talijansko japanski i tajlandski. taj tajlanski je meni bio ajme,toliko zacinjeno i jako jos nikad nisam jela, talijanski je ok, cijena pizze vam je oko 16 USD. Nocnog zivota i nema, ima jedan bar di bude muzika u zivo ili ples do ponoci. sta se tice sportskih aktivnosti okej, biljar, odbojka, kosarka, sqvos, tenis, badminton, teretana...od vodenih sportova jedrenje, jet ski, banane, vodeni kreveti... mene je jedino iznenadio kratki dan, u 6h svice a u 6 pada mrak. Spa centar je kraj bungalova vodenih i to je raj na zemlji, svaki dan sam isla na masazu. preporuam za parove Loabi Loabi masazu, 90 min traje, 60 min masaze i 30 min kupke.Spa nikako ne preskacite.ako koga sta zanima nek pita
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2008., 23:06   #84
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
vratila se sa Maldiva, Sun Island- raj na zemlji, letili smo iz Frankfurta sa Condorom direkt u male a od tamo hidroavionom do Sun islanda, prvi let traje 9 ipo sati a drugi pola sata.
osoblje preljubazno. mi smo uzeli vodeni bungalov, bicikle iznajmili na 7 dana, 1 dan 3 USD. Hrana super!pice 3,5 USD cola,fante,juice, a svjezi 5.5, kokteli od 10 do 20 USD. Bungalovi vodeni imaju svoj resoran a bungalovi na plazi drugi restoran. Neki bungalovi na plazi i nemaju bas neki pogled kad nadjem papir sa info napisat cu koje su to sobe mislim koji broj. Sa strane vodenih bungalova je laguna i tu je puno bolje za kupati se, ne puse, nema valova. nama je od 7 dana 3 bilo oblacno i kisno, ali i nakon kise je toplo vani i u moru. more toplije od bazena. imate tecaj ronjenja, razne izlete kao posjet drugim otocima, ribolov u zoru ili sumrak, izlet ranojutarnji za vidit dupine. Podvodni svije je stvarno cudo, toliko riba u svim mogucim duginim bojama. vidila sam u plicaku ajkulu malu i ogromne raže. od restorana osim ovih di jedete imaju talijansko japanski i tajlandski. taj tajlanski je meni bio ajme,toliko zacinjeno i jako jos nikad nisam jela, talijanski je ok, cijena pizze vam je oko 16 USD. Nocnog zivota i nema, ima jedan bar di bude muzika u zivo ili ples do ponoci. sta se tice sportskih aktivnosti okej, biljar, odbojka, kosarka, sqvos, tenis, badminton, teretana...od vodenih sportova jedrenje, jet ski, banane, vodeni kreveti... mene je jedino iznenadio kratki dan, u 6h svice a u 6 pada mrak. Spa centar je kraj bungalova vodenih i to je raj na zemlji, svaki dan sam isla na masazu. preporuam za parove Loabi Loabi masazu, 90 min traje, 60 min masaze i 30 min kupke.Spa nikako ne preskacite.ako koga sta zanima nek pita
Koliko si platila sve sve ukupno, sa kartom, smještajom, sitnicama, hranom,
kolko je sveukupno koštalo????
sunchica57 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2008., 12:42   #85
Eye, drago mi je da ste uzivali...i da ti se svidjelo!
Evo ovdje malo procackaj i budes nasla mapu otoka! http://www.sunisland-malediven.de/
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2008., 22:50   #86
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
preporuam za parove Loabi Loabi masazu, 90 min traje, 60 min masaze i 30 min kupke.Spa nikako ne preskacite.ako koga sta zanima nek pita
Na toj smo i mi bili.Odlicno!
Ajd daj malo slika da vidim jel se kaj promjenilo..Covjece ja skoro bila prije godinu dana tamo..Sad planiramo Bali..
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 19:27   #87
Quote:
sunchica57 kaže: Pogledaj post
Koliko si platila sve sve ukupno, sa kartom, smještajom, sitnicama, hranom,
kolko je sveukupno koštalo????
karte od Splita do Malea i nazad , transfer hidroavionom, putno osiguranje i all inclusive oko 43 000 kn, ali smo uzeli vodeni bungalov, a deluxe soba je jeftinija.

saljem slike
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 10:51   #88
I ja hocu slike!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 15:20   #89
na 25 strani su fotke, u topicu fotografije sa putovanja
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 18:31   #90
vidla!!!
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 09:42   #91
Bok društvo!!!

Jučer sam vas pronašla i super mi je drago..Planiramo ići na Maldive u petom mjesecu..
Koju agenciju da izaberem? Blue eye vidim da si ti išla od Splita do Frankfurta..(I ja sam u Splitu). Ja bih ipak voljela jeftiniju varijantu..Ti bungalowi su okey? A ostalo? gdje početi?
Hvala vam ako pomognete..I sorry ako je greška gramatična.. (ja sam mađarica ,udala se u Split)
Bettyoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2008., 10:31   #92
Hej, mislim da u petom mjesecu vrijeme nije bas preodlicno za ici dolje..Probaj malo ranije..ali ko zna..mozda ces imati srecu...
Evo ja iskreno ako bi isla na Sun Island ne bi uzimala vodene bungalove jer mi je more tamo bilo jako zamazano (moje misljenje)..Mi smo imali obicne bungalove i ja sam bila jako zadovoljna..Mi smo tamo samo spavali i super smo imali polozaj da nam je plaza bila mrak...Ja sam i vise nego zadovoljna...Sad su mi se misli vratile na to sve i jedva cekam da idem jos jednom...Ako cete ici idite na 2 tjedna, isplati se novcano i vremenski...
Samo pitaj ako te nesto zanima...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 09:33   #93
Bok!
Aha mislila sam na one bungalowe upravo na plaži..One na vodi mi se čini da su jako blizu jedan pored drugog,pogotove terase..samo se bojim da cu dobiti bungalow koji baš i nema neki dobar položaj..kako izabrati? I preko koje agencije si išla Željka ili ostali? Nisam ni mislila da idemo na dva tjedna..Ali sada sam počela i o toj opciji razmišljati..Jooj meni..:-))) Agencija mi je najvažnija da izaberem..? jesi ti sve preko agencije ili samo karte za avion,a ostalo individualno? Što preporučujete?....
Bettyoli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 11:35   #94
Ja sam ti isla preko svicarske agencije jel i tu zivimo tak da ne znam nekaj za hrv...
Dva tjedna ti se isplati, barem je tak tu da se drugi tjedan i te kak novcano isplati a i vremenski jer imas kaj do dolje letiti...
Ja sam sve preko agencije i to mi je bilo i najlakse...Ne znam za koji si otok gledala. Ja ti znam samo za Sun Island jer sam tamo bila i za tamo ti mogu pomoci oko bungalova, za druge na zalost ne znam...
__________________
02.08.2008. nas dan iz snova...
zeljka2905 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:17   #95
Meni su bungalovi na plazi bili puno bolji iz jednostavnog razloga sto su pod palmama i ostalim drvecem dok su onima na vodi terase na suncu koje je ubitacno! Lijepo je kad isetas iz sobe i odmah si na plazi sa premekanim pjeskom, pod palmama, 5 metara do mora..

Definitivno su najbolji oni na plazi. Bungalovi na vodi izgledaju prekrasno na slikama medutim nisu nesto prakticni. Sto se tice unutrasnjosti samo su malo veci. Velika stvar!

I jos nesto...ispod njih, pogotovo navecer je sve puno morskih pasa i raza. Znam da su bezopasne i znam da prolaze i pored plaze...al svejedno...bas tamo ih ima najvise...a ja nisam nesto hrabra pa eto...
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2008., 23:20   #96
i eh da...svaka cast odmaranju ali 2 tjedna u komadu?!?
Sun island je predivan...ali dobro razmislite zelite li lezati na plazi 2 tjedna u komadu. To nije bas kao neki mali gradic pa eto izgubis vrijme na ovome i onome...tamo malo ronis, malo setas (koliko je setati moguce s obzirom na velicinu otoka), malo spavas, malo jedes, malo se suncas, malo plivas....sve je to predivno...ali 2 tjedna u komadu?! ja bi tesko izdrzala.
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 00:25   #97
Quote:
Bettyoli kaže: Pogledaj post
Bok društvo!!!

Jučer sam vas pronašla i super mi je drago..Planiramo ići na Maldive u petom mjesecu..
Koju agenciju da izaberem? Blue eye vidim da si ti išla od Splita do Frankfurta..
Ja ti ne savjetujem 2 tjedna na istom otoku, a pogotovo ne u 5 mjesecu, to više nije visoka sezona, i lako moguće da dobiješ u pakteu i koji kišni dan ,
a ako već želiš ići dva tjedna, predlažem ti, recimo, jedan tjedan tour Sri Lanke i drugi Maldivi, znam da skoro sve agencije imaju takve aranžmane.
cagliostro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 00:35   #98
Da, bolje Sri Lanka pa onda Maldivi nego dva tjedna jedan otok.
Mi smo bili na Sri Lanci 4 dana. Bilo nam je dovoljno.
*eva* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 13:32   #99
Quote:
*eva* kaže: Pogledaj post
Da, bolje Sri Lanka pa onda Maldivi nego dva tjedna jedan otok.
Mi smo bili na Sri Lanci 4 dana. Bilo nam je dovoljno.
Slažem se u potpunosti..samo bi preporučio turu po Sri lanci od najmanje sedam dana....i onda Maldive...
lasangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 13:40   #100
Thumbs up maldivi

pisem iz bosne i hercegovine.da li mi neko može dati informaciju koja je turistička agencija najpovoljnija za odlazak na maldive.cijene se kreću od 2000eura pa na više.hvala svima
mala cica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.