Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2012., 23:56   #41
Koliko god neki od nas izgledali ka šta je ona gore napisala da imamo "balls of steel", opet se svak može slomit na brodu.
Malo po malo se skuplja svega, od stresa šta se tiče posla, svakakvih ljudi, osjećaja ko da si u zatvoru i tako dalje i jednostavno je čoviku potribna ljubav da umanji koliko je god moguće te gore stvari.
Nekad budem totalno u kurcu nakon lošeg dana i opet kad navečer čujem curu, kad mi kaže koju lipu rič odma sam puno bolje, lakše i zaspem i vedriji se probudin. Lakše se nosit sa svim time.
Kad san tek doša na brod nisan ima na laptopu ništa slika, ni zajedničkih ni njenih... nisan je ni moga nazvat par tjedana, kad su napokon uspili normalnu sliku posebnin metodama kompresirat da je mogu primit na brodski mail, bia sam sritan ka malo dite. E pa isto bi se osjeća da san dobia paket sa par njenih slika...Ma razveselilo bi me da mi je bilo šta njeno poslala... Takav san, i sam pogled na njenu sliku mi olakša određene momente...

Neznam koliki su ugovori vašim momcima/muževima ali čovik bude "u punoj formi" otprilike 3 mjeseca, sve više nakon toga ide lošije i lošije, čovik se iscrpi i fizički i psihički, dođe određeni moment kad se slomi, barem tako vidim na sebi, mlađim i starijim kolegama sa 20-30 godina mora.
Mislim da ljudima posebno tad znači svaka lipa rič ili gesta od strane voljenih


Samo vi nastavite sa slanjem paketa muževima, agenciji, a i pomorcima virujen to nije problem proslijedit, a vaš će se dragi 100% obradovat.
elitist is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2012., 23:58   #42
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
Pa to je skroz u redu, ali ponekad nemas izbora. Ako je moj odabir utlacit nekoga (a vecina pomoraca to ne smatra tlacenjem, ako imas obzira i prema njima pa im ne predas paket za koji moraju ponit jos jedan kufer) ili ostavit svog pomorca bez icega na brodu, onda cu moljakat okolo koga god treba i koliko god treba. Doduse, nisam jos dosla u tu situaciju, jednostavno nije bilo potrebe, ali bude li, ne bi prezala ni pred time da TEBI pokucam na vrata:P
Jednostavno me nije briga u takvoj situaciji za ove ili one norme, a u biti, ako bolje pogledas vecinu taj svijet pomoraca i njihovih zena stvorio je svoje vlastite norme.


Ja bas razmisljam hocu li na proljece ic s njim na Knopflera ili cu ic sama, a opet bude li svirao 'Why Worry' a on ne bude kraj mene, cemu uopce koncert?



OK, ali ne mozes druge osudjivat zato sto imaju drugaciji odnos. Mozda se bura digla upravo zbog toga sta si pogazila te nase norme. Svaka grupa funkcionira po nekim svojim pravilima.
to sam i ja skuzila da ubiti nisam nis hereticno rekla nego da su pravila grupe u kojoj am napisala takva da je to heretika

razumijem to sto pises al meni je do sad uvik bilo neugodno nekog nesto trazit...meni bi bilo stvarno neugodno neku osobu koja ima 3 djece i zenu zvat da se nade sa mnom radi 3 cokolade
rade cu mu kao sto sam rekla prepisat neki novinski clanak, pricu, ili mu je pisat u nastavcima i tako pokazat paznju
eto mozda nisam dovoljno poznavala norme tog svijeta sta ja znam

ovo ocem azalea pise je jedna druga dimenzija zbog koje sam dodala da bi potegla usb sa slikama al ta dimenzija je jos meni nepoznata - ne znam kako bi se ponasala da je situacija takva i kako bi onda razmisljala
ovako se ponasam i razmisljam sad
zao mi je sto sam uopce to i izrekla
da sam znala da je to takvo pravilo grupe stvarno ne bi nis ni govorila
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:12   #43
Quote:
elitist kaže: Pogledaj post
Koliko god neki od nas izgledali ka šta je ona gore napisala da imamo "balls of steel", opet se svak može slomit na brodu.
Malo po malo se skuplja svega, od stresa šta se tiče posla, svakakvih ljudi, osjećaja ko da si u zatvoru i tako dalje i jednostavno je čoviku potribna ljubav da umanji koliko je god moguće te gore stvari.
Nekad budem totalno u kurcu nakon lošeg dana i opet kad navečer čujem curu, kad mi kaže koju lipu rič odma sam puno bolje, lakše i zaspem i vedriji se probudin. Lakše se nosit sa svim time.
Kad san tek doša na brod nisan ima na laptopu ništa slika, ni zajedničkih ni njenih... nisan je ni moga nazvat par tjedana, kad su napokon uspili normalnu sliku posebnin metodama kompresirat da je mogu primit na brodski mail, bia sam sritan ka malo dite. E pa isto bi se osjeća da san dobia paket sa par njenih slika...Ma razveselilo bi me da mi je bilo šta njeno poslala... Takav san, i sam pogled na njenu sliku mi olakša određene momente...

Neznam koliki su ugovori vašim momcima/muževima ali čovik bude "u punoj formi" otprilike 3 mjeseca, sve više nakon toga ide lošije i lošije, čovik se iscrpi i fizički i psihički, dođe određeni moment kad se slomi, barem tako vidim na sebi, mlađim i starijim kolegama sa 20-30 godina mora.
Mislim da ljudima posebno tad znači svaka lipa rič ili gesta od strane voljenih


Samo vi nastavite sa slanjem paketa muževima, agenciji, a i pomorcima virujen to nije problem proslijedit, a vaš će se dragi 100% obradovat.
Pa ja sam svog muza upoznala na taj nacin..Moj tata po njemu slao neke stvari..Ljubav na prvi pogled...Fala ti tata sta sitlacio moga muza...hehe
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:27   #44
Quote:
elitist kaže: Pogledaj post
Koliko god neki od nas izgledali ka šta je ona gore napisala da imamo "balls of steel", opet se svak može slomit na brodu.
Malo po malo se skuplja svega, od stresa šta se tiče posla, svakakvih ljudi, osjećaja ko da si u zatvoru i tako dalje i jednostavno je čoviku potribna ljubav da umanji koliko je god moguće te gore stvari.
Nekad budem totalno u kurcu nakon lošeg dana i opet kad navečer čujem curu, kad mi kaže koju lipu rič odma sam puno bolje, lakše i zaspem i vedriji se probudin. Lakše se nosit sa svim time.
Kad san tek doša na brod nisan ima na laptopu ništa slika, ni zajedničkih ni njenih... nisan je ni moga nazvat par tjedana, kad su napokon uspili normalnu sliku posebnin metodama kompresirat da je mogu primit na brodski mail, bia sam sritan ka malo dite. E pa isto bi se osjeća da san dobia paket sa par njenih slika...Ma razveselilo bi me da mi je bilo šta njeno poslala... Takav san, i sam pogled na njenu sliku mi olakša određene momente...
IMas jednu Dorinu od mene, onu veliku s ljesnjacima
Ali iskreno, Dorina? pa bolja je cokolada za kuhanje:P Bolja je cak i TOrtica!

Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
to sam i ja skuzila da ubiti nisam nis hereticno rekla nego da su pravila grupe u kojoj am napisala takva da je to heretika
Zapravo sam se krivo izrazila, pokusala sam editirat post ali nije mi uspjelo jer sam opet na glupom sticku. Htjela sam rec u biti da si pokazala prezir prema nasim normama, pa onda i prema nama, jer mi u njih duboko vjerujemo. Tako da nije problem u tome sta ti ne radis nesto sta radim ja, nego zato sto si to sta JA radim potpuno obezvrijedila tonom onog jednog posta di kazes da bi izila tu cokoladu ili kako vec... Nebitno. Dakle, iako mi nisi rekla direktno da je to sta radim idiotski zapravo si me indirektno nazvala idiotom. Ne mislim da ti je to bila namjera.
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post

eto mozda nisam dovoljno poznavala norme tog svijeta sta ja znam
Stoje vrlo cudno s obzirom da si u vezi s pomorcem ne znam tocno koliko dugo, ali si jako dugo na ovom threadu, pa kako ne znas? Ne kuzim.
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
ovo ocem azalea pise je jedna druga dimenzija zbog koje sam dodala da bi potegla usb sa slikama al ta dimenzija je jos meni nepoznata - ne znam kako bi se ponasala da je situacija takva i kako bi onda razmisljala
ovako se ponasam i razmisljam sad
zao mi je sto sam uopce to i izrekla
da sam znala da je to takvo pravilo grupe stvarno ne bi nis ni govorila
Ma nije problem to sta si rekla, samo izrazavanje stava po sebi nego nacin. Slicna situacija je bila ono s LNG-em kad si meni pisala nesto tipa 'ma nije ti istina da na LNG-u nemaju vremena'. Kao, to je bullshit. Zato sam te ja i pitala jel ti to meni oces rec da mi momak laze. Ali sam to rekla sa smjeskom jer znam da nemas tu namjeru, samo mi se ponekad cini da i postove pises nekako ful impulzivno i bez puno razmisljanja o tome moze li to povrijedit nekog ili ne.
A sta se tice onoga sta Azalea pise, to je JEBENA dimenzija po meni i stisne mi se srce kad pred sobom zamislim zenu koja pakira slike ultrazvuka muzu koji mozda nece bit prisutan ni kad se dijete bude radjalo ili kad prohoda ili izgovori prvu rijec. Znas zasto mi se stisne? Jer vidim sebe u toj situaciji a vidim i njega samog koji propusta sve te stvari i na svoj nacin tuguje zbog toga. A svejedno se ne bi mijenjala. I zato opet kazem, samo da nam je zdravlja, smatrat cu da imam srece u zivotu
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:32   #45
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
Pa ja sam svog muza upoznala na taj nacin..Moj tata po njemu slao neke stvari..Ljubav na prvi pogled...Fala ti tata sta sitlacio moga muza...hehe
Hahahahah! Koja dobra prica!
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:46   #46
kuzim jutra - istina je sve sto kazes
da pisem neobazrivo i direktno
ne znam
mozda mi se to dogodilo jer su mi ugovori bili upocetku pretseski
pa sam se nekako tako i prema sebi postavljala
toliko me nekih situacija bilo strah i jos uvijek me strah kako cu bez njega proc
a moram naprijed
i jedini nacin na koji si mogu pomoc je
uzdaj se u se i u svoje kljuse....to mi nekako najvise pomaze
bas ono udrit sebe triskom.
i tako se nosim...pa valjd kad dodem na ovu temu imam i takav grubi stav
a i jedna razlog je bio stvarno taj sto ja nemam puno iskustva s tim slanjem...nisam to ni od frendica cual i nisam bila svijesna koliko je to dio kulture i nekim ljudima vrijedno

imas pravo da sam pogrijesila u nastupu i prenaglila - sagledavala sam samo jednu dimenziju
najvse mi je zao jer je moj nastup povrijedio neke ljude s drugacijim iskustvima od moga
koja cine jednu totalno drugaciju perspektivu

hvala ti na tom sto si primjetila....nekad mozda nisam ni svjesna koliko se grubo postavim...ovo tvoje videnje mi je zbilja vrijedno
 
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 00:50   #47
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
IMas jednu Dorinu od mene, onu veliku s ljesnjacima
Ali iskreno, Dorina? pa bolja je cokolada za kuhanje:P Bolja je cak i TOrtica!

Mogu ode kupit od Lindta, Milke, Nestlea do nekih livih marki ali samo je jedna Dorina
Isto tako bi volija jednu bilu lino ladu bez obzira šta ode imamo nutele više nego nam triba
elitist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 07:10   #48
stigla mi je opet nova najvjernija prijateljica-nesanica pa sam dosla malo ćirnit šta koke ćakulaju..kad ono
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
Arileo i meni je drago ako mislimo na isto...
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
A tu si arly, pa di ste sve bile nestale.....cestitam na novostima, bas mi je drago, imat cemo ovdje pojacanje
Di je tvoj covik?
!!
hvala!
eno ga spava snom pravednika a ja ne mogu šmrc šmrc...još je tjedan,dva na kopnu..
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
ajme arly sad bi i ja
just do it
drzim fige da ti prodje brze i s manje zavrzlama nego meni
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
majko moja
koja glupost
pojma nisam imala o tome
ajme meni pa je bi popizdila da mi neka zajubjena zenica uvali neke pizdarije da joj nosim muzu stvarno bi popizdila
u toj mjeri da bi ih zavrtila dikod u smece ako bi mi dosadilo vuc
jebate ja to nisam nikad cula

vidis inace ja vise volim da se svasta dogodi dok ga nema, krizme, pricesti, pirevi, diplome..jer su to meni sranja.......nuzne obaveze di te neko pila dam u uvelicas slavlje i uzima ti vrime....i mrzim kad se toga nareda kad je doma...ne da mi se ni sebi to slavit a kamo li kom drugom
brblji draga ne znam di ti zivis i znas li itijednog pomorca koji naviga duze od par godina kad nikad za slanje poklona i sl stvari nisi čula
u mojoj je okolini to normalno..ja osobno to bas ne radim jer nije moj đir al apsolutno razumim i podržavam, dapače čak mi je jako lipo da se to njeguje
moji su pomorci nosili i na brod i s broda i pisma,pakete,dici poklone za rodjendan šta su tate slale.nikad neću zaboravit kad mi je brat po kolegi prije puno godina, dok je plovija po 7,8 miseci za rodjendan posla neki bijesni mobitel (kod nas ih skoro tad nije ni bilo).
njemu smo u počecima njegovog naviganja slali svega i svačega i raznosli pošiljke njegovih kolega dok bi se on oporavlja..koliko mi je novopečenih žena pomoraca prošlo kroz ured, muževi bi poslali dokumente,indekse, seminarske da ih se riješi nešto na kapetaniji il faksu, a one nove u tome. i nikad mi to nije bilo teško, a nije da sam baš neka stpljiva dušica puna razumijevanja
jbg, ako ništa drugo solidarnosti radi

a ovo za sranja od diplome, krizme i sl mi je isto
da se razumimo, nikakve ceremonije ne volim posebno ceremonije radi...al i ne idem radi čina nego radi osobe
nikom neću otić jer se podrazumijeva ili jer je red ili jer smo rod u dvadesetšestom kolinu, al ću svakoj svojoj prijateljici s guštom i ponosom otić i na proslavu diplome,doktorata, vjenčanja...mm može ić ako mu je ćeif, ako nije ne mora
također ja njegovima...doduše najčešće ako smo pozvani u paru i odemo u paru jer nam je uvik draže bit zajedno al nitko nikog ne prisiljava
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
zjenica oka moga je kod kuće, pa guštamo , makar vani lije ko iz kabla
ma nek lije dok se imaš uz koga stisnit ispod kišobrana
Quote:
starakoka kaže: Pogledaj post
,pa bogati neću se slikavat gola i to slati(iako mu ne bi bilo krivo).
.
a zašto nećeš??? u biti znam, zato šta ti je to lakše poslat mailom
Quote:
anamilan kaže: Pogledaj post
U jbt pocela sam pisat ka brlji sto redova a nista nisam rekla...
dobro da si sama priznala da ti ne moram ja reć
[QUOTE=elitist;42069079

Rugate se sa čokoladama a neznan šta bi ja da za 2 obične dorine [/QUOTE]
samo javi di triba i svečano prisežem da će ti klan iz St (bar ovaj kojem ja pripadam) poslat paket obične Dorine
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
Evo, recite vi s vise godina iskustva ima li to o cemu pricam smisla,
ima
Quote:
Azelea kaže: Pogledaj post
Pa ja sam svog muza upoznala na taj nacin..Moj tata po njemu slao neke stvari..Ljubav na prvi pogled...Fala ti tata sta sitlacio moga muza...hehe
super ti je priča, baš sam ljubomorna
i ja bi neku ludu priču o "kako sam upoznala vašeg didu" za unuke od obične, sreli se u birtiji
arileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 08:19   #49
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post

najvse mi je zao jer je moj nastup povrijedio neke ljude s drugacijim iskustvima od moga
koja cine jednu totalno drugaciju perspektivu
Uvazavam tvoje isprike..
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 12:02   #50
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
mozda mi se to dogodilo jer su mi ugovori bili upocetku pretseski
pa sam se nekako tako i prema sebi postavljala
Ma to nam se svima dogadja. Skuzila sam nedavno da sam se poprilicno izolirala od svijeta i da sam postala totalno asocijalna pa blebnem gluposti i lako sto sebe dovedem u nepriliku, ali ponekad dovedem i druge. Krug prijatelja mi je super i svi to nekako toleriraju, ali imam sve vise osjecaj da licim na Sheldona iz The Big Bang Theory Najvaznije je osvijestit to pa nastojat popravit nekako.
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
toliko me nekih situacija bilo strah i jos uvijek me strah kako cu bez njega proc
a moram naprijed
i jedini nacin na koji si mogu pomoc je
uzdaj se u se i u svoje kljuse....to mi nekako najvise pomaze
bas ono udrit sebe triskom.
I meni se isprva cinilo da je dobar put zatomit sve emocije, bit hladan, ali sam se onda prepala jer mi se ucinilo da ne mozes bit selektivan u tome. Bas mi je nedavno jedna prija rekla da sam bezosjecajna. To je samo zato sto sam se u nekim situacijama koje su mi bile teske naucila ne osjecat nista. Pa ako ne osjecam nista ZA SEBE, kako cu imat razumijevanja za druge? Mogu razumjet da im je tesko na intelektualnoj razini, ali nemam OSJECAJA, nema empatije, ali ne zelim bit takva.

Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
imam i takav grubi stav
a i jedna razlog je bio stvarno taj sto ja nemam puno iskustva s tim slanjem...nisam to ni od frendica cual i nisam bila svijesna koliko je to dio kulture i nekim ljudima vrijedno
Iskreno, da toga nema, moj odnos s momkom bi bio nekako tup. Ne kazem da je tvoj tup, da me ne shvatis krivo, sigurno ste nasli neke mehanizme odrzavanja i ljubavi i strasti koji su razliciti od nasih, ali da mi nema ovoga, mislim da bi krepala ko riba na suhom
Quote:
brbljavica1 kaže: Pogledaj post
hvala ti na tom sto si primjetila....nekad mozda nisam ni svjesna koliko se grubo postavim...ovo tvoje videnje mi je zbilja vrijedno
NO problem. Meni je bitno da ovdje nadjem neki safe place di cu moc rec sta mislim, cega se bojim, kakve sumnje imam i dobit podrsku, savjet, drugaciju perspektivu i onda se generalno osjecat bolje. Ali isto mi je bilo zabavno citat opaske i prepucavanja i da toga nema s vremena na vrijeme mozda bi thread i zamro skroz

Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
i ja bi neku ludu priču o "kako sam upoznala vašeg didu" za unuke od obične, sreli se u birtiji
Ja sam prvi put kad sam upoznala momka mislila da je svecenik
Drugi put kad smo se vidjeli bilo je na plazi, a to mi je onda vec dosta pojasnilo kako stoje stvari Mada, sve ono sta ide nakon upoznavanja puno je uzbudljivije, samo nisam sigurna hocu li djeci, pa onda i unucima smjeti pricati ista od toga
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 12:28   #51
Aaaaa jutra,sex on the beach???
starakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 12:30   #52
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
i ja bi neku ludu priču o "kako sam upoznala vašeg didu" za unuke od obične, sreli se u birtiji
nije o upoznavanju, ali je smiješno ispalo na samom vjenčanju
mog muža znaju svi po nadimku, tj nadimku kojeg dobiješ od talijaniziranog oblika njegovog imena.
prvi put sam njegovo pravo ime čula u općini, kad su me pitali jel se ja pristuna modesti ženim za ovdje prisutnog tog i tog, a ja gledam ko tuka ,koji je pak sad taj, nikad čula, al vidim, ne mrda on, pa reko ajd dobro

cure, dobila sam masu suhih vrganja, ima l koja neki dobar, provjereni recept za njih
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 13:14   #53
Quote:
starakoka kaže: Pogledaj post
Aaaaa jutra,sex on the beach???
LMAO!
Ma neeee, neeee, ne ne, pa kaj ti se cini da sam ja tak neobazriva za drustvene norme, kghm, ovaj, zelim da ostane sluzbeno zabiljezeno... ne bi ja to nikad! Ja sam jedna pristojna zenska!

Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
prvi put sam njegovo pravo ime čula u općini, kad su me pitali jel se ja pristuna modesti ženim za ovdje prisutnog tog i tog, a ja gledam ko tuka ,koji je pak sad taj, nikad čula, al vidim, ne mrda on, pa reko ajd dobro
Hahahahhaha!
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
cure, dobila sam masu suhih vrganja, ima l koja neki dobar, provjereni recept za njih
Mozes napravit rizot. Mozes ih bacit na pizzu, e ta pizza sa suhim vrganjima na vrhu mi je najbolja pizza ever, to mi je mama radila kad sam bila mala, ono kad se miris prosiri kucom...
Ili dodas sniclima pa napravis umak s vrhnjem. Zdinstas na kapuli prvo dok omeksaju.
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 13:42   #54
hvala i hvala bubi
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 16:15   #55
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
ali imam sve vise osjecaj da licim na Sheldona iz The Big Bang Theory
otkad ne radim i prisilno većinu vrimena provodim isprid tv-a navukla sam se na tu seriju i baš mi je odlična


Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
Ja sam prvi put kad sam upoznala momka mislila da je svecenik
Drugi put kad smo se vidjeli bilo je na plazi, a to mi je onda vec dosta pojasnilo kako stoje stvari Mada, sve ono sta ide nakon upoznavanja puno je uzbudljivije, samo nisam sigurna hocu li djeci, pa onda i unucima smjeti pricati ista od toga
mi smo velike cure,nama smiš ispricat
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
nije o upoznavanju, ali je smiješno ispalo na samom vjenčanju
mog muža znaju svi po nadimku, tj nadimku kojeg dobiješ od talijaniziranog oblika njegovog imena.
prvi put sam njegovo pravo ime čula u općini, kad su me pitali jel se ja pristuna modesti ženim za ovdje prisutnog tog i tog, a ja gledam ko tuka ,koji je pak sad taj, nikad čula, al vidim, ne mrda on, pa reko ajd dobro

cure, dobila sam masu suhih vrganja, ima l koja neki dobar, provjereni recept za njih
prejako

gljive ne volim pa ti nažalost ne mogu pomoć...kod mene prođu jedino kad jedem sote stroganoff, inače ne
moja mama od vrganja napravi gustu juhu, rižoto ili teleće medaljone u umaku..znam da se oni doma guše u tome, al meni velikom gurmanu draža manistra na pome
Quote:
starakoka kaže: Pogledaj post
Aaaaa jutra,sex on the beach???
kud će suza neg na oko
arileo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 18:13   #56
Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
otkad ne radim i prisilno većinu vrimena provodim isprid tv-a navukla sam se na tu seriju i baš mi je odlična
Decki su me spasili u par kriticno depresivnih faza

Quote:
arileo kaže: Pogledaj post
mi smo velike cure,nama smiš ispricat
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 18:22   #57
Quote:
elitist kaže: Pogledaj post
Isto tako bi volija jednu bilu lino ladu bez obzira šta ode imamo nutele više nego nam triba
KO se onda usudi rec da pomorci nisu skromni?
Ipak, nema mi do Griotta.
Jutra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 19:07   #58
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
KO se onda usudi rec da pomorci nisu skromni?
Ipak, nema mi do Griotta.
Meni najbolje kuri milka sa keksima,toliko se nakrcaš da ti slabo dođe od pustoga cukra
starakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2012., 23:53   #59
Quote:
starakoka kaže: Pogledaj post
Meni najbolje kuri milka sa keksima,toliko se nakrcaš da ti slabo dođe od pustoga cukra
Milka toffifee one of the best...
Azelea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2012., 00:14   #60
Quote:
Jutra kaže: Pogledaj post
KO se onda usudi rec da pomorci nisu skromni?
Ipak, nema mi do Griotta.
Nevolin ja griote

Na brodu iman kupit neke njemačke preloše čokolade, sami šećer.
Zato izađen vani i nakupujen se slatkiša ka da otvaran freeshop

Šta je Ariela rekla da će mi poslat paket čokolade, teško mi neko može nešto poslat na brod jer nemamo nikakvu agenciju ni podružnicu kompanije blizu hrvatske, a i ja sam jedan od rijetkih Hrvata na kompaniji pa niko nemože ponit paket

Ma još sitno dana pa doma laganini, tad mi neće ništa falit
elitist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:51.