Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2013., 23:39   #81
Aha. Zanimljivo da, to je kod wiza slucaj.

Expert mode je u biti stari Hell mode, tak da oni koji inace farmaju Infern ose moraju zadovoljit sa Master tezinom jer dalje ne moze bez RoS Bete.

Shock ili kak se vec zovu su jos lagani packovi, cekaj dok naletis na wormhole Vortex je naporan no Wormhole je trostruki vortex spawnaju se te rupe random u nekim formacijama oko packa, i ona najbliza te vortexira.
Ray of Frost ima tu dobru runu na wizu, koja je nekog cold storm efekta.

Kaj se tice trejdanja itemima, evo kakvo je stanje primjerice s mojim dropom:



Bas cudno izgleda lik sa ofarbanim Mempom i IK chestom:
http://tinypic.com/view.php?pic=2lbn...5#.Uq9ysvcr2qg

Sistem klanova, so far so good. Upao sam u neki DFans klan sa skoro 200 clanova (mislio sam da je limit 10 membera po klanu), i sve zive notifikacije ti iskacu, za svaku sitnicu. Kad se netko tp-a u grad, kad netko dobije achivement (kao i sad), ko je ubio pack, kada ID-as leg/set item, i jos neke.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 00:09   #82
Sad sam tek uspio kopirati likove pa ću sutra probti campaign odigrati. Timater, izgubio sam cca 40% damagea na svim likovima.

Sleet storm, nešto slično rendu kod barba, za melee wiza jebena runa, nisam još isprobao wiza ali mislim da je povećan radius sad.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 00:13   #83
Tek sad? To je bar lagani postupak Samo kreiras novog lika lvl 1 i pojavi se copy gore desno.
Meni barb spusio dps debelo. Imao sam oko 310k pa se smanjilo na 190k negdje, ali to jer imam cca -250 str od paragona + craftani amulet koji ima lvl requirement 61, a kako smo mi lvl 60 ne mozemo ih nosit
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 01:14   #84
Da, tek sad, jer mi se 48 sati skidalo to govno.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 01:48   #85
Jbg, kaj nisi napravio kak sam ti reko pauze/resume download. Meni je isto zapelo kak i tebi par puta al sam to rijesio na naveden nacin. Skidalo bi se i meni bar 20h al je proslo i unutar 4h.

Sad sam bacio PTR, Torment 1 tezinu, ide glatko dosta, slicno kao Inferno 10, mozda malo jace od toga. Boostao sam nekog crusadera pa sam zato upao u T1, inace se nemre ak nemas RoS betu
Ugl, exp leti zbilja dobro. ubis par mobova u Keep lvl 2 na T 1 i skoci ti po nekoliko lvla odjednom (onih ispod 20).
Ali su me zato na Torment 3 fino silovali poison packovi

E da, Fosna imas ti kaj viska Topaz Radianta? Zicam okolo ljude u igri al niko nema, da si dignem MF
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 12:14   #86
Cisto da pitan jer mi prijatelj nezna rec . Oce li bit štagod od brimestoneova u RoS jer iman malu zalihu od 32000 komada ???
__________________
"There is nothing like a dream to create the future."-Victor Hugo
SimeST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 13:04   #87
Quote:
SimeST kaže: Pogledaj post
Cisto da pitan jer mi prijatelj nezna rec . Oce li bit štagod od brimestoneova u RoS jer iman malu zalihu od 32000 komada ???
Materijali za craftanje su u RoS podijeljeni na one od lvl 1 do lvl 60, u koje spadaju i brimstones, i u one od lvl 61 do lvl 70. Tako da sa brimstonima možeš craftat bilo koji legendary do lvl 60. Što znači da skoro ničemu ne služe.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 13:31   #88
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Jbg, kaj nisi napravio kak sam ti reko pauze/resume download. Meni je isto zapelo kak i tebi par puta al sam to rijesio na naveden nacin.
Efekt pauziranja je bio da bi download išao OK jedno 10 sekundi i onda bi roknuo opet na 100k, što bi značilo da moram stalno sjediti za kompom i drkati po pause gumbu, a to mi se nije dalo.

Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
E da, Fosna imas ti kaj viska Topaz Radianta? Zicam okolo ljude u igri al niko nema, da si dignem MF
Nemam niš, kak craftam neki radiant tak ga šutnem na AH.

Quote:
SimeST kaže: Pogledaj post
Cisto da pitan jer mi prijatelj nezna rec . Oce li bit štagod od brimestoneova u RoS jer iman malu zalihu od 32000 komada ???
Prodaj to dok možeš. 32000 komada?!? Kaj si kanio brimovaču peći od toga??

Inače za craftanje gemova su potrebni demonic essence, ne više tome of secrets, 20 komada za radiant gem.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 16:51   #89
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
E da, Fosna imas ti kaj viska Topaz Radianta? Zicam okolo ljude u igri al niko nema, da si dignem MF
E imam radiant topaz jedan, napravio sam Forum.hr clan pa uleti. Pale su mi Nat čizme i apgrejdi za shouldere i DML, a tek sam došel do Old Ruins.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 18:21   #90
http://www.richarddawkins.net/news_a...ous-charlatans

WD beware
__________________
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.

- Terry Pratchet, Jingo
Equilibrium is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 21:06   #91
Šta je piculje, više se ne dolazi među smrtnike igrati...
Smucek_10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 22:44   #92
Thx obojici . I plan je davno bia kupit ih jeftino po 2700 komad i kasnije prodat . Ali posto 6 miseci nisan moga doc do neta nisan moga zaibrat i prodat. Sad jos trban cekat da mi blizzard odbana acc jer su ga kreteni blokali radi neaktivnosti.
__________________
"There is nothing like a dream to create the future."-Victor Hugo
SimeST is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 23:27   #93
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Efekt pauziranja je bio da bi download išao OK jedno 10 sekundi i onda bi roknuo opet na 100k, što bi značilo da moram stalno sjediti za kompom i drkati po pause gumbu, a to mi se nije dalo.

Prodaj to dok možeš. 32000 komada?!? Kaj si kanio brimovaču peći od toga??

Inače za craftanje gemova su potrebni demonic essence, ne više tome of secrets, 20 komada za radiant gem.
Ako se ne varam, u isto vrijeme smo skidali PTR, pa mi malo nema smisla kak je tebi zapelo mozda te nekaj modem zaje*

Brimovacu velicine vola

Za 1 Radiant 20 DE? Moguce.
Meni pojelo prek 100 komada za doc do jednog flaw stara.

Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
E imam radiant topaz jedan, napravio sam Forum.hr clan pa uleti. Pale su mi Nat čizme i apgrejdi za shouldere i DML, a tek sam došel do Old Ruins.
U pocetku nije problematika, ali kasnije je kad si vec gearan

Quote:
Smucek_10 kaže: Pogledaj post
Šta je piculje, više se ne dolazi među smrtnike igrati...
A ko kaze da smrtnici ne mogu igrat PTR?
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 14:37   #94
Quote:
SimeST kaže: Pogledaj post
Thx obojici . I plan je davno bia kupit ih jeftino po 2700 komad i kasnije prodat . Ali posto 6 miseci nisan moga doc do neta nisan moga zaibrat i prodat. Sad jos trban cekat da mi blizzard odbana acc jer su ga kreteni blokali radi neaktivnosti.
E jbg, negdje ti je oko 1000/kom sad, vjerojatno i manje. Da si na HC nabrao bi se para ko dreka.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 17:10   #95
Našao upgrade za wiza, malo mi ide na jetra kaj nož cvili ko pajcek :



I BT armor sa Blizzard bonusom (promijenjeni set bonusi, pogotovo zanimljiv bonus za 5 itema):

Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 17:45   #96
''Squeal!''
Kaj ovo, 15% dmg to Humans. Kaj uopce ima kaj ljudi za ubijat u igri?
Al bar si nasao dobar roll kaj je, je to furas topaz u helmu?
Ti je palo na Master?

BT armor, vec se cini OP ovaj peti bonus od seta, immune na najgore affixe packova.
Naletio sam na takve dual elemental, i puno su zajebaniji nego sadasnji, pogotovo kad pocnu crtat krizaljke po podu
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 18:50   #97
Na expertu palo. Nemam topaz, imam samo 19% MF na rukavicama, a to ionak preveć ne znači (1,9% leg MF bonus, wow! ). Križaljke se daju dodgati, puno više me jebu oni orbiteri, naletio sam na neki illusionist pack sa cold thunderstormom, stuklo me u sekundi, a ne možeš pobjeći od toga. Desecrator i molten su niš prema tome.

Humans? Imaš cultista, wizarda, onih smradova u A4 kaj bacaju meteore, a s njima su uvijek i pajdaši sa nekim 2h batinama. Brijem da jedino u A3 nema humana.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 19:58   #98
Sad je nerf MF-a 10% u odnosu na cifru koju imas, sa 300 se racuna samo 30

Da, cold thunderstorm je onaj castani kristal koji kao da tempira prije ice blowa. Al u praksi je to isto kao frozen affix samo kaj je malo modificiran.
Oni elektricni nisu problem, jedino me zaje* dual elementali sa jail/wormhole + wall, onda je jebeno

Za cultiste znam da su ljudi, no onaj iz a4 mi djeluje kao demon (istina ni ne igram bas cesto taj act pa i zaboravim). Ni za wizove ne znam di su.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 00:34   #99
Travis Day on Magic Find
Quote:
D3's game designer Travis Day posted two fairly big responses to players who are concerned about the lack of legendary drops on the PTR. He explains why the MF system needed to be changed and how it has been changed exactly.
Quote:
In addition to changing exactly how MF interacts with finding items we also have dramatically reduced it's existence throughout the game. Having strong characters already equates into finding more items, both by virtue of killing things faster and also by virtue of playing in higher difficulties, which still do have rewards associated with them. Because of all of this we decided to not only remove MF as an affix from gear but also change exactly how MF interacts with different item qualities. MF will apply 100% of its benefit to Blue items, 30% to Yellow items, and 10% to Legendary and Set items. This means someone with 300% MF will end up finding roughly 30% more Legendary and Set items than someone with 0%. The design intent is to make things like Topaz gems in helmets or the Nagel Ring an option without them actually being mandatory.

I hope this helps clear the air and as the expansion moves further and further into its development cycle I'll start climbing out of this portal more frequently to answer questions.
Dakle ista shema sa MF kao u D2, samo mi se cini i teze posto je veci nerf.
Bio sam 90% siguran da cu kupovat Expanziju, ali se s ovim to izokrenulo na kontra stranu, 90% da necu s ovim promjenama.
Jebes igru di moras ko konj farmat cijeli dan da bi dobio jedan usrani leg/set item, i jos sa affixima koji ti nikak ne sjednu kao upgrade ili korisni. Znam da je tu i Mystik ench, ali opet... nije to to u globalu.

Uz to navodno i cap stavljen: 40% IAS i CC, i 250% crit dmg.

Zadnje uređivanje *Hades* : 19.12.2013. at 00:40.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 02:16   #100
Ja sam 100% siguran da bus ti kupil ekspanziju ^^
__________________
What can change the nature of a man?
Sycho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.