Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2005., 15:37   #1
Norval

Odredjeni forumasi u svojoj argumentaciji cesto spominju Norval, Norvalovce...

Sto je, ili gdje je Norval i sto se, u istom, ako je Norval oznaka grada, odigralo?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 15:41   #2
Koji su to odredjeni, amo imena i prezimena...nema vise okolisanja.
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 15:41   #3
Norval je u Kanadi, toliko znam, nazalost samo, i volio bih i ja cuti malo poblize o njima.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 15:43   #4
U očekivanju Feniksa
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 15:43   #5
Quote:
hehehoho kaže:
Koji su to odredjeni, amo imena i prezimena...nema vise okolisanja.
Zabranjeno pravilima foruma. Moze nick ?

Edit: preteklo me.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 15:47   #6
Quote:
rambi kaže:
Zabranjeno pravilima foruma. Moze nick ?

Edit: preteklo me.

Godot-a?
Akcija2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 15:59   #7
Re: Norval

Quote:
rambi kaže:
Sto je, ili gdje je Norval i sto se, u istom, ako je Norval oznaka grada, odigralo?
Hrvatska emigrantska enklava negdje u Kanadi, gdje su neke osobe i neki fratri povlačili političke "konce" i navodno su oni odabrali Tuđmana kao svog favorita za buduću samostalnu Hrvatsku....
Iz toga emigrantskog kruga je proizašao i Gojko Šušak. Manje više....hercegovačka linija, navodno.


Svojevremeno se dosta o njima pisalo u nekim tjednicima koje ja tada i nisam čitala, ali su zato bili komentari o njihovom djelovanju na lokalnoj OTV...

Svi ostali se službeno prave blentavi, tako da prava istina i nije još utvrđena, tj njihova stvarna povjesna uloga tamo od kraja 80-tih....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 16:45   #8
Re: Re: Norval

Quote:
Dunj@ kaže:
Hrvatska emigrantska enklava negdje u Kanadi, gdje su neke osobe i neki fratri povlačili političke "konce" i navodno su oni odabrali Tuđmana kao svog favorita za buduću samostalnu Hrvatsku....
Iz toga emigrantskog kruga je proizašao i Gojko Šušak. Manje više....hercegovačka linija, navodno.


Svojevremeno se dosta o njima pisalo u nekim tjednicima koje ja tada i nisam čitala, ali su zato bili komentari o njihovom djelovanju na lokalnoj OTV...

Svi ostali se službeno prave blentavi, tako da prava istina i nije još utvrđena, tj njihova stvarna povjesna uloga tamo od kraja 80-tih....
Ništa bez katolika.

__________________
Ne odlučuje onaj koji izlazi na referendum, nego onaj koji broji glasove.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 17:01   #9
Re: Re: Re: Norval

Quote:
Jalnuški Diletant kaže:
Ništa bez katolika.
valjda misliš Hercegovaca...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 17:19   #10
ma hercegovci i nisu katolici. imaju oni neke svoje finese..
funat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 17:45   #11
probaj to njima reći!
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 18:11   #12
Re: Re: Norval

Quote:
Dunj@ kaže:
Hrvatska emigrantska enklava negdje u Kanadi, gdje su neke osobe i neki fratri povlačili političke "konce" i navodno su oni odabrali Tuđmana kao svog favorita za buduću samostalnu Hrvatsku....
Iz toga emigrantskog kruga je proizašao i Gojko Šušak. Manje više....hercegovačka linija, navodno.


Svojevremeno se dosta o njima pisalo u nekim tjednicima koje ja tada i nisam čitala, ali su zato bili komentari o njihovom djelovanju na lokalnoj OTV...

Svi ostali se službeno prave blentavi, tako da prava istina i nije još utvrđena, tj njihova stvarna povjesna uloga tamo od kraja 80-tih....
da li ovo spada u obveznu lektiru "urbanih šovinista"?
ili AGITROPA možda?
mali febo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 18:32   #13
kolko ja znam to su Gnojkovi.
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 18:33   #14
Re: Re: Norval

Quote:
Dunj@ kaže:
Hrvatska emigrantska enklava negdje u Kanadi, gdje su neke osobe i neki fratri povlačili političke "konce" i navodno su oni odabrali Tuđmana kao svog favorita za buduću samostalnu Hrvatsku....
Iz toga emigrantskog kruga je proizašao i Gojko Šušak. Manje više....hercegovačka linija, navodno.
Nije hrvatska nego ustaška. Tamo je misija izuzetno ustaški uznapredovalih hercegovačkih franjevaca na čelu s fratrom-jebačem Krešićem. Ta sredina je iznjedrila takve umove kao što su G. Šušak, A. Beeeeljo, M Sopta ...
Kažu da su otamo orgnizirani atentati na predsjednike HBZ Johna Badovinca i Bernarda Luketića jer su oni, o užasa, uspostavili kontakt s maticom zemljom i održavali prijateljske veze s vlastima u SRH, a time i SFRJ.
Nadalje diljem S. Amerike "dovodili su u red" nepoćudne svećenike i hrvatske iseljenike tako da su im slali pisma bombe.
Dakle u svakom pogledu jedna uzorna hrvatska sredina.
E i kad tome pribrojiš Franju Tuđmana, može se reći da je krpa našla zakrpu. Da su se svijećom tražili, bolje se ne bi našli.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 18:36   #15
Re: Re: Re: Norval

Quote:
Feniks kaže:

Kažu
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 19:36   #16
Ne kazu, nego je istina.
Ja zivim u Kanadi i znam sto se dogadj u Norvalu i u crkvi Hrvatskih mucenika.
Velebit is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 19:37   #17
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 19:38   #18
Quote:
frch kaže:
na istoku stare price...
bilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 21:48   #19
Feniks je po obicaju "IZVRSNO" informiran, kada se radi o necem hrvatskom. U slijedecem nastavku ocekujemo price iz Chicaga !

Ali eto, zabunio se u brzini pa napisao KAZU - a na takvim se izvorima temelje sve dosadasnje njegove informacije i saznanja.

Najbolji mi je kada prica o dogadjajima u kojima sam osobno sudjelovao, pa si ipak dopustam slobodu da mu ne vjerujem, jer cesto cak u nekim njegovim pricama i pricicama nema ni one male istine, na kojoj se izgradi velika laz (no Goebbels je ipak za njega gigant PR-a).

P.S. Kazu da si bio jucer na utakmici i radio sranja, samo nije receno na cijoj strani !

A sto se tice Norwala gotovo nista od recenog nije tocno, a ono sto je tocno si krivo interpretirao - jebote ne bi ni u Beogradu bolje napisali !
__________________
Došli su ljudi, kaj nisu već imali srca za Zagreb naš stari,
vse su razrušili, vse su razmetali, kak da su došli Tatari
.
(Dragutin Domjanić)
QUESTION is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2005., 21:52   #20
podsjeća me na Stojkovića kao Balkanskog špijuna
frch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.