Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2017., 11:35   #781
Latinski, Tilurij=Trilj 😉 i inicijali tren inspiracije kad sam registrirala 😂 mislim da su trajala neka iskapanja ili nešto
Hahahaha tiruriru isto nje loše, stoji mi

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 11:16   #782
Kalifornijski makovi se rascvjetali, tamjan luduje, imam par novih "stanara", danas ponovo ubrala onu zalutalu blitvu za ručak, ruže cvjetaju toliko da ne znam više gdje ću s njima i tako 😊








Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:11   #783
jel i vama dragoljubi nekako crkavaju ili samo meni?
danas sam ih malo poštricala i porezala im sve one kuglice u kojima se stvara sjeme jer možda na to troše snagu umjesto da cvjetaju?
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:14   #784
Ma kakvi kod mene luduju... Pola sam ih pokidala i par počupala jer su mi počeli preuzimati vrt 🙈 kad god čistim đirane i surfinije od povenulih cvjetova pokidam i deugoljuba 😂 prašuma, nikad mi nisu ludovali kao ove godine

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:16   #785
hmmmm... ako nastave crkavat možda posijem nove. a možda i ne.
danas sam vodila nećaka u vrt da mi nešto "pomogne" pa mi je rekao da nema gdje stat a da ne pogazi cvijeće jer sam toliko toga natrpala.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 16:44   #786
Hahahahah tako je i kod mene... Da nisam na vrijeme stavila par kamenih ploča ne bi imala gdje zgaziti...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:40   #787
jedna sadnica potunije-tri različita cvijeta
__________________
I zauvijek sam ostao gladan ljubavi i pažnje: niko me u životu nije mogao iznenaditi grubošću, uvijek sam je očekivao, a svako me mogao pridobiti pa i prevariti pitomošću, nježnošću, prijateljstvom; pa i kad bih se prevario, opet sam uvijek bio spreman da naletim na isti mamac."
ponekadslaba2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 15:42   #788
Zaljubljena 😍 divna je... Kod mene su po tri različite u duguljastim pitarima pa im se cvjetovi i grane miješaju, ali mislim da se nisu pokrižale

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:04   #789
i još jedna procvjetana ljepotica

__________________
I zauvijek sam ostao gladan ljubavi i pažnje: niko me u životu nije mogao iznenaditi grubošću, uvijek sam je očekivao, a svako me mogao pridobiti pa i prevariti pitomošću, nježnošću, prijateljstvom; pa i kad bih se prevario, opet sam uvijek bio spreman da naletim na isti mamac."
ponekadslaba2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 16:27   #790
Perunika? Isto divna, ljubičasto cvijeće mi je baš drago, nekako nježno, a profinjeno

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2017., 17:04   #791
ja čekam moje ljubičaste gladiole. njih sam kasnije posadila, žute i crvene mi već cvjetaju.
weee, sutra opet pravac vrt.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2017., 11:50   #792
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Perunika? Isto divna, ljubičasto cvijeće mi je baš drago, nekako nježno, a profinjeno

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
gladiola je ne perunika..
__________________
I zauvijek sam ostao gladan ljubavi i pažnje: niko me u životu nije mogao iznenaditi grubošću, uvijek sam je očekivao, a svako me mogao pridobiti pa i prevariti pitomošću, nježnošću, prijateljstvom; pa i kad bih se prevario, opet sam uvijek bio spreman da naletim na isti mamac."
ponekadslaba2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:03   #793
Moje na balkonu se sve drzi ali moram zaljevat i ujutro i navecer 😣😣
Ubrala sam prve pome, fine su

Jedino jebeni dragoljubi nista, stoje, zivi su al.prejadno izgledju. Al dobro, bar znam da se ubuduce necu zajebavat s njima, ne isplati se

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 10:34   #794
i moji su dragoljubi bili jadni, pa sam ih ošišala na kratko i sad kao da su opet živnuli.
ja sam ubrala prvu tikvicu
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 10:05   #795
moji ljiljani su me iznenadili ove godine, imam rozi, bijeli satirani, narancasti, narancasti satirani, narancasti sa bijelim rubom i neki cudno obojani... i otvaraju se jedan po jedan... gledam od jedne susjede, ona ima samo narancaste, svi su odjednom procvjetali i za par dana ocvali i to je to

steta sto su otrovni za macke, morat cu ih se rijesit kad jednog dana nabavim macku

Radmila raste, izgleda da joj se svidja kod mene

ja sam mislila da samo ja imam dzunglu sa ogromnim cvijecem na balkonu al susjeda me presisala
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 12:20   #796

meni su moja dva ljiljana procvala i ocvala u 2 tjedna. valjda im je tu ipak vruće pa ne drže dugo. isto ko što mi i gladiole brzo prolaze.

ali mi je zato procvala prva gazanija koju sam posijala! nekakva prugasta crveno žuto bijela. slikat ću kasnije. baš sam hepi da nije žuta ko ove koje već imam od lani i preklani. i procvale mi prve godecije. vidjet ću koliko će trajat. ako ne riknu za tjedan dva posijat ću ih i dogodine.
mislim da dragoljube druge godine neću. bili su lijepi na početku ali onda naprave đunglu pa umru pa ih treba šišat pa... previše posla. druge godine razmnožavam gazanije po cijelom vrtu i fino same cvatu cijelo ljeto, samo im šišam ocvale cvjetove. i tutnut ću još koju daliju i patuljastu ružicu.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 19:47   #797
Moje pome....plamenjača? Kaj ću s time, da roknem neki fungicid, brige me se?

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 21:54   #798
Na slici mi to više baca na pepelnicu nego plamenjaču, od plamenjače je list kao izgoren, ne baš siv... može biti i kakva plijesan. Biljka će sigurno znat potvrditi što je točno... Koji god fungicid ti u apoteci daju uglavnom je to karenca do 7 dana i možeš normalno brati, pa se još stigne spasiti stvar...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 23:11   #799
Ma nesto gljivicno je. Steta mi je da mi propadnu, fino su izrasli i dobro podnose vrucinu i sad to. Budem ja to pospricala pa sta mu bog da

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 16:37   #800
Neveni su mi se toliko razrasli i povaljali po cijelom vrtu da sam ih skoro sve počupala i presadit ću ih negdje drugdje Svo nisko cvijeće su mi zagušili i baš je neuredno izgledao vrt.
I neke dragoljube sam počupala. Ostavila sam samo 3,4 komada koji još pristojno izgledaju.
Prvi Šabojev karanfil mi ima pup. I procvale mi godecije. Sviđa mi se kako izgledaju, kupit ću ih i sljedeće godine, samo ih moram više u skupine presaditi jer kad stoje same dve tri izgledaju bezveze.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:58.