Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2022., 22:57   #821
Pseći postovi prebačeni su na temu Zašto psi jedu travu, a mačji na temu Mačja metvica i trava, zajedno s prepucavanjem i kartonima. Na samom vrhu nalazi se tema pod naslovom - nemreš bilivit! - POPIS TEMA - pogledati prije otvaranja nove!. U nju su Tyndall i svi ostali moderatori uložili puno truda i muke pa bi bio red da (1) ne pišete kojekuda i (2) ne otvarate novu temu za svako pitanje koje vam padne na pamet. Hvala!
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2022., 01:20   #822
Question preparati za podizanje raspolozenja i/ili smanjivanje stresa kod macaka

pozdrav..

da li ima netko iskustva (bilo pozitivnih, bilo negativnih) sa davanjem preparata (cbd ulje, ili anti-depresivi, ili analgetici, itd.) u smislu poboljsanja raspolozenja te smanjivanje stresa i boli kod macaka?

imam doma macu od 13 godina koja je pomalo neuroticna/ne podnosi stres a donekle je i kronicni bolesnik..pa dok rjesavam njene tegobe i probleme kod veta, cisto da joj je doma malo lakse i to.

naravno, posavjetovat cu se sa svojim vetom, ali eto cisto me zanimaju iskustva ako netko ih ima. hvala <3

p.s. vlasnici peseka, ako isto imate iskustva slobodno se javite
crazy cat lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2022., 22:59   #823
CBD Kapi

Imam starog psa koji ima problema sa zglobovima i pije tablete protiv bolova. Veterinarka je mi je rekla da neki psi koji dobivaju CBD uopće ne trebaju tablete protiv bolova i stanje im se popravi a nekima uopće ne pomaže.
Imate li iskustva sa CBD kapima? Koju dozu koristite?
Jimmy23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2022., 23:04   #824
Ima li netko preporuku za nenekav energy booster kao suplement u određenim trenutcima

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk
Rea2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2022., 07:48   #825
Proizvođač barfa Petman imao je neke energetske pločice, zamrznute. Šape su to imale prije nekoliko godina, dugo nisam bio tamo pa ne znam imaju li još.

Edit: izgleda da imaju
https://sape.hr/proizvod/petman-vita...voce-i-povrce/
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2022., 16:15   #826
Treba mi energybooster u pasti,nesto sto u trenutku mogu koristit...ne za svaki dan
Odnosno kad koristit za priie/za vrijeme/nakon velikkg napora

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk
Rea2206 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2023., 11:59   #827
CBD ulje za pse - preporuke, iskustva

Pozdrav svima, ovu temu ne vidim medu ponudenima, ukoliko postoji molim admina da me prebaci tamo, ukoliko ne, kao sto naslov kaze, kakva su vasa iskustva s CBD uljem za pse i macke? Koje i od koga kupujete i da li ima efekta?

Ja cekam da stigne, uzeli smo od Woff Woff 5,5% za pesicu seniorku (10+) od cca 18 kila, zbog problema s artritisom i bolovima u ledima s kojima muku muci vec par godina. Ispobali smo ono od 3% s malenom terijerkom koja se jako boji pucnjave oko nove godine, i pokazalo se super
Lilipad is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2023., 17:32   #828
Bili smo na pregledu danas jer psica zacvili kod nekih pokreta. Prije nekog vremena to se događalo više puta na dan preko vikenda, da bi na prvu prestalo, a u stvari postalo povremeno, svakih nekoliko dana. Sumnja se na bol u vratnom dijelu kralježnice, ali bez nekih konkretnih problema kao disk i slično. Preporuka je da joj dajemo nešto za zglobove. Što biste preporučili kao dodatak starijem malom psu za zglobove?
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2023., 19:07   #829
Vet nije ništa preporučio?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2023., 19:20   #830
Spomenuo je da ima raznih dodataka kao Condrovet, i da Apipet ima nešto. Nije prodao ništa iz njihove ponude. Da uzmemo što odaberemo u Pet Centru ili nekoj drugoj ljekarni.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2023., 20:02   #831
Pitam zato što sam ja sa Sitkom bila na Veterinarskom faksu u Ljubljani, mislim kada je njoj bilo 10-11 godina, pa mi je dr. Zorko rekao da je u toj dobi bolje ništa ne davati jer se samo stvaraju naslage u zglobovima, a to je onda još gore za psa. Ja sam davala i još dajem (Jucki) Arthogen, samo smo to frendica i ja u većim količinama naručivale iz Amerike tako da podijelimo carinu. U svakom slučaju nešto sa što višim postotkom hijaluronske kiseline. Međutim, prema ovome što pišeš, psici bi možda trebalo nešto za ublažavanje bolova.

Obavili ste RTG i eventualno CT?
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2023., 16:43   #832
Ne bih išao s nečim protiv bolova jer se već danima nije oglasila, pokazala da postoji neki problem. Valjda je bilo nešto i prošlo. Neko istegnuće, krivi pokret... Kad malo razmislim, čini mi se da smo se prije pojave problema malo žešće natezali, igrali.

Imali smo sličnu situaciju prije dosta godina kada je šepala. Rtg, jedno mišljenje, drugo... patela, operacija... Na kraju prošlo uz mirovanje. Bila je od ludovanja na snijegu i ledu istegla, natukla nogu.

Za dodatak prehrani rekao je vet da je sad zadnji trenutak ako mislimo nešto davati. Za par godina neće imati smisla. Možda 10 godina većeg i manjeg psa nije isto.

Edit: koji Arthogen? Da vidim bi li mi mogao netko donijeti iz SAD?
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2023., 17:32   #833
Quote:
Coco_Nut kaže: Pogledaj post
Edit: koji Arthogen? Da vidim bi li mi mogao netko donijeti iz SAD?
Sad su promijenili naziv, ali ne i sastav: link. Ja sam preko Amazona i naručila.

P. S. Na slici imaš navedeno i doziranje tako da znaš izračunati koliko ti treba.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2023., 18:49   #834
Treba mi nešto dobro za dizanje imuniteta kod mačaka.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2023., 20:55   #835
Ja sam svojoj maci za dizanje imuniteta uzela Anima Strath sirup.
Ima netko iskustva?
__________________
I stress about stress before there is even stress to stress about.
Meravigliosa Creatura is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2023., 13:39   #836
Ja sam Anima Strath davala za podizanje imuniteta svojim micama, pošto nisu imale problema nakon toga pretpostavljam da im je pomoglo.

Također smo koristiili i Lysine Aid gel za podizanje imuniteta tako da slobono i njega isprobajte. Sretno Vama i micama
__________________
...Trag u beskraju...
vanilla sky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.