Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 13:48   #41
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
pamet i mudrost baš i nije ista stvar, ne?
Hoćeš reći da nema pametnih 16togodišnjaka? wtf. pa ima i pametnih beba jebaga sad.

patejto-patato, semantika mi baš ne leži
samo tvrdim da je teže prepoznat muško smeće sa 16 godina nego s 26
vixen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 13:51   #42
Quote:
Tainted Love kaže: Pogledaj post
ali mogu reci da sam upoznala ljude od 25+ godina koji ne znaju di im glava stoji, a kamoli gace.
ma istina. A bidni, ne znaju ti oni ni u osamdesetoj di im gaće stoje.

Quote:
vixen kaže: Pogledaj post
samo tvrdim da je teže prepoznat muško smeće sa 16 godina nego s 26
pa to i ja kažem.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:22   #43
a šta ako momak od 15 godina povali curu od 15 godina?Onda će oboje u zatvor jerbo je i ona bila s 15-togodišnjakom i on je bio s 15-togodišnjakinjom
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:24   #44
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
a šta ako momak od 15 godina povali curu od 15 godina?Onda će oboje u zatvor jerbo je i ona bila s 15-togodišnjakom i on je bio s 15-togodišnjakinjom
neće. to je rupa u zakonu. a oni su je dobro iskoristili.

mislim da se zakon odnosi samo na punoljetne u odnosu s maloljetnicima.
__________________
neću žvake, oću kusur
proVINCI'jalka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:27   #45
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
a šta ako momak od 15 godina povali curu od 15 godina?Onda će oboje u zatvor jerbo je i ona bila s 15-togodišnjakom i on je bio s 15-togodišnjakinjom
Procitaj, u clanku pise da osoba mora biti 21+.


Inace rijetko cura od 15 s dececom od 15.
__________________
We're just two lost souls swimming in a fish bowl, year after year...
Tainted Love is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:29   #46
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
a šta ako momak od 15 godina povali curu od 15 godina?Onda će oboje u zatvor jerbo je i ona bila s 15-togodišnjakom i on je bio s 15-togodišnjakinjom
Ne. U zatvor ide tko je bio gore. Ako su se izmjenjivali, idu oboje, ali samo pola robije. Moguća je nadoplata za zajedničku ćeliju, uz pristanak roditelja.

Čitaj, sve piše.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:30   #47
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
a šta ako momak od 15 godina povali curu od 15 godina?Onda će oboje u zatvor jerbo je i ona bila s 15-togodišnjakom i on je bio s 15-togodišnjakinjom
Obrazovan si, a ne znaš čitati

Quote:
Prihvati li se prijedlog pravobraniteljice za djecu Mile Jelavić, seksualni odnos osobe starije od 21 godine s 15-godišnjakinjom, iako je ona pristala na njega ili ga inicirala, bit će i u Hrvatskoj kazneno djelo.
Link je na prvoj stranici u Slafkovom postu
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 14:56   #48
Zakon je sasvim u redu. Može ta ekipa mlađa od 16 malo pričekat sa jebanjem ili ga obavit s nekim do mlađim od 21
alicee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:06   #49
Quote:
proVINCI'jalka kaže: Pogledaj post
dakako, na iznimkama se ne može gradit zakon.
Smatram kako ga se ne smije graditi niti na nekoliko izoliranih primjera koji su navedeni u članku. Uostalom, ako je ovakav zakon kakav je sada funkcionirao godinama, zašto ga se stavlja na naslovnice baš pred izbore?

Nije vrag da su Slovenci odustali od invazije? Da su ubojice osuđene? Da je kupovina kamiona, tramvaja i javnih veceja odrađena u skladu sa zakonom? Da se suca rađa, ne uči i napreduje? Uostalom, ako su popustili pred Crkvom i ukinuli rad nedjeljom, zašto ne usklade ovaj zakon s Vatikanskim?

Jedva čekam slijedeći tjedan i novu glupost s kojom će nam farbati oči u sklopu predizborne kampanje.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:10   #50
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
[color=navy] Uostalom, ako je ovakav zakon kakav je sada funkcionirao godinama, zašto ga se stavlja na naslovnice baš pred izbore?
Da bi birači koji jebu mlađe od 16 glasali za alternativu trenutno vladajućima
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:11   #51
Mene zanima kako se dokazuje da se dogodilo kazneno djelo iliti da je bilo sexa? Odvede se kćer ginekologu pa ako ovaj ustvrda da ista nije djevica onda se traži krivac?

Slažem se sa Slafkom, zakon je prenapuhan i nepotreban s obzirom da nema nikakve šanse za njegovo provođenje.

Ustvari ima, ako te ćaća ulovi za vrijeme "kaznenog djela" ili eto zatrudniš. Ali sve OK ako otac djeteta ima 18

Ma glupost
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:15   #52
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Da bi birači koji jebu mlađe od 16 glasali za alternativu trenutno vladajućima


dajte nam da jebemo
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:16   #53
Ovo s +21 neće proći na ustavnom sudu. Ne bi bili svi pred ustavom jednaki.
Kad sam ja iamo 14- 15 godina bio bih presretan da mi se neka "bakica" smilovala.
Vjerujte mi , ne bih pretrpio nikakvu psihičku bol. U čemu je problem.

Pitajte bilo kojeg 15 godisnjaka bili jebo neku teticu s 22 godine.

Pitajte ga i kakva bi mu bila psihička bol. Bi li mu se sušila kičma? Ok, ajmo se slozit da bi mu to pasalo.

Jeste li se složili? Jeste, dakako.

Zašto se i curama ne bi svidjelo ko i muskoj petnaestogodišnjoj krmadi.
Zašto?

A pitanje kamiona i brodogradilišta i zahoda ostavimo sexolozima.

Dajmo im da se jebu....
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:17   #54
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Obrazovan si, a ne znaš čitati
otkud ti znaš da san obrazovan i da znan čitat? Nije valjda da si ti Vera Čudina koja se pravi Marica?
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:17   #55
Quote:
SuzyQ kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako se dokazuje da se dogodilo kazneno djelo iliti da je bilo sexa? Odvede se kćer ginekologu pa ako ovaj ustvrda da ista nije djevica onda se traži krivac?

Slažem se sa Slafkom, zakon je prenapuhan i nepotreban s obzirom da nema nikakve šanse za njegovo provođenje.

Ustvari ima, ako te ćaća ulovi za vrijeme "kaznenog djela" ili eto zatrudniš. Ali sve OK ako otac djeteta ima 18

Ma glupost
Erm, ako si otac 14godišnje djevojčice a ona ima dečka od 26 onda ga možeš prijaviti policiji pod sumnjom da on čini kazneno djelo i prepustiti ga sustavu u ruke

Meni djeluje efikasno za skidanje šapa s klinčadije
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:20   #56
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Jedva čekam slijedeći tjedan i novu glupost s kojom će nam farbati oči u sklopu predizborne kampanje.
I ja se slažem da je ovo samo mazanje očiju.
Zakon kao takav nije loš, ali je provođenje istog upitno. Tko će prijavljivati tko se s kim seksao?

maritza; ako si otac 14-godišnjakinje valjda imaš nekakvog utjecaja na dijete da mu to zabraniš u tim godinama.... ne vidim da bi policija mogla puno više(osim što bi mu propisala nekakvi simboličnu kaznu....jel se zna koje su?). Čak ni kazna ne bi značila da su oni svoju vezu prekinuli...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:20   #57
Quote:
Gutaperka kaže: Pogledaj post
otkud ti znaš da san obrazovan i da znan čitat? Nije valjda da si ti Vera Čudina koja se pravi Marica?
Učinilo mi se da se dosta ponosiš svojim zanimanjem zubara što nerijetko tu po forumu ističeš, pa pretpostavljam da si i obrazovan u tom smislu. Valjda si pročitao i koju knjigu u svrhu obrazovanja

Ili postoji i zubar alternativac
marit za is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:21   #58
Quote:
Tainted Love kaže: Pogledaj post
Inace rijetko cura od 15 s dececom od 15.
Ma gdje je to rijetko? U mom razredu su svi bili sa svojim vršnjacima. Iznimke su bile one cure koje su imale starijeg dečka.
Obično su to bile one koje se baš time vole pohvaliti - da je stariji.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:22   #59
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Erm, ako si otac 14godišnje djevojčice a ona ima dečka od 26 onda ga možeš prijaviti policiji pod sumnjom da on čini kazneno djelo i prepustiti ga sustavu u ruke

Meni djeluje efikasno za skidanje šapa s klinčadije
I što onda ta policija dalje radi? Je li zabranjeno družiti se sa osobama mlađim od 16?

Ja recimo dajem instrukcije iz matematike i znam biti po 2 sata zatvorena sa 14-godišnjacima u sobi. Što ako me netko prijavi?
SuzyQ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:23   #60
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ali... sigurno nisi probala okus podruma...
Plej of d dej, šta bi reko jedan štovani kolega...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:15.