Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2011., 11:43   #3581
Quote:
To_all_my_friends kaže: Pogledaj post
Ma ‚‚usralo‚‚ ga, što bi rekli... Čista slučajnost...

Evo nije me bilo dan-dva na forumu pa nisam stigao odgovoriti...uglavnom, sorry na nespretnoj formulaciji. Nisam ja mislio da je to slučajnost u doslovnom smislu, već sam više sagledavao mogućnost da je to jedna njegova idealna godina u kojoj se poklopila njegova nikad bolja igra sa trenucima slabosti glavnih konkurenata (u slučaju US Opena, to je bio Federer). Naravno, trebaš biti majstor da se uopće takve stvari i poklope - isto tako su se Federeru poklopile dvije tri godine slabije konkurencije kad je on vladao...no, o tome smo već pričali.

Dakle, svaka čast Đokoviću k'o tenisaču, koji je u ovakvoj konkurenciji dominirao ovogodišnjom sezonom. Nikako ne treba umanjivati ovakav sportski podvig. No, sada slijedi 2012., u kojoj ćemo, da se bolje izrazim, vidjeti je li ovo u stanju ponoviti. Uglavnom, bit' će veselo na ATP - u
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 18:04   #3582


Quote:
To_all_my_friends kaže: Pogledaj post
Ma ‚‚usralo‚‚ ga, što bi rekli... Čista slučajnost...


"usralo ga" preko nekoliko puta
hasret is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 12:04   #3583
nadal je ove godine barem dobio set od šest tanjura za ručavanje, a federer ni to. nadam se da će sljedeće godine ako podigne formu i zagrmi kako je jedan ovdje postao i federer dobiti priliku da ga đoković pčasti onim čime je počastio nadala ove godine.

ne vjerujem da netko može reći da je đokovića usralo ili ne znam da mu se posrećilo ili neće još dugo. pa taj dečko igra drugu dimenziju tenisa. još dugo će on biti broj jedan, a od sljedbenika za par godina možete očekivati njegovog brata koji će ga eventualno svrgnuti s trona.

inače nisam njegov fen, nadal mi je puno draži.
RIJAMU is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2011., 16:48   #3584
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.